Krajewski Krzysztof Agencja Ris

Płock

Krajewski Krzysztof Agencja Ris
1 5

Opinie o Krajewski Krzysztof Agencja Ris

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dawid

@ivek nawet jeśli nie masz najlepszych odczuć wobec tego pracodawcy, to nic nie usprawiedliwia Cię do pisania oszczerstw i znieważania innych. Twoja wypowiedź łamie regulamin strony. Komentujmy merytorycznie, zgodnie z zasadami serwisu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Agencja Ris Krzysztof Krajewski? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

straznik teksasu

moim zdaniem agencja profesjonalna i z dobrym podejściem do klienta

xoxox

ie polecam pracy u tego Pana.Na samym początku jest fajnie ,miło i przyjemnie aczkolwiek później Szef krzyczy ciągle do czegoś się przyczepia. Wpada raz na jakiś czas. Oczekiwania jego co do pracowników są ogromne ,a płace dość marne.Poza tym wszystkim jest jeszcze jeden najważniejszy problem Szef ma kłopot z wypłacaniem pieniędzy.Nie polecam pracy u tego Pana.

Andziaaa

Zaprasza do pracy po czym nie wypłaca pieniędzy

cichy

Pracujac U tego Pana wczesniej czy pozniej czlowiek stanie się parobkiem. Osoba pracująca w tej firmie nie powinna mniec rodziny, przyjaciół, nikogo tylko bezgranicznie być oddanym pracy! Za co i tak nie będzie mnial wynagrodzena, a nawet ucinane wypłaty! Człowiek ten do czasu szanuje pracownika,później zwalnia pod głupim pretekstem. Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Krajewski Krzysztof Agencja Ris - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajewski Krzysztof Agencja Ris