EuroJob24

Opinie o EuroJob24

Onion

Witajcie. A co powiecie ciekawego na temat umów? Na rozpowie usłyszałam, że pierwsza jest na 1 miesiąc, a ja dostaję każdą na 2tygodnie!!!

@Onion 17.06.2018 20:23

Jeżeli jest Pan Naszym Pracownikiem to zapewne wytlumaczono Panu dlaczego otrzymuje Pan umowy na krótszy okres z ciągłym przedłużeniem jak i gwarancja stabilnej pracy. Jeżeli nie otrzymał Pan wytłumaczenia to proszę zadzwonić do koordynatora kompetentnie Panu to wytłumaczy. Pracownik EuroJob24

@anonymous 21.06.2018 14:06

Umowy na krótszy okres podpisywane co 2 tygodnie w dodatku Polskie ludzie ogarnijcie się nawet karty ubezpieczenia nie dostaniecie tam bo i z jakiej racji pracując na Polskiej umowie

Zpy

Praca w Dortmundzie jako Komisjoner na Polskiej umowie ha ha śmiechu warte a jak się coś komuś stanie to nic nie dostaniecie z ubezpieczenia a agencja umyje ręce jak można ludzi tak w balona robic

luki

Witam, nie polecam tej agentury ponieważ chcą ludzi wysłać do pracy za granice bez umowy wstępnej.Czyli jedziesz do pracy na słowo że będzie pięknie .Obiecanki cacanki,pojedziesz na miejsce i może się okazać ze owszem praca jest ale za jakie pieniądze i na jakim stanowisku.Pozdro .

@luki 08.08.2018 10:42

Dzień dobry, umowy sa podpisywane przed rozpoczęciem pracy na magazynie. Nie chcemy Państwa narażać na dodatkowe koszty związane z przyjazdem do biura z drugiego końca Polski. Każdy kto przed rozpoczęciem pracy chce się zapoznać z umowa ma taka możliwość. Podpisać umowę przed rozpoczęciem pracy każdy Pracownik może w biurze. Pozdrawiam Pracownik EuroJob24

Dz76
@anonymous 14.08.2018 11:21

Jak w Niemczech można pracować na Polskiej umowie to ściema i tyle w temacie-zatrudnijcie Niemca w Polsce i dajcie mu Niemiecka umowe-pitraficie to zrobić he he

Wiki

Witam czy jest możliwość zatrudnienia na pralni? Jakie są warunki zakwaterowanie i warunki pracy? Pozdrawiam serdecznie

isi

Nie polecam! Bezczelna Pani które podczas rozmowy śmieje się w słuchawkę - a potem jeszcze ma do mnie pretensję ,że zwróciłam jej uwagę .

Magggiieeeeee

Czy można w tej firmie (Dortmund) przejść na prywatne mieszkanie i pracować dalej ?

Z black

Kasa na czas jestem na black i nie narzekam. Na jednej zmianie wyrobię normę, na drugiej nie, Z brygadzistami dobrze się dogaduje ogólnie polecam ci co chcą sobie zarobic.

Presley

A i nie jest prawdą, że przed wyjazdem dają umowę do wglądu. Pic na wodę i fotomontaż. Umowa jest na miejscu i często po 2 tyg podpisuje się od razu 2sztuki hahah albo przez kilka tygodni się pracuje bez podpisanej. A na forum bardzo łatwo rozpoznać kiedy piszą ludzie z firmy. Za ładnych słów używacie i nie robicie błędów i jest dość oficjalnie YO YO YO dla wytrwałych. Ja tam szukam czegoś nowego.

Presley

Przed wyjazdem powiedziano mi, że umowa pierwsza jest na 1 miesiąc, później na 3 m-ce, następnie na 1 rok. Na miejscu okazało się, że umowa jest co 2 tygodnie. Karton jest pod łóżkiem by można było je trzymać. Pani z biura argumentowała, że to nie od niej zależy. Przedstawia warunki, a pozniej sie wykręca. Żart. Po 3 miesiącach 2 tyg umow w końcu jest umowa na 3 miesiące....ale po cichu podsyłają do podpisania ROZWIĄZANIE UMOWY ZA POROZUMIENIEM STRON. Jeśli się na to człowiek nie zgodzi, nie dostanie umowy na 3 m-ce ???? Karta z NFZ jest wydawana, ale jest wydana jak już się kończy umowa i ona traci juz ważność. Ubezpieczenie extra mają, ale i tak ze wszystkim trzeba jechać do PŁ i samemu we własnym zakresie płacić. Rozchorujesz się i pójdziesz na L4 to lepiej się już smakuje i wracaj, bo Cię wykopią. Na chatach zazwyczaj jest patologia. Nie sprawdzają ludzi. Liczy się sztuka. 2 plusy sa: wypłata na czas i tanie mieszkania 75/100€

