counter
3 57 183 5 1
Przestroga

Zgadzam sie ze wszystkimi zlymi opiniami(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla EuroJob24: Za dużo by pisać Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Już raczej nic

Tak12Nie
Damiannnnnn

Witam mam pytanie czy pracuje ktoś przez Firme eurojob24 na magazynie kika ?

Tak61Nie

Onion

Witajcie. A co powiecie ciekawego na temat umów? Na rozpowie usłyszałam, że pierwsza jest na 1 miesiąc, a ja dostaję każdą na 2tygodnie!!!

Tak3Nie

Żona I Mąż

Dziś mamy wolne to może ja się wypowiem;Przed wyjazdem do Niemiec do pracy strasznie się bałam że trafię na obrzydliwe mieszkanie, nie wiedziałam którą agencje wybrać bo wszystkie mają I dobremu zle opinie. W końcu z mężem wybraliśmy eurojob 24 ..będzie co ma być pomyślałam I nie żałuję. Mieszkanie dokładnie zostało nam opisane przez Panią Alicję z biura i tak o pracy opowiada ze o nic nie musialam dopytywac. Praca na początku nie szła ale po miesiącu wyrabiamy ponad normę . Nam sie podoba.kazdy ma swoje zdanie.Pozdrawiam

kris Nowy wpis

Nie polecam tej firmy tragerdia w (usunięte przez administratora) wala ze wszystkim doslownie omijajce ja szerokim lukiem.

Jober Nowy wpis

Uważajcie na tą firmę. Mówią że zakwaterowanie w pensjonacie okazuje się że jakaś meliniarnia pod Dortmundem na Witten. Masakra zero kontaktu z gościem od mieszkań i koordynatorami. (usunięte przez administratora)

Zszokowana Nowy wpis

Nie polecam firmy (usunięte przez administratora) Log! To co się tam dzieje to istny dtamat. Miałam podjąć z nimi współpracę, już po przyjeździe na miejsce zakwaterowania mnie zamurowało. Po telefonie do niejakiego P. Marka (chyba) który powinien nas zakwaterować stwierdził że tam ktoś ma klucze. No mowię dobra, jakiś blok nie wygladający na pensjonat gdzie już od samego wejścia czuć było zapach moczu... Istny szok... Później wchodzę na mieszkanie i pokój to wogóle mnie zamurowało byłam w takim szoku ze nie wiedziałam co mam powiedzieć.... 2 łóżka na których były jakieś stare pościele kołdry w rogu dużo jakiś poduszek brud, grzyb na ścianie, na materacach jakieś robale normalnie obrzydliwe nawet zasłon w oknach nie było. O ledwo stojącej szafie już nic nie wspomnę tam też jakieś butelki po alkoholu... Normalnie jak jakąś melina dla bezdomnych... O kuchni już nie wspomnę gdzie okno było zepsutne się nie zamykało w piekarniku brud... W szafkach grzyb.... To miał być pensjonat a nie jakąś meliniarnia... Więc uważajcie na to co wam mówią przez telefon.... Nie polecam tej agencji warunki mieszkaniowe haha czegoś takiego nawet mieszkaniem nie można nazwać. Wszystkich ostrzegam przed tą agencją nie dajcie się wyrolować.... Toz co przeżyłam to istny horror.

Wiki Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.
Kandydat

Czy pracował ktoś na magazynie ikea, w Dortmundzie? Jakieś opinie

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 95 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w EuroJob24?

Aleksanxxdra

Polecam firmę Hamlog :) Pracowałam z koleżanką przez 3 miesiące i żałuję że tak krótko. Do wyrobienia normy idzie się przyzwyczaić, to w większości lekkie rzeczy (kik, tedi Dortmund) Szefostwo w porządku jeśli nie zajdziesz im za skórę:) kordynator Pan (usunięte przez administratora)bardzo uczciwy gość i wszystko idzie z nim załatwić. Gdyby nie akord i polskie umowy na jakich jeszcze pracowalysmy to polecam wszystkim :) Jedyny minus: ludzie którzy traktują pracę jak walkę o karton i wyścig szczurów.

Mudżahedinów

W zeszłym roku pracowałem przez eurojob 24 koło Hamburgu na komisjonowaniu mebli itp. Praca sam w sobie okej, coś trzeba robić ale i czas na złapanie oddechu (np fajka poza pauzami) też się znalazł, ogólnie okej. Mieszkanie za 100 w dobrych warunkach, dom jednorodzinny z piętrem na 7 osób. Poza jedną małą kuchnią nie mam zastrzeżeń. Dużo miejsca, pokoje jedno i dwuosobowe. 2 łazienki, wifi a każdym miejscu na mieszkaniu, zawsze ciepło. Ogólnie polecam.

