Opinie o Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Pawłowice ul. Katowicka 12

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Pawłowice ul. Katowicka 12

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe organizuje staże dla studentów?

Wiesława

KURS Z WISLY DO KATOWIC- 11.07 2021R.GODZ 11.1O. PAN KIEROWCA -KROTKIE BERMUUDY, KOLR POMARAŃCZOWO-, ,CZERWONY. INTELIGENTNY CZLOWIEK, OD RAZU WIDAC, CZUC,SPKOJNY, ZDECYDOWANY.CZUJE SIE,ZE JEST PEWNOŚC TEGO CO ROBI, TY MASZ POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA. CHCIAŁOBY SIE JEŻDZIC Z KIMS TAKIM, MOŻE NIE TYLKO BUSEM? JAZDA BYŁABY CHYBA SPOKOJNA, BEZPIEZCZNA, A TO NAJWAŻNIEJSZE. POZDRO DLA TAKICH SUPEROWCÓW.

Z Leszna Nowy wpis
@Wiesława

potwierdzam ,dziś przed południem jechałam Drabasem z Katowic do Jastrzębia , kierowca profesjonalny, wysoka kultura, bardzo przyjemna podróż , polecam

Jak dużo osób pracuje w Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Podróżująca Nowy wpis

Rozkład jazdy dla kierowców nie ma znaczenia, a kultura osobista u przełożonych nie istnieje. Firma ma monopol na przejazd tym kursem i w ogóle nie dba o klienta. ODRADZAM!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Elektromonter pod ziemią
Pawłowice
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
Pasazet

Kierowca który jechał 7.08.2023 r o godzinie 11 z dworca głównego w jastrzebu Zdroju bardzo niemiły arogancki ... W momencie gdy zwróciłam uwagę że nigdy kierowca nie każe płacić że przewoz moje pieska ( 6 kg ) stwierdził że mam go dać do bagażnika albo zapłacić za niego cały bilet 20 zł w momencie gdy zapłaciłam stwierdził że jak coś mi się nie podoba to mam wysiąść Ponad to jechał straszni nie uważnie mocno hamował a na zakrętach po prostu myślałam że zaraz upadnie na podłogę nie polecam drabas...lepy już drabas express

Piesek 6 kg
@Pasazet

Wszedzie trzeba płacić bilet za psa mało tego obowiązkowe szczepienia i KAGANIEC.

Mama

ABSOLUTNIE ODRADZAM TĘ FIRMĘ. DZIŚ ZAISTNIAŁA BARDZO PRZYKRA SYTUACJA PONIEWAŻ MÓJ SYN PODRÓŻOWAŁ Z KATOWIC DO JASTRZĘBIA. KIEROWCA ZOSTAŁ POINFORMOWANY, ŻE SYNA MA WYSIĄŚĆ NA KONKRETNYM PRZYSTANKU. KIEROWCA BEZ PROBLEMU POWIEDZIAŁ, ŻE GO WYSADZI A JA MIAŁAM CZEKAĆ ŻEBY GO ODEBRAĆ. NIE JEST NAJGORSZE TO, ŻE KIEROWCA W OGÓLE SIĘ NIE ZATRZYMAŁ NIE WYSADZAJĄC MOJEGO SYNA, NATOMIAST TO JAK ZACHOWAŁ SIĘ WŁAŚCICIEL FIRMY. KIEDY ZADZWONIŁAM NA CENTRALE USŁYSZAŁAM, ŻE ONI PRACUJĄ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, ŻE TO NIE JEST JEGO PROBLEM, NIE PODA ORAZ NIE ZADZWONI DO KIEROWCY ŻEBY SIĘ DOWIEDZIEĆ GDZIE MÓJ SYN I OGÓLNIE ON SIĘ NIE BĘDZIE TYM PRZYJMOWAŁ BO JEST NIEDZIELA I ON IDZIE DO KOŚCIOŁA, PO CZYM RZUCIŁ TELEFONEM. ZERO EMPATII I POMOCY DRUGIEMU CZŁOWIEKOWI! NIE ROZMAWIALIŚMY O ZAGUBIONYM BUCIE TYLKO O DZIECKU (NIE PEŁNOLETNIM LECZ MOGĄCYM JUŻ SAMEMU PODRÓŻOWAĆ) TFUUU NA TAKICH "LUDZI"

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Magali

Ta firma to rzeczywiście jakaś porażka. Trasa z Ustronia do Katowic przez jastrzębie-zdrój bezpośredniego uprzedzenia klientów. Przejazd trwał ponad dwie godziny.

