Zakład produkcyjno-handlowy "Rol-mar"

Płock

Opinie o Zakład produkcyjno-handlowy "Rol-mar"

Iwona

@romeosporo czasu pracowałeś w Zakład produkcyjno-handlowy. Z jakiego powodu nie pracujesz już w firmie? @biurowy czyli jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy jakie panują w firmie?

Prawdziwy
@Iwona 11.09.2017 10:18

Na tle moich poprzednich pracodawców rolmar wypada nieźle. Po przeprowadzce warunki są bardzo dobre. W firmie walczą o uczciwe traktowanie i wzajemny szacunek wśród pracowników. Rotacja w biurze jest bardzo mała

romeo

Witam was wszystkich pracowałem w tej firmie 6 lat. atmosfera tam to sama rodzina tylko kowalscy i czubaki tam rządzą a i jeszcze wykresy. dala mnie jest to chore żeby wszystko w tabelkach wyliczać ale jak człowiek zna się na pracy i dobrze kojarzy części zamienne to nikt tego nie zauważy. jeśli chodzi o dodatkową firmę Farm-expert to jest druga firma prowadzona przez pana dzika tylko na papierze a właścicielem jest pan andrzej. I poprawiam pana były pracownik który zaprzecza wszystkiemu wiem dobrze ze paczki są szykowane w magazynie rol-maru ale adreś jest z łacka. pozdrawiam jeśli ktoś ma jakieś pytania zapraszam wiem duzo

Iwona

@_eknie staram się o pracę w Rol-mar.Jestem pracownikiem gowork.pl i staram się poznać między innymi dzięki Waszym wpisom to, jak wygląda praca w firmie. Wspominasz, że jeśli chodzi o handlowców to nie ma dużej rotacji. To dobra wiadomość dla osób zainteresowanych aplikacją na to stanowisko. Jeśli pracownicy innych działów chcieliby się wypowiedzieć, to chętnie poznamy również to jak w nich wygląda praca.

biurowy
@Iwona 09.06.2017 09:18

Potwierdzam, firma się rozwija. Kilka lat temu AM oddał stery AB i PM. To bystrzy, trochę chaotyczni kolesie, ale wiedza co robią. Teraz ciagle gadają o odpowiedzialności i samodzielności. Ciekawe czy wystarczy im zapału, aby nauczyć tego co niektórych:) Atmosfera zależy w którym dziale, ogólnie nie ma co narzekać. W firmie mówi się ze płaci się tym, którzy napędzają biznes, inne działy maja już gorzej. Jak dla mnie kasa taka sobie.

_ek

Pracownik, gdzie ty pracujesz? Chyba ci sie firmy pomyliły! Co za głupoty wypisujesz ani ludzi, ani firmy nie znasz. Jeżeli firma, która od kilku lat ma strategie, właśnie przeprowadza się do nowoczesnej siedziby i inwestuje w kolejne biznesy ma się za 2 lata zwinąć, to pytanie PRACOWNIK, kto przetrwa. Odchodź z firmy i rób miejsce tym, którzy szukają stabilnej pracy .. Mi jest dobrze Iwona nie wiem na jakie stanowisko rekrutujesz, jeżeli na handlowe to słyszałem, że można zarobić, jeżeli realizujesz plany i trzymasz się tabelki. przez ostatnie 4-5lat odszedl tylko jeden chlopak, wiec warto powalczyć

Firma była OK ale teraz nie maja pomysłu jak wygrać z zachodnimi korporacjami.... daje im 2 lata i sie zwiną z rynku. A ten szwagier AM to porażka! Karierowicz ktory myśli ze marketing w firmie to wszystko...Brak zrozumienia tematu z jego strony.

Iwona

@Darek301066Czy dalej pracujesz w Rol-mar? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wyglądają warunki pracy. Na co mogą teraz liczyć pracownicy? Co wskazałbyś jako plusy pracy w firmie?

maja

no a jak wygląda tutaj oferta pracy jako handlowiec bo wydaje mi się, że spokojnie można tutaj zarobić troche kasy i to nie mając 5 lat doświadczenia z tego co wiem.

