CHEM-LINE SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o CHEM-LINE SP. Z O.O.

Alicja

@Marian rozumiem, że podobnie jak @M.T wysoko oceniasz CHEM-LINE SP. Z O.O. jako pracodawcę. Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Mógłbyś powiedzieć jakie według Ciebie są największe plusy pracy w firmie? Takie informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV. Co możesz im doradzić?

józef

nadal jest wam potrzebny nowy Kierowca Cysterny ADR?

M.T

Nie śmieje się z innych tylko wyrażam swoją opinię . Nie po to odchodziłem aby wracać zaraz. A zwolniłem sie bo chciałem a nie musiałem. I w każdej pracy trzeba sprostać obowiązkom .

M.T było tak dobrze i się zwolniłeś? Nie wyszło w wielkim świecie i pewno prosisz o powrót.Chcesz robić wszystko? Pracownik naszych czasów się znalazł. Nie śmiej się z innych, każdy ma prawo do własnych odczuć i poglądów, także do krytyki.

M.T

Witam. Jak czytam wypwowiedzi moich poprzedników to chce mi się śmiać . Pracowałem w Chemline przeszło 5 lat i nie mogę narzekać . Odnosnie obowiązków , żę jestes od wszystkiego prawda ale nie robisz tego za darmo i tych "obowiązków" nie ma tyle żeby nie dać rady . Trzeba tylko chcieć .Rotacja rzeczywiście duża ale to nie wina firmy tylko ludzi . Przez pięć lat mojej pracy przewinelo sie kilkunastu chlopaków , którzy popracowali czasami dzień może dwa i uciekali bo za duzo godzin, wyjazdy za daleko , itp... totalny brak szacunku dla pracy . Zasady premiowania każdy miał jasne Ile zrobiłeś tyle dostałeś jak się tak umówiłeś i choc Prezesm ręce sie trzesły to premia była taka na jaką się zgodziłeś .Szkolenia jak tylko chciałeś miałeś , żaden z moich kolegów z pracy nawet o tym nie pomyślał bo po co jeszcz chodzić po 18 na szkolenie . Info o obowiązkach dostawał każdy podczas podpisywania umowy tylko trzeba nauczyć się czytać ze zrozumieniem . Ja odszedłem z Chemline po 5 latach nie dlatego , że musiałem ale dlatego iż chciałem czegoś nowego spróbować i teraz troche żałuje swojej decyzji szczególnie na miłą atmosferę wśród pracowników bez znaczenia czy to rodzina czy nie . Do chwili obecnej czuje duzy szacunke dla firmy . Życzę z całego serca sukcesów zawodowych oraz prywatnych wszystkim pracującym w chemline .

Marian
@M.T 10.07.2015 12:49

Witam. Zgadzam się z M.T. W 100% M.T. proszę o kontakt, szczegóły na priv. gerrard_ynwa@op.pl Dzięk,i pozdrawiam.

Zdegustowany

Nie polecam nikomu , brak informacji o obowiązkach , nikt nic nie wie . Sprawy są spychane na kogos innego . Pracowałem tam kilka miesięcy i dowiedziałem sie , że nie wypełniam obowiązków o ktorych nikt mi nie powiedzial . Szkoda czasu

opinia

Gorycz osób, które nie podołały podstawowym zadaniom określonym na danym stanowisku?

Były handlowiec

Zgadzam się z przedmówcą . Brak szkoleń tylko wymagania jesteś od wszystkiego . Rotacja straszna , trzy cztery miesiące i nsatepny .Brak jasnych zasad premiowania nik nie wie ile zarobi. Szkoda bo mogło być tam całkiem fajnie , szczególnie jakktos ma chęć do pracy .

chemic

Uwaga! Jeśli nie jesteś z rodziny to musisz do niej dołączyć.Raczej rodzinny biznes.Tak krótko,duża rotacja w dziale sprzedażowo-technicznym, brak szkoleń wprowadzających, stanowiskowych. Mała firma więc robisz wszystko, brak określonych konkretnych zasad, jeden z prezesów notorycznie nie dotrzymuje słowa (jest ich trzech).Wypłaty pod stołem to norma. Nuda, kicha brak rozwoju osobistego.

Zostaw opinię o CHEM-LINE SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHEM-LINE SP. Z O.O.