Opinie o Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Pawłowice ul. Katowicka 12

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Pawłowice ul. Katowicka 12

Niezadowolony

Kierowcy obrażają pasażerów

?

Katastrofa Nie polecam połączeń Drabas. Dzisiaj rano w ogóle nie podstawili autokaru. Zero informacji. Nawet na wyświetlaczu była informacja a Drabas zdecydował olać wszystkich ! Zero kontaktu telefonicznego. Nie odbierają telefonów! Wolą spać!

Rafal

Trasa Katowice - Jastrzębie bilet zwykly 14zl-ok, dziecko lat 9 ulgowy szkolny 9.80-ok! Trasa Jastrzębie - Katowice bilet normalny 14 zl -ok bilet dla tego samego dziecka z 9.80 nagle 14 zl! - komentarz kietowcy? Dziecko lat 9 to jest dorosle i u niego nie ma szkolnych?! Śmiech na sali!

Weronika
@Rafal

@Rafal Naprawdę dziwna sytuacja. Próbowałeś dowiedzieć się bezpośrednio w Drabas jak jest z ceną biletu dla dziecka? Daj koniecznie znać!

fisz

Brak mi słów ,jeśli chodzi o tą firmę , 0 szacunku do pasażera czyli klienta , Kierowca Cię nie zabierze bo nie ma miejsca , a między czasie zabiera dwóch innych pasażerów , a gdzie jakaś skrucha ? gdzie słowo Przepraszam ? Kierowca odmawia Ci podróż z uśmiechem na twarzy , to jest skandal , połączenie którym jeździ dużo ludzi to puszczają małe busy , a duże jeżdzą prawie puste , w innych podobnych firmach Kierowca który już na prawdę nie ma miejsca , Przeprasza Pasażera za zaistniały problem z resztą z ich winy i mało tego wręcza bon rabatowy na przejazd następnym kursem , jeśli chcesz się poskarżyć Dzwoniąc do szefa to zostajesz zgnojony , po prostu w firmie Kierowca nasz Pan niestety Pasażer to tylko rzecz od zarabiania kasy , nie rozumiem takiego postępowania , nie polecam tej firmy nikomu .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Elektromonter pod ziemią
Pawłowice
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
filozof

@Żenua Jeśli jest wszystko źle to po co tu pracujesz? Mnie odpowiada firma i praca!

Żenua

Człowiek nie ma pojęcia o transporcie (Drabas P.) O kulturze nie wspomnę ,kompletny brak. Chętnie zatrudnia i zasysa tzw.kurz czyli kierowców którzy są skonfliktowani praktycznie ze wszystkimi przewoźnikami w okolicy i którzy mają problemy komornicze alimentacyjne itd... Nie wszystko jest wykazane, dużo pod stołem, umowy śmiechu warte. Dziwne że jeszcze nie miał kontroli inspekcji pracy. Rozkład jazdy to po prostu fikcja. Szkoda że nie ma drugiego gracza na rynku.

Miki98

Nie polecam tej firmy. Pan kierowca (usunięte przez administratora) mnie jeśli chodzi o bilet. Spytałam się czy są bilety ulgowe dla studentów. Kierowca powiedział, że nie ma czegoś takiego. Zapłaciłam o wiele więcej niż powinnam. Sprawdziłam stronę internetową tej firmy. Ewidentnie bylo napisane o zniżce studenckiej. Więc nie rozumiem zachowania kierowcy, który z resztą był bezczelny.

zawiedziony

Takie uwagi najlepiej kierować na adres firmy gdyż to jest forum pracowników!!

MarkSaX

Bus wcale nie przyjechał na wyznaczoną godzinę... Czekam na niego już ponad godzinę zresztą nie tylko ja i nic a spieszę się do Katowic ????

Pasażerka

Drabas express spóznił się 7 minut po czym odmówił nam zabrania nas, pomimo próśb że mamy pociąg z Katowic nie zabrał nas i pożegnał słowami że mamy jeździć prędzej a nie na ostatnią chwilę( podróż zaplanowaliśmy z pół godzinnym zapasem czasu). Niedostosowanie pojazdów do ilości pasażerów , brak miejsca na bagaże oraz opryskliwość kierowców.

