ETERNI NORGE AS

Storen

Opinie o ETERNI NORGE AS

Pracownik 26.10.2017 11:48 Odradzam jest tu pewien delikfet Kristofer który trzęsie całym odziałem Eterni w Oslo. Mianowicie zastrasza pracowników na zasadzie będziesz robił u mnie na prywatnych projektach za friko ,albo zlatujesz z projektów itp. Oczywiście tylko wybrańcy ????. Ekipa dziewczyn i chłopaków w biurze ok prucz dąsajacej ,zarozumialej Marysi!!!!. Pozdrawiam wasz pracownik z projektu????

Wqurwiony

Niedobra firma ,bardzo niepolecam bo ucinają wynagrodzenie ,godziny,wogule nieodbierają telefonu,pełne aroganstwo,hamstwo,zawisc i obłuda firma-naganiacz najgorszy z najgorszych bardzo silnie nie polecam tych oszustów , Firma dla najgorszych co niepotrafią liczyc i nieznają angielskiego jenzyka i mają klapy na oczach bo tylko takie matoły wtym bagnie długo pracują i dają sie oszukiwac przez eterni posrany ,niepolecam tych oszustów &bumelantów anty polskich z polskich wsi na wschodzie !!!! pszez tę alafirme straciłem mnustwo zdrowia i pieniedzy pracując u jednego wiesniaka norveskiego ,ODRADZAM TYM BUMELANTÓW NA MAXA I Z CAŁEGO SERCA poniewasz dotej pory mi zalegają za pszepracowaną prace ponad 3.ooo €uro pszez pół roku sie nazbierało !

Adas

Mega słabo. Nie polecam. Tradycyjnie robią Polaków w ... trąbę.

Fachowiec

Ale z was oszołomy, po co się pchacie do Norwegii skoro nie znacie się na robocie. Jeszcze pretensje ma jeden z drugim że go wyrzucą. Tak to by każdy chcial, nic nie robić a zarobić. Pisało się bajki w CV, co? To nie polska budowa. Jak jesteś prawdziwym fachowcem z krwi i kości to zostaniesz docniony, a jak nie to lepiej zostań w Polsce.

Majster
@Fachowiec 18.07.2016 11:13

Cześć.Jesteś fachowcem? To sprawdz mi ilu fachowców ma ETERNI na projekcie w AS(OS) Tam to dopiero pracują GIGANTY.Pracują tam także chłopaki z innych agencji pracy.

didi

Ta firma potrzebuje tylko fachowców.Mniej wykwalifikowanym nie daje szans.Po prostu wyrzucają z projektu.Eterni Bergen wymieniło w ten sposób ponad 125%załogi.Uważaj jak będziesz jechał do Eterni.Lepiej abyś miał pieniądze na powrót jak cię wyleja.

Jan Henryk
@didi 28.06.2016 20:45

Tak właśnie jest.Potwierdzam tę smutną wiadomość.Zanim wyjedziesz z kraju to musisz mieć oszczędności na powrót w razie jak cię wyleją.A wylewają często.Przedmówca powiedział tylko trochę prawdy.Na dzisiaj wylano 150 %zespołu.Atmosfera jest zła.Projekt jest ciężki.I tylko dla fachowców.Weż to pod uwage zanim wyjedziesz.Musisz pracować samodzielnie.

Zostaw opinię o ETERNI NORGE AS - Storen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ETERNI NORGE AS