Alicja

No ładnie... Widzieliśmy z narzeczonym ogłoszenie na kierowcę ważne jeszcze do styczna a tu pasażerowie o jakimś alkoholu piszą... A tak całkiem poważnie to podzieli się ktoś informacjami na temat bieżących warunków? Bo jedyne co w ogłoszeniu było to fakt, że szukają i z kategorią D, a co ze stawką itp? Na jakich dziś się jeździ?

Kacper

Kierowcy zawsze się spóźniają albo przyjeżdzają za wcześnie, smród alkoholu i grzyba w busach jest nie do zniesienia . Kierowcy nie potrafią mówić w języku polskim ani angielskim. Odradzam tego przewoźnika.

Kamila

Wszystkim odradzam tego przewoźnika, podróż z Katowic do Ustronia to jakaś porażka i nieporozumienie. Zamiast przewozić tyłu pasażerów ile jest miejsc siedzących to w małym busiku kierowca napchał jeszcze 10 osób które stały w przejściu przez ponad 1:45 (tyle trwała jazda z Katowic do Ustronia). Brak klimatyzacji, nie było czym oddychać ludzie pocili się szczury bo było tak gorąco jak w saunie. Szkoda tylko że po drodze nie było żadnej policji i kontroli. Pierwszy i ostatni raz kupiłam bilet na jakikolwiek przejazd w tej firmie. Chętnie bym wstawiła zdjęcie z tej podróży ale nie ma takiej możliwości.

Krzysztof

Firma to porażka już konkurencja jest lekko lepsza Nie marnujcie swoich nerwów na te firmę

Mariusz

Nie polecam tej firmy NIGDY Z NIEJ NIE KORZYSTAJCIE

Sh

(usunięte przez administratora) nie bus nikomu tej firmy nie polecam, bus odjeżdża 10min przed czasem a na infolinii ci (usunięte przez administratora) że się pewnie spóźniłeś. Zalecam wybranie innej firmy żeby potem się nie denerwować.

Mario

Przewoźnik Drabas to TOTALNA PORAŻKA Sprzedają bilety i nie zapewniają miejsca siedzącego. Czy to jest jakiś przewóz bydła ? Zdecydowanie odradzam przejazd Drabasem !!!

Fik

Beznadziejna firma, nie przyjeżdżaja zgodnie z rozkładem a w momencie złożenia reklamacji telefonicznej gość który odbiera jest bardzo opryskliwy a po chwili wyłącza telefon. Żenada i wstyd dla firmy.

Zadowolony bo dojechał

Jest ok , tylko rozgadany kierowca emeryt chwalipięta niech nie informuje że z sądowej na PKP jest 200 metrów bo jest 800 10 minut

Dorota

Szkoda ze na stronie internetowej firma nie informuje swoich pasażerów z kąd odjeżdża autobus i naraża na dodatkowe koszty żeby z Piotra Skargi dojechać na Sądową. To jest niedopuszczalne zaniedbanie i brak szacunku!!!!!

pasażer

Proszę uważajcie na kupowanie biletów przez internet u Pani która jest miła dopóki nie dostanie przelewu za bilety . U tej Pani zero inteligencji i brak udzielenia informacji dokładnej od tego tam jest. To że bilet kosztuje drożej przy rezerwacji nie poinformuje , to że przystanek przeniesiony w Katowicach też nie jeśli ktoś spóźni na wyznaczoną godz. o 4 minuty to nie przeniesie na następną tego samego dnia i musiałam ponieść dodatkowe koszty .W ten sposób ratuje budżet firmy i swój jest nie uprzejma , arogancka czyżby siedziała przy telefonie za "karę"

Zostaw merytoryczną opinię o Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Pawłowice

• Jak się pracuje w Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe