Opinie o Eterni Norge, as w Bergen

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Eterni Norge, as. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eterni Norge, as o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eterni Norge, as w Bergen

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Dar

Stawka : przyzwoita Dojazdowka : refundowana Ubranie : zapewnione Wypłata : każdego 12 dnia miesiąca Kontakt : stały z konsultantem

zainteresowany

Jakie są stawki w eterni ??

Dawid

Myślę, że pandemia bardzo zweryfikuje i zmieni opinie i podejście niektórych osób.

Malta
@Dawid

co masz na myśli?

bartek

Najgorsza agencja na świecie nie polecam a wiem co piszę.Jak najdalej od tej agencji (usunięte przez administratora).Nie polecam.

Gienek Spawacz

Jakiś czas temu czytałem na jakimś portalu że kolesiowi w zeszłym roku przed świętami nie dostał wypłaty a za chatę policzyli 15800 koron za miesiąc.Miał płacić 3800 podnieśli do 5800 i nawet nie poinformowali że podnoszą za chatę a 10000 zabrali za to bo mieszkanie bylo wynajęte do końca roku a on sie zwolnił wcześniej i wyjechał bo było mało pracy i był bardzo zle traktowany w pracy.A to co zostało to mu nie wypłacili bo naraził firmę na straty.Tak więc koleś wrócił do polski i żeby zrobić święta dla rodziny musiał sprzedać samochód.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eterni Norge, as, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Cieśla szalunkowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Artur

Nie polecam tej agencji nikomu to są (usunięte przez administratora) patrzą tylko jak cię oszókać nie wypłacić dojazdu zwolnienia nadgodzin .eterni Oslo.

Czy zdarzają się nadgodziny w Eterni Norge, as?

NIE

Od dosyć długiego czasu nie pojawiła się tutaj żadna nowa opinia na temat pracy. Czy firma funkcjonuje nadal?

J-23 nadaje

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: to co pisze w tych komętarzach t jest prawda ale dlaczego nikt nie zgłasz tego do ispekcj pracy ilub do zwiążków pana Krystofera znam dobrze to jest (usunięte przez administratora) jak nie powina pracować w zadnej firmie do dziś się nie zmienilo ale co w oslo w eterni się dzieje to podstawa łamania praw człowieka wprowadzli nowe umowy pracy kolorowi ludzie mają stałe a polacy na procety i inn pozdrawiam chętnych zapraszam do dyskusj

Ktoś
@J-23 nadaje

J-23 Wiem że używając nicka agenta sowieckiego( ruski jesteś czy co ?) ze znanego serialu z lat 60-tych możesz mieć kłopoty z poprawna pisownią w jez. polskim ,ale na miłość Boska proszę cie pisz poprawnie po polsku .Poza tym wszystko prawda co piszesz o tej miernej agencji Eterni.

Niky
@Ktoś

Kolejny raz, czytam Twoje mądrości i nadziwić się nie mogę. Chcesz poprawiać innych, uczyć języka polskiego, a sam masz duży problem. Mam takie wrażenie, że Ty i Tobie podobni ludzie, tworzycie "renomę" tej firmy

Ktoś inny
@J-23 nadaje

Jeśli są ludzie, którzy mają ochotę wspolnie z innymi obecnymi i byłymi pracownikami wystąpić z roszczeniami na drogę sądową, zapraszam do dyskusji na priv

@Ktoś inny

Nie znam dokładnie sytuacji, ale po Waszych powyższych wpisach wnioskuję, iż w Eterni Norge aktualnie nie dzieje się najlepiej. Miałam z zamiarach aplikowanie tam, dlatego prosiłabym Was, żebyście spróbowali opisać mi dokładnie problem, jaki ma tam miejsce. Mogę na Was liczyć w tej kwestii?

@Ktoś inny

Ja mam ochotę ,jak mogę sie z toba zdzwonić?

endi
@Monika

Prosze nie,nie tam lepiej zostać w domu albo do innego kraju albo innej agenci bo ta agncia kłamie bo przekonałem sie na własnej skórze , bardzo ale to bardzo NIE POLECAM! ! ! ! ! ! !

Jan
@Ktoś inny

Chciałbym porozmawiać z tobą na priv,ta firma wisi mi kasę.

Czy w Eterni Norge, as panuje luźna atmosfera?

bartek

Uciekaj od tej firmy jak najdalej.

endi

OSTRZEGAM PRZED tą AGENCJĄ (usunięte przez administratora) w kwestii wynajmu mieszkania i oszukują na odcinkach wynagrodzenia (katastrofa) lepiej zostań w DOMU ! ! ! ! ! ! !

bartek

Czekasz na tą jedną chwilę serce jak szalone bije bo w eterni pracuje i i kadarkę w piwnicy pije.

Jarek

Bardzo dobra firma psiredniczaca w prac

Ktoś
@Jarek

Jarek ,"cy ty pywiiesz " analfabeto jeden !

RTS 1910

Radze omijać oddział bygg og anlegg w Trondheim.

Blondyn

Niestety, firma nieszanujaca pracowników budowlanych. Konsultanci nie mający nic dogadania, a w biurze zła atmosfera co widać po ilości osób które odchodzą... jak się jakiś fajny konsultant/ konsultantka trafi to za kilka miesięcy odchodzi. Pracownicy śmieją się między sobą kiedy Krzysiu wykończy kolejna osobę.

Roman

@lojalny (nie dla eterni), czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat atmosfery w tym miejscu pracy? Oskarżenie o mobbing jest niewątpliwie najpoważniejszym a jednocześnie najczęściej nadużywanym zarzutem wobec pracodawcy. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy dokładnie to miałeś na myśli używając tego sformułowania?

lojalny (nie dla eterni)
@Roman

witam ponownie. Znam znaczenie mobbingu i to co opisałem jest w pełni świadome. Wykorzystywanie pracowników do bezpłatnego ( lub finansowo znacznie zaniżonego) wykonywania prac na rzecz Pana K.T. pod groźbą nie przedłużenia kontraktu to w pełnym słowa znaczeniu mobbing. Wyłudzenia finansowe, przymusowe szkolenia, bez świadectwa jego ukończenia, bez części praktycznej, a z koniecznością podpisania dokumentów o uczestnictwie to kolejny wybryk tego pana. W owym dokumencie jest informacja o konieczności opłaty za takie szkolenie w przypadku zakończenia wcześniejszego (bodajże 1200 h) pracy w Eterni. Brak świadectwa i części praktycznej to dlaczego wyłudzenia finansowe. Kolejne pytanie - dlaczego konsultanci tak często odchodzą ? Odpowiedź znam, lecz to kolejny wybryk tego pana. Niszczy firmę, która kiedyś miała niezłą renomę.

Barbara
@lojalny (nie dla eterni)

Nie neguje, że miałeś nieprzyjemne przejścia z firmą jednak musiałam wspomnieć o definicji ponieważ słowo mobbing jest na rynku pracy często nadużywanym i bezpodstawnie odnoszącym się do pracodawcy określeniem. Przy czym wcale nie sugerowałam, że jest tak w Twoim przypadku. Mówisz o rzeczach, które są ważne choć także trudne i mogą wpłynąć jednoznacznie na decyzje potencjalnych kandydatów planujących podjąć zatrudnienie w firmie. GoWork.pl uruchomił nową funkcje, dzięki której Twoja opinia nie pozostanie bez znaczenia. Zapoznaj się ze szczegółami na stronie główniej serwisu.

lojalny (nie dla eterni)

Firma nie jest zła, lecz jej renomę psuje Kristof, który ma złą opinię wśród pracowników. Mobbing to słowo najczęściej się pojawiające przy opisach tego człowieka. Pracownik nie jest dla niego człowiekiem, lecz narzędziem w jego rękach. Ja pracuję bo mam kłopoty finansowe, więc muszę go znosić jeszcze jakiś czas.

slavkopolice
@lojalny (nie dla eterni)

Powiedz mi w jakich zawodach poszukuje eterni bochciałbym sie zatrudnić w budowlance i wykończeniach wnętrz...tez mam klopoty finansowe i potrzebuje ze 3 razy wyjechac zeby cos odlozyc i splaci. jak mozesz mi pomoc to prosze o pomoc tel. 508 169 672...mail. slawek_g1@wp.pl

Witek

Dla mnie takie wywody to szukanie przysłowiowej dziury w całym. Jak ktoś przykłada się do pracy to nie narzeka.

Barbara
@Witek

Trudno nie zgodzić się z tym co napisałeś. Podejmując pracę mamy pewien zakres obowiązków do wypełnienia, który musimy wypełnić. Nie istnieją firmy, które nie mają wobec swoich pracowników wymagań, prawda? Czy osobiście pracujesz w Eterni Norge?

Roman

@Jans, wypowiadasz się na forum publicznym co obliguje Cię do tego by treść Twojej wypowiedzi była kulturalna i zgodna z regulaminem GoWork.pl. Przypominam, że zaakceptowałeś regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin. Nawet jeśli nie pałasz entuzjazmem do swojego pracodawcy czy też przedsiębiorstwa nie jest to usprawiedliwieniem dla obrażania firmy/osób publicznych czy współpracowników i warto mieć to na uwadze. Jeśli chcesz podzielić się z nami merytoryczną informacją na temat warunków pracy, czekamy na Twoją odpowiedź.

Roman

@polska wieś, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Czy możesz podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy w tym miejscu? @Kurczak, jesteś zainteresowany pracą w firmie? A może złożyłeś już swoją aplikację?

polska wieś

do "Wqurwiony" piszesz o wieśniakach (usunięte przez administratora) a na wsi piszemy pRZepracowałem a nie pSZepracowałem i nie pSZes tylko przez pRZEZ i wiele innych błedów co pierwszej klasie dzieci na wsiach wiedza tez pracuje w norwegii i najgorsze nieroby i lizusy są z pomorza ,wielcy niby stoczniowcy co stocznie tylko przez brame widzieli .a ty wiesniaku jak nie masz na tyle wiadomosci z ortografii to sie nie wypowiadaj pSZepracowany NIEUKU

Zostaw merytoryczną opinię o Eterni Norge, as - Bergen

• Jak się pracuje w Eterni Norge, as?

Zobacz opinie na temat firmy Eterni Norge, as tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eterni Norge, as?

Eterni Norge, as