Opinie o Smak Regionu Restauracja w Pawłowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Smak Regionu Restauracja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smak Regionu Restauracja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smak Regionu Restauracja w Pawłowice

SPS

Co za bzdury! Manipulantem to jest pan – panie „były szczęśliwy pracowniku” wypisując tutaj taką nieprawdę. Szef nikogo nie poniża i nie robi nikomu krzywdy i nie każe nikomu tak pracować! I nikt nam tego nie każe pisać i nam za to nie płaci – wręcz sami szefa informujemy o zaistniałej sytuacji „tutaj”, bo on „o ile znasz szefa” nawet by o tym nie wiedział. Zmyślasz i oszukujesz! Drogi panie „były szczęśliwy pracowniku”. Dziwnym zbiegiem okoliczności odważył się pan tu zamieścić swoją opinię już dzień po udanym spotkaniu pracowniczym w swojej dawnej pracy. A skąd pan o nim wie? Czyżby pana byli współpracownicy pochwalili się, jak było fajnie!? No cóż sugeruje to jedno – skoro jest pan byłym pracownikiem to chyba panu strasznie żal, że na tym spotkaniu pana nie było i nie może pan już korzystać… Skoro wie pan na bieżąco co dzieje się w pana „byłej pracy” i śledzi pan jej poczynania to musi to pana chyba strasznie boleć. Nie przystoi wylewać swoje frustracje tutaj w tak niekulturalny sposób. Dobrze, że już pan z nami nie pracuje, bo MY obecni pracownicy dbamy o kulturę i poziom w tej restauracji! A na dodatek dbamy o dobrą opinię bo ona świadczy również o nas!

Kkk

Nie płaci i nie każe, sami dbamy o dobrą opinię naszego zakładu pracy. Tak robią lojalni pracownicy. Nie wiesz o tym? Acha tobie pewnie trzeba za wszystko płacić :) !!! bo inaczej bluzgasz na lewo i prawo. A ile tobie płaci nowy hojny szef za bluzganie po starym???

Pracownica

Ja tam pracuję i sobie chwalę i widzę że inni też są zadowoleni, a ty kelnerkaa bzdury wypisujesz. No to pokaż co ty potrafisz! Każdy z nas ma takie same szanse. Tylko nieliczni potrafią dobrze prowadzić swój biznes a do tych właśnie zalicza się szefostwo tej restauracji. Dlatego oni mają mnóstwo zadowolonych klientów i pozytywnych komentarzy na różnych portalach, a wy pod pseudonimem w komentarzach Mądrale potraficie tylko wylewać swoją zawiść. Żenada.

K
@Pracownica

Brawo! Zgadzam się w 100%!

Obserwator

Szef jak najbardziej w porządku ????????

Zadowoleni pracownicy

No tak, mentalność byłych pracowników. Dowalić tym co są lepsi ode mnie ... Szefowo i Szefie! Róbcie dalej swoje i nie zwracajcie uwagi na zrzędów, bo oni i tak nic sensownego do życia publicznego nie wnoszą. Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów. Do odważnych świat należy.

AM

Kamery tam są nie po to żeby podglądać, tylko kontrolować, jak w każdej innej restauracji, knajpie, pubie, stacji benzynowej czy sklepie. Po prostu norma - nie rozumiem o co chodzi, ktoś ewidentnie chce zaszkodzić temu panu i tej restauracji! Ludzie w jakim świecie Wy żyjecie! Dorośnijcie, bo widać tu, w tych komentarzach brak doświadczenia i pozjadane rozumy!

Brałeś udział w rekrutacji do Smak Regionu Restauracja. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Kelnerka

Opinia jak najbardziej pozytywna z mojej strony dla tego pracodawcy i zakładu pracy. Szef jasno określa wymagania na początku, wypłata zawszw w terminie, napiwki które sobie sama wypracuję są tylko dla mnie, a jest ich SPORO, bo klientów, zadowolonych klientów w tej restauracji jest od groma. Złego słowa bym nie powiedziała ani o restauracji ani o szefach. I zupełnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami tutaj. Wg mnie ktoś z tymi docinkami zamieszcza je tu celowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Smak Regionu Restauracja - Pawłowice

• Jak się pracuje w Smak Regionu Restauracja?

Zobacz opinie na temat firmy Smak Regionu Restauracja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Smak Regionu Restauracja