Idea HR

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Idea HR

Aneta

@hela a czy próbowałaś się wstawić osobiście do firmy Idea HR? Czy ktoś ma doświadczenia związane z pośrednikiem pracy? Każda opinia jest istotna dla osób nowo zatrudniających się w firmie.

hela

na razie wygląda tak, że nie odbierają telefonów. I nie oddzwaniają.

hela

na razie wygląda tak, że nie odbierają telefonów. I nie oddzwaniają.

Aneta

Znalazłeś pracę za pośrednictwem Idea HR? Chętnie usłyszymy więcej o tym jak wygląda współpraca z firmą.

Piotrek

Najwidoczniej zaszła jakaś pomyłka @czarek a jak to się dalej rozwinęło? Możesz opisać etapy rekrutacji itp.

Czarek

Jeśli chodzi o IDEA HR W SZCZECINIE to nie mogę wydać pozytywnej opinii. Dzwonią do ludzi, przeprowadzają rozmowy albo zapraszają do siebie, po czym długo nie oddzwaniają, trzeba do nich dzwonić i wysłuchiwać jakichś dziwnych wymówek ze pracodawca na urlopie a to ze pracodawca przedłuża rekrutacje (a na początku mówili ze na gwałt potrzebują) a to zmieniają profil kandydata a na końcu się okazuje ze nie są Tobą zainteresowani. Po kilku takich akcja coś mnie tknęło i postanowiłem to sprawdzić i zadzwoniłem do jednej z firm do której była prowadzone rekrutacja przed idea hr. W jednym przypadku dostałem informację ze moja kandydatura nawet do nich nie dotarła i są zdziwieni a w innym przypadku jak się okazało to firma była bardzo zdziwiona że ja do nich dzwonie bo informacje jakie otrzymali z idea hr były takie ze to ja nie jestem zainteresowany podjęciem współpracy a firma wręcz przeciwnie byłą mną bardzo zainteresowana. Dlatego bardzo uważnie sprawdzajcie, kontrolujcie a najlepiej dzwonić do firm żeby się upewnić ze wasze cv na pewno tam trafiło. Pozdrawiam CZAREK

n.n

ta agencja pracy szuka nie robów do pracy ?

Zostaw opinię o Idea HR - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Idea HR