Opinie o Firma Amore s.c. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Amore s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Amore s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Amore s.c. w Płock

Oliwka Nowy wpis
Inne

Ja to chyba jednak mam za daleko i tak do tego lokalu bo nawet go nie kojarzę a tu dodatkowo opinie sie urwały. On dalej jest normalnie prowadzony i nie ma żadnych problemów?

Pytanie Nowy wpis

Czy można w Firma Amore s.c. liczyć na jakieś dodatki?

DJ Nowy wpis
@Pytanie

Nie ale czy Ci się podobało :)

gosc Nowy wpis

Witam, Czy ktoś korzystał w ostatnim czasie z usług lokalu Amore w Płocku? Prosze o informację

Asica

Dziękujemy za super obsługę i z tej strony wielkie podziękowania dla pana Roberta i wszystkich Pań które dołożyły wszelkich starań. Dobra i smaczna kuchnia a posiłki gorące. Wszystko w należytym porządku. Sympatyczny wystrój nie przesadzony ale elegancki. Pełen profesjonalizm aż chce się wracać.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Firma Amore s.c. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku kucharz/ pomoc kucharza?
logo firmy Presales Specialist
GoWork.pl
(543 opinii)
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert
ZUZA30

HMMM....ja mam zupełnie inne zdanie...jeśli masz zabrać do domu ziemniaki z sosem , frytki lub surowkę ,ktora stoi na stole 12 h a potem rozchorować się więc dobrze robią jeśli tego nie oddają....a z tego co wiem to obsługa jest na tyle kompetentna ,ze nie wcisnęliby zgniłych owoców....trochę wyolbrzymiasz....

nnnn

[usunięte przez moderatora] !odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Amore s.c. - Płock

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Firma Amore s.c.
3.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Traktowa 12
    09-400 Płock