Adam

Praca na akord w Dortmundzie więc jak ktoś chce sobie zarobić to może. Praca dla pracowitych zresztą panie w biurze mówią ze wszystko zalezy od wydajnosci.

Pracownik na tedi

Dla mnie praca spoko mozna zarobic kolo 2000 na rękę narobić się trzeba ale nie ma nic za darmo mieszkanie za 75 euro miesiecznie wyplata na czas i tyle w tym temacie.

Robert B.

Jestem na magazynie Black. Jestem tu z żoną i szwagierką dziewczyny z biura bardzo kompetentne i pomoce mieszkania duże wygodne. Norma do wyrobienia.

Ewa.Sz

Zdecydowałam się pojechać na Dortmund. Panie z biura bardzo szybko załatwiły mi wszystkie papiery. Mieszkanie super warunki i tanie. Na początku z normą nie było łatwo, ale po miesiącu jest już w porządku.

greg

Pracownik EuroJob24 nie pisz bzdur bo normalnie w morde powinienies dostac. walicie w jajo ludzi a tu wypisujesz takie pierdoly ze czytac sie tego nie da. oczywiscie ze mieszkania nawet sa w dobrym stanie ale z jakimi elementami czesto sie mieszka to druga sprawa. nie pracujcie na polskiej umowie zagranica bo jesli cos wam sie stanie agencja umywa rece. pisze to z wlasnego doswiadczenia. nikt nie dostal niebieskiej karty kiedy pracowalem kilka miesiecy w dortmund. baby z biura mydla oczy. sama "kierowniczka" z tedika wygadala sie ze zadnych kart nie dostaniemy. wiec przemyslcie lepiej to kilka razy zanim wyjedziecie przez ta agencje. pozdro

@greg 12.08.2018 22:51

Szanowny Panie, nie będę się z Panem szarpać na słowa bo poziom Pana wypowiedzi jest poniżej krytyki. Koordynatorzy są zawsze dostępni a Panie w biurze służą pomocą. Jest wolny rynek więc zawsze może Pan poszukać lepszej oferty w innej agencji. Życzę powodzenia.

Pan

Witam kolezanki ,koledzy mam pytanko dostalem oferte pracy w niemczech okolice koloni jestesmy spawaczmi moze ktos cos podpowie.z gory dzieki

syrob25

Witam pracował ktoś w Neumünster na magazynie z artykułami budowlanymi jak tak to prosze powiedziec jak tam jest

Patin

Nie polecam, polska umowa, pracowałam 10miesiecy i nie otrzymałam karty zdrowia, to jest chore! Kasa kiepska. Na plus mieszkanie

@Patin 31.05.2018 07:25

Kasa taka na jaka Pani/Pan zapracowal. Punktualnie i rzetelnie wyplacana. Ubezpieczenie w razie problemów zdrowotnych jest również prywatne wystarczy być chorym a nie pozorantem jak to w wielu przypadkach ma miejsce! Karty są dostarczane do Pracowników tak jak zostaną wystawione przez Nasz Polski NFZ. Dzieki polskiej umowie zarabiała Pani/ Pan około 150 Eur netto miesiecznie więcej. Szkoda ,że nie było to przeszkoda przez 10 miesięcy pracujac w Naszej Firmie. Pracownik EuroJob24

Grażyna

Czy agencja ma jakieś oferty pracy typowe dla kobiet? Może ktoś wie?

@Grażyna 20.04.2018 19:09

Na pralni.

