Opinie o EuroJob24 w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy EuroJob24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w EuroJob24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroJob24 w Gorzów Wielkopolski

Alicja

@anonymous czyli to zależy od oferty firmy, która szuka pracowników od EuroJob24? Nie ma możliwości, że pracownik sam dokona wyboru na jakiej umowie chciałby pracować? Nie wiesz czy jeżeli np. firma oferuje niemiecką umowę to czy można negocjować polską?

Hania
@Alicja

tak jak już było wspomniane zależy n jaki projekt jedziesz, na dortmundzie masz polskie umowy na Berlinie np. niemieckie. wszystko zależy na jaki projekt jedziesz

Damiannnnnn

Witam mam pytanie czy pracuje ktoś przez Firme eurojob24 na magazynie kika ?

Bodzio
@Damiannnnnn

Syf kila i mogila

Budu
@Bodzio

Dlaczego kila?

Kwas

Cześć Ktoś wie jaka umowę daje firma ? Czy jest to umowa Polska cZy na warunkach niemieckich ?

@Kwas

Firma ma projekty na umowach polskich i niemieckich. Wszystko jest uzależnione od oferty.

Alicja

@arutims a możesz określić o jakie magazyny Ci chodzi? Generalnie odsyłam Cie na stronę pracodawcy i do zakładki na forum "Co oferujemy?". Ta masz napisane warunki do wszystkich branży EuroJob24. Czyli pracownicy mogą liczyć od agencji na bezpłatny kurs języka niemieckiego, wysokie wynagrodzenie, szybkie oddelegowanie do pracodawcy za granicą, stały kontakt z firmą i stałą pomoc na miejscu pracy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EuroJob24? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Kęsik

Ja mam dobre wspomnienia ze współpracy z EuroJob24

arutims

witam, ktoś z pracujących tam na magazynach może wypowiedziec sie na temat warunków? pozdrawiam

Alicja

Są na forum jacyś aktualni pracownicy, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania @Dix, @arutims, @WIOLKA76, @Pr€ze$_87. Chyba, że już skontaktowaliście bezpośrednio się z firmą EuroJob24 i teraz Wy możecie nam coś na ten temat opowiedzieć. Jest sporo ofert pracy, więc pewnie je tylko tych użytkownicy będą zainteresowani.

arutims

Ktoś był na magazynie w dortmundzie? Jak tam jest?

WIOLKA76

CZY KTOS PRACOWAL-PRACUJE NA MAGAZYNIE KIK-A W DORTMUNDZIE PRZEZ FIRME EUROJOB24 CZY SA UCZCIWI PROSZE O OPINIE

Pr€ze$_87

Czy ktoś pracował w miejscowości Duisburg na zbijaniu palet i skrzynek? Jeśli tak to opiszcie jak wygląda sytuacja. Jaka praca, zakwaterowanie i przede wszystkim zarobki. Sugerując się na ofercie i tym co mówią w Agencji to oferta przedstawia się interesująco. Ale wiem z autopsji że w realu może okazać się inaczej.

Dix
@Pr€ze$_87

Cześć i co pracuje ktoś na tym zbijanie palet w ddusiburgu ?,

Alicja

@Kwas takie informacje na pewno uzyskałbyś od pracodawcy, ale może na forum są pracownicy EuroJob24, którzy odpowiedzieliby Ci na te pytania? Dobrze, że zadałeś te pytania, bo myślę, że temat zaciekawi więcej niż jednego użytkownika.

Kłujka

Jaki jest powód, że tak długo nikt nie pisze na tym forum? Mam nadzieję, że jesteście tak zadowoleni i dlatego was tu nie ma?

Alicja

@Nie Polecam powiedz co się dzieje źle w EuroJob24? Ofert pracy jest ciągle sporo http://www.gowork.pl/praca/eurojob24;pr. Ważne, by na forum argumentować swoje wypowiedzi, by była jasność wypowiedzi, bo niestety taki krótki komentarz nic nie mówi o firmie innym użytkownikom. Uzupełniłbyś swoją wypowiedź?

poznan

Witam serdecznie . Pracowałem przez tę firmę od stycznia 2015 r na magazynie kik przez rok. Warunki mieszkalne bardzo dobre w porównaniu z tym co oferują inne firmy . Niestety nie doceniłem tej firmy i sie zwolniłem z dnia na dzień . Chciał bym wrócić , ale chyba mnie nie przyjmą z powrotem . Napracowałem sie trochę przez inne firmy w niemczech i euro.job 24 jest najlepszą . polecam

Nie Polecam

Nie wiem jak jest w innych agencjach ale w tej od roku dwóch jest bardzo -źle.

@Nie Polecam

Jakieś szczegóły może? O jakim projekcie piszesz? :)

Frania

Podoba mi się, że agencja wyjaśnia stawiane im zarzuty. Zastanawiam się czy dowiemy się na forum jak się ta sprawa skończyła? Ogólnie mogę powiedzieć, że to solidna agencja i zawsze maja sporo różnych robót.

Katarzyna

Nie płacą w terminie, a o ostatniej wypłacie zapomnijcie. Posty sa usuwane z forum.

@Katarzyna

Szanowna Pani/Panie, zachęcamy do kontaktu z nami. Uprzejmie prosimy o przedstawienie nam dowodów na nieuregulowanie należności wobec pracownika. Inaczej Pani/Pana opinię potraktujemy jako nieprawdziwą. Jednocześnie zwracamy uwagę, iż pomówienie przedsiębiorcy jest wykroczeniem, co regulują odpowiednie ustawy i kodeks karny. Z poważaniem, Zespół EuroJob24 PS. kasowane są administracyjnie opinie zawierające treści wulgarne i jawnie kłamliwe, ponieważ jest to sprzeczne z regulaminem serwisu gowork.

Kłujka

Agencja EuroJob24 robi swoje bardzo dobrze, ale zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, trudno.

Kłujka

Pracuję w EuroJob na tyle długo że mogę powiedzieć o firmie wiele dobrego. Ludzie przychodzą i oczekują samych ekstra robót do tego super zapłata. Ale najlepiej gdyby nie musieli pracować to może byliby zadowoleni!!

Zespół EuroJob24

Szanowni Państwo, Każdy potencjalny kandydat, przed rozpoczęciem zatrudnienia otrzymuje szczegółowe informacje dotyczące warunków pracy. Jeżeli decyduje się na podjęcie współpracy to ma świadomość wszystkich plusów i minusów . Zatrudniamy kilkuset pracowników, z czego staż pracy większości to ponad 2 lata, myślę, że te liczby o czymś świadczą. Mamy świadomość, że nie jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom.

Zostaw merytoryczną opinię o EuroJob24 - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w EuroJob24?

Zobacz opinie na temat firmy EuroJob24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroJob24?

EuroJob24