Mirosław
@Pasażerka

Nadal w tym wątku piszą swoje opinie tylko klienci firmy. Rozumiem, że byłaś niezadowolona z obsługi przez firmę. Prosiłbym jednak osoby pracujące w firmie Drabas o zostawianie swoich komentarzy dotyczących zatrudnienia. Czy ktoś z Was pracował w firmie i mógłby opisać swoje wrażenia i doświadczenia? Zachęcam Was do dyskusji.

Nisia

Potwierdzam wcześniejsze opinie dotyczące drastycznie pogarszającej się jakości przewozu pasażerów przez firmę Drabas oraz braku szacunku wobec klientów. Większość pojazdów jest przestarzała, brudna z niedostateczną wentylacją, a co najgorsze- na trasie Żory Katowice- zdarzało mi się jechać w pojeździe z urwanymi siedzeniami.Tak nie może być, by narażać zdrowie i życie pasażera, jednocześnie zakazując mu spożycia kanapki w czasie podróży.

Przyszedlem na przystanek w Żorach o godzinie 18:14 czekając na busa o godzinie według rozkładu 18:23. Siedząc na przystanku o godzinie 18:16 zauważyłem przejezdzajacego drabasa który nawet nie wiem czy zatrzymał się na przystanku co według mnie powinien zrobić szczególnie będąc 7 minut za wcześnie. O godzinie 18:30 podjechał kolejny drabas, wypuścił parę osób po czym zamknął mi drzwi przed nosem nie wyjaśniając nawet słowem dlaczego i odjechał. Nie polecam. (usunięte przez administratora) i brak jakiegokolwiek szacunku do klienta.

Wkurzony
@Paweł

Normalka, mozna byc 10 minut przed planowym odjazdem, a i tak sie nie zdąży.

Iwona

Większość opinii zostawionych na forum jest przez klientów firmy. Ja szukam informacji o zatrudnieniu i warunkach pracy od pracowników firmy Drabas. Czy pracodawca poszukuje obecnie kierowców? Jakie należy mieć kwalifikacje, żeby aplikować? Czy prócz odpowiedniej kategorii prawa jazdy należy mieć licencje do przewozu osób, a także ukończone inne kursy? Można uzyskać premie lub pakiet socjalny? Czy praca jest zmianowa, a grafik elastyczny? czekam na Wasze opinie.

Terka

W dniu dzisiejszym jechałam z Żor do Katowic na zewnątrz +32 stopnie nie działająca klimatyzacja uchylony tylko lufcik w dachu pełny drabas pasażerów a ja z dzieckiem na kolanach.Nie muszę chyba pisać o moich odczuciach .Autobus stary niezbyt czysty .Kontroluje się jak przewożone są zwierzęta a czy ktoś kontroluje jak przewozi się ludzi ? To świadczy jak właściciele tej firmy szanują swoich klientów .To nie była pierwsza taka sytuacja.Jeżdżę często tymi autobusami bo nie mam innego wyjścia.Szkoda że nie ma innej firmy przewozowej która traktowała by swoich klientów z szacunkiem.

janusz

To że nadal mają licencje to jakiś cud tabor przestarzały znów z Ustronia 14.21 nie przyjechał a spróbujcie sie dodzwonić NIGDY WIĘCEJ zmieniam cieniasow na Bus Brothers

dyzik

FIRMA ZENADA. Zostawiłem kiedys w busie plecak poczym zadzwonilem na infolinie i Pan powiedzial " to nie jest moj problem" nastepnie rozlaczyl sie. Modle sie o konkurencje dla tej firemki

Klient

Najgorsza firma, stare autobusy, zimno w autobusach, nieprzepisowa jazda, wyjebka pana drabasa, monopolista, ale juz nie dlugo, olewanie klienta, co rok podnoszenie cen. Zycze ci zebys nigdy nie prowadzil zadnej firmy. Zatrudniaj dalej chamskich kierowcow.

Zostaw merytoryczną opinię o Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Pawłowice

• Jak się pracuje w Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe?

Drabas Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe