Opinie o HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K. w Gorzów Wielkopolski

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K. w Gorzów Wielkopolski

A

Ja opisze swoją przygodę z ta firma. Na początku było wszystko ok pani z rekrutacji przedstawiła nam ofertę pracy (chodzi o produkcje kanapek) powiedziała ze jest 1 zmiana od 6/7-14/16 (później po przyjeździe się okazało ze są 2 zmiany nie jedna) załatwiliśmy sprawy z profilem powiedziano mi ze jak pracodawca zaakceptuje to dadzą znać niestety przez kilka dni nikt nie dzwonił wiec zadzwoniłam sama dowiedziałam się ze pracodawca wstrzymał rekrutacje i jak ja wznowi to się odezwa. Odezwali się po kilku dniach, ze profil został zaakceptowany lecz nie mieli dla nas mieszkania znowu po kilku dniach się odezwali ze maja mieszkanie i od kiedy może zacząć prace. Dzwonili w pon i mówili ze praca byłaby od czw. Przyjechaliśmy w środę. Pani pracująca na rekrutacji powiedziała nam ze na miejscu jest para z Ukrainy i ze przekażą nam klucze do mieszkania tylko czy byśmy mogli przyjechać przed 16 bo oni idą do pracy na 16 (gdzie moim zdaniem to koordynator powinien przyjechać i pokazać nam mieszkanie) Podala mi numer do tej pary lecz para nie odbierała ani pani koordynator i pani pracująca na rekrutacji. Już mi coś śmierdziało. Jeszcze jak rozmawiałam przed wyjazdem z polski z panią z rekrutacji spytała się czy byśmy tej pary z Ukrainy nie wozili do pracy. W końcu po kilku próbach dodzwonienia się do Pani Y. Powiedziałam ze ta para co ma dla nas klucze nie odbiera telefonów i czy ona by mogła do nich zadzwonić bo się stresowałam ze nie zdążę przyjechać na 16 po te klucze. Pani Y. Również nie mogła do nich się dodzwonić ale poinformowała mnie ze oni i tak dziś do pracy nie idą bo pracodawca zadzwonił ze dziś 2 zmiana ma wolne i ze mamy się nie spieszyć. Po dojechaniu na miejscu dalej nie było z ta para kontaktu przez ok 45min staliśmy i dzwoniliśmy do pani Y. I tej pary w końcu pani Y. Się dodzwoniła do nich i powiedziała ze czekamy już długo i czy mogą dać nam ten klucz. I tu się zaczyna. Przyszła pani z Ukrainy i prowadzi nas pod całkowicie inny adres niż mieliśmy w informacji która wysłałaś nam firma HR Europa. Mieliśmy mieszkać w budynku nr 6 a para zaprowadziła nas do 8a a sami mieszkali w 6 . Juz coś mi zaczęło się nie podobać. Mówię ok niech pokażą te mieszkanie. Na pierwszy rzut oka skromnie. Lecz po przyjrzeniu się był tam (usunięte przez administratora) Pytałam się pani Y. Podczas rozmowy przed wyjazdem czy trzeba wziąć przerwy do kuchni, powiedziała ze nie wszystko jest. Jak zobaczyłam garnki, talerze, szklanki, czajnik to myślałam ze zwymiotuje wszystko było brudne, nie było nawet ścierki żeby posprzątać sama musiałam jechać do sklepu i posprzątać żeby godnie jakoś funkcjonować. Niestety podczas sprzątania okazało sie ze w domu są rożnego rodzaju robactwa(jak sie okazało karaluchy) pisałam do pani Y. Ze nie będę w takich warunkach mieszkaniowych spać. Pani mi odpowiedziała ze jutro to zgłosi dale i zobaczy co da sie zrobić. Prysznic był rozwalony jednym słowem było tam grubo niesprzątanie i chyba wynajęli te mieszkanie na słowo honoru. Naprawdę nie jestem wymagająca ale to co tam zobaczyłam to tragedia te robactwo było wszędzie w łazience w łóżku ! Jak zobaczyłam te robactwo w domu uciekłam stamtąd! Napisałam do pani Y. Wiadomości m.in. Żeby sprawdzali wcześniej warunki mieszkaniowe a później przyjmowali ludzi do pracy i ze rezygnujemy z pracy. Kto normalny będzie spał z robactwem i w (usunięte przez administratora) żeby nie było posprzątaliśmy tam ale nie kupowałam podstawowych rzeczy tzn. Mopa czy nawet miotły ponieważ jeśli sie mówi ze wszystkie potrzebne rzeczy są to nie będę kupować) Tragedia nie polecam nikomu tej agencji! Była to moja druga praca zagranica i już mnie zniechęciła. Jeszcze podejrzewam ze te mieszkanie miało być dla tej pary z Ukrainy i coś mi z nimi śmierdziało mieli tylko 1 klucz dla nas (byłam z chłopakiem) i od razu na wejściu nam to powiedzieli wiec podejrzewam ze mógłby być drugi klucz.

@A

O już dostałam odpowiedz cytuje „ Witam, po tym jak Panstwo zglosili mi, ze warunki mieszkaniowe sie Panstwu nie podobaja, odpisalam, ze postaramy sie to zmienic. Dzis mielismy pisac do firmy pytanie o zmiane zakwaterowania. Dwie pozostale pary, ktore sa w tym samym budynku nie zglaszalo zadnych obiekcji. Bylismy wiec zaskoczeni. Postanowili Panstwo, jak (usunięte przez administratora) uciec w nocy. Zlamali Panstwo warunki umowy. Kara za ucieczke ze zlecenia bez zachowania okresu wypowiedzenia wynosi 3000 €. Nasz prawnik sie z Panstwem skontaktuje.” a kiedy miałam wyjechać rano i spać z robactwem żeby mnie pogryzło? No jebnieta firma. Mam zdjęcia filmiki stanu faktycznego mieszkania wiec proszę mnie nie straszyć prawnikiem bo jeszcze znam swoje prawa jako pracownik. Umowa zlecenie i 3 tys kary za brak okresu wypowiedzenia jak nawet pracy nie zaczęliśmy. Śmiech na sali ! Czekam na to pismo od prawnika. Będzie zabawa. Wiec czuje ze nawet za paliwo nie zwrócą. Może szukacie (usunięte przez administratora) do pracy ale nie jestem aż tak zdesperowana żeby funkcjonować w takich warunkach i z taka firma. Napewno to zgłoszę do PIP i sanepidu niech posprawdzajcie zakwaterowania pracowników.

HR Europa
@A

Witam, rzeczywiście w przypadku Państwa rekrutacja potrwała nieco dłużej niż zazwyczaj. Musimy dopasować się do pracodawcy niemieckiego. Zawsze otwarcie mówimy o warunkach pracy. Przekazujemy pracownikom wszystkie informacje, które mamy od pracodawcy. Chcemy bowiem uniknąć sytuacji, że ktoś jest czymś zaskoczony i po przyjeździe chce wracać do domu. Jako firma rekrutacyjna niestety nie zawsze sami wiemy o wszystkim. W firmie, o której jest mowa pracuje obecnie 9 osób, i właśnie na ich relacjach bazowaliśmy opowiadając Państwu o warunkach pracy i zakwaterowania. Staraliśmy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytanie zgodnie z prawdą, niczego nie ukrywaliśmy. Już na samym początku rekruterka mówiła Państwu, że praca jest na dwie zmiany. Jeśli chodzi o same zakwaterowanie. W mieszkaniach, które są w tym samym budynku zostały zakwaterowane jeszcze dwie pary, które poinformowały nas, że mieszkanka są w pełni wyposażone i ogólnie wszystko jest ok. Jeśli chodzi o umowę, to oczywiście musimy bronić naszych interesów. Państwo nie dali nam szansy na dokonanie zmiany zakwaterowania. Tego samego dnia gdy przyjechaliście, wróciliście do domu. W taki sposób straciliśmy już wiele zleceń. Podpisanie umowy jest zobowiązujące, nie można tak po prostu jej zerwać. Pracowników obowiązuje 2-tygodniowy okres wypowiedzenia. Gdy go dotrzymają nie ponoszą żadnych konsekwencji (wyjątkiem są oczywiście zdarzenia losowe, wtedy pracownik może zjechać do domu z dnia na dzień). Pozdrawiam P. Jasińska HR Europa

@HR Europa

Tak właśnie to było zdarzenie losowe ze w mieszkaniu było robactwo, i to skutkowało wypowiedzeniem umowy. Mieszkanie aby było do zamieszkania musi być doprowadzone do porządku. Ale tym już zajmie się mój prawnik i inne organy. Pozdrawiam

@HR Europa

Mam nadzieje ze chociaż zapoznała się pani ze zdjęciami. Myśle ze Pani również nie chciałoby się przebywać w mieszkaniu brudnym z robactwem i smrodem. Budownictwo jest stare wiec nie dziwie się ze są tam pluskwy. I proszę nie wmawiać mi co mówiła pani rekrutującą bo nie tylko ja to słyszałam ale również mój partner. Co do tego nieszczęsnego zakwaterowania. Czy ktoś tam w ogóle był oglądać to mieszkanie przed naszym wyjazdem ? Drzwiczki od prysznica rozwalone, szafki rozwalone i brudne klejące. Normalnie wstyd żeby komuś dać takie mieszkanie za coś te 70e/os. Pani Y. Miała wysłać nam zdjęcia mieszkania jakbyśmy wiedzieli wcześniej, ze są takie warunki mieszkaniowe wcale byśmy nie przyjeżdżali. Mam tylko nadzieje ze postawicie chociaż trochę poprawnie i wyplecie pieniądze za przyjazd. Chociaż wątpię po komentarzach innych osób. Może weźcie wyciągnijcie wnioski z tych wszystkich negatywnych komentarzy i zmieńcie coś w firmie.

HR Europa
@A.

Odsyłam do mojej odpowiedzi z dnia wczorajszego. Tak na marginesie, jako 21 letnia studentka pracowałam we Włoszech w hotelu. Spałam w małym baraku, w którym było jedno pomieszczenie sypialne i jedna łazianka (max 30 m2), które dzieliłam z 6 kobietami. Proszę sobie wyobrazić, że mimo wszelkich niedogodności (upału, (usunięte przez administratora) i dymu papierosowego) postanowiłam przepracować 2 miesiące. Państwo dostali kawalerkę do swojego użytku! Z informacji od pracodawcy, kawalerka była wysprzątana przed Państwa przyjazdem (to potwierdzili również pracownicy mieszkający w budynku, którzy na naszą prośbę weszli do mieszkania, po tym jak je opuściliście). Nawet gdyby to, co Państwo wypisują było prawdą, to nie zwalnia Państwa z zachowania 2 tygodniowego okresu wypowiedzenia. Po zgłoszeniu problemu zwracamy się do dozorcy, który ma obowiązek sprawdzić co się dzieje i naprawić usterki. A wy przyjechaliście, rozejrzeliście się po mieszkaniu i wyjechaliście. Oczekując od nas jeszcze zwrotu kosztów podróży za tę wycieczkę. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny! Z wyrazami szacunku P. Jasińska HR Europa

@HR Europa

Posiadam filmiki na telefonie jaki dostaliśmy mieszkanie, było czysto bo posprzątaliśmy. Postanowiliśmy wyjechać po zobaczeniu karaluchów. Czytała pani wiadomości, które wysyłałam do pani Y.? To ze pani żyła w takich warunkach mnie nie obchodzi ja siebie szanuje i nie pozwolę sobie żyć w takich warunkach nie mamy średniowiecza. Dla mnie jest ważniejszy komfort życia niż praca. Mam przyjść po pracy do domu zmęczona i bawić się z tymi karaluchami ? Co do zapłaty za przyjazd tez to będzie do wyjaśnienia. Tak jak pisałam wcześniej bedzie sprawa zgłoszona do odpowiednich organów. Jesteście firma niepoważna. Zamiast przeprosić to jeszcze mówicie ze to wszystko nasza wina! Żenada! Czekam na pismo od państwa prawnika! Ludzie nie jedzcie z tej agencji!! Oszuści i krętacze!

HOLANDIA

SPRAWDZCIE SOBIE SKŁADKI Z.U.S. POTEM POGADAMY

holandia19712 Nowy wpis

składki ZUS nie płaca

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K.? 29 marca na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Fizyczny. Ktoś z Was aplikował?

biuro

Średnio pracownicy fizyczni dostaja na rękę wynagrodzenie od 1500 do 2200 Eur netto plus darmowy nocleg oraz dojazd. Zapraszamy do kontaktu!

Jarek Nowy wpis
@biuro

Dzień dobry byłbym zainteresowany jakaś praca fizyczna bez języka i bez doświadczenia szybko się uczę jestem pracowity oczywiście z zakwaterowaniem rowniez

biuro Nowy wpis
@Jarek

Prosimy o bezpośredni kontakt tel z biurem tel 796770717

HOLANDIA19712

ODRADZAM FIRMA HR EUROPA WSPÓŁPRACOWAC BO BEDA MIELI SAME POROBLEMY WA ZUSIE.PRACA Z TA FIRMA SA TYLKO NIEJASNOSCI SPŁACENIEM SKLADEK DO EMERYTURY I RENTY

Justyna Nowy wpis
@HOLANDIA19712

A te niejasności to czego konkretnie dotyczą?

A

A dodam jeszcze ze przesłałam zdjęcia pani Y. Ze stanem faktycznym mieszkania. Jak zobaczyal te robactwo od razu postanowiłam wracać do domu. Napisałam do pani Y. O co chodzi i ze rezygnujemy z pracy ok 23:30. Do tej pory nie otrzymałam żadnej wiadomości od Pani. Straciliśmy pieniądze i czas. Tak się niw robi. Jestem w szoku ze w dzisiejszych czasach traktuje się tak pracownika. Jestem zawiedziona bo czuje ze praca mogłaby być dobra.

Firma HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K. szukała nowego pracownika na stanowisko Praca w Niemczech - TRAKTORZYSTA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Justyna

Zastrasza? A niby w jaki sposób?

Mateusz

Nie polecam tej agencji nie wypłaca pieniedzy (usunięte przez administratora) na godzinach brak ubezpieczenia a na mieszkaniu (usunięte przez administratora) i alkoholicy NIE POLECAM

Wanda
@Mateusz

Jak to nie wypłaca pieniędzy? Dużo ci wiszą?

Biuro

Pan Jerzy (usunięte przez administratora) chciał się za naszymi plecami u niemca zatrudnic a zapomniał pan ze ma zakaz konkurencji pod karą grzywny.Niemiec na tyle uczciwy że nam to zgłosił i nie chce z Panem pracować. Niech Pan dalej bzdur nie wypisuje bo pana pozwiamy Panie Jerzy D.Jeszcze jedna opinia fałszywa i dostanie Pan pozew za narażanie naszego dobrego imienia pod kara grzywny plus kara za załamanie zakazu konkurencji.

Justyna
@Biuro

Czy ja dobrze zrozumiałam, że darowaliście mu Państwo tę karę a on mimo to próbuje działać na waszą niekorzyść? Bo w takim razie chyba nie rozumiem po co to robi skoro nic złego go za to nie spotkało

Czy można liczyć w HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K. na prywatną opiekę medyczną?

Biuro

Tak,oferujemy dodatkowe prywatne ubezpieczenie.Zapraszamy

Dorota
@Biuro

Rodzinkę można dopisać?:) Dużo płacicie?

Piotrek

Pracuje z tą firmą od ponad pół roku. Jestem na niemieckiej umowie, wypłata zawsze na czas. Kontakt z Panią Izą bez problemu. Ostatnio ściągnąłem przez tego pośrednika swojego kumpla do pracy. Z mojej strony polecam

Jaa77
@Piotrek

A pracuje Pan jako rzeźnik może?

Panie Rafale proszę mieć godność i chociaż podpisywać się swoim imieniem.

@HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K.

I tu się mylicie akurat to nie ja

Aktualność
Nie ma to jak rogal marciński, osłodzi nawet najbardziej ponury jesienny dzień :)
Życzymy wszytkim naszym pracownikom dużo slonecznych dni
Zespół Hr Europa

Aktualność
HR Europa zaprasza do zapoznania się z nową grupą na facebooku!
 Znajdziesz tu nie tylko oferty pracy w Niemczech, ale również wskazówki, porady oraz najważniejsze aktualności dotyczące wyjazdu za granicę.
Rafał

No czeka jeszcze na odpowiedź w sprawie umowy a wykonywanej pracy czemu tematu unikacie?

@Rafał

Niemiecki pracodawca powiedział że nie jest pan w stanie wykonywać obowiązków które miał pan wykonywaći nie jest pan w stanie się tego nauczyć,dlatego dostał pan najprostsze deski.Mam nadz że w końcu dotarło,pozdrawiamy.

@HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K.

Deski układanie ok Ale piły i inne urządzenia na tartaku wózki widlowe .... Kiedy miałem szkolenie np bhp? Uprawnienia? Hahaha A w umowie napisane zupełnie coś innego Pozdrawiam

Panie Rafale, na niemieckiej umowie na której Pan pracował ubezpieczenie jest w niemieckiej kasie chorych. Nie można być uzezpieczonym w dwóch krajach jednocześnie.

@HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K.

Praca na umowę zlecenie Pomoc u rolnika pracę porządkowe na gospodarstwie oraz obsługa piły spalinowej... A praca w tartaku różnią sie Jazda wózkami widłowymi i praca na maszynasz też odpiegaja od siebie i to bardzo

@HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K.

No wszytko ładnie Ok powiedzmy że zrozumiałem temat zusu niech wam bedzie To czemu jeszcze milczycie na temat naszej umowy a wykonywanej pracy? Chętnie posłucham a dla wyjaśnienia mam sms co mi napisaliście jak ja was powiadomiłem że praca nie jest zgodna z umową

holandia19712
@Rafał

W umowie jest mały knyf kto nie newie żenię muszą opłacać składki, trzeba wiedzieć co się podpisuje, firma wam nie powie I tu was mają. Hi można dużo ludzi nabrać na nie składkowe ubezpieczenie, że duża kasa ale do emerytury 0000.

@holandia19712

Teraz już powoli dowiaduje się wszystkiego Ale trudno Sprawe zgłosiłem do odpowiednich instytucji oni się już tym zajmują

@Rafał

Może sobie Pan zgłaszać gdzie chce..

@HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K.

No dokładnie dziękuję za pozwolenie

Magdalena

Pracuję już pół roku i jestem zadowolona. Firma konkretna, pieniądze na czas, panie w biurze zawsze pomocne. Bardzo polecam!

Misiek
@Magdalena

Witam. Mogłabyś min napisac więcej na temat pracy w tej firmie bon widzę że opinie są podzielone. Mój e-mail. energy23812@wp.pl

Ewelina
@Magdalena

Na jakim stanowisku pracujesz w HR Europa Alpha? :) Czy przez pół roku udało Ci się może uzyskać jakąś premię/podwyżkę/awans? :) Czy firma w jakiś sposób zachęca i motywuje do dłuższej współpracy?

Holandia19712
@Magdalena

Sprawdźcie sobie SKł adki czy firma odprowadza, wtedy możecie po rozum do głowy siegnac

@Holandia19712

Jesteśmy gotowi na weryfikację i zapraszamy.Mam wrażenie że ten Pan dalej nie rozumie że jeśli jest na niemieckiej umowie, to go NIE MA w POLSKIM ZUSIE!!Tylko jest w niemieckiej Krankenkassie.W Polsce nie pojdzie na to do lekarza. Wydaje się to logiczne, chyba problemy z podstawową weryfikacją faktów....

Czesie

Szukacie rzeźników to dlaczego na Polskiej umowie zlecenie? Od tego roku co wiem to w zakładach mięsnych tylko pod Niemca, może się mylę co???? więc proszę o odpowiedź

@Czesie

Szukają (usunięte przez administratora) do pracy Umowa nie zgodna z prawda Ja pojechałem do rolnika do pomocy a bracowalem w tartaku bez jakiegoś pojęcia Bez szkolenia (usunięte przez administratora) i jakiegoś doświadczenia

@Czesie

Po to żebyś nie miał. Ubezpieczenia jak ja W pl Tylko jakieś niby niemieckie Ja pojechałem do pomocy rolnikowi a pracowałem w tartaku bez doświadczenia żadnego bez bhp

biuro

Zapraszamy do kontaktu z biurem, tel 796770717

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K.?

Atmosfera zależy od danego zlecenia i ludzi już tam pracujących. Jednak nasi pracownicy są zadowoleni ze zleceń i panującej tam atmosfery.

Dzień dobry mam takie pytanie? Mam komornika czy jak bym u was zaczą pracę na terenie Niemiec czy komornik może zająć moje wynagrodzenie u was

@Adam

Witam, raczej nie albo w małym wymiarze,zapraszamy.

Czarek

Można wyciagnąc dobre pieniondze. Rolnik tesz był okej polecam

Bronisław
@Czarek

Dobre pieniądze czyli jakie? To względne pojęcie, więc może podasz jakieś stawki przykładowe? Jestem ciekaw jak to wygląda w HR Europa Alpha pod tym względem więc napisz koniecznie.

Aktualność
Lubisz pracę ze zwierzętami i do tego przy pięknych widokach?
Rejonom w których zatrudniamy nie sposób się oprzeć!
Właśnie dostaliśmy zdjęcia od jednego z pracowników. :)
Bartosz

Możecie mi ktoś napisać jakiś kontakt telefoniczny do tej agencji? Jest ogłoszenie że szukają rzeźnika ale nie podano żadnych nr kontaktowych, mój adres e-mail agro.bartek@o2.pl

@Bartosz

Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu: 796 770 717 lub 577145175

@Bartosz

Dzień dobry jesteśmy dostępni pod numerami 796770717 oraz 577145175

?

Czy w firmie są jakieś paczki świateczne ?

• Jak się pracuje w HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Europa Alpha Sp. z o.o Sp. K.