Darek301066

Jednym słowem porażka. Opinie przedstawicieli są przerażające jak w całej Polsce ten sam produkt raz reklamuję a za chwilę go krytykuję zależy gdzie pracuję (nędza, złośliwość i brak osobistej poprawnej opinii) Pracownicy chyyyyyyyyyyyyyy! Wskażcie mi inny zakład o tej branży w Płocku gdzie możecie dostać pracę w waszych zawodach. Jak zwykle polak narzeka jak niema pracy, ale jak już ją ma też narzeka bo musi pracować. Wielki szacunek dla takich ludzi jak Pan Markowski, bo stwarzają miejsca pracy są wypłacalni i rozwijają firmę nie w jakichś pseudo państewkach tylko w Polsce. Gdzie ma wiele rodzin byt i stabilizację na przyszłość. Bardzo mi się podoba rozwój tej Firmy i nie tylko tej pod patronatem Pana Markowskiego. Daje nadzieje i przyszłość dla młodych żeby nam nie uciekali. Każdemu krytykantowi życzę zaczynać od "ZERA" i dojść do tego do czego doszedł Pan Markowski. W tych czasach co on zaczynał było o tysiąckroć trudniej. Teraz idziesz do urzędu składasz papiery i jesteś "PRYWACIARZEM" Życzę szczęścia i proponuję oglądać opinię na swój temat, na pewno będą samem pozytywne tego życzę przyszłym "PRYWACIARZOM" wnioski sami wyciągniecie. Morał: "jęczeli sam nie potrafisz czegoś zrobić na własną rękę nie krytykuj innych za to co zrobili widocznie ty do tego się nie nadajesz" co nie znaczy że jesteś gorszy por postu zajmij się czymś innym nie krytykuj tego co tobie się nie udało.

smedia

Panowie, ja nie chcę pracy w rol-mar tylko potrzebuję NAMIARY na agencję, która zajmuje się e-marketingiem dla nich. Chcę złożyć zapytanie ofertowe, nic więcej. Proszę o pomoc w zdobyciu namiarów na kontakt111(at)op.pl

smedia

Cześć, potrzebuję namiary na firmę zajmującą się e-marketingiem firmy ROL-MAR. Oficjalnie takich informacji doprosić się nie mogę, czy ktoś z byłych pracowników mógłby podpowiedzieć? Stawiam dobrą flaszkę! :) kontakt111(at)op.pl

wer

Sam Rol-Mar niczego nie produkuje! Produkcją zajmują się inne firmy Markowskiego. Średnia krajowa w 2014r wynosiła 4tyś PLN brutto. Czyli 2860PLN na rękę. Mała garstka ludzi w biurze może tyle zarabia, reszta może pomarzyć. Do zobaczenia za granicą :)

sd

Zarobki raczej na średnim poziomie, zależy jeszcze na jakie stanowisko celowałeś. Ogólnie dupy nie urywa. Podwyżek nie było już pare lat. Niektóre stanowiska mają premie za wykonany plan. Nadgodziny mają raczej tylko pracownicy magazynu w czasie sezonu najwyższej sprzedaży. Z dodatków socjalnych są tylko bony do sklepu na święta. Dobre opinie może i są ale tylko dlatego że w naszym zacofanym Gostyninie ciężko o naprawdę fajną pracę...

mlody

te pochlebne komentarze i tlumaczenia to pisze ktos z kierownictwa, tlumaczenie ze licza sie tylko wyniki zabawne jest - dotyczy to firm gdzie otwarcie ma sie wywalone na pracownika, a z takim podejsciem daleko sie nie zajedzie, jak pracowalem w rolmar tak nie bylo, byl wazny wynik, ale takze dbano o pracownika, jak odchodzilem, tak juz nie bylo, ciekawe ile kompetentnych osob jeszcze zostalo, mysle ze nie wiele, nastawienie pracownikow ciagle spadalo...

ss

Pracowałem w firmię Rol-Mar kilka ładnych lat. Jako miejsce pracy firma nie najgorsza jednak duużo jej brakuje do ideału. O podwyżkach słyszy się tylko - dostają je ponoć nieliczni. Z roku na rok firma ma coraz większe obroty i zyski ! Powstają nowe projekty , coraz więcej wymaga się od pracowników co nie odbija się na wynagrodzeniu. Połowa kasy na konto a druga połowa w kopercie! Wiadomo więcej kasy w kieszeni szefa. Socjal praktycznie nie istnieje. Kilka lat temu pracowało się dużo przyjemniej w lepszej atmosferze. Teraz liczą się tylko liczby (wyniki). Biuro i magazyn przypomina czasy PRL.

