amore

Płock

Opinie o amore

gosc

Witam, Czy ktoś korzystał w ostatnim czasie z usług lokalu Amore w Płocku? Prosze o informację

Asica

Dziękujemy za super obsługę i z tej strony wielkie podziękowania dla pana Roberta i wszystkich Pań które dołożyły wszelkich starań. Dobra i smaczna kuchnia a posiłki gorące. Wszystko w należytym porządku. Sympatyczny wystrój nie przesadzony ale elegancki. Pełen profesjonalizm aż chce się wracać.

ZUZA30

HMMM....ja mam zupełnie inne zdanie...jeśli masz zabrać do domu ziemniaki z sosem , frytki lub surowkę ,ktora stoi na stole 12 h a potem rozchorować się więc dobrze robią jeśli tego nie oddają....a z tego co wiem to obsługa jest na tyle kompetentna ,ze nie wcisnęliby zgniłych owoców....trochę wyolbrzymiasz....

nnnn

[usunięte przez moderatora] !odradzam!

Zostaw opinię o amore - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie amore