Opinie o ReiCo Spedition GmbH & Co KG w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ReiCo Spedition GmbH & Co KG. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ReiCo Spedition GmbH & Co KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ReiCo Spedition GmbH & Co KG w Gorzów Wielkopolski

PAULO

Na temat reico to szkoda nawet pisac DNO DNO i jeszcze raz dno

PAULO

O FIRMIE REICO TO NAWET SZKODA PISAC DNO DNO I JESZCZE RAZ DNO

mac01

tylko kase za darmo brać

tago
@mac01

a ty ku*wo volksdeutsch-u kim jesteś ?!

OBKIOKI

SAM NAWET POTWIERDZILES ZE W ZEVEN SPRZEDAJESZ PALIWO JAKI TY PUSTY ROBERT JESTES ZOBACZ KIM TY JESTES A DOPIERO OPISUJ INNYCH ZAWSZE PO TOBIE CHLODNIA JEST ZDOJONA PRZEGINASZ CZASY I PRAWDA ZE DONOSISZ DO BIURA NA INNYCH ZOBACZCIE KIM WY JESTESCIE A OBCZERNIACIE JEDNEGO

Kierowca c

Dużo obiecanek (mało pracy, wysoka pensja), czyli to co kandydat chce usłyszeć. Po przyjęciu odwrotnie dużo pracy i mniejsza pensja, bo obciążają za wszystko. U mnie nie mieli za co obciążać to zawsze się coś nie zgadzało (kilka diet mniej, niezapłacone za mieszkanie, itp.). Zawsze mieli wyrównać w następnym miesiącu, ale po pół roku skończyła mi się cierpliwość i teraz muszę iść do sądu pracy - jak wielu z tej firmy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik salonu
Gorzów Wielkopolski
Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.
Robert

Najwięksi złodzieje Reico to Robert liczbanski też mam filmy i zdjecia zaproszenie przyjdzie ci do domu pozdrawiam

Joanna

Uczciwa, rodzinna firma logistyczna w Niemczech szuka od zaraz kierowcow na ciezarowki. telefon: 0049 33827076107 Czekam na zgloszenia.

Bolo

Czy ktoś zakładał im sprawę i ją wygrał.

lolo
@Bolo

wszyscy wygrywają

t4

z tylu pod siedzeniami ma jakis schowek i w lesie zostawia czerwony bus przyciemniane szyby vw t4

@t4

Brawo zarywny

Tak jak kolega pisze o tym kapusiu tak jest piotr zarywny się nazywa to prawda to prawda o nim

t4

witam zebyscie zobaczyli ile zabiera paliwa ten z tego czerwonego busa vw i jak kapuje innych do klamcy wstydzil bys sie opowiadac na kolegow

pako

OSTRZEGAM REICO DALEJ OKRADA KIEROWCOW A O ZJAZDACH DO DOMU ZAPOMNIJCIE

Maja

Witam .Mój mąż pracuje w tej firmie 6 miesiąc , tzn chyba już go zwolnią, czytając wasze opinie, bo dostał się do szpitala w Niemczech i jeszcze tam przebywa nie wiadomo kiedy wyjdzie, z powodu przepracowania, non stop nocki, - wynik słabo widzi na jedno oko- po badaniu w szpitalu wszystkie wyniki złe , wysokie ciśnienie, dwa razy w czasie pracy w nocy zasnął za kierownicą miał wypadek, na szczęście nic mu się nie stało , ale samochód do naprawy, obciążyli go za samochód -3500 Euro i potrącają z wypłaty, nie wiem czy mój mąż według prawa ma spłacać dług za naprawę tego samochodu, przecież taki samochód musi być w takiej firmie ubezpieczony. boję się o zdrowie mojego męża i nie wiem jak to będzie jak go zwolnią, czy w ogóle mogą go zwolnić kiedy leży w szpitalu. Ogólnie jestem przerażona waszymi opiniami na temat tej firmy.pozdrawiam

Reiner
@Maja

z powodu przepracowania nie widzi na jedno oko ale zostało mu jeszcze jedno to może dalej pracować ,nie cztałaś opini wcześniej zanim tam poszedł? a teraz obraza majestatu.....tylko nie mów że nie wiedziałam, skoro chęć zarabiania w euro zaślepiła was wszystkich to do kogo macie pretensje a niemca się nie leży tylko zapierd.....a a na "lodówkach"niestety tylko po nocach jest jazda.