Magda

Nie podejmujcie żadnej pracy za granicą przez eurojob24 Gorzów Wielkopolski umowy krótkie z załączonym do podpisu wypowiedzeniem,pracujecie do momentu kiedy potrzebuje was niemiec jak już nie jesteście potrzebni,to wypad do domu (usunięte przez administratora) dopisują tylko datę w wypowiedzeniu i was nie ma ulica.(usunięte przez administratora)Zatrudniajcie się bezpośrednio w Niemczech a Job Gorzów olać.

Ja

Nie polecam pracy w tej firmie, jedno wielkie oszustwo,w biurze mówią o zarobkach minimum 1300euro już po odciągnięciu za mieszkanie jednak na miejscu okazuje się że jest to bardzo, ale to bardzo naciągane i na konto wpływa okrągły tysiączek Dla przestrogi!!!! zanim ktoś podpisze umowę niech dobrze przeczyta każda kartkę, ponieważ w środku jest wypowiedzenie o pracę, rozchoruje się człowiek i pyk wpisują datę i do widzenia, za mieszkanie odciągają 60euro za 15 dni, nie ważne czy ktoś jest 5 czy 12. Ogólnie lipa.Na wypłatę na czas też nie ma co liczyć, do tego jak masz konto w zlotowkach to firma pobiera sobie 30euro za przewalutowanie

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 196 dni.

Jak długo trwa proces awansu w EuroJob24?

Gosc

Witam. Czy pracowal ktoś może przez ta agencje w pralni w okolicach Rostocku? Prosze o opinie o tej pracy.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 297 dni.

Jaka jest umowa w firmie EuroJob24? Wiecie czy jako Magazynier zatrudniają na zlecenie?

TakNie
Mama i wnuczek ????????????????

Praca nie jest zła jai zaropki ale to co się dzieje na mieszkaniach firmowych to jest tragedia choć się zgłaszali koordynatorów to i tak nic. Tym nie robi bo jak to się mówi jak będziecie dawać (usunięte przez administratora) jak Pani Agnieszka. S.... Z Gorzowa To wasze słowa nie mają znaczenia ludzie płaczą przez nia a koordynator nic nie robi choc ludzie są zastraszani przez nia

Tak6Nie3
Pracownik EuroJob 24
@Mama i wnuczek ????????????????

Dzień dobry, bardzo Panią/Pana proszę o kontakt z biurem w GW. Przykro Nam, że miała Pani/ Pan takie nieprzyjemne doświadczenia. Chętnie rozwiążemy problem z nijaką Agnieszką S...... Pozdrawiam

Hgt
@Mama i wnuczek ????????????????

Agnieszka s ma duże znajomości w biurze tak przynajmniej się przechwalała do nie jednej osoby więc mogła pozwalać sobie na wszystko bo nietykalna była i dlatego tak się panoszyla i gwiazdożyła a to czy komuś dawała to nikt tego nie wie naprawdę

Gregory
@Mama i wnuczek ????????????????

A możesz powiedzieć coś więcej o tych mieszkaniach bo zaczynam prace z ta agencja niedlugo

Sandra
@Mama i wnuczek ????????????????

Ale to chyba nie w Dortmundzie. Bez jaj . Tam koordynator porządku pilnuje. Wiem bo sama tam pracowałam I niedługo wrócę ponownie

Frania
@Mama i wnuczek ????????????????

Prawda co pani pisze o mieszkaniach i pracy.

Aoife
@Sandra

Też chciałabym wyjechać do Dortmundu. Czy mogłabym prosić o kontakt na mail aoife.link94@gmail.com? Pozdrawiam

penzo191

Zgadzam sie z moim przedmoca. Projekty hamloga w miejscowosci Duisburg to jakas jedna wielka PATOLA. Sam Krzysztof S. zakazuje spozywania puszki piwa na mieszkaniu w weekend gdzie sam dzien w dzien swoim pieskom ( tak A a a a a a a a a Andrzejku o Ciebie chodzi ) nakazuje isc do sklepiku po 0.7 czystej. Najgorsze w tym wszystkim jest to ze Krzysztof S. od ciaglego picia wodki na trzezwo rozmawiajac z Toba trzesie sie jak galareta. Po godzinach pracy z tym czlowiekiem nic nie zalatwisz. Paliloby sie na mieszkaniu, dzialy jakies dantejskie sceny koles ktory jest niby Twoim koordynatorem, przelozonym nic nie reaguje. Hamlog zatrudnia cpunow alkoholikow i ludzi po wyrokach. I dziwic sie potem ze dymy na mieszkaniach. Sama praca moze ok. Ale atmosfera na mieszkaniach ( a bylem juz na paru Hamlogowych) jest straszna. I co najwazniejsze i przed czym WSZYSTKICH Was ostrzegam. Jezeli czlowiek zachoruje na grypsko, ma 40stopni goraczki a z nosa leci jak z kranu to lepiej odpusc sobie wizyte u lekarza i zwolnienie. Odrazu lecisz na bruk. Tak zalatwili mnie. Pracowalem sumiennie przez 4 mc bez ani 1 dnia wolnego. Az mnie choroba dorwala. Musialem isc do lekarza i na zwolnienie na tydzien bo bym w szpitalu wyladowal. I jak sie skonczylo ? Pan Krzysztof S wyj....ł mnie z roboty. A sam co 2 dzien moze w robocie byl bo wiecznie skacowany czy narabany w 3 d...y. Ostatnio w hamlogu zrobili narkotesty. Wiadomo jak to na obyczznie Polaczki. Wala w nosa i pala zielsko. I wiecie co ? Po tych badaniach w 99% badanych wyszly wyniki pozytywne . I wiecie jaka kare Hamlog i pan Krzysztof S. dal ludziom ? " macie kare i 3 dni bez pracy". Przeciez to smiech na sali. A czlowiek zachorowal, poszedl na zwolnienie i zostal wywalony na bruk. Odpowiedziec sobie mozecie sami co to za firma, ktora bardziej szanuje cpunow i narkomanow i daje im prace niz uczciwego czlowieka ktorego dorwalo przeziebienie. GORĄCO NIE POLECAM Firmy Hamlog a zwlaszcza projektow w Nadrenii Polnocnej gdzie swoje raczki trzyma na projektach pan Krzysztof S...a. Miejcie sie na bacznosci i wezcie sobie moja wiadomosc gleboko do serca.

