Centrum Obsługi Biznesu Kudelska Sp. z o.o.

Gorzów wielkopolski

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Centrum Obsługi Biznesu Kudelska Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Obsługi Biznesu Kudelska Sp. z o.o.

Stażysta

Podpisuję się pod negatywnymi opiniami na temat pracy u Kudelskiej. Zaczynałem swoją karierę od pracy w Centrum Obsługi Biznesu, nie wiele brakowało a bym całkowicie zrezygnował z pracy w wymarzonym zawodzie. Teraz patrząc na to przykre doświadczenie z perspektywy czasu cieszę się, że nie zrezygnowałem z planów zawodowych, i że mnie już nic nie łączy z tym "pracodawcą".

Były pracownik

Pracowałem. Potwierdzam mobbing, zdarzyło mi się być świadkiem jak wymagający pracodawca jasno komunikował pracownikom, że są tylko "małpkami", "klepaczami", zdarzyło się też raz ostrzejsze określenie, niewarte publicznego przytaczania. Możliwość rozwoju? Nie byłem na żadnym szkoleniu z księgowości czy podatków, mimo że były podstawą mojej pracy. W zamian dostałem szkolenia z psychologiem i socjologiem dlaczego powinienem cieszyć się, że tutaj pracuję. Możliwość godzenia pracy z życiem zawodowym? Chyba w przypadku właścicieli, których widywałem w firmie sporadycznie. Pracownikom nie raz przysługiwała praca w soboty, po godzinach, ba nawet niektórzy przychodzi do biura przed czasem żeby się wyrobić, ale jakoś o nadgodzinach nikt nie wspominał. Mile wspominam jedynie współpracowników, mimo dużego wyzysku potrafiliśmy się zjednoczyć. Za chwilę pewnie się dowiem, że "to tylko moja opinia". Polecam sobie przypomnieć te słowa za każdym razem jak usłyszycie w firmie o "uczciwości".

Pracownik

To nie firma dla leniwych - tylko dla tych co chcą się rozwijać. Wymagający pracodawca jasno komunikujący swoje oczekiwania i rozliczający z rezultatów. Polecam zwłaszcza za możliwości rozwoju i możliwość godzenia pracy z życiem zawodowym (duża elastyczność)

Pracownik
@Pracownik 13.07.2016, 23:10
To nie firma dla leniwych - tylko dla tych co chcą się rozwijać. Wymagający pracodawca jasno komunikujący swoje oczekiwania i r...

No to już jest równia pochyła... Jeśli sam pseudo-pracodawca odpowiada na opinie pracowników na dodatek podszywając się jako "Pracownik"... I jeszcze poleca to szambo jako firmę nie dla leniwych i chcących się rozwijać... Tam się właśnie tłamsi i uniemożliwia rozwój zawodowy, indywidualność, w perfidny sposób manipuluje się ludźmi. Na porządku dziennym są epitety i określenia poniżające pracowników. Całkowicie potwierdzam opinię Byłego Pracownika. Dodać tylko mogę tyle, że pracodawca reklamujący sam siebie i polecający pracę u siebie to jest dopiero szczyt "uczciwości". Tak wiele o niej w firmie się mówi, szkoda tylko, że to tylko puste słowa. Manipulacja, kłamstwo i wyzysk - to jest "uczciwość" pracodawcy. Rotacja pracowników nieprawdopodobna. I to niby z tego wspaniałego zatrudnienia? Szkolenia dotyczą głównie jak sobie ułożyć dokumenty na biurku i jak cudownie jest tam pracować. Pracodawca zamiast wpisywać nieprawdziwe wpisy, reklamować sam siebie, niech się zajmie nauką zarządzania zasobami ludzkimi, elementarną kulturą i higieną.

Pracownik

Pracowałam, szczerze odradzam - trzymajcie się jak najdalej od tego pracodawcy. Beznadziejne warunki pracy, poniżanie pracowników, mobbing - to na porządku dziennym. Koszmar.

MA

Pracowałam, nie polecam.

admin

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Centrum Obsługi Biznesu Kudelska Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Centrum Obsługi Biznesu Kudelska Sp. z o.o. - Gorzów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Obsługi Biznesu Kudelska Sp. z o.o.