Kierowca
@Reiner

Ty to jesteś głupi ci myślisz że ludzie dla przyjemności tu przyjeżdżają jeżeli pracuje to należy mi się wypłata za moją pracę a ten oszust nie wypłaca ludziom kasy dziwię się że ta firma jeszcze istnieje i nikt z tym nic nie robi.Nauczyciel z polski nagania ludzi do pracy oszukuje od samego początku włazi w (usunięte przez administratora) temu dyktatorów za nic ma polskich kierowców,trzeba to nagłośnić gdzie tylko się da niech się wezmą dziadkom za (usunięte przez administratora)

reiner
@Kierowca

Skoro ty jesteś taki mądry to co takiego podkusiło cię do tego tyrana iść do roboty euro i jeszcze raz euro tyle co tu zarabiają to ty buraku na oczy nie widziałeś dziad trans w polsce bedzie najlepszym twoim ratunkiem jeżeli da się jeszcze cokolwiek w twoim rozumie uratować.poprostu żal mi ciebie

RAF
@Kierowca

Oj Pany wy jeszcze prawdziwego DziadTransa to nie widzieliście(dla jakiś 80% to pierwsza praca w D) , Reico fakt do najlepszych firm nienależy ale jeśli znasz trochę języka i jeździłeś już trochę po D , nie dasz sobie wejść na głowę spedytorom to robota jest do zrobienia ,i uwierzcie że mogliście trafić gorzej jeśli chodzi o takie typowe firmy co biorą Polaków w każdej ilości i bez żadnej rekrutacji.Przecież są tu Polacy co pracują ponad 5 lat. Są + i - tak jak wszędzie(nigdzie samego miodu niema),mniej doświadczonym radziłbym iść na system i dokształcać się na zjazdach wtedy szybciej zmienicie na coś lepszego.Zamiast tracić czas na forach i użalać się nad sobą. Przerobiłem trochę tych firm i uważam że Reico jest dobra firm na start w D.I dajcie już spokój Rudemu(on naprawdę jak by mógł to by niejednemu pomógł)on nie nadąża już tego usuwać, po za tym jest zwykłym przekaźnikiem, o wszystkim i tak zadeceyduje doktor i Stefan , kto był to wie. Udanego weekendu w domu dla byłych i obecnych Reicowców

CZESIO
@RAF

chociaż jeden normalny się odezwał. ludzie, czego wy oczekujecie, przychodząc do pracy w niemieckiej firmie NIE ZNAJĄC JĘZYKA ???? to po pierwsze, nie potrafisz się odezwać to będą cię ganiać skoro na wszystko mówisz ok. po drugie to jest praca na chłodni czyli nocki. wszyscy co "się zwolnili" -kasy nie dostałeś bo jak odszedłeś 10 po wypłacie bez podania przyczyny. TY pracę porzuciłeś a za takie coś nie wypłacą i musisz iść do sądu a to trochę trwa. wielu z tych co tu się rozpisują zostało wywalonych za brak chęci do pracy, bo myśleli że to praca jak na plandece u polaka, 400km dziennie i spanie po nocach, albo za inne numery. niestety chcąc zarabiać euro trzeba trochę ruszyć swoją szanowną a nie tylko płakać. wiem co mówię, jestem tu naprawdę długo. fakt, za nocki powinni płacić, za nadgodziny również. ale za to mamy premie za palety i inne czyli 250 można dostać, wystarczy trochę się pilnować z papierami. kto chce zobaczyć naprawdę ekstremalne warunki niech idzie do cottbus firma kerkoff, tam to dopiero jest szkoła życia, tutaj szału nie ma ale żyć się z tego da a znając język wypracujesz sobie pozycję i nikt cię do niczego nie będzie zmuszał. pozdrawiam

@CZESIO

W tygodniu w którym byłem w domu dostałem wypowiedzenie bez podania przyczyny,pomimo 8 miesięcy przepracowania. To nazywasz porzuceniem pracy "po 10" ? Po okresie próbnym trwającym 6 miesięcy? Brak wypłaty? Pozdro Czesio Wo bist du

ruski
@reiner

reiner. idz po poludniu do biura i zrob....wiesz co bo to ciagle robisz dla tzw doktora baranie

ramlov
@CZESIO

Masz kolego RACJE!!!!!Nigdy nie bylem pracownikiem Reiko!ale pracowalem w roznych spedycjach niemiecich.Kiedys calkowicie bylem przypadkiem na tzw castingu w Reiko i zobaczylem kto przyjezdza z polski w celu zatrudnienia????Masakra!!!tak jak piszesz ....banda nieudaczników bez jezyka i doswiadzcenia!!przyjezdzaja z centralnej polski z kobietami,dziecmi..jak na wycieczke!nie maja pojecia o pracy w niemczech,o pracy na chlodniach i tak naprawde pewnie o pracy kierowcy!!!Nasluchali sie ze w niemczech jest eldorado i kase rozdaja za darmo!sadza ze jak podpisza kontrakt to zycie stoi otworem,banki i kredyty w niemczech!!!Blad!!! Zal mi tych ludzi!!!!Sam osbiscie jezdzilem na BdF pod DHL,GLS,HERMES itd, same nocki!!!ogien non stop.....ale zyje i mam doswiadczenie....Tak jak piszesz...pozycja...jest wazna... Rzeznicy,piekarze i fryzjerzy...porobili kwity i mysla ze to pepek swiata!! W polsce?.....wlasnie wrocilem...z trasy..jak pisalem..na skoka....wczoraj ...745 km,przedwczoraj...690km i tak kazdego dnia!!!! Moja rada... Zostancie w polsce panowie....poswieccie czas na nauke jezyka!!!a pozniej w droge!!!i pamietajcie...trzeba wiedziec poco sie jedzie na saksy!!i trzeba wiedziec ze zawsze bedziecie polakami a czy i jak szybko zintegrujecie sie...to okresli wasz przyszly sukces zawodowy!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich spiochow parkingowych!!!haha

@ramlov

Nie byles pracownikien Reico? Ja pracowalem przez pol roku i nie widzialem, zeby ktos przyjezdzal z kobietami,dziecmi..jak na wycieczke! Moze to byla wycieczka z odwiedzinami, gdzie przy systemie 3/1 po 8 tygodniach nie dalo rady zjechac do domu? Jezeli ktos nie nadaje sie do takiej pracy, to trzeba go zwolnic, a skoro wykonal dla nich prace, to trzeba za nia zaplacic, a nie udawac glupka i czekac, ze Polak to do sadu nie pojdzie.

MargieBe
@Maja

Maja naturalnie ze Auto jest ubezpieczone. Meza na chorobowym nie moga zwolnic. Niestety pewnie I tak to zrobia. Potrzeba adwokata bo sami nic nie zdzialacie!!! Ta Firma to najwieksza Katastrofa jaka do tej pory spotkalam. My mamy 10.10 rozprawe zobaczymy co sad orzecze. Zycze dla meza powrotu do zdrowia i pozdrawiam serdecznie

Czarnazojka
@Maja

Pani Maju szybko do adwokata co prawda pol roku okresu problemow jest ale na chorobowym pieniadze mu sie naleza jak dlugo chory bedzie. Podczas chorobowe go nie moga go zwolnic ale pewnie I tak to zrobia. Auto jest ubezpieczone wiec nie maja prawa potracac a i tak pewnie to zrobia. Potrzeba adwokata bo sami nic nie zdzialacie! ! ! Zycze powrotu do zdrowia dla meza i pozdrawiam serdecznie! !!

YYY
@ramlov

Strasznie przemądrzałykolega widzę taki dobry z języka i kierowca zwykły dziwne,to jak walczy o swoją pozycje w DE skoro siedzi w kabinie i drwi z Polaków,oj wahrscheinlich swach mit diese deutsche sprache hehe

Ping
@Maja

Nie placic za auto absolutnie pracowalem 4 lata .chetnie udziele wiecej informacji Robert-kolo@go2.pl

Czarnazojka

Witam serdecznie moja sprawa przeciwko Reico trafia w pazdzierniku do sadu I mam pare pytan. Prosze o Kontakt. Mòj Mail czarnazojka@gmail.com Pozdrawiam Krystian

@Czarnazojka

Siemka ja juz po sprawie jak cos potrzeba dzwon 504805516 poniedzialek Paulo

Krzysztof

Witam, również miałem mnóstwo problemów z otrzymaniem wypłat z tej firmy. Sprawę właśnie kieruje do sądu, a adwokatem będzie gość który wielokorotnie wygrywa z nimi sprawy. Jak coś śmiało proszę dzwonić na mój nr, udzielę wszelkich pomocnych informacyjny. Mój nr tel (usunięte przez administratora) br /> Gonić oszustwo !

paulo

Witam kolegow.W reico robi sie goraco przegrywaja w sadzie sprawa za sprawa.A adwokat nie kosztuje was nic

maniek

oooo widze ze dobrze trafiłem te skur.... mnie tez wydymały stosują jakies wewnetrzne kary za spóźnienia na DM-y tj. galerie choc mr. kraft i mr. schabeloon tak z pieczołowita starannoscią przygotowywali tourenscheiny z których to z góry przed wyjazdem bylo wiadomo ze sie nie da nie spóznic obciazali po 175 euro za kazde ... z wypłaty zostawały ochłapy .tak sie dzieje na Glesien obecnie na Am Alten Flughafen w Leipzige

paulo

Witam w temacie.Ja tez wygralem sprawe w sadzie kasa +odszkodowanie.Adwokat tego zlodzieja wil sie jak piskoz i nic nie wskoral .Nie mial dla sadu zadnych przekonujacych argumentow.Jak ktos chce odzyskac kase prosze o sms na nr 504805516 to poradze,moja batalia o pieniadze trwala 10 miesiecy

butan
@paulo

Brawo paulu jak by wszyscy sie wzieli za zlodzieja doktora tak jak ty to juz by firmy zlodziejskiej nie bylo.Ale niestety polowa kolegow to kartofle.J tez czekam na sprawe

Piotr Kierowca kat C

hej jakie firmy polecasz? ciezkiej pracy sie nie boje ale szukam uczciwej firmy narazie szukam na kat C pozdro Piotr tel 504 591 981

R.K

Kolego chcesz walczyć z tą firmą to życzę cpowodzenia ja się zwolniłem w marcu bo ten gad,i dyktator nie dał mi wolnego na pogrzeb matki to jest najgorsza świnia z jaką kiedy kolwiek miałem do czynienia parszywy komuch.Umowa jest zrobiona pod RejCo nadgodziny ,urlop i inne obciążenia ciężko od nich wyciągnąć w sądzie wiąże się to z kosztami kancelarii.Jest wyzysk i dyktatura ale ta kanalia wie jak grać zna luki prawne i to wykorzystuje gazeta dostała zakaz publikacji artykułu na temat tej firmy ale wiem co się tam dzieje i widzę szybki koniec tej firmy.

Rafal

poszukuje pracownikow ktorzy czuja sie oszukani przez Reico. planujemy z kolega zalozyc im sprawe. 663827773

Zostaw merytoryczną opinię o ReiCo Spedition GmbH & Co KG - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w ReiCo Spedition GmbH & Co KG?

Zobacz opinie na temat firmy ReiCo Spedition GmbH & Co KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ReiCo Spedition GmbH & Co KG?

Kandydaci do pracy w ReiCo Spedition GmbH & Co KG napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ReiCo Spedition GmbH & Co KG