@Grażyna 20.04.2018 19:09

Tak, na pralnie. Proszę dzwonić do działu rekrutacji. Pracownik EuroJob24

Alicja

Czy ktoś z obecnych forumowiczów Gowork.pl miał okazję pracować w firmie EuroJob24 i zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami z powyższym pracodawcą? Dajcie znać co wiecie na temat warunków pracy oraz atmosfery jaka w tej firmie panuje. Pamiętajcie o przestrzeganiu regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

jeszcze pracownik

na tedi praca katadtrofa. brygadzscie maja cie za psa. zeby zaroboc to samo co w konkurencyjnych firmach niemieckich musimy zrobic o 50% wiecej normy czyli 1700 kartonow spakowac na palete. a ubezpieczenie nie mamy. sa osoby comialy wypadek w pracy to brygadzista go swoim autem do domu zawozil i kazal jechac do polski. oczywiscie od razu ich zwalniaja

@jeszcze pracownik 02.03.2018 21:07

Proszę Pani/Pana jest to absolutna nieprawda. Posiadamy ponad 400 pracowników za granicą więc nie ma możliwości aby nie byli ubezpieczeni. Brygadziści zawsze służą pomocą. Pracownik EuroJob24

Ogar
@jeszcze pracownik 02.03.2018 21:07

Pracownik EuroJob24 to co napisales jest klamstwem. Mam Ci przytoczyc kilka wypadkow ktore mialy miejsce w Dortmund i jak sie pozniej okazalo pracowanicy mieli problem z wizytami w szpitalu?! Ilu pracowanikow musialo jechac do PL na L4?! Jeszcze pracowik pisze prawde. To wy oszukujecie ludzi ze jest tak (usunięte przez administratora) ale w gruncie rzeczy tak nie jest. Uwazajcie na ta agencje i prace w dortmundzie z patologia i oszustami.

Robert

Konkurencja postanowiła popisać sobie?

Półnapółzadowolony

wypłaty się nie zgadzają osoby z kadr jak i brygadzisci zbywają ludzi opowiadaniem ze będzie wszystko wyjaśnione robisz ponad normę a zarabiasz mniej niż nowi pracownicy którzy co dopiero się wdrażają, co do mieszkań nie mam zastrzeżeń, czyste umeblowane Lodówka pralka kuchenka sa pomocy zdrowotnej na miejscu się nie otrzyma brak karty ubezpieczeniowej, w razie wypadku choroby (często karty europejskie jeszcze nie są wydane ) trzeba jechać do polski aby otrzymać pomoc pracowałem tam dość długo dopóki wypłaty zaczęły się nie zgadzać, odnośnie Pań z biura bardzo miłe, co do kadr nic nie załatwicie Odszedłem w styczniu i nie żałuje Pilnujcie swoich wypłat i każdy dzień zapisujcie bez tego nic nie udowodnicie

@Półnapółzadowolony 28.03.2018 23:51

Proszę o kontakt z kadrami, rekrutacją formą mailową lub osobiście jeżeli się nie zgadza wynagrodzenie. Jak Pan/Pani wie nie ma możliwości aby osoby szkolone mogły więcej zarobić ponieważ mają stawkę szkoleniową!

Tomek

Dzieńdobry, pracował ktoś na magazynach kik/tedi w dortmundzie za pośrednictwem eurojob24? Jak wygląda praca,da sie wyrobić norme? Czy zarobki są na czas? i jak wyglądała średnia pensja po miesiącu, dwóch pracy? Jestem młody, ambitny i bardzo pracowity, ale nie wiadomo jak to jest z tego typu ofertami pracy.

@Tomek 12.04.2018 19:52

Dzień dobry, proszę skontaktować się z Rekrutacją podamy numer telefonu do już pracujących pracowników i uzyska Pan/Pani bezpośredniej opinii.

