Opinie o EuroJob24 w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy EuroJob24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w EuroJob24 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroJob24 w Gorzów Wielkopolski

Kacper

Po przyjeździe na kwaterę dowiadujemy się, że za mieszkanie płacimy 100€ miesięcznie. Później dowiaduje się z kadr po dokładnym opisaniu miejsca zamieszkania za 1 dzień kosztuje 4,72 € czyli po dokładnych obliczeniach przez 30 dni wychodzi 141 euro z centami może mi ktoś to wyjaśnić?

PracaDortmund

Witam razem z chłopakiem mieliśmy wyjechać 21 października do pracy na magazynie w Dortmundzie, wszystko już mieliśmy załatwione lecz pani oznajmiła nam 4 dni przed wyjazdem, że nie możemy wyjechać ponieważ potrzebują tylko osób z autem, choć od początku umawialiśmy się z nią, że przyjedziemy busem.

Lola

Dzień Dobry czy ktoś pracuje na magazynie Kik Teddy w Dortmundzie? Prosiła bym o opinię jaka jest i jak jest z zakwaterowaniem czy mieszkania są okej

Komisjoner

Jakiś czas temu zacząłem pracę jako komisjoner. Podobno mamy tutaj umowe o prace, nie wiem bo jeszcze nic nie otrzymałem i gdy nie ma zamówień w połowie dnia jesteśmy odsyłani do domu, do tego wychodząc dowiaduję się że kolejny dzień mam wolny. Chyba trzeba będzie to gdzieś zgłosić, bo dla mnie taka sytuacja śmieszna jest i do tego niezgodna z prawem, bo pracodawca nie ma prawa, żeby zmusić mnie do wzięcia wolnego. Większość przyjechała do Niemiec zarobić, a nie siedzieć w domu. Jest kilka magazynów, więc niech koordynatorzy starają się i rozdzielają pracowników tak, aby każdy miał pracę. Wychodzi że miesięcznie nie robi się 168 godzin, tylko max. 150, chyba trzeba będzie się rozejrzeć za inną pracą.

@Komisjoner

Co do umow, oni maja z tym problem bo nie maja kordynatorow ktorzy by sie tym zajeli, ale zazwyczaj do 2 tygodni umowe otrzymasz. Gdzie pracujesz w haddesheim? Edeka? Ciezko tam z godzinami chodz przed swietami po 10+h byla robota 6 dni w tygodniu, lecz po za sezonem bywalo ze pracowalismy po 4-5h. Jesli wyrobisz cos ponad norme to idzie fajnie zarobic o ile pracujesz na nocki.

@Komisjoner

Dzień dobry, jeżeli pracuje Pan jako komisjoner to doskonale Pan wie , że nie ilość godzin jest wyznacznikiem wysokości zarobków. Jeżeli takie sytuacje się zdarzają to należy rozmawiać z koordynatorem lub bezpośrednio z biurem w Polsce. Pozdrawiam. Euro Job 24

Janek
@EuroJob24

Nie ilosc godzin haha, a co ? Chce tutaj Pani powiedziec iz chlopak ma sie zazynac , biegac zeby zarobic w akordzie ? Podstawa , zapewnijcie ludziom godziny a po drugie praca bez umowy? - prokurator sie klania

@Komisjoner

(usunięte przez administratora)150h to chyba nie ma takiej tragedii(usunięte przez administratora)

Tola
@Komisjoner

Ludzie...wystarczy przypomnieć się brygadziscie albo do biura zadzwonić. Masakra

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EuroJob24? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Żona I Mąż

Dziś mamy wolne to może ja się wypowiem;Przed wyjazdem do Niemiec do pracy strasznie się bałam że trafię na obrzydliwe mieszkanie, nie wiedziałam którą agencje wybrać bo wszystkie mają I dobremu zle opinie. W końcu z mężem wybraliśmy eurojob 24 ..będzie co ma być pomyślałam I nie żałuję. Mieszkanie dokładnie zostało nam opisane przez Panią Alicję z biura i tak o pracy opowiada ze o nic nie musialam dopytywac. Praca na początku nie szła ale po miesiącu wyrabiamy ponad normę . Nam sie podoba.kazdy ma swoje zdanie.Pozdrawiam

Dortmund tedi

Mam pytanie jeżeli pracowałem w Dortmundzie jako komisjoner i odeszłem za porozumieniem obu stron to czy jest możliwość wrócenia?

@Dortmund tedi

Dzień dobry, w takich sprawach lepiej kontaktować się bezpośrednio z biurem, a nie na forum :)

@Dortmund tedi

Jak cie nie wyiebali za chlanie, (usunięte przez administratora) na chacie czy h*j wie co to raczej tak... Chyba, że miałeś spinę z ,,brygadzistą"...ale to zawsze możesz iść na inny magazyn i nie oglądać dzbana:-D

Onion

Witajcie. A co powiecie ciekawego na temat umów? Na rozpowie usłyszałam, że pierwsza jest na 1 miesiąc, a ja dostaję każdą na 2tygodnie!!!

