Castor Sp. z o.o.

Opinie o Castor Sp. z o.o.

Pol

W Berlinie jest prawnik polecam , pomógł mi wygrać sprawę, mówi po polsku A.Szulc pocecam kto miał kłopot z nim

Warta
@Pol 05.12.2017 19:02

Witam moge prosic o jakies namiary do adwokat A Szulc bardzo prosze nie popuszcze złodziejom

Henryk

Zastanawiająca jest ta cisza, jest tak dobrze , że nikt nie pisze?

Wrota

Witam czy moge dostac namiary na A.Szulc ktory siezajmowal sprawa global tez nieotrzymalem pieniedzy chce siez nimi sadzic prosze o namiary

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Brzesko.

Jasiek

Pewnie konkurencja inspiruje niektóre osoby do pisania?

Castor Sp. z o.o.
pracodawca

Szanowni Państwo, firma Castor sp. z o. o. zwraca się do czytelników i użytkowników niniejszego forum w związku z serią negatywnych komentarzy, które po części w cale nie dotyczą naszej firmy a reszta treści jest po prostu fałszywa. Po pierwsze zwracamy uwagę, że zdecydowana większość negatywnych komentarzy pojawiła się w ostatnim czasie w przeciągu kilkunastu minut, z czego wynika, iż ich autorem jest jedna osoba. Styl pisania, zarzuty i argumenty w poprzednich, negatywnych komentarzach z tego roku, są bardzo podobne co również powinno dawać do myślenia i nie świadczy dobrze o rzetelności i prawidłowości tych zarzutów. Prócz tego informujemy, że pani Chylińska i pan Augustyniak nie pracują dla naszej firmy. Firma Global i firma Castor to dwa różne przedsiębiorstwa, na co również zwracamy uwagę! Odpowiadając na poniższe ataki spamowe, pragniemy zwrócić zarówno neutralnym czytelnikom jak i osobie, która stara się zaszkodzić dobremu wizerunkowi naszej firmie uwagę, że prócz kultury języka i prawdomówności, obowiązują nas także przepisy prawa, w świetle którego pomówienia i oszczerstwa są wykroczeniami a w radykalnych przypadkach przestępstwem. Życzymy Państwu szczęścia i sukcesów w roku 2018 a naszym pracownikom i partnerom owocnej i udanej współpracy. Zespół Castor sp. z o. o.

Pol

Uwaga Knychala przy podpisywaniu dokumentów podsyła w nich INBLANKO wypowiedzenie po niemiecku nie znasz języka nie wiesz co podpisujesz uwaga oszust

Pol

Banda tanich cwaniaków UWAGA PODSYLAJA PRZY PODPISYWANIU UMOW INBLANKO PO NIEMIECKU WYPOWIEDZENIE , ŻEBY JAK ZACHORUJESZ WYPISAC ZWOLNIĘ PRZED UWAGĄ OSZUCI

Pol

Witam odradzam pracowałem dla nich w 2o14 wykorzystać i zwolnić jak zachorowałem to wypłaty mi nie przelali, sprawa skończyła się w sądzie wygrałem, odradzam uwaga na Chynaka i Augustyniak oszuści nie podejmuje pracy yam

Z Lasu

Wczoraj bylem w Rehagen nie polecam pijaki Augustyniak wraz ze chylinska mnie oszukali obiecujac zlote gory a wyszlo ze spalem na podlodze grozili mi ze jak nie wyjade to dostane wpierdol , kto moze niech sie broni rekami i nogami. Zlodzieje!!!!!!

Iwona

@Netto nettorozumiem, że piszesz o pracy za granicą. Czy ktoś napisze jak wygląda praca w Polsce w Castor Sp. z o.o.? Na jakie warunki pracy można liczyć? Czy ciężko dostać się do firmy? Aktualnie firma poszukuje Grafika –Operatora DTP. Może ktoś pracuje na takim stanowisku i powie czy poleca taką pracę?

Netto netto

Ogólnie tak jak wyżej kolega pisał robota wymaga myślenia... Domki firmowe w Hodenhagen i Alhden - syf i patologia....nie pijesz w towarzystwie to jesteś na starcie skreślony... Warunki mieszkaniowe również syf... Większość ludzi to pijaki i takich ściągają... Praca na + Mieszkania DUŻY -

Iwona

@netto powiedz coś więcej o warunkach? Rozwiń swoją myśl na ten temat. Czy ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia związane z firmą Castor Sp. z o.o.? Pozostawiając informacje pomagasz osobom, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

netto

ogolnie robota w NETTO HODENHAGEN nie jest cięzka ale wymaga myslenia-ciezko jest na sluchawkach mimo jesli znasz niemiecki (dla chcacego po ok 3 dniach szkolenia da rady opanowac) warunki rozne -przewaznie syf i pijactwo-dojazdy na wlasna reke

netto

Iwona

Jakie są Twoje doświadczenia z Castor? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co ostatnio dzieje się w firmie.

ljhu

@zero dla globala z tym chorowaniem to słyszałeś czy sam doświadczyłes?

zero dla globala

zarobic na pracowniku ile sie da nie wiezcie w zarobki 1300 euro jedna wielka sciema L4 zapomnij nie chorowac nie odzywac sie zapierdalac ludzi maja gleboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wilk i cala reszta pilnuja zebys zapierdalal a jak cos ci sie stanie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do polski global teraz bieze 260 euro za pol pokoju kradierz w bialy dzien nie dosc ze zarabiala na nas to jescze zenia na mieszkaniach norma na obscie (warzywa dla tych ktorzy nie pracowali) wywalona w kosmos ponad 310 koli ludzie którzy jada pierwszy raz conajmniej 3 miesiace zeby to osiagnac wezcie ze soba srodki przeciwbólowe ogromna walize bo bez tego na obscie nie wyrobicie po paru miesiacach nie przespicie calej nocy bo beda wam cierpnac rece a magnez nic nie pomoze albo tableta albo flaszka

w3er

hej widze ze w dalszym ciagu- juz od dawna szukaja komisjonera- ososby do zbierania zamowien w Rudzie Śląskiej warunkiem koniecznym jest co najmniej 6 miesięczny staż pracy na stanowiskuKomisjonera oraz doświadczenie w pracy w systemie pick by voice lub namonitorze

czeks

Wszystko w granicach rozsądku, L4 jest respektowane.

LOLO

W firmie nie wolno chorować. Jak zachorujesz to wyrzuć l4 do kieszeni i siedź na bezpłatnym. A jak się odważysz dać jednak l4 ,to nie dostaniesz wypłaty.

Trzymajcie się zdala od tej firmy. Obiecują złote góry a jest jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kiedyś można było jeszcze zarobić ,a teraz to brak słów. Ta firma jeszcze widnieje pod nazwą EuroJob i Global Inhouse Logistic z siedzibą w Hamburgu. Wypłaty są do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robota ciężka a ten kto pisze pozytywne opinie to jakiś pajac pewnie z biura. Koordynatorzy : Paweł Wilk , Grzegorz Janko i Arek Augustyniak pod dowództwem Józefa Breguły to największe krętacze w Niemczech. Ale na szczęście powoli pracownicy się buntują i mam nadzieje że lada dzień firma przestanie istnieć.

bijons

Wiem, że dosyć pilnie poszukiwali pracowników na to stanowisko @bartosz667, jednakże ciężko mi powiedzieć czy nadal jest aktualne to ogłoszenie, dobrze by było gdybyś znał język niemiecki.

bartosz667

Hej, a wiadomo czy nadal są poszukiwani komisjonerzy? Zapewniona jest umowa o pracę, zakwaterowanie i opieka polskiego brygadzisty, więc na spokojnie można znaleźć zatrudnienie.

jatol

drok, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, moze akurat tobie sie spodoba. Szukaja teraz komisjonerów w Niemczech, to wymagania w sumie małe oczekują - podstawowej znajomości j. niemieckiego, doświadczenia na talkmanie, gotowości do wyjazdu w ciągu kilku dni, doświadczenia na stanowisku komisjonera, czy uprawnień na wózki widłowe.

tamarka

@prezes tak narzekasz ale jednak 9 miesięcy przesiedziałeś w firmie. Noc ci rośnie;) ja akurat dość dobre opinie o tej firmie zbieram i dlatego chętnie do nich do roboty pojadę, teraz szukają magazyniera od komplementacji towaru. w sumie,880euro + dodatki za godzinę to są bardzo fajne pieniądze i nie ma na co narzekać http://www.pracuj.pl/praca/magazynier-kompletacja-towaru-niemcy,oferta,3944706

galix

no co Wy gadacie. Właśnie Castor daje całkiem spoko pieniądze. jesli nie podobają Ci się to wracaj do kraju i pracuj tutaj za pieniadze takie jak Ci proponują

prezes

pracowałem tam ponad 9miesięcy co mogę powiedzieć przepełnione mieszkania od 5 do nawet 7 osób na mieszkaniu pozatym grzyby na ścianie i zapach stechlizny do pracy niestety trzeba wychodzi przed piąta rano aby zdążyć na 6:00 do zakład pozatym można spodziewać się różnych innych udziwnien pracując przez tą firmę na przyklad niema możliwości wzięcia l4 z tego powodu że odrazu jesteś na drugi dzień zwolniony nie daj Boże coś ci się stanie i trafisz do szpitala

Marusia

Witam. Zastanawiam sie nad wyjazdem do pracy przez tą agencje. Prosze informacje na temat wypłat, jakie są. Mnie chca wysłać do Krefeld lub Delmenhorst na dział Troso. Czy warto sie wbierac bo w biurze w Brzesku pani mówiłą ze wyplaty sa w granicach 1300E a 1500E. Jak ktoś był to prosze o komentarz

...
@Marusia 14.02.2015 16:01

Nie byłem ale proponuje Krefeld - obok masz Dusseldorf, zawsze jak cos to jest sie gdzie zaczepic, umowa jest niemiecka wiec ok, praca zapewne ciezka poniewaz rekrutacja jest robiona dla polaków :)

Mateusz

Dlaczego odradzasz ? Ja mam oferte na magazyn Netto, sortowanie butelek, skrzynek z butelkami. Pracowal ktos tam ? Prosze o wiecei info, jak wyglada praca ?

niezadowolony

Witam. Odradzam ta agencje. Ale to moja opinia sa ludzie zadowoleni , ja bylem rozczarowany. Poprostu dobrze opowiadają bajki.

Zostaw opinię o Castor Sp. z o.o. - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castor Sp. z o.o.