Opinie o Idea HR w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Idea HR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Idea HR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea HR w Gorzów Wielkopolski

Aneta

@Nick, rozumiem Twoje rozczarowanie zaistniałą sytuacją. Może mieli innych kandydatów, którzy według nich bardziej pasowali na to stanowisko i dlatego się do Ciebie nie odezwali. Czy skontaktowałeś się z firmą, żeby wyjaśnić tę sytuację? Rozumiem, że zostałeś przyjęty do pracy bez pośrednictwa HR Idea. Większość firm pośredniczących w zatrudnieniu kontaktuje się tylko z wybranym kandydatem, którego CV i kwalifikacje są najbardziej spójne ze stanowiskiem do obsadzenia. Na stronie firmy https://www.ideahr.com.pl/ jest sporo ciekawych ofert pracy takich jak lakiernik, operator maszyn, magazynier logistyk, kierowca kategorii B+C. Można aplikować bezpośrednio na stronie. Jeśli ktoś z Was będzie na rozmowie rekrutacyjnej, niech koniecznie napisze jak ona przebiegła. Będzie to ważna informacja dla osób, które przygotowują się do takiej rozmowy.

Zastanawiam się co skłania pracodawców do współpracy z IDEA HR. Kilka tygodni temu zadzwoniłem do IDEA HR w Gorzowie zainteresowany ofertą pracy którą widziałem na ich stronie. Pani przekazała informację koleżance odpowiedzialnej za rekrutację, która obejrzała mój profil i ... nic ( słyszałem już wcześniej że to dość powszechna praktyka). Postanowiłem pokopać trochę na poletku Google i udało mi się ustalić pracodawcę. Nawiązałem kontakt z HR i przesłałem CV. Potem były dwa interview i ostatecznie konkretna oferta pracy (na ostatnim spotkaniu pokazałem ogłoszenie IDEI i zapytałem czy rzeczywiście mówimy o tym samym wakacie - potwierdziło się). Generalnie, podobną sytuację miała inna bliska mi osoba. A więc nie polecam usług, bo kryteria jakimi kieruje się IDEA HR są zupełnie nie jasne i dają do myślenia.

Aneta

@hela a czy próbowałaś się wstawić osobiście do firmy Idea HR? Czy ktoś ma doświadczenia związane z pośrednikiem pracy? Każda opinia jest istotna dla osób nowo zatrudniających się w firmie.

hela

na razie wygląda tak, że nie odbierają telefonów. I nie oddzwaniają.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Idea HR? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
hela

na razie wygląda tak, że nie odbierają telefonów. I nie oddzwaniają.

Aneta

Znalazłeś pracę za pośrednictwem Idea HR? Chętnie usłyszymy więcej o tym jak wygląda współpraca z firmą.

Piotrek

Najwidoczniej zaszła jakaś pomyłka @czarek a jak to się dalej rozwinęło? Możesz opisać etapy rekrutacji itp.

Czarek

Jeśli chodzi o IDEA HR W SZCZECINIE to nie mogę wydać pozytywnej opinii. Dzwonią do ludzi, przeprowadzają rozmowy albo zapraszają do siebie, po czym długo nie oddzwaniają, trzeba do nich dzwonić i wysłuchiwać jakichś dziwnych wymówek ze pracodawca na urlopie a to ze pracodawca przedłuża rekrutacje (a na początku mówili ze na gwałt potrzebują) a to zmieniają profil kandydata a na końcu się okazuje ze nie są Tobą zainteresowani. Po kilku takich akcja coś mnie tknęło i postanowiłem to sprawdzić i zadzwoniłem do jednej z firm do której była prowadzone rekrutacja przed idea hr. W jednym przypadku dostałem informację ze moja kandydatura nawet do nich nie dotarła i są zdziwieni a w innym przypadku jak się okazało to firma była bardzo zdziwiona że ja do nich dzwonie bo informacje jakie otrzymali z idea hr były takie ze to ja nie jestem zainteresowany podjęciem współpracy a firma wręcz przeciwnie byłą mną bardzo zainteresowana. Dlatego bardzo uważnie sprawdzajcie, kontrolujcie a najlepiej dzwonić do firm żeby się upewnić ze wasze cv na pewno tam trafiło. Pozdrawiam CZAREK

n.n

ta agencja pracy szuka nie robów do pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Idea HR - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Idea HR?

Zobacz opinie na temat firmy Idea HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Idea HR?

Idea HR
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Edwarda Borowskiego 2A lok. 3
    66-400 Gorzów Wielkopolski