Opinie o DDM Nieruchomości w Warszawa

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami DDM Nieruchomości

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DDM Nieruchomości w Warszawa

ElaB

Proste, małe biuro. Aspiracje wielkie. Ale jeśli chodzi o obsługę 10/10.

Zyia

Heh.. Powiem tak. NA początku myślałam, że to "kwiatek" jakaś firma nie wiadomo skąd i co konkretnie. Nie bardzo nawet się interesowałam co robią. No bo tyle tego na rynku i ciągle ktoś dzwoni i chce podpisać umowę. W chwilowym amoku zgodziłam się na spotkanie, obsługiwała mnie jakaś Blondyna i wypaliła " Ja nie będę przyprowadzać do Pani kolejek- ale przyprowadzę konkretnych klientów". Trochę mnie zamurowało... No ale powiedziałam dobra. Przyprowadziła mi 2 osoby w przeciągu miesiąca, ta druga za chwilę stanie się właścicielem mieszkania, bo czekamy na akt notarialny, a już po zadatku itp. Wszystkie formalności załatwiali, doradzali, umowy pisali, notariusza mieli, osobę od kredytu dla kupującego... Jestem w szoku, bo odbierała kobita z biura telefon ode mnie nawet późnym wieczorem, bo musiałam się dopytać o pewne kwestie jakie mnie martwiły, odpowiadała cierpliwie na każde nawet chyba głupie pytanie. Kompletnie się nie spodziewałam takiej sprawności i konkretności w działaniu po te firmie. Każdy wielki był kiedyś mały. Ale nie każdy wielki jest tak skuteczny jak ta mała firemka.

Gustlik

Firma mała, ale jak współpracowałem z taką małą, to kobieta bardzo ogarnięta. Jako jedna z niewielu znała się FAKTYCZNIE na pracy, prawie i sprawach techniczno-wykonawczych. Umie sprzedawać. Jak dla mnie, to że są mniejsi to lepiej. A doświadczenie mają, bo babka wspominała, że wyszli z kilku DUZYŻM firm z innym założeniem i podejściem do klienta. JA tam byłem zadowolony. Dom mój sprzedali, a większość tam ma licencję, i po jakiś studiach czy coś.

Małgorzata

Co to za firma wiodąca w nieruchomościach , która ma 150 nieruchomości i trzech agentów .O czym Ci ludzie piszą .Właściciel też nie znany , nigdzie nie figuruje jako zarejestrowana firma !!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w DDM Nieruchomości spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Adrianna

Przyznam się szczerze, że dostałam namiar z polecenia i jestem mile zaskoczona. współpracuję z kilkoma agencjami i widzę różnicę w podejściu do mnie, jak i do samej pracy. Działają skutecznie i z korzyścią dla mnie. To dla mnie subiektywnie najważniejsze. I Nie zdzierają jak jedna pseudo "wiodąca" firma, która niewiele robi, a chce jedynie bazę powiększać..

Alicja

Adres: Bernardyńska 1a/43 02-904 Warszawa Telefony/fax: 535 303 014 lub 503 753 10 NIP: 5251411068 Opis działalność: DDM NIeruchomości jest wiodącą firmą na polskim rynku nieruchomości, odznaczającą się wysoką jakością usług i równie wysokim poziomem satysfakcji klienta.Dział rynku wtórnego zapewnia obsługę w zakresie sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów i działek. Oprócz wieloletniego doświadczenia posiadamy rozległą wiedzę na temat rynku nieruchomości, którą stale doskonalimy. Działamy rzetelnie, opierając się na własnych analizach codziennie monitorowanego rynku oraz opiniach ekspertów. Współpracujemy z najlepszymi licencjonowanymi rzeczoznawcami majątkowymi, którzy legitymują się wieloletnią praktyką na rynku nieruchomości. Nasz zespół gwarantuje profesjonalne, rzetelne i terminowe wykonanie usług, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i Standardami Zawodowymi.Łączymy w naszej firmie tradycję z nowoczesnością - działania naszych pośredników mające na celu satysfakcję naszych klientów są wspierane przez najnowsze technologie: własny komputerowy system obsługi biura, internet oraz fotografię cyfrową.

Zostaw merytoryczną opinię o DDM Nieruchomości - Warszawa

DDM Nieruchomości
3.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Bernardyńska 1a lok. 43
    02-904 Warszawa