Eterni Norge, as

Bergen

Opinie o Eterni Norge, as

maciek

mam pytanko kontaktował sie ze mna Sebastian Gmerek z eterni jest kordynatorem powiedzcie mi czy warto podjąć prace czy to pułapka bo z tego co czytam to lipa

anonymous
@maciek 07.06.2017 23:48

Ja tam pracuje 2 lata I jest spoko???? Seba jest spoko???? Duzo zalezy na jaki projekt sie trafi haki jest klijent a ci sa rozni????

Odradzam jest tu pewien delikfet który trzęsie całym odziałem Eterni w Oslo. Mianowicie zastrasza pracowników na zasadzie będziesz robił u mnie na prywatnych projektach za friko ,albo zlatujesz z projektów itp. Oczywiście tylko wybrańcy ????. Ekipa dziewczyn i chłopaków w biurze ok prucz dąsajacej ,zarozumialej Marysi ????. Pozdrawiam wasz pracownik z projektu????

@Pracownik 26.10.2017 11:48

A oczywiście ma na imię Kristofer serdecznie go pozdrawiam

kulfon

Obiektywnie... Generalnie eterni Oslo na tle innych agencji nie wypada najgorzej. Maja swoje za uszami ale przy takiej ilosci chlopa jest w miare ok (a przerobilem przynajmniej 4 bemaningi). Kasa jest na czas, zlecenia troche krotkie ale nie ma przestojow. @byly pracownik - prawdziwym rodzynkiem to jest ta konsultanka z Rosji. Mowi po polsku ale naszych to chyba za bardzo nie lubi. Pozostale dwie w miare ok. @maciek - Sebastian zajmuje sie chyba rekrutacja. Czasem na kontakt trzeba dlugo czekac ale poza tym spoko chlop, uderzaj do niego - wiekszosc rzeczy zalatwi i na pewno pomoze (jak go ktos na gorze nie zblokuje). Tak wiec obiektywnie, calkiem szczerze, poza kilkoma malymi epizodami w moim przypadku chyba warto. Ale nie namawiam.

Anonim

Podbijam pytanie i proszę o obiektywą opinię. Pozdrawiam :)

Szwager

Nie wolno mi było pracować w Eterni (Oslo), nawet jeden dzień. Dali mi pokój z pluskwy. Błąd z transakcji zawartych je w biurze, kiedy poszedłem do podpisania umowy. Ze względu na ten błąd kopnął mnie Marius. 500 euro dla lotów mi nikt nie wróciła. Eterni ominąć imprezę!

Odradzam pracę w tej firmie !! Jak już wcześniej ktoś pisał jedyny a właściwie jedyna konsultantka z którą da się rozmawiać to Marie. Prace może i mają ale za niskie stawki, podstawowa rzecz jak ubrania robocze to totalna porażka !! Ciuchy marnej jakości, często nie można się doprosić o cokolwiek, a rękawice do pracy które 'firma' daje nadają się jedynie do kosza! Kursy organizowane przez firmę jak pozostałe, rzeczy -porazka !! Poziom jak w przedszkolu ! Konsultanci wysyłając człowieka na projekt nie mają zielonego pojęcia o tym co to za projekt.. Aż dziwię się że nikt z wypowiadających się nie wspomniał o rodzynku eterni Kristoferze Tomaszewskim! Radzę wszystkim omijać go szerokim łukiem ! Na jego projektach pracuje się za minimalne stawki, wyzyskuje ludzi którzy mieszkają w jego domach/mieszkaniach by Ci remontowali mu nieruchomości za DARMO !! Typ pokroju chcesz mieć pracę , nie podskakuje tylko wykonuj rozkazy pana. Mobbing i wyzysk na porządku dziennym. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM !!!!

Anty :brudny,biedny,wstrętny śąsk

Odradzam boto nieuczciwa firma gdysz ucinają wynagrodzie,ucinają godziny,zapomnij o płatnym urlopie bez interwencji adwogata lepiej niezatrudnic sie unich ,zaliczki o wiele zawyźane od tej prawdziwej sumy np . Mi odliczono zaliczek 3oo euro a wziełem 180 euro, oczywiscie moźna dzwonic ale albo nieodbierają albo masz wracac jak cisie niepodoba do Polski ,taka to firmaŁańcuchy

Anty eterni.pl

Oszusci i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byłem pszez tę firme w bergen ii i totalna poraszka,zakwaterowanie to bardzo kiepskiej klasy warunki ukraińskie czyli tylko rozklekotane wyro bez lodówki,internetu ,tv,bez prysznica,bez kuchni ,w pracy bardzo antypolska nagonka na polaków i hamstwo, wypłaty zawsze duźo mniejsze od zamieszczanych w ogłoszeniach i w umowie,ten eterni zatrudnia byle dziwki z śląska brudnego ! Opiekunowie to totalne hamstwo i nierubstwo Bardzo niepolecam

Wqurwiony

Niedobra firma ,bardzo niepolecam bo ucinają wynagrodzenie ,godziny,wogule nieodbierają telefonu,pełne aroganstwo,hamstwo,zawisc i obłuda firma-naganiacz najgorszy z najgorszych bardzo silnie nie polecam tych oszustów , Firma dla najgorszych co niepotrafią liczyc i nieznają angielskiego jenzyka i mają klapy na oczach bo tylko takie matoły wtym bagnie długo pracują i dają sie oszukiwac przez eterni posrany ,niepolecam tych oszustów &bumelantów anty polskich z polskich wsi na wschodzie !!!! pszez tę alafirme straciłem mnustwo zdrowia i pieniedzy pracując u jednego wiesniaka norveskiego ,ODRADZAM TYM BUMELANTÓW NA MAXA I Z CAŁEGO SERCA poniewasz dotej pory mi zalegają za pszepracowaną prace ponad 3.ooo €uro pszez pół roku sie nazbierało !

Czaki

Witam ja pracuje sezonowo przy rybkach i jest ok kasa na czas itd nie podoba sie to w Pl czeka praca za wiecie ile heeee pozdr.

ok

Witam czy możemy porozmawiać na priv,na fb lub e-maila,chodzi mi o pracę z adecco, chciałabym zasięgnąć więcej informacji

Greg

Adecco? Popracuj jeszcze chwilę to dopiero zobaczysz co potrafia. Adecco to jest masakra totalna,. W Eterni nie pracowałem, ale miałem chlopaka na projekcie. Coś ponoć kasa się nie zgadza za czesto. Słabo.

Jan Henryk

Ostrzegam przed pracą w tej firmie. Firma werbuje właśnie na projekt do Sogndal . Będziecie pracowali we dwóch przy czym jeden z was będzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Jak to działa . Twój projekt skończy się na Swięta Bożego Narodzenia .Tuż przed Swietami zostaniesz okradziony przez swego kolegę .Niestety ale jeszcze firma będzie winiła ciebie za to że pozwoliłeś się okraść . Tak właśnie bylo ze mną. Tak zostałem okradziony a firma nie zrobiła nic aby już na plac budowy nie wpuszczać złodzieja . Druga sprawa że ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] okradł firmę .Też to zgłaszałem ale firma daje się okradać .Myślę że z czasem nie dostanę wypłaty dlatego odchodzę i ostrzegam potencjalnych kandytatów .

Andii garsija

W tej firmie żądzą sami kolesie.Reszta fachowców jest na chwile.Aby sezon zaliczyć.Pozdrawiam wszystkich Polaków z biura.Odradzam prace w tej firmie ,,odział Tronthem,,

nowłaśniejanek

Witajcie panowie ;D...podzielam komentarze, agencja ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co się dzieje na projekcie i z ludźmi a firma wynajmująca ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e się coś dzieje.Mam nadzieję,ze komentarze na temat tej agencji będą przestrogą przed przed podejmowaniem pracy(Sognddal).Stres, wqurwienie,inwigilacja i zapierd..ol gwarantowane.

xyz

Wreszcie odważył się ktoś mówić o firmie Etreni.Był jeden forman który zwolnił 5 osób ,ale w końcu sam sie rozchorował.Eterni przyslała drugiego który zaczął od wyrzucenia z budowy pracownika.Teraz od czwarku zostaną we dwójkę

stary polonez

Ostrożnie z tą firmą.Płacą raz w miesiącu.Wyrzucają z pracy i nie dają drugiej szansy./Mogliby przenieść na inny projekt ale nie przenoszą/.Na projekcie w Sogndal wymieniono 150% zespołu /wszystkim nie damo drugiej szansy/.Musisz mieć w razie czego za co wrócić do domu ,lub mieć upatrzoną inną pracę.Praca ciężka trzeba nosić ciężkie płyty 30 kg.Pracuje się samemu.Tak więc musisz mieć doświadczenie i to duże,jest dużo otworów do wycięcia,które trzeba wycinać precyzyjnie. Jak dzwonią po ciebie abyś był w Norwegii w ciągu kilku 2-3 dni,to znaczy że kogoś wyrzucili z projektu. Projekt w Sogndal ma wakacje od drugiego tygodnia lipca /4 tygodnie/.Od sierpnia praca na około 2 miesiące

Anty wiesniak

Niepolecam tego naganiacza , bardzo antypolskie nastawienie do poalków w biurze same osły, ucinają z wypłat za co chcą bez uzasadnienia, wmawiają ze praca w miastach a puzniej się okazuje ze praca na wyspie gdzie same wiesniaki coś jak alkatras i 1 sklep, praca tesz pszekolorowana abyś tylko pszyleciał , mięczaki i leszcze ,bardzo niepolecam do tego płacą po miesiącu i nie wszystko .oszysci

Zostaw opinię o Eterni Norge, as - Bergen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eterni Norge, as