Kacper
Użytkownicy czekają na odpowiedź 371 dni.

Po przyjeździe na kwaterę dowiadujemy się, że za mieszkanie płacimy 100€ miesięcznie. Później dowiaduje się z kadr po dokładnym opisaniu miejsca zamieszkania za 1 dzień kosztuje 4,72 € czyli po dokładnych obliczeniach przez 30 dni wychodzi 141 euro z centami może mi ktoś to wyjaśnić?

PracaDortmund

Witam razem z chłopakiem mieliśmy wyjechać 21 października do pracy na magazynie w Dortmundzie, wszystko już mieliśmy załatwione lecz pani oznajmiła nam 4 dni przed wyjazdem, że nie możemy wyjechać ponieważ potrzebują tylko osób z autem, choć od początku umawialiśmy się z nią, że przyjedziemy busem.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 398 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Lola

Dzień Dobry czy ktoś pracuje na magazynie Kik Teddy w Dortmundzie? Prosiła bym o opinię jaka jest i jak jest z zakwaterowaniem czy mieszkania są okej

Komisjoner

Jakiś czas temu zacząłem pracę jako komisjoner. Podobno mamy tutaj umowe o prace, nie wiem bo jeszcze nic nie otrzymałem i gdy nie ma zamówień w połowie dnia jesteśmy odsyłani do domu, do tego wychodząc dowiaduję się że kolejny dzień mam wolny. Chyba trzeba będzie to gdzieś zgłosić, bo dla mnie taka sytuacja śmieszna jest i do tego niezgodna z prawem, bo pracodawca nie ma prawa, żeby zmusić mnie do wzięcia wolnego. Większość przyjechała do Niemiec zarobić, a nie siedzieć w domu. Jest kilka magazynów, więc niech koordynatorzy starają się i rozdzielają pracowników tak, aby każdy miał pracę. Wychodzi że miesięcznie nie robi się 168 godzin, tylko max. 150, chyba trzeba będzie się rozejrzeć za inną pracą.

@Komisjoner

Co do umow, oni maja z tym problem bo nie maja kordynatorow ktorzy by sie tym zajeli, ale zazwyczaj do 2 tygodni umowe otrzymasz. Gdzie pracujesz w haddesheim? Edeka? Ciezko tam z godzinami chodz przed swietami po 10+h byla robota 6 dni w tygodniu, lecz po za sezonem bywalo ze pracowalismy po 4-5h. Jesli wyrobisz cos ponad norme to idzie fajnie zarobic o ile pracujesz na nocki.

@Komisjoner

Dzień dobry, jeżeli pracuje Pan jako komisjoner to doskonale Pan wie , że nie ilość godzin jest wyznacznikiem wysokości zarobków. Jeżeli takie sytuacje się zdarzają to należy rozmawiać z koordynatorem lub bezpośrednio z biurem w Polsce. Pozdrawiam. Euro Job 24

Janek
@EuroJob24

Nie ilosc godzin haha, a co ? Chce tutaj Pani powiedziec iz chlopak ma sie zazynac , biegac zeby zarobic w akordzie ? Podstawa , zapewnijcie ludziom godziny a po drugie praca bez umowy? - prokurator sie klania

White Power
@Komisjoner

(usunięte przez administratora)150h to chyba nie ma takiej tragedii(usunięte przez administratora)

Tola
@Komisjoner

Ludzie...wystarczy przypomnieć się brygadziscie albo do biura zadzwonić. Masakra

Żona I Mąż

Zostaw merytoryczną opinię o EuroJob24 - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.