EuroJob24

Opinie o EuroJob24

Monk

A to sie duzo dowiedzialem z tych wpisow.Jak na kazdym Forum pleciecie pierdoly musi czlowiek sam sprawdzic bo ta pisanina-nic z niej nie wynika.Kazdy co innego pisze

Presley

A i nie jest prawdą, że przed wyjazdem dają umowę do wglądu. Pic na wodę i fotomontaż. Umowa jest na miejscu i często po 2 tyg podpisuje się od razu 2sztuki hahah albo przez kilka tygodni się pracuje bez podpisanej. A na forum bardzo łatwo rozpoznać kiedy piszą ludzie z firmy. Za ładnych słów używacie i nie robicie błędów i jest dość oficjalnie YO YO YO dla wytrwałych. Ja tam szukam czegoś nowego.

Wiki
@Presley 25.08.2018 23:46

dokładnie , sami sobie piszą poytytwne komentarze

@Presley 25.08.2018 23:46

Ja dostałem wzór umowy na maila. Fakt później z dużym opóźnieniem na miejscu była Ale wszystko siw zgadzało

Aga

Odradzam kazdemu pracowac przez agencje EuroJob24!!! Bedac juz w Niemczech szukalismy nowej pracy i wraz z partnerem trafilismy na ta agencje. Pani z Polski wyslala nas do pracy do komisjonowania w Edece w okolicach Stuttgartu. Przyjezdzajac na miejsce warunki mieszkaniowe w glowie nam sie nie miescily po tym co zobaczylismy. Po samym wejsciu do srodka odrzucalo. Pokoj jesli to tak mozna nazwac to przypominal obore. Materace zsikane, zarzygane i Bog wie co jeszcze. Na podlodze tez byl (usunięte przez administratora) ale w porownaniu do tych lozek to byla czysciejsza. Zero szaf. Sciany brudne w kazdym miejscu. Pani ktora nas tam wyslala do pracy mowila ze jest wszystko nawet lodowka w kazdym pokoju. Kuchni jeszcze takiej nie widzialam (usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora) W lazience tak samo. W calym bloku sami litwini zero polaka. Wlasciciele mieszkan to tez jacys litwini. Zdziwieni byli ze nie chcielismy zostac. Cisnienie mialam chyba z 200 powiedzialam zeby w du..e sobie wsadzili takie warunki. O malo sie tam nie zrzygalam jak to wszystko zobaczylam. Jak szybko tam przyjechalismyvtak szybko sie z tamtad wynieslismy. Jeden wielki (usunięte przez administratora) kila i mogila. Normalni ludzie nie tylko przyjezdzaja do pracy ale tez chca zyc w normalnych warunkach a tam sie nie dalo. Zwierzeta maja lepsze warunki! Stanowczo odradzam. Naciagaja jak tylko moga!!!

@Aga 18.11.2018 18:40

Ja tam nie wiem jak było Ale wszędzie warunki mieszkaniowe mają dobre pewno u Niemca mieliście robić na te niemieckie umowy nie raz się przejechałem. Dlatego jak juz pracuje to na polska umowę

Shh

Panie pracujące w biurze to jakaś pomyłka.. Dzwoniłam we wrześniu z prośbą o wysłanie zaświadczenia. Powiedziano mi że wszystko gotowe. Okazało się, że nic nie zostało wysłane. Zadzwoniłam w październiku drugi raz i znów ta sama sytuacja. Aż w końcu musiałam przyjechać do biura osobiście po dokument. Pani z biura odnosiła się do mnie bardzo chamsko i rozmawiając przez telefon z inną osobą śmiała się z mojej prośby. Na koniec po otrzymaniu dokumentu okazało się że jest on błędnie wypełniony.. totalny brak szacunku dla pracowników i klientów.

pyra

Witam . Czy jest jakiś inny pośrednik na tedim ? I czy rekrutują do pracy ?

pokrzywdzony

podczas wypadku w pracy na treni niemiec, mowie tu o dortmundzie magazynie TEDI, kazano i isc do domu, od razu mnie zwolniono i kazli jechac do polski sie leczyc, ONI NIE UBEZPIECZAJA, niemcy na magazynie zdziwieni ze niechca wezwac karetki, sami mi zabandazowlai noge zeby krew przestala leciec. ale ja sobie z nimi juz poradze w polsce z prawnikami . ODRADZAM PRACE U NICH,

