Opinie o EuroJob24 w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy EuroJob24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w EuroJob24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroJob24 w Gorzów Wielkopolski

Presley

Przed wyjazdem powiedziano mi, że umowa pierwsza jest na 1 miesiąc, później na 3 m-ce, następnie na 1 rok. Na miejscu okazało się, że umowa jest co 2 tygodnie. Karton jest pod łóżkiem by można było je trzymać. Pani z biura argumentowała, że to nie od niej zależy. Przedstawia warunki, a pozniej sie wykręca. Żart. Po 3 miesiącach 2 tyg umow w końcu jest umowa na 3 miesiące....ale po cichu podsyłają do podpisania ROZWIĄZANIE UMOWY ZA POROZUMIENIEM STRON. Jeśli się na to człowiek nie zgodzi, nie dostanie umowy na 3 m-ce ???? Karta z NFZ jest wydawana, ale jest wydana jak już się kończy umowa i ona traci juz ważność. Ubezpieczenie extra mają, ale i tak ze wszystkim trzeba jechać do PŁ i samemu we własnym zakresie płacić. Rozchorujesz się i pójdziesz na L4 to lepiej się już smakuje i wracaj, bo Cię wykopią. Na chatach zazwyczaj jest patologia. Nie sprawdzają ludzi. Liczy się sztuka. 2 plusy sa: wypłata na czas i tanie mieszkania 75/100€

Praca na akord w Dortmundzie więc jak ktoś chce sobie zarobić to może. Praca dla pracowitych zresztą panie w biurze mówią ze wszystko zalezy od wydajnosci.

Pracownik na tedi

Dla mnie praca spoko mozna zarobic kolo 2000 na rękę narobić się trzeba ale nie ma nic za darmo mieszkanie za 75 euro miesiecznie wyplata na czas i tyle w tym temacie.

Robert B.

Jestem na magazynie Black. Jestem tu z żoną i szwagierką dziewczyny z biura bardzo kompetentne i pomoce mieszkania duże wygodne. Norma do wyrobienia.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EuroJob24? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Ewa.Sz

Zdecydowałam się pojechać na Dortmund. Panie z biura bardzo szybko załatwiły mi wszystkie papiery. Mieszkanie super warunki i tanie. Na początku z normą nie było łatwo, ale po miesiącu jest już w porządku.

Pan

Witam kolezanki ,koledzy mam pytanko dostalem oferte pracy w niemczech okolice koloni jestesmy spawaczmi moze ktos cos podpowie.z gory dzieki

syrob25

Witam pracował ktoś w Neumünster na magazynie z artykułami budowlanymi jak tak to prosze powiedziec jak tam jest

Patin

Nie polecam, polska umowa, pracowałam 10miesiecy i nie otrzymałam karty zdrowia, to jest chore! Kasa kiepska. Na plus mieszkanie

@Patin

Kasa taka na jaka Pani/Pan zapracowal. Punktualnie i rzetelnie wyplacana. Ubezpieczenie w razie problemów zdrowotnych jest również prywatne wystarczy być chorym a nie pozorantem jak to w wielu przypadkach ma miejsce! Karty są dostarczane do Pracowników tak jak zostaną wystawione przez Nasz Polski NFZ. Dzieki polskiej umowie zarabiała Pani/ Pan około 150 Eur netto miesiecznie więcej. Szkoda ,że nie było to przeszkoda przez 10 miesięcy pracujac w Naszej Firmie. Pracownik EuroJob24

Grażyna

Czy agencja ma jakieś oferty pracy typowe dla kobiet? Może ktoś wie?

@Grażyna

Na pralni.

@Grażyna

Tak, na pralnie. Proszę dzwonić do działu rekrutacji. Pracownik EuroJob24

Alicja

Czy ktoś z obecnych forumowiczów Gowork.pl miał okazję pracować w firmie EuroJob24 i zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami z powyższym pracodawcą? Dajcie znać co wiecie na temat warunków pracy oraz atmosfery jaka w tej firmie panuje. Pamiętajcie o przestrzeganiu regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

jeszcze pracownik

na tedi praca katadtrofa. brygadzscie maja cie za psa. zeby zaroboc to samo co w konkurencyjnych firmach niemieckich musimy zrobic o 50% wiecej normy czyli 1700 kartonow spakowac na palete. a ubezpieczenie nie mamy. sa osoby comialy wypadek w pracy to brygadzista go swoim autem do domu zawozil i kazal jechac do polski. oczywiscie od razu ich zwalniaja

@jeszcze pracownik

Proszę Pani/Pana jest to absolutna nieprawda. Posiadamy ponad 400 pracowników za granicą więc nie ma możliwości aby nie byli ubezpieczeni. Brygadziści zawsze służą pomocą. Pracownik EuroJob24

Ogar
@jeszcze pracownik

Pracownik EuroJob24 to co napisales jest klamstwem. Mam Ci przytoczyc kilka wypadkow ktore mialy miejsce w Dortmund i jak sie pozniej okazalo pracowanicy mieli problem z wizytami w szpitalu?! Ilu pracowanikow musialo jechac do PL na L4?! Jeszcze pracowik pisze prawde. To wy oszukujecie ludzi ze jest tak (usunięte przez administratora) ale w gruncie rzeczy tak nie jest. Uwazajcie na ta agencje i prace w dortmundzie z patologia i oszustami.

Robert

Konkurencja postanowiła popisać sobie?

Półnapółzadowolony

wypłaty się nie zgadzają osoby z kadr jak i brygadzisci zbywają ludzi opowiadaniem ze będzie wszystko wyjaśnione robisz ponad normę a zarabiasz mniej niż nowi pracownicy którzy co dopiero się wdrażają, co do mieszkań nie mam zastrzeżeń, czyste umeblowane Lodówka pralka kuchenka sa pomocy zdrowotnej na miejscu się nie otrzyma brak karty ubezpieczeniowej, w razie wypadku choroby (często karty europejskie jeszcze nie są wydane ) trzeba jechać do polski aby otrzymać pomoc pracowałem tam dość długo dopóki wypłaty zaczęły się nie zgadzać, odnośnie Pań z biura bardzo miłe, co do kadr nic nie załatwicie Odszedłem w styczniu i nie żałuje Pilnujcie swoich wypłat i każdy dzień zapisujcie bez tego nic nie udowodnicie

@Półnapółzadowolony

Proszę o kontakt z kadrami, rekrutacją formą mailową lub osobiście jeżeli się nie zgadza wynagrodzenie. Jak Pan/Pani wie nie ma możliwości aby osoby szkolone mogły więcej zarobić ponieważ mają stawkę szkoleniową!

Dzieńdobry, pracował ktoś na magazynach kik/tedi w dortmundzie za pośrednictwem eurojob24? Jak wygląda praca,da sie wyrobić norme? Czy zarobki są na czas? i jak wyglądała średnia pensja po miesiącu, dwóch pracy? Jestem młody, ambitny i bardzo pracowity, ale nie wiadomo jak to jest z tego typu ofertami pracy.

@Tomek

Dzień dobry, proszę skontaktować się z Rekrutacją podamy numer telefonu do już pracujących pracowników i uzyska Pan/Pani bezpośredniej opinii.

Zyczliwy

Dajcie sobie spokoj z ta agencja. Szukajcie czegos innego a na pewno nie na tediku. nie w hamlogu. mieszkania sa nawet spoko ale koordynator to alkoholik. poza tym na tediku nie wiem teraz jeszcze pracuja ale koordynatorzy to banda sciemniaczy. beda klamac w zywe oczy szczegolnie jeden taki koksik cwaniaczek. kasa sie nie zgadzala od samego poczatku niby sciagali za jakis niemiecki podatek na polskiej umowie bez ubezpieczaenia bez niczego. wiec zastanowcie sie dwa razy bo jeli cos wam tam sie stanieto bedziecie placic z wlasnych pieniedzy bo nie zozbaczycie na oczy niebieskiej karty ubezpieczenia

Kate
@Zyczliwy

Odniosę się do opini ;) kolega napisał prawde. (usunięte przez administratora) kartony się nie zgadzają koordynatorzy na tedim niby coś wyjaśniają a tak naprawdę nic nie robią w tym temacie aby pieniądze za zebrane kartony się zgadzały mieszkania ok brak ubezpieczenia PIT niemiecko polski ciężki do rozliczenia

@Kate

Szanowni Państwo, Umowa jest polska, polskie ubezpieczenie i niemiecki podatek - zgodnie z prawem. Po za tym płacimy podatek po niemieckiej stronie tak abyście Państwo -Pracownicy mogli wnioskować o Kindergeld na , którym Wam zależy (bynajmniej osobą , które mają dzieci. Osoby pracujące są ubezpieczone a na kartę czeka się niestety jakiś czas. Każdy pracownik jest prywatnie ubezpieczony i przez Brygadzistę może z niego skorzystać. A jeżeli nie zgadzało się wynagrodzenie to wystarczy zgłosić się do kadr lub do Rekrutera.

Ona25

Witam dostalam oferte pracy w Dortmundzie przez ta agencje ??? warto jechac tam mozna odlozyc cos?? jak wygladaja zakwaterowania i dojazd do pracy? to jest chyba magazyn kik ??

Alicja

@gajowy nie obrażaj nikogo. Można swoją negatywną opinię przekazać w taki sposób by nikogo nie obrazić. A Twoja wypowiedź jest przesiąknięta agresją. Takie wpisy zgodnie z regulaminem administrator usuwa. @jeszcze pracownik czy firma EuroJob24 informowała Cie o tym, że nie będziesz w pracy za granicą posiadał ubezpieczenia?

Alicja

@Dagmara 96 na stronie firmy EuroJob24 masz zakładkę kontakt i tam podane kontakty do osób zajmujących się rekrutacją w tej agencji. Uważam, że najszybszym kontaktem na pewno będzie telefon. https://eurojob24.pl/kontakt/

Dagmara 96

Witam jak mozna sie szybko skontaktowac z EuroJob24 poszukuje pracy razem z chlopakiem mamy doswiadczenie w produkcji ja jezdze na wozku ETP mam doswiadczenie w pracy na magazynie na produkcji jako pracownik manualny doswiadczenie w pracy ze skanerem , pracy w hotelu, w gastronomi a takze jako opiekun medyczny, moj chlopak ma juz jakies 6 lat doswiadczenia jako reach trucker ,6 miesiecy pracownik magazynu zdazalo sie I produkcji , obecnie przebywamy w Amsterdamie I poszukujemy pracy z zakwaterowaniem, W zwiazku tym ze skrzynki mailowe zawsze sa pozapychane wiem ze moze byc ciezko czy ktos moglby podac nr. Telefonu do kogos z biura kto na pewno odbierze I nie kaze czekac wiecej niz 3 tygodnie ????

Alicja

@Hania dziękuję za odpowiedź, nie jednej osobie może przydać się ta informacja. Zalazłam ofertę pracy w Polsce w agencji EuroJob24. Może ktoś chciałby podjąć się pracy rekrutera? Wymogiem jest biegły język niemiecki. https://eurojob24.pl/oferta-praca/specjalista-ds-rekrutacji-bieglym-j-niemieckim-gorzow-wlkp/

Zostaw merytoryczną opinię o EuroJob24 - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w EuroJob24?

Zobacz opinie na temat firmy EuroJob24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroJob24?

EuroJob24