Agencja Ris Krzysztof Krajewski

Płock

Opinie o Agencja Ris Krzysztof Krajewski

straznik teksasu

moim zdaniem agencja profesjonalna i z dobrym podejściem do klienta

xoxox

ie polecam pracy u tego Pana.Na samym początku jest fajnie ,miło i przyjemnie aczkolwiek później Szef krzyczy ciągle do czegoś się przyczepia. Wpada raz na jakiś czas. Oczekiwania jego co do pracowników są ogromne ,a płace dość marne.Poza tym wszystkim jest jeszcze jeden najważniejszy problem Szef ma kłopot z wypłacaniem pieniędzy.Nie polecam pracy u tego Pana.

Andziaaa

Zaprasza do pracy po czym nie wypłaca pieniędzy

ivek

nie polecam wyzyskiwacz oszust zlodziej wode by pracownikowi sprzedal ;P zatrudnia dzieciaków i wykozystuje za 4zl/h po odcieciu widac uklady z urzedem miasta itp kazda impreze obstawia RIS

cichy

Pracujac U tego Pana wczesniej czy pozniej czlowiek stanie się parobkiem. Osoba pracująca w tej firmie nie powinna mniec rodziny, przyjaciół, nikogo tylko bezgranicznie być oddanym pracy! Za co i tak nie będzie mnial wynagrodzena, a nawet ucinane wypłaty! Człowiek ten do czasu szanuje pracownika,później zwalnia pod głupim pretekstem. Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Agencja Ris Krzysztof Krajewski - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ris Krzysztof Krajewski