Arek

Sie ma pracuje w Dortmund krotko ale jestem ogólnie zadowolony mieszkanie fajne tanie norma nie dużą jak ktoś potrafi komis

Artur
@Arek 23.09.2018 20:44

Ja się zwalniam

hadhv

A mi koordynatorka zabrala z wypłaty 180 euro i niechce mowić za co

Klaudia

Nie polecam tego biura! Wraz z koleżanką miałam zacząć pracę 8 października w dortmundzie jako komisjoner,prace załatwiałam 21 września, najpierw miałyśmy jechać 1 października , parę dni przed wyjazdem pani powiedziała że są problemy z samochodami i możemy jechać za tydzień, oczywiście się zgodziłam i zamówiłam autokar na sobotę (6.10.2018) dzień przed wyjazdem miałam dostać informacje z adresem w dortmundzie i numerem koordynatora, natomiast dostałam wiadomość iż jednak z nas rezygnują. Zmarnowany czas na siedzenie w domu. Tak potraktować człowieka i jeszcze powiedzieć że jeśli znajdą jakąś ofertę to zadzwonią to chyba żart,nie chce mieć z tą firmą do czynienia, kto wie jak by było następnym razem.

Magggiieeeeee

Czy można w tej firmie (Dortmund) przejść na prywatne mieszkanie i pracować dalej ?

Atio
@Magggiieeeeee 28.08.2018 20:36

Tak jak najbardziej

Onion

Witajcie. A co powiecie ciekawego na temat umów? Na rozpowie usłyszałam, że pierwsza jest na 1 miesiąc, a ja dostaję każdą na 2tygodnie!!!

@Onion 17.06.2018 20:23

Jeżeli jest Pan Naszym Pracownikiem to zapewne wytlumaczono Panu dlaczego otrzymuje Pan umowy na krótszy okres z ciągłym przedłużeniem jak i gwarancja stabilnej pracy. Jeżeli nie otrzymał Pan wytłumaczenia to proszę zadzwonić do koordynatora kompetentnie Panu to wytłumaczy. Pracownik EuroJob24

@anonymous 21.06.2018 14:06

Umowy na krótszy okres podpisywane co 2 tygodnie w dodatku Polskie ludzie ogarnijcie się nawet karty ubezpieczenia nie dostaniecie tam bo i z jakiej racji pracując na Polskiej umowie

Zpy

Praca w Dortmundzie jako Komisjoner na Polskiej umowie ha ha śmiechu warte a jak się coś komuś stanie to nic nie dostaniecie z ubezpieczenia a agencja umyje ręce jak można ludzi tak w balona robic

luki

Witam, nie polecam tej agentury ponieważ chcą ludzi wysłać do pracy za granice bez umowy wstępnej.Czyli jedziesz do pracy na słowo że będzie pięknie .Obiecanki cacanki,pojedziesz na miejsce i może się okazać ze owszem praca jest ale za jakie pieniądze i na jakim stanowisku.Pozdro .

@luki 08.08.2018 10:42

Dzień dobry, umowy sa podpisywane przed rozpoczęciem pracy na magazynie. Nie chcemy Państwa narażać na dodatkowe koszty związane z przyjazdem do biura z drugiego końca Polski. Każdy kto przed rozpoczęciem pracy chce się zapoznać z umowa ma taka możliwość. Podpisać umowę przed rozpoczęciem pracy każdy Pracownik może w biurze. Pozdrawiam Pracownik EuroJob24

Dz76
@anonymous 14.08.2018 11:21

Jak w Niemczech można pracować na Polskiej umowie to ściema i tyle w temacie-zatrudnijcie Niemca w Polsce i dajcie mu Niemiecka umowe-pitraficie to zrobić he he

Wiki

Witam czy jest możliwość zatrudnienia na pralni? Jakie są warunki zakwaterowanie i warunki pracy? Pozdrawiam serdecznie

isi

Nie polecam! Bezczelna Pani które podczas rozmowy śmieje się w słuchawkę - a potem jeszcze ma do mnie pretensję ,że zwróciłam jej uwagę .

Z black

Kasa na czas jestem na black i nie narzekam. Na jednej zmianie wyrobię normę, na drugiej nie, Z brygadzistami dobrze się dogaduje ogólnie polecam ci co chcą sobie zarobic.

Presley

Przed wyjazdem powiedziano mi, że umowa pierwsza jest na 1 miesiąc, później na 3 m-ce, następnie na 1 rok. Na miejscu okazało się, że umowa jest co 2 tygodnie. Karton jest pod łóżkiem by można było je trzymać. Pani z biura argumentowała, że to nie od niej zależy. Przedstawia warunki, a pozniej sie wykręca. Żart. Po 3 miesiącach 2 tyg umow w końcu jest umowa na 3 miesiące....ale po cichu podsyłają do podpisania ROZWIĄZANIE UMOWY ZA POROZUMIENIEM STRON. Jeśli się na to człowiek nie zgodzi, nie dostanie umowy na 3 m-ce ???? Karta z NFZ jest wydawana, ale jest wydana jak już się kończy umowa i ona traci juz ważność. Ubezpieczenie extra mają, ale i tak ze wszystkim trzeba jechać do PŁ i samemu we własnym zakresie płacić. Rozchorujesz się i pójdziesz na L4 to lepiej się już smakuje i wracaj, bo Cię wykopią. Na chatach zazwyczaj jest patologia. Nie sprawdzają ludzi. Liczy się sztuka. 2 plusy sa: wypłata na czas i tanie mieszkania 75/100€

Adam

Praca na akord w Dortmundzie więc jak ktoś chce sobie zarobić to może. Praca dla pracowitych zresztą panie w biurze mówią ze wszystko zalezy od wydajnosci.

Pracownik na tedi

Dla mnie praca spoko mozna zarobic kolo 2000 na rękę narobić się trzeba ale nie ma nic za darmo mieszkanie za 75 euro miesiecznie wyplata na czas i tyle w tym temacie.

Robert B.

Jestem na magazynie Black. Jestem tu z żoną i szwagierką dziewczyny z biura bardzo kompetentne i pomoce mieszkania duże wygodne. Norma do wyrobienia.

Ewa.Sz

Zdecydowałam się pojechać na Dortmund. Panie z biura bardzo szybko załatwiły mi wszystkie papiery. Mieszkanie super warunki i tanie. Na początku z normą nie było łatwo, ale po miesiącu jest już w porządku.

greg

Pracownik EuroJob24 nie pisz bzdur bo normalnie w morde powinienies dostac. walicie w jajo ludzi a tu wypisujesz takie pierdoly ze czytac sie tego nie da. oczywiscie ze mieszkania nawet sa w dobrym stanie ale z jakimi elementami czesto sie mieszka to druga sprawa. nie pracujcie na polskiej umowie zagranica bo jesli cos wam sie stanie agencja umywa rece. pisze to z wlasnego doswiadczenia. nikt nie dostal niebieskiej karty kiedy pracowalem kilka miesiecy w dortmund. baby z biura mydla oczy. sama "kierowniczka" z tedika wygadala sie ze zadnych kart nie dostaniemy. wiec przemyslcie lepiej to kilka razy zanim wyjedziecie przez ta agencje. pozdro

@greg 12.08.2018 22:51

Szanowny Panie, nie będę się z Panem szarpać na słowa bo poziom Pana wypowiedzi jest poniżej krytyki. Koordynatorzy są zawsze dostępni a Panie w biurze służą pomocą. Jest wolny rynek więc zawsze może Pan poszukać lepszej oferty w innej agencji. Życzę powodzenia.

