Opinie o Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Pawłowice ul. Katowicka 12

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Pawłowice ul. Katowicka 12

hexe

Kuzwa was coś pogrzybilo. Piotra skargi mhm skargi to już pisze na was wy kuzwa chowacie przystanek w katowicach ja nie wiem, pod jakimiś lumpami jak rumuny. Biegliśmy to nam drabas odjechał i jeszcze pomachał przez okno. To jest jakiś skandal!!!! Moja mama sobie tego nie życzy!!!! Odmachaliscie i pojechaliście a my 10 zł strcilismy!!! 10zl!!!! MOJA MAMA MNIE OKRZYCZALA CZEMU JA TAK WRACAM PÓŹNO BO JAKIŚ DRABAS SE ODJECHAŁ!! JESZCZE PYTALIŚMY JAKIŚ GRZYBIW TO NIE WIEDZIELI GDZIE TO ALE JA NIE WIEM SAMA BO JESTEM 2 RAZ W KATOWICACH I NIGDY TU NIE PRZYJADE, SZCZEGÓLNIE SRABASAMI!!!!! AUTOBUSY Z GRZYBA WYCIGNIETE ZERO WIFI KLIMATYZACJI I KONTAKTÓW MHM KOLANA WAS SWĘDZĄ MY PŁACIMI!!! A WY CO!!! Macie szczęście ze był jeszcze jeden bo bym musiała chyba luftwaffe wracać zeby was do porządku zrobić. A idźcie w grzyba i zjadłam sul

Do pasażerka Nie busbraders tylko bus brothers jak już. Tam to jest dopiero masakra od "szefof" zaczynając. Auta stare smierdzace przerobione dostawczaki. Od czasu do czasu odmalowywane kierowcy buce nie zachowujacy podstawowych przepisów. Radzę wyciągnąć wnioski.

Pasazerka

Dzisiaj tzn.26.stycznia 2020 miałam przyjemność jechać busem z Katowic do Żor o godzinie 11.To co wyprawia kierowca i jak się odzywał do pasażera który mu zwrócił uwagę że ma założyć maseczkę to niewiadomo jak nazwać.Nie wiem czy ten kierowca był pod wpływem jakiś środków bo zachowywał się jak psychopata ,obrażał pasażera który nie miał obliczonej gotówki na bilet groził mu pobicie i wyzwiskami i że pasażerom nie będzie butów całować bo za 10zl ma to w(usunięte przez administratora)..Dopiero reakcja pasażerów sprawiła że się uspokoił i odjechał z 15 minutowym opóźnieniem.Gratuluje firmie zatrudniania takich pracowników ktorzy stanowia zagrożenie dla pasażerów jak i ruchu drogowego.

@Pasazerka

Niech Pani piszę prawde i to Pani jako jedyna zwróciła uwagę bo się Pani śpieszy, kierowca poprosił o drobne a dostało mu się że ma nie podnosić głosu i założyć maseczke gdzie ten kierowca jako jedyny w niej jezdzi, jeżdżę codziennie i szczerze współczuję tym kierowcą ja bym już dawno w psychiatryku wylądowała albo wzięła bym kij i po łbach biła, ten kierowca miał zadzwonić po policję i gość byłby usunięty bez tłumaczenia już takie akcje widzialam, pasażer ma być przygotowany do jazdy miec drobne albo chociaż kwote zbliżoną, niekiedy jade pierwszym kursem i trzech buraków w Żorach z banknotach 200 zl i co ?A wiedzą dzień wcześniej że jadą i jeszcze bezczelnie czy nadal 10 zł bilet, jeśli ten kierowca ma sobie pozwalać na wszystko za 10 zł to niech Pani jeździ Busbrathers to doswiadczy Pani dopiero tego o czym Pani wypisuje

pasazerka
@Marta

Pani Marto to Pani mija się z prawdą.Po treści wpisu można się domyślić ze to przedstawiciel rodziny Drabas.Po pierwsze 3 osoby zwróciły kierowcy uwagę na nie stosowne zachowanie ,wszyscy pasażerowie mieli maseczki nie miał tylko kierowca.Po drugie nazywanie pasażerów burakami i obrażanie Firmy Busbraders też świadczy że to komentarz właścicieli.Z jednym się zgadzam mieliśmy my pasażerowie wezwać policję i inspekcje ruchu drogowego.Korzystam czasem z przewozu Busbraders i nie mam zastrzeżeń do tej firmy.A po negatywnych opiniach jakie czytam na temat firmy Drabars to chyba Wy macie problem.

Unikam tego przewoźnika! Od dawna bowiem, a ostatnio coraz częściej słychać o karygodnym braku kultury wśród pracowników firmy Drabas a także jej właściciela. Nieprzestrzeganie zasad ochrony przed covidem, (usunięte przez administratora) buta, przedmiotowe traktowanie klienta są na porządku dziennym i nie muszą być tolerowane! W razie wątpliwości, co do łamania przez kierowcę zasad ochrony przed koronawirusem zalecam zrobić kilka fotek i zainteresować problemem sanepid.

@Kasia

Zgadzam się z Panią.Podróz z ta firmą to katastrofa.Mysle że trzeba zainteresować sanepid i inspekcje ruchu drogowego.Ja staram się korzystać z drugiego przewoźnika Busbraders i jest ok.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Elektromonter pod ziemią
Pawłowice
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
Jadwiga

Takie i te opnie pisze tylko konkurencja bus bratchers i podstawieni debile bo ja jezdzac z fima drabas nie odczuwalem i nie odczuwam za te pieniadze nie wygody a komu nie pasuje jazda za te grosze z fima drabas do katowic za marne pieniadze to sa jeszcze taksuwki to wyedy bedzie mial wygode aje juz nie za 12zl tylko za 100zl i wtedy nie bedzie chyba nazekal na nie wygode tylko czemu tak drogo ale polak zawsze bedzie nazekal bo tak jest nauczony pracowac malo duzo zarabiac placic malo wymagac nie wiadomo czego pozdrawiam

@Jadwiga

Polecam zanim wstawisz kolejną opinię kupić słownik języka polskiego i trochę się z niego pouczyć

@Jadwiga

Chyba tą opinię napisała właścicielka firmyBo misłam przyjemnisc rozmawiac z ta pania jak skladałam reklamacje ze bus w ogóle nie przyjechal o wyznaczonej godzinie.I tak się właśnie wyrażała o pasażerach dzięki którym żyją i zarabiają..

Mirosław
@bozka

Otrzymałaś już odpowiedź na złożoną reklamację? Jestem ciekawa, jak firma Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe finalnie ją rozpatrzy. Gdybyś już coś wiedziała to możemy liczyć, że wypowiesz się w tym wątku?

@Mirosław

Dostałam odpowiedź od właścicieli że jak mi się nie podoba to nie muszę jeździć.Ta firma to jedna wielka porażka ,musi powstać konkurencja żeby zaczęli szanować pasażerów.

Sabii

Dziś 06.12.2020 jechałam busem drabas z ustronia. I jedną wielką porażką. Nigdy w życiu nie polecam nikomu jechać tym transportem lepiej iść na piechty...W Żorach mieliśmy przesiadke gdzie było już 16osob do drugiego busa gdzie były wszystkie miejsca zajęte...Masakra...

Patrycja

Ilu w drabasie pracuje kierowców ?

Olek

12.09.2020 o godz.8.05 przejazd z Katowic do Wisły to jakieś nieporozumienie. Autobus podjechał prawie pełny już na przystanek początkowy, w trakcie podróży kierowca dopychał pasażerów, efektem czego był przepełniony. Ludzie ściśnięci stali w przejściu. Nieuprzejmy kierowca pobierał opłatę bez wydawania biletów i upychał do momentu, aż pasażerowie nie zaczęli się buntować. Podróż była długa (przez ciągłe postoje w celu zabrania kolejnych tłumów) i wyjątkowo nieprzyjemna. Wszystkim zainteresowanym odradzam.

Katarzyna K

Dzisiaj wracałam z Katowic do Żor Busem z Panem Jackiem .Gratuluje tak uprzejmego życzliwego,zaangażowanego pracownika .Dawno się nie spotkałam z tak pozytywną energia .Dziękuję zatrudniacie tak sympatycznych ludzi, widac ze Pan lubi swoją prace i szanuje pasażerów .Zarazil swoją radoscią i uczynnoscią cały Bus .Słowo az chce się podrózować z Drabas Pozdrawiam

Dropsik

Praca od rana do wieczora po 14- 16godzin nadgodziny nie wypłacane jazda bez karty albo na pierwszym albo na ostatnim kursie, aby nie przekroczyć czasu który obowiązuje kierowce Firma powinno się zając ITD oraz PIP. Kierowcą odradzam podjęcie w tej firmie pracy.

joanna

Wczoraj syn wracał z Ustronia przewoźnikiem Drabas. Autobus przepełniony, kierowca doładowywał ile się dało. Miejsca siedzące wszystkie zajęte (mamy czasy pandemii), a w środku mnóstwo stojących pasażerów. Maseczek nikt nie sprawdzał. Zresztą w tym tłoku i ścisku nie było czym oddychać, więc nie wiem, co jest gorsze, brak powietrza czy koronowirus. Złożyliśmy reklamację, kontakt nieprzyjemny. (usunięte przez administratora) tego przewoźnika.

Janina

Pomimo nakazu noszenia masek większość pasażerów jej nie posiada ,mają gdzieś .Kierowcy to olewają .Po takich sytuacjach wielu pasażerów stwiedziło ,że wezwie policję

Jamug

28 lipca miałam tą nieprzyjemność korzystać z Drabasa na linii Katowice - Ustroń - Katowice. Kierowca nieuprzejmy i mało pomocny. Sam kierowca, jak i niektórzy pasażerowie bez maseczek. Oprócz łamania przepisów dot. przewozu osób i zwierząt, przepisy ruchu drogowego też. Pasażerowie upchani w autobusie, przewożeni jak worek ziemniaków. ODRADZAM tego przewoźnika.

Bozena

Wczorajsza podróz do Ustronia z Katowic - masakra. Mały bus, 24 miejsca, załadował ponad 30 osób. Miałam z koleżanką wykupione bilety na e-podróżnik co gwarantuje miejsce siedzące. Kierowca nie przejął się tym tylko sprzedawał bilety innym pasażerom, ledwo usiadłyśmy. Droga powrotna - brak miejsc siedzących dla nas, inni którzy kupowali bilet u kierowcy zdążyli zająć miejsca. Kierowca stwierdził, że jak się nie podoba można iść na pociąg. Bus załadowany na maksa, państwo z psem, pies bez kagańca, głupie i chamskie komentarze kierowcy. Przejazd gdzie jest wielu chętnych a firma puszcza mały bus. Tragedia. Nie polecam tej firmy, lepiej jechać pociągiem z przesiadką.

And

Dzisiaj zlikwidowali kurs o 6.30 z Katowic. Z dnia na dzień, bez jakiejkolwiek informacji, bez zmiany tablic przystankowych. Jeżdżę z nimi prawie codziennie i zero informacji. Kierowca kursu o 7.30 poproszony o wyjaśnienie odburknal że to nie jego sprawa.

Kris

Dzisiaj 21.07.20 wyjątkowo wracałem busem z Wisły do Katowic kursem o 11:10. To co działo się w trasie to jakaś masakra, kierowca uciskał ludzi jak śledzie w puszcze, żadnego przestrzegania noszenia maseczek. Na prośby aby już nie wciskać ludzi na siłę, kierowca wyzywał ludzi od egoistów, niektórzy chcieli dzwonić na policję. Jednym słowy masakra dramat i brak myślenia w kwestii pandemii. Lepiej transportuje się zwierzęta niż ludzi! Kiedyś często korzystałem z tej firmy, obecnie wolę jechać pociągiem przez Bielsko.

Miki
@Kris

Chce jechać z małym dzieckiem do Wisły z tego co czytam to jechać tym busem pan nie poleca masakra a jak jazda pociągiem i przesiadka jest lepiej

@edek a ta firma stoi ?

Edek

Po koronawirus ie, wszyscy którzy ostoją, będą mili, wróci zasada klijent nasz pan,

Gdh

Tragedia jest ten przewoźnik klientów mają tylko dla tego że nie ma innej opcji jeśli chodzi o autobus albo się spóźni o 20 min albo wcale nie przyjedzie albo przyjedzie 10 mi wcześniej jedna wielka porażka...

A ile kierowcy zarabiają w Drabasie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Pawłowice

• Jak się pracuje w Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe