Holding-Zremb Gorzów S.A. Oddział Rembud-Zremb

Gorzów wielkopolski

Opinie o Holding-Zremb Gorzów S.A. Oddział Rembud-Zremb

pracownica

kierownik jest nieprzyjemny ... owszem kawelrzy i to bez dzietni mają z nim spokuj ale co innego panowie posiadajacy rodziny...bez pszerwy szantarz zwolniem bo bierzesz wolne na dziecko...o podwyzsze mozesz zapomnieć,osoby pracujące bez poprawek zarabiają mniej niż ci po ktoych trzeba poprawiac...u ich nie liczy sie jakos tylko ile godzin odklepiesz... nie licz na wode w upalny dzien lub ogrzewanie zimą.. w sumie dobre ale tylko jako praca na chwile

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Holding-Zremb Gorzów S.A. Oddział Rembud-Zremb? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o Holding-Zremb Gorzów S.A. Oddział Rembud-Zremb - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holding-Zremb Gorzów S.A. Oddział Rembud-Zremb