Zyczliwy

Dajcie sobie spokoj z ta agencja. Szukajcie czegos innego a na pewno nie na tediku. nie w hamlogu. mieszkania sa nawet spoko ale koordynator to alkoholik. poza tym na tediku nie wiem teraz jeszcze pracuja ale koordynatorzy to banda sciemniaczy. beda klamac w zywe oczy szczegolnie jeden taki koksik cwaniaczek. kasa sie nie zgadzala od samego poczatku niby sciagali za jakis niemiecki podatek na polskiej umowie bez ubezpieczaenia bez niczego. wiec zastanowcie sie dwa razy bo jeli cos wam tam sie stanieto bedziecie placic z wlasnych pieniedzy bo nie zozbaczycie na oczy niebieskiej karty ubezpieczenia

Kate
@Zyczliwy 16.04.2018 20:43

Odniosę się do opini ;) kolega napisał prawde. (usunięte przez administratora) kartony się nie zgadzają koordynatorzy na tedim niby coś wyjaśniają a tak naprawdę nic nie robią w tym temacie aby pieniądze za zebrane kartony się zgadzały mieszkania ok brak ubezpieczenia PIT niemiecko polski ciężki do rozliczenia

@Kate 18.04.2018 10:38

Szanowni Państwo, Umowa jest polska, polskie ubezpieczenie i niemiecki podatek - zgodnie z prawem. Po za tym płacimy podatek po niemieckiej stronie tak abyście Państwo -Pracownicy mogli wnioskować o Kindergeld na , którym Wam zależy (bynajmniej osobą , które mają dzieci. Osoby pracujące są ubezpieczone a na kartę czeka się niestety jakiś czas. Każdy pracownik jest prywatnie ubezpieczony i przez Brygadzistę może z niego skorzystać. A jeżeli nie zgadzało się wynagrodzenie to wystarczy zgłosić się do kadr lub do Rekrutera.

Ona25

Witam dostalam oferte pracy w Dortmundzie przez ta agencje ??? warto jechac tam mozna odlozyc cos?? jak wygladaja zakwaterowania i dojazd do pracy? to jest chyba magazyn kik ??

Alicja

@gajowy nie obrażaj nikogo. Można swoją negatywną opinię przekazać w taki sposób by nikogo nie obrazić. A Twoja wypowiedź jest przesiąknięta agresją. Takie wpisy zgodnie z regulaminem administrator usuwa. @jeszcze pracownik czy firma EuroJob24 informowała Cie o tym, że nie będziesz w pracy za granicą posiadał ubezpieczenia?

Alicja

@Dagmara 96 na stronie firmy EuroJob24 masz zakładkę kontakt i tam podane kontakty do osób zajmujących się rekrutacją w tej agencji. Uważam, że najszybszym kontaktem na pewno będzie telefon. https://eurojob24.pl/kontakt/

Dagmara 96

Witam jak mozna sie szybko skontaktowac z EuroJob24 poszukuje pracy razem z chlopakiem mamy doswiadczenie w produkcji ja jezdze na wozku ETP mam doswiadczenie w pracy na magazynie na produkcji jako pracownik manualny doswiadczenie w pracy ze skanerem , pracy w hotelu, w gastronomi a takze jako opiekun medyczny, moj chlopak ma juz jakies 6 lat doswiadczenia jako reach trucker ,6 miesiecy pracownik magazynu zdazalo sie I produkcji , obecnie przebywamy w Amsterdamie I poszukujemy pracy z zakwaterowaniem, W zwiazku tym ze skrzynki mailowe zawsze sa pozapychane wiem ze moze byc ciezko czy ktos moglby podac nr. Telefonu do kogos z biura kto na pewno odbierze I nie kaze czekac wiecej niz 3 tygodnie ????

Alicja

@Hania dziękuję za odpowiedź, nie jednej osobie może przydać się ta informacja. Zalazłam ofertę pracy w Polsce w agencji EuroJob24. Może ktoś chciałby podjąć się pracy rekrutera? Wymogiem jest biegły język niemiecki. https://eurojob24.pl/oferta-praca/specjalista-ds-rekrutacji-bieglym-j-niemieckim-gorzow-wlkp/

Alicja

@anonymous czyli to zależy od oferty firmy, która szuka pracowników od EuroJob24? Nie ma możliwości, że pracownik sam dokona wyboru na jakiej umowie chciałby pracować? Nie wiesz czy jeżeli np. firma oferuje niemiecką umowę to czy można negocjować polską?

Hania
@Alicja 15.12.2017 09:20

tak jak już było wspomniane zależy n jaki projekt jedziesz, na dortmundzie masz polskie umowy na Berlinie np. niemieckie. wszystko zależy na jaki projekt jedziesz

Zostaw opinię o EuroJob24 - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroJob24