Opinie o POCZTA POLSKA- GORZóW WLKP w Gorzów Wielkopolski

POCZTA POLSKA- GORZóW WLKP
counter
2 21 25 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 97 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie POCZTA POLSKA- GORZóW WLKP?

Cezary Nowy wpis

@Prawnik Takie uwagi należy kierować do firmy a nie na forum pracowników

Prawnik Nowy wpis

W dniu 30 marca 2020 r. pracownik poczty ocenił ,że mój podpis na "zwrotce" jest nieczytelny ( pomimo tego ,że przystawiłem imienną pieczątkę ) i wyrwał mi z ręki list polecony z Sądu Okręgowego wraz z podpisaną już "zwrotką " i wyszedł !!! Oczywiście złożyłem skargę ale zastanawiam się skąd poczta bierze takich ludzi do pracy ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 198 dni.

Jaka jest kultura pracy w POCZTA POLSKA- GORZóW WLKP? Obowiązuje typowy dress code?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wojtek

Po otrzymaniu wiadomości SMS, że paczka w doręczeniu, trzeba po sześciu godzinach dzwonić na pocztę gdzie się dowiaduje , że kurier jest jeden i paczki nie zabrał. Trzeba iść na pocztę i samemu odebrać . To jest kpina !!! tak jest w UP Strzelce Krajeńskie

Krzysiek

Pracuję na Poczcie od wielu lat.Praca jak każda inna nie dobra i nie zła.Natomiast co innego ludzie tam pracujący.Panuje egocentryzm,fałsz i zazdrość,jak tylko ktoś ma lepsze warunki.Osobiście doświadczyłem takich oznak na sobie.Panują układy,układziki,szczególnie u wyższej kadry.Nie daj boże powiesz,że jest ci w tej pracy dobrze a sprowadzą cię szybko na ziemię

Justyna

@z rejonu Wróblewskiego, co dokładnie masz na myśli? Czy zgłaszałeś swoje uwagi bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za usługę? Może próbowałeś konsultować swoje obiekcje z szefostwem? Jeśli nie, być może warto podjąć tego typu działania jeśli zależy Ci na rozwiązaniu problemu? Na forum dzielimy się opiniami na temat warunków pracy, zatrudnienia czy atmosfery panującej w firmie. Żaden z użytkowników będzie w stanie Ci pomóc w opisanej sytuacji.

z rejonu Wróblewskiego

ano zmieniło się ,zamiast doręczać przesyłki to nygusy wysyłają smsa na telefon odbiorcy i myslą ,ze sprawę załatwili,a przecież zapałaciłem za przesyłkę 10 zł z dostawa na adres!!!!Widac dzieki nowym technologiom moga sobie ponygusować i uważac sprawę za załatwioną,ŻEBY CHOĆ AWIZO TRADYCYJNE DO SKRZYNKI ALE CAŁY CZAS JESTEM W DOMU,ANI DZWONKA DO DRZWI ...........UWAZAM ,ŻE W P.P.PO STAREMU!

Tak1Nie

Jak od czasu ostatniej opinii zmieniła się praca w POCZTA POLSKA- GORZóW WLKP? Podziel się informacjami z osobami, którzy ich poszukują.

dama

Może Pan dyrektor by się przyjrzał bliżej biurowcom? czas wprowadzić pewne zasady których brak w naszej pracy,za każde wyjście z biura powinny osoby tam pracujące mieć doliczany czas pracy aby odrobić kumpelskie pogaduszki.

Le
@dama

Tutaj nikt nikogo nie pilnuje. Kazdy robi co chce. Chodza tylko fajki pala i się glupio podsmiechują. A godzinki lecą i wypłata jest. Brawo dla przełożonych za dopilnowanie pracowników ktorzy nic nie robią! !!!!!!!!

Fajny

Ja dodam coś od siebie jako było pracownik-kierowca. Kierownik nie docenia młodych ludzi, żałuję, że aż ponad 3 lata tam spędziłem na pół etatu z dorabianiem. Atmosfera była w miarę dobra prócz zazdrości co niektórych, kierownik żenada........Żeby młody walczył o pełny etat, był na każde zawołanie i go nie dostał?Chore a emeryci wojskowi maja po 0,7? PATOLOGIA. Pozdrawiam

Ala
@Fajny

Sa związki zawodowe ktore pomagają ????

XXX

PANIE NIE MAJĄ CZSU PRZY ZALATWIANIU JAKIŚ URLOPÓW CZY WAŻNYCH SPRAW ZWIĄZANYCH ZE SWOIM STANOWISKIEM , MAJ CZS NA KAWE , PAPIEROSKA, I DOBRĄ BAJERKE Z KOLEŻANKĄ Z SĄSIEDNIEGO BIURKA , DOBRZE ZBAJEROWAĆ CIECIA KTORY PILNUJE , MOŻE SIE PRZYDA DO PRZECZYSZCZENIA JAKIEGOŚ CNOTLIWEGO KOMINA. A TY ZAŁATWIAJ SOBIE SAM SWOJE SPRAWY I ZABARDZO NIE NARZEKAJ BO MOŻESZ ZMIENIĆ STANOWISKO.

???
@XXX

brawo!!!!! cała prawda

adi

Tak tak to słynna Gorzowska Poczta. Wystarczy włożyć kij w mrowisko. To co jest napisane na górze to czysta prawda

Tak3Nie

alex
@ adi

może w końcu dyrekcja się przyjrzy bliżej pracy naszym kolegom i koleżankom które wiecznie dymek puszczają w czasie pracy.

anonimka

Jaka to sprawiedliwość na tej poczcie,my zasuwamy, aż pot leci nam po plecach, a co niektóre panie co godzinkę na papieroska.Wieczne wizyty towarzyskie w biurach, oczywiście nikt na to nie reaguje. ale ściany mają oczy i uszy szeroko otwarte, mam nadzieję że przełożeni w końcu coś z tym zrobią.;-(

Daria

Czy tak dobrze się tu pracuje, że nie ma chętnego do napisania kilku zdań?

agaa

ja jednak uważam że poczta polska znowu staje się wreszcie konkurencyjna

Elżbieta Ł.

W dniu wczorajszym mój mąż chciał nadać na poczcie /ulica Okólna/list polecony ekonomiczny. W związku z tym,że list był trochę w nietypowym rozmiarze,sprawdziłam na portalu Poczty Polskiej,jak to się ma do możliwości wysyłki.Otóż z wymiaru wynikało,że list należy zakwalifikować do gabarytów B,a więc według naszych wyliczeń kwota za list miała być 9,50.Waga u nas w domu 1 kg,a na poczcie 1,14. Mąż starszy człowiek 77 lat,wrócił bardzo zdenerwowany,bo pani nie przyjeła listu,a kazała wysłać jako paczkę. Mąż mimo,że ma trudności z pisaniem,wyszedł z kolejki i wypełnił druk na paczkę,pani postawiła krzyżyk jako priorytet i w ten oto sposób koszt nadania wyszedł:16 zł. Wrócił do domu bardzo zdenerwowany,więc udałam się z mężem do pani naczelnik owej placówki. Poszła na rozmowę/tak myslałam/,ale przyniosła jakieś dokumenty,żeby nam udowodnić,że listem wysyła się tylko dokumenty.Pytała czy w liście są dokumenty,nie sądze,że ma takie prawo pytać o zawartość przesyłki.Powiedziała,że są takie przepisy-spytałam czy tylko w Gorzowie,odpowiedziała,że na terenie całej Polski.Otóż,powiedziałam,że już wysyłałam inne rzeczy listem poleconym,wtedy pani naczelnik pozwoliła sobie na bardzo obrażliwy ton,że prowadzę działalność handlową,że to tylko różnica 3.50 zł i jak chcę to mogę podejść do jej koleżanki i wysłać to jako list. Podziękowałam i wyszłam.Zastanawiam się jak ma być dobrze jak ludzie pracują za karę,tak to odebrałam.Mimo,że mieszkam blisko tej placówki na pewno tam już nie pójdę.Żenada .

rOBOL

Zgodze sie z przedmowcami. Ludzie w biurach siedza po studiach rolinczych na fajke schodza co 10 minut a tu czlowiek wyuczony robi na nie pelny etat. PArodia kamery niby sa dla bezpieczenstwa a wielki brat widzi i komentuje potem ze zle robisz za wolno itp. Brak poszanowania dla czlowieka, no i fałszywe zachowania pani [usunięte przez moderatora] ktora co innego mowi i a co innego robi. Moim zdaniem zła kadra ludzi w biurach jest 3 razy tyle co fizoli. Ja mam plan LUDZIE NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG TEJ FIRMY DAJMY ZAROBIC KURIEROM I INNYM TAM SZYBCIEJ. SAM pracuje na UP ale wole kurierem wysyłac ;] szybciej !!!!!!!!

eksp

ja pracuje na ekspedycji, ale w Zielonej Górze. Kierownicy w porządku, ale możliwości awansu czy zmiany stanowiska znikome. Załapanie się na etat w kadrach nawet przy odpowiednich kwalifikacjach, bez znajomości - niemożliwe.

TakNie

Tak to prawda mam dwa fakultety świetnie znam języki angielski i niemiecki. Kiedy poszedłem do kadrowej powiedziała że mogę iść na listonosza bo to stanowisko jest niezagrożone. Kiedy powiedziałem że chcę pracować umysłowo i moje kwalifikacje są na wysokim poziomie. Kadrowa powiedziała że podejdzie do dyrektora. I poszła na palarnie na ekspedycje. Kiedy zapytałem czy coś wiadomo powiedziała że rozmawiała u dyrektora f2f i dyrektor nie wyraził zgody. Zadzwoniłem do sekretariatu okazuje się że dyrektora nie ma jest na urlopie. Ale kadrowa była i rozmawiała osobiście. KŁAMSTWA i jeszcze raz kłamstwa. Zwolniłem się bo nie mogłem znieść widoku, ludzi którzy ściemniają że pracują a tak naprawdę nie robią nic. Kiedy chodziłem z obiegówką ludzie patrzeli na mnie z uśmiechem na twarzy bo dałem im robotę do zrobienia. PODPISAĆ OBIEGÓWKĘ.

Zostaw merytoryczną opinię o POCZTA POLSKA- GORZóW WLKP - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

POCZTA POLSKA- GORZóW WLKP