Pan

Witam kolezanki ,koledzy mam pytanko dostalem oferte pracy w niemczech okolice koloni jestesmy spawaczmi moze ktos cos podpowie.z gory dzieki

syrob25

Witam pracował ktoś w Neumünster na magazynie z artykułami budowlanymi jak tak to prosze powiedziec jak tam jest

Patin

Nie polecam, polska umowa, pracowałam 10miesiecy i nie otrzymałam karty zdrowia, to jest chore! Kasa kiepska. Na plus mieszkanie

@Patin 31.05.2018 07:25

Kasa taka na jaka Pani/Pan zapracowal. Punktualnie i rzetelnie wyplacana. Ubezpieczenie w razie problemów zdrowotnych jest również prywatne wystarczy być chorym a nie pozorantem jak to w wielu przypadkach ma miejsce! Karty są dostarczane do Pracowników tak jak zostaną wystawione przez Nasz Polski NFZ. Dzieki polskiej umowie zarabiała Pani/ Pan około 150 Eur netto miesiecznie więcej. Szkoda ,że nie było to przeszkoda przez 10 miesięcy pracujac w Naszej Firmie. Pracownik EuroJob24

Grażyna

Czy agencja ma jakieś oferty pracy typowe dla kobiet? Może ktoś wie?

@Grażyna 20.04.2018 19:09

Na pralni.

@Grażyna 20.04.2018 19:09

Tak, na pralnie. Proszę dzwonić do działu rekrutacji. Pracownik EuroJob24

Alicja

Czy ktoś z obecnych forumowiczów Gowork.pl miał okazję pracować w firmie EuroJob24 i zechciałby się podzielić swoimi doświadczeniami z powyższym pracodawcą? Dajcie znać co wiecie na temat warunków pracy oraz atmosfery jaka w tej firmie panuje. Pamiętajcie o przestrzeganiu regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin

jeszcze pracownik

na tedi praca katadtrofa. brygadzscie maja cie za psa. zeby zaroboc to samo co w konkurencyjnych firmach niemieckich musimy zrobic o 50% wiecej normy czyli 1700 kartonow spakowac na palete. a ubezpieczenie nie mamy. sa osoby comialy wypadek w pracy to brygadzista go swoim autem do domu zawozil i kazal jechac do polski. oczywiscie od razu ich zwalniaja

@jeszcze pracownik 02.03.2018 21:07

Proszę Pani/Pana jest to absolutna nieprawda. Posiadamy ponad 400 pracowników za granicą więc nie ma możliwości aby nie byli ubezpieczeni. Brygadziści zawsze służą pomocą. Pracownik EuroJob24

Ogar
@jeszcze pracownik 02.03.2018 21:07

Pracownik EuroJob24 to co napisales jest klamstwem. Mam Ci przytoczyc kilka wypadkow ktore mialy miejsce w Dortmund i jak sie pozniej okazalo pracowanicy mieli problem z wizytami w szpitalu?! Ilu pracowanikow musialo jechac do PL na L4?! Jeszcze pracowik pisze prawde. To wy oszukujecie ludzi ze jest tak (usunięte przez administratora) ale w gruncie rzeczy tak nie jest. Uwazajcie na ta agencje i prace w dortmundzie z patologia i oszustami.

Robert

Konkurencja postanowiła popisać sobie?

Półnapółzadowolony

wypłaty się nie zgadzają osoby z kadr jak i brygadzisci zbywają ludzi opowiadaniem ze będzie wszystko wyjaśnione robisz ponad normę a zarabiasz mniej niż nowi pracownicy którzy co dopiero się wdrażają, co do mieszkań nie mam zastrzeżeń, czyste umeblowane Lodówka pralka kuchenka sa pomocy zdrowotnej na miejscu się nie otrzyma brak karty ubezpieczeniowej, w razie wypadku choroby (często karty europejskie jeszcze nie są wydane ) trzeba jechać do polski aby otrzymać pomoc pracowałem tam dość długo dopóki wypłaty zaczęły się nie zgadzać, odnośnie Pań z biura bardzo miłe, co do kadr nic nie załatwicie Odszedłem w styczniu i nie żałuje Pilnujcie swoich wypłat i każdy dzień zapisujcie bez tego nic nie udowodnicie

@Półnapółzadowolony 28.03.2018 23:51

Proszę o kontakt z kadrami, rekrutacją formą mailową lub osobiście jeżeli się nie zgadza wynagrodzenie. Jak Pan/Pani wie nie ma możliwości aby osoby szkolone mogły więcej zarobić ponieważ mają stawkę szkoleniową!

Zostaw opinię o EuroJob24 - Gorzów Wielkopolski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroJob24