Opinie o Spedimex Sp. z o.o w Stryków Sosnowiec 15A

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Spedimex Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spedimex Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spedimex Sp. z o.o w Stryków Sosnowiec 15A

Tomasz

Szukam technika / konserwatora do działu technicznego do Strykowa/Sosnowca. Z uprawnieniami, lub jest możliwość skierowania na szkolenia. Ciekawa praca, zgrany zespół. Proszę o kontakt telefoniczny z centralą, z działem technicznym, pozostawienie kontaktu.

eloplako
@Tomasz

zgrany zespół powiadasz? ciekawe:)

@eloplako

w Twoim się coś nie układa? a dasz znać co konkretnie się dzieje i czemu ktos tym nie zarządza?

Elpolako
@Edyta

Nie, nie udzielę takiej informacji. No chyba, że jesteś w stanie pomóc?

Jak wygląda teraz praca na magazynie i jakie warunki pracy?

Go.... a
@Nowy

Napisz jaki magazyn, jaka lokalizacja? Nie bądź jak większość pracowników, włącz myślenie a będzie Ci dana odpowiedź.

Ktoś coś mógłby powiedzieć o dziale kontrolingu? Jak atmosfera? Przydział obowiązków? I Jak kasowo? Możliwość szkolen i rozwoju?

Jacek
@Kandydat

Interesujesz się bo teraz kogoś szukają do tego działu? Pracowałeś na podobnym stanowisku i masz doświadczenie? Napisz jakbyś aplikował bo też jestem ciekawy jak tam płacą i ogólnie jak jest.

Helena
@Kandydat

I jak tam ? Byłeś może na rozmowie? Jak ona wyglądała? Jakie pytania zadawali?

@Helena

Jeszcze nie bylem.... Zastanawiam się jak wygląda sytuacja pracy biurowej w tej firmie, są komentarze ale to bardziej przewoźnicy i pracownicy z magazynu się wypowiadają... A jak wygląda praca w centrali? Ktoś mógłby się wypowiedzieć????

MM

Piszę jako były już - na szczęście - pracownik tej "firmy". Pracowałem kilka lat jako magazynier na projekcie Maspexu pod Strykowem więc co nieco mogę o tej "firmie" napisać. Z plusów - atmosfera w pracy była bardzo fajna, wszyscy lubiliśmy się i tworzyliśmy zgrany zespół, łącznie z brygadzistami czy kierownikiem. Kolejnym - i ostatnim - plusem jest terminowe wypłaty. I to tyle jeśli chodzi o plusy. Dalej minusy - przede wszystkim wynagrodzenia. Pracownik z kilkuletnim stażem zarabiał łącznie z premią w przedziale między 3400 zł a 3700 zł - oczywiście brutto. Zero jakiegokolwiek socjalu jak wczasy pod gruszą czy premie świąteczne - dostawaliśmy biedne paczki za które pracodawca i tak potrącał z wynagrodzenia za grudzień. Nasza stołówka - z uwagi na remonty - przez kilka miesiecy to dwa stoły, które były odgrodzone od reszty magazynu szafkami BHP. Kibelki wiecznie brudne, pozapychane ręcznikami papierowymi lub zamknięte na głucho z uwagi na awarie. To tak pokrótce jeśli chodzi o warunki sanitarne przy pracy - zaznaczam - z produktami spożywczymi. Wracając do wynagrodzeń - z uwagi na pandemię na kilka miesięcy zabrana została nam premia, nagroda motywacyjna, umowy z pełnego etatu przemianowane na umowy na 4/5 etatu bez naszej wiedzy i zgody, do tego nieustanny problem z wypłacaniem ekwiwalentu za godziny nadliczbowe - wiecznie się coś nie zgadzało a same paski były maksymalnie nieczytelne - brak np. wyszczególnienia godzin nadliczbowych 50% i 100%, w zamian wszytko wrzucone do jednej rubryki z której nic nie wynikało. Brak jakichkolwiek dodatków za pracę w okresie pandemii - gdzie inne firmy motywowaly finansowo pracowników aby pracowali w tym trudnym okresie Spedimex zabrał nam około 1/3 wyplaty. Wieczne obietnice podwyżek, które już za chwilę będą tylko trzeba wytrzymać te parę miesięcy. Po paru miesiącach sytuacja się powtarzała i tak w koło Macieju. Firma która szczyci się mianem Polskiej firmy rodzinnej opiera się na setkach pracowników z Ukrainy, którzy pracują często po 16h na dobę. Komu mógłbym polecić pracę w Spedimexie? Wbrew pozorom jest to dobra praca na start dla młodej osoby która chciałaby obyć się z pracą na magazynie w charakterze operatora wózka wysokiego składu. Czyli popracować pół roku, złapać dryg na wózku i znaleźć normalną firmę których przecież w okolicy Strykowa nie brakuje. Przepraszam za tak długi wpis ale ciężko opisać Spedimex i to co się tam wyprawia w jednym zdaniu. Pozdrawiam i aby każdy nasz kolejny rok był lepszy od poprzedniego!

Były
@MM

Nie pracuje w tej firmie od 7 lat ale wszystko wygląda tak samo jak wtedy. Zero progresu. Szkoda słów:(

Slawy2
@MM

Pokaż mi normalną firmę w Strykowie

@Slawy2

Czy to miało zabrzmieć jak pozytyw o nich? Może dla pewności rozwiniesz? Bo z tego opisu to słabo to wygląda. :/

@MM

zgadzam się, na innych projektach też tak to wyglądało

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Spedimex Sp. z o.o? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Czynności pomocnicze przy pakowaniu drobnych elementów
Stryków
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Stryków
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Monter
HSS Work Sp. z o.o.

Czy w Spedimex Sp. z o.o zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Zaruś

O jakie zmiany pytasz?

Agata
@Zaruś

Powinieneś zapytać, o jakie opinie chodzi. Poza kandydatami, kontrahentami od faktur, klientami i jednym panem, szukającym pracownika, nie ma tu żadnego wpisu pracowniczego :)) Ty też masz tag "kandydat", więc rozumiem, że pytasz dla zasady, też nie wiesz, jakie są zmiany :)) Dlatego błagam: czy jest tu choć jeden pracownik magazynu, który powie, ile jest pensja zasadnicze, a ile premia wydajnościowa? :D

Firma wielka pomyłka. Wysyłają drogą mailową i sms informację do klienta, że przesyłka w drodze. Następnego dnia po 1,5 h dzwonienia na infolinię okazuje się, że przesyłka nie opuściła magazynu. Pani obiecująca, że zadzwoni w poniedziałek rano z numerem do kierowcy żeby móc ustalić godzinę dostawy - nie robi tego. Dopiero po moim telefonie biedna orientuje się, że przesyłka została uszkodzona i ona nie wie gdzie - paczka nadal od czwartku nocy znajdowała się na magazynie pod Łodzią . Dodam , że przesyłka została odebrana od nadawcy - przeładowana w Rzeszowie w środę , w czwartek podobno przeładowana pod Łodzią i biedni nie wiedzą na jakim etapie została uszkodzona. Nikt tam się niczym nie interesuje i nie bierze odpowiedzialności za swoją pracę .

Paulina
@Ewa

No w takim wypadku cięzko to stwierdzić, dużo osób miało tą przesyłkę w rękach. Kontaktowałaś się ze sprzedawcą? Też powinien uczestniczyć w tej sprawie.

Szukam pracy

Nie polecam udziału w rekrutacji - firma nie wraca z informacją po spotkaniu pomimo obietnic że się odezwą niezależnie od wyniku rozmowy

@Szukam pracy

Dziwne. Tam biorą ludzi z ulicy. Musisz mieć słabe cv, na serio????

Łucja
@Szukam pracy

Skoro brałaś udział w rekrutacji, możesz powiedzieć, jak wyglądały kolejne etapy? I kto prowadził każdy z nich?

Szukam pracy
@Łucja

Była tylko jedna rozmowa z kimś z HR

@Szukam pracy

Jak wyglądała i ile tak właściwie trwała?

Młoda

Jak wygląda praca w dziale kadr? Mam zamiar aplikować do tego działu

Agata
@Młoda

Minęło trochę czasu od twojego komentarza. Aplikowałas w końcu na to stanowisko? Możesz się podzielić wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej? :)

Marzena

Niestety nie płacą za wykonane traansporty w terminach wystawianych niestety z 45 dniowym terminem tylko udaja ze faktury wpływają pol miesiąca pozniej albo wcale. A wysyłane na emaila. Porażka nie polecam

Dudek

Jak wygląda praca w transporcie i spedycji ?

Marzena
@Dudek

Katadtrofa nie płacą w terminie tylko udaja ze nie otrzymali faktur

Nieznajomy kandydat

Generalnie Dyrekcja powinna zająć się dzialem HR o ile taki w firmie funkcjonuję. Aplikowałem na jedną z ofert pracy i jest totalny brak odzewu. Rozumiem, że przychodzi zwrotka informujacą potencjalnego kandydata, że firma skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami, ale wypadałoby by chociaż wysłać feedback, że dziękują za udział ale obecnie nie są zainteresowani. Dwukrotnie składałem aplikację przez portal pracuj.pl, po wysłaniu aplikacji zmienił się status na 'rozpatrywana' i tak widnieje przez niemal rok. W związku z tym, że nie było odzewu uznałem, że została zatrudniona osoba na to stanowisko mająca lepsze kwalifikacje. Niedawno kolejny raz pojawiło się to samo ogłoszenie na to stanowisko, które aplikowałem i po wysłaniu CV jest ponownie brak jakichkolwiek reakcji. Sądzę, że brak osoby na to stanowisko wiążę się pewnie z niską kwotą proponowaną przez firmę jako wynagrodzenie. Skoro firma tak podchodzi do Kandydatów to strach pomyśleć jak zachowuje się w stosunku do osób już zatrudnionych. Chodzi o stanowisko 'biurowe-operacyjne'.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Spedimex Sp. z o.o?

Tret

??

xxadamxx

nie ma co siedzieć i się złościć... byłem dziś na rozmowie u sąsiadów w media expert na sosnowcu 1a i tam jest pewna praca bo nowy magazyn będzie otwierany więc jak nie tu to tm

Logistyk

Jak wygląda kwestia terminowości wypłat w oddziale w Sosnowcu? Praca w logistyce.

Wozkowy

Ludzie jeśli macie trochę szacunku do samych siebie, i nie chcecie tracić czasu to nie wybierajcie firmy Spedimex w Strykowie. Kierownicy maja (usunięte przez administratora) na pracowników. Słaba kasa, wszędzie indziej dają więcej. Zarabia się 2900na wysokim składzie, do tego szanowna firma wymaga z (usunięte przez administratora) wziętej normy i maksymalnego poświęcenia. 20 min przerwy, jeśli ktoś pali i idzie ba przerwę to nie wiadomo czy jeść czy palić. Gdy przekroczysz ten czas kierownik podchodzi do cb i zwraca ci uwagę. Wózki porozwalane, i nie ma jakiej kolejek mowy o naprawie. Jeśli czytasz ta wiadomość, to opamiętaj się i tam nie idź. Pozdrawiam

Zibi

@jack bauer a dlaczego oni nie musza mieć tych uprawnień?

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak wygląda kwestia dojazdu do tej firmy? Czy jest prawda, że pracownicy muszą docierać tam ma własną rękę? Czy osoby, które dojeżdżają tam autobusem komunikacji miejskiej mogą liczyć na np. Nieco wcześniejsze wyjście, żeby na niego zdążyć (po godz. 22 jest z tamtad tylko jeden kurs)?

jack bauer

W Wysogotowie kolo Poznania w firmie spedimex ukraincy jeżdżą wózkami widłowymi bez posiadanych uprawnień UDT przy załadunku i rozładunku towarów a pracownicy z uprawnieniami UDT muszą wykonywać prace które są przeznaczone dla ukraińców a brygadziści którzy są za to odpowiedzialni to udawają że tego nie widzą włącznie z kierownikiem...... to niedopuszczalne!!!!!!!

Haha
@jack bauer

Udawaną ???????????? ja udaje że tego nie widzę . Już się nie dziwię czemu Ciebie do wózka nie dopuszczają !!!

Zuber

Ten "video-clip" na pewnym bardzo dużym portalu biznesowym, to tak serio? ;-)

Do Zuber
@Zuber

Wlasnie moje iczy to coś ujrzaly. Po co robic wywiad w wielkiej hali magazynowej skoro nie ma ani jednej wypowiedxi ludzi ktorzy w tych regalach codziennie pracują na ta firme? Bo co? Bo oni juz nie maja tak super fajnie, nie stac ich na snowboard tak jak Paniusie z biura? Nie wiem kto wam wymyslil ten scenariusz ale wyglada to tak slabo, ze moja firma by za to nie zaplacila ani grosza a juz na pewno nie puscilaby tego w swiat. Smierdzi klamstwem na kilometr.

Czy można liczyć w Spedimex Sp. z o.o na prywatną opiekę medyczną?

Ktoś

Tak

Zostaw merytoryczną opinię o Spedimex Sp. z o.o - Stryków

• Jak się pracuje w Spedimex Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Spedimex Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spedimex Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spedimex Sp. z o.o