Alicja

Byłam przedstawicielem handlowym w firmie i sama odeszłam z firmy, mam tylko bardzo dobre wspomnienia z firmą i do dzisiaj utrzymuję kontakty z osobami pracującymi firmie....pozdrowienia dla handlowców.

an72

W prawdzie krótko tam pracowałem bo tylko pół roku -już mija 4 lata -ale 99 procent wspomnień to raczej dobre wspomnienia. Nie wszystkie założenia firmy uważałem za realne a politykę firmy wobec pracowników za obiektywną, ale byłem przedstawicielem a nie osobą decyzyjną. Nasze drogi musiały się wcześniej czy później rozejść. Minęło sporo czasu, nie wiem jak jest tam teraz, ale mimo wszystko polecam, choćby żeby poznać sposób zarządzania w nowoczesnej firmie. Pozdrawiam kolegów.

byly pracownik

Ależ jesteście zabawni :) Z tym nowym biznesem jeszcze bardziej !! :) Wywalono was koledzy z pracy i nawalacie publicznie farmazony. Byłem przedstawicielem i sam odszedłem jakis czas temu z rol-maru do innej firmy - ze wzgledu na blizszą siedzibę firmy. W Rol-Marze pracowało mi sie dobrze, bezstresowo. Fakt 5 na 10 handlowców było niedouczonych i mało rozgarniętych stąd teraz wylewaja swoje żale. Druga firma jest handlowo powiązana z rol- marem tak owszem, ale powiązanych może byc w ten sposob milion firm. Trzeba było wpaść na taki pomysł i stworzyc koledzy taka firmę to byscie nie krzyczeli. Nigdy nie spotkalem się żeby ceny były nizsze niż dla moich klientów, a co wicej, nie klam, że dzwoniac fo FE odebrał ktoś z RM bo to nie mozliwe :) wiem, bo znam chłopaków i wielokrotnie z nimi się kontaktowałem. smieszni jesteście i zaklamani, byli pracownicy RM

jan kowalski

Firma dużo obiecuje przed podpisaniem umowy i na obietnicach się kończy. Samo działanie też trochę dziwne -właściciel założył drugą firmę -oczywiście w taki sposób, żeby nie było żadnych formalnych powiązań pomiędzy firmami. Firma Rol-Mar zaopatruje sklepy rolnicze w części do maszyn rolniczych, natomiast druga firma -farmexpert jest ogólnodostępnym sklepem internetowym oferująca niejednokrotnie towar w lepszych cenach niż rolmar oferuje swoim odbiorcom. Robi tym samym konkurencję swoim klientom, ale również swoim przedstawicielom handlowym. Robi z tego dodatkowo tajemnicę nawet przed przedstawicielami. Mówiło się już dawno o "nowym biznesie" właściciela, ale to była tajemnica i nikt z handlowców miał o tym nie wiedzieć. Jakież było moje ździwienie, gdy zadzwoniłem w jakijś sprawie do farmeksperta i odebrała koleżanka z Rolmaru. Myślałem że może to zbieg okoliczności -podobne nazwisko, imię, głos, ale przełączyła do informatyka -a tam też kolega z rolmaru. Najgorsze było musieć kłamać swoim klientom, że to nie nasza firma, że ma tylko pozwolenie na kopiowanie danych z naszych katalogów... ale cóż... taka rola przedstawiciela w tej firmie... I oczywiście -najważniejszy wynik finansowy -nic więcej...

zainteresowany

Byłeś ??? a może raczej byłaś przedstawicielem handlowym?

zgadzam sie byłem tam przedstawicielem handlowym firma w ktorej nie ma zadnego awansu dlugo nie zapomne zlych doswiadczen z tej firmy nie polecam

rosi

firma dla której człowiek nie istnieje , kiepski stan zarządzania , plecy to jedyna droga do awansu , zakłamanie i powierzchowne traktowanie

opinia

zła firma nie polecam

pierdOLEK

ważne wyniki w tabelkach, pracownik i klient na ostatnim miejscu. Podwyżki -jedynie dla nielicznych i tylko w kopertach. Słaba kondycja finansowa firmy.

Zostaw opinię o Zakład produkcyjno-handlowy "Rol-mar" - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład produkcyjno-handlowy "Rol-mar"