@Onion

Jeżeli jest Pan Naszym Pracownikiem to zapewne wytlumaczono Panu dlaczego otrzymuje Pan umowy na krótszy okres z ciągłym przedłużeniem jak i gwarancja stabilnej pracy. Jeżeli nie otrzymał Pan wytłumaczenia to proszę zadzwonić do koordynatora kompetentnie Panu to wytłumaczy. Pracownik EuroJob24

@anonymous

Umowy na krótszy okres podpisywane co 2 tygodnie w dodatku Polskie ludzie ogarnijcie się nawet karty ubezpieczenia nie dostaniecie tam bo i z jakiej racji pracując na Polskiej umowie

Piter Pan
@anonymous

bo na dluzszych umowach rzekomo ludzie chodza na L4 czego wy bardzo nie lubicie dlatego sa krotkie umowy, a jak dajecie dluzsza, to pod warunkiem podpisania ROZWIAZANIA UMOWY ZA POROZUMIENIEM STRON...bez daty

Piter Pan
@Onion

ja również usłyszałem na rozmowie, że pierwsza jest na 1 miesiąc, później na 3, a następna na 1 rok. Po przyjeździe do pracy miesiąc czasu pracowałem bez umowy. Później podpisałem zaległe i dwie do przodu, ale oczywiście na 2 tygodnie. Pani rekrutatorka Emilia Wypyszyńska jak pytałem o wprowadzenie w błąd z umową, tłumaczyła się, że to nie jest od niej zależne i nic nie może z tym zrobić. Naprawdę pilnujcie swoich płac, bo ucinają godziny. Pojechałem z żoną i już przy drugiej wypłacie mieliśmy inne kwoty. Kadrowa upierała się, ze wszystko jest dobrze, a koordynator Pan Zbyszek zakazał rozmawiać między sobą o pensjach hahaha

Diana
@Piter Pan

Witam! Czy można się od Pana dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy. Też jestem zainteresowana pracą w pralni.

@Onion

Dzień dobry, Nie możliwe, że na 2 tyg. Zapraszam do biura chętnie się temu przyjrzymy. Euro Job 24

@Onion

Umowa co dwa tygodnie? A to standard, jeden koleś robił cztery miesiące bez umowy, to dopiero był hit ????????????????...

Gregory

Witam.Rozpoczynam z tą agencja prace na magazynie w Dortmundzie.Czy może ktoś obiektywnie napisać co do ilości godzin w miesiącu i co z tymi mieszkaniami? Jaki standard itp Pzdr i dzięki z góry.

Gosia
@Gregory

Dołączam się do pytania też niedługo tam zaczynam.

Pani Szer

Witam. ma takie pytanie związane co do tej firmy i projektu w Dortmundzie ponieważ mam podjąć z nimi współprace jako komisjoner lekkich artykułów i czytając te wszystkie opinie od państwa to mam zawrót głowy bo pani Emilia przekonywała mnie przez tel że umowę dostane do ręki pierwszego dnia w pracy i że mieszkania są w bloku dobrze wyposażone itp i jakiej kol wiek kolizji można się zgłosić do ordynatora o pomoc a co do wypłat to nie pytam bo wiadomo jeśli pracujesz a nie ściemniasz to jest wszystko okej ale mimo wszystko mam jakieś obawy związane co do wyjazdu ,bo nie mam pewności co do umowy . Bardzo proszę o szczerą odpowiedz i z góry dziękuje za udzielenie mi rad ..

@Pani Szer

Szanowna Pani, Pani Emilia W. jest kompetentną rekruterką. Proszę się zgłosić do Pani Emilii ponieważ jest możliwość podpisania umowy o pracę przed Pani wyjazdem. Jest również możliwość podania numeru tel. do koordynatora od mieszkań. Pozdrawiam Pracownik EuroJob24

Pracownik Dortmund
@Pani Szer

Z tego co się orientuje nie wysyłają umowy o pracę na maila ze względu na RODO - można przyjechać do biura w Gorzowie Wlkp. lub otrzymać dokumenty na magazynie. Praca fajna, brygadziści ok. Nie trzeba znać języka - nie żałuję decyzji. Pozdrawiam.

Dola81
@Pani Szer

Pracowałem przez trzy lata w tej firmie na magazynach. Mieszkania są ok. Umowy polskie(chyba że przez półtora roku coś się zmieniło) , dostaniesz na pewno może nie pierwszego dnia ale dostaniesz. I jak się robi to się zarobi. Bez obaw nie jest tak źle,...

Mateusz ..t

Wyzysk, brak umow , brak godzin, niekompetencja, polskie umowy-XXI wiek? Imigranty !!! ;)

@Mateusz ..t

Szanowny Panie Mateusz, zarzuty stawiane przez Pana z Naszego punktu widzenia sa nieuzasadnione i niezrozumiale . Prosimy o kontakt z biurem chętnie sprawