Idea HR

Gorzów Wielkopolski

Idea HR

Opinie o Idea HR

Aneta

@Nick, rozumiem Twoje rozczarowanie zaistniałą sytuacją. Może mieli innych kandydatów, którzy według nich bardziej pasowali na to stanowisko i dlatego się do Ciebie nie odezwali. Czy skontaktowałeś się z firmą, żeby wyjaśnić tę sytuację? Rozumiem, że zostałeś przyjęty do pracy bez pośrednictwa HR Idea. Większość firm pośredniczących w zatrudnieniu kontaktuje się tylko z wybranym kandydatem, którego CV i kwalifikacje są najbardziej spójne ze stanowiskiem do obsadzenia. Na stronie firmy https://www.ideahr.com.pl/ jest sporo ciekawych ofert pracy takich jak lakiernik, operator maszyn, magazynier logistyk, kierowca kategorii B+C. Można aplikować bezpośrednio na stronie. Jeśli ktoś z Was będzie na rozmowie rekrutacyjnej, niech koniecznie napisze jak ona przebiegła. Będzie to ważna informacja dla osób, które przygotowują się do takiej rozmowy.

Nick

Zastanawiam się co skłania pracodawców do współpracy z IDEA HR. Kilka tygodni temu zadzwoniłem do IDEA HR w Gorzowie zainteresowany ofertą pracy którą widziałem na ich stronie. Pani przekazała informację koleżance odpowiedzialnej za rekrutację, która obejrzała mój profil i ... nic ( słyszałem już wcześniej że to dość powszechna praktyka). Postanowiłem pokopać trochę na poletku Google i udało mi się ustalić pracodawcę. Nawiązałem kontakt z HR i przesłałem CV. Potem były dwa interview i ostatecznie konkretna oferta pracy (na ostatnim spotkaniu pokazałem ogłoszenie IDEI i zapytałem czy rzeczywiście mówimy o tym samym wakacie - potwierdziło się). Generalnie, podobną sytuację miała inna bliska mi osoba. A więc nie polecam usług, bo kryteria jakimi kieruje się IDEA HR są zupełnie nie jasne i dają do myślenia.

Aneta

@hela a czy próbowałaś się wstawić osobiście do firmy Idea HR? Czy ktoś ma doświadczenia związane z pośrednikiem pracy? Każda opinia jest istotna dla osób nowo zatrudniających się w firmie.

hela

na razie wygląda tak, że nie odbierają telefonów. I nie oddzwaniają.

hela

na razie wygląda tak, że nie odbierają telefonów. I nie oddzwaniają.

Aneta

Znalazłeś pracę za pośrednictwem Idea HR? Chętnie usłyszymy więcej o tym jak wygląda współpraca z firmą.

Piotrek

Najwidoczniej zaszła jakaś pomyłka @czarek a jak to się dalej rozwinęło? Możesz opisać etapy rekrutacji itp.

Czarek

Jeśli chodzi o IDEA HR W SZCZECINIE to nie mogę wydać pozytywnej opinii. Dzwonią do ludzi, przeprowadzają rozmowy albo zapraszają do siebie, po czym długo nie oddzwaniają, trzeba do nich dzwonić i wysłuchiwać jakichś dziwnych wymówek ze pracodawca na urlopie a to ze pracodawca przedłuża rekrutacje (a na początku mówili ze na gwałt potrzebują) a to zmieniają profil kandydata a na końcu się okazuje ze nie są Tobą zainteresowani. Po kilku takich akcja coś mnie tknęło i postanowiłem to sprawdzić i zadzwoniłem do jednej z firm do której była prowadzone rekrutacja przed idea hr. W jednym przypadku dostałem informację ze moja kandydatura nawet do nich nie dotarła i są zdziwieni a w innym przypadku jak się okazało to firma była bardzo zdziwiona że ja do nich dzwonie bo informacje jakie otrzymali z idea hr były takie ze to ja nie jestem zainteresowany podjęciem współpracy a firma wręcz przeciwnie byłą mną bardzo zainteresowana. Dlatego bardzo uważnie sprawdzajcie, kontrolujcie a najlepiej dzwonić do firm żeby się upewnić ze wasze cv na pewno tam trafiło. Pozdrawiam CZAREK

n.n

ta agencja pracy szuka nie robów do pracy ?

Zostaw opinię o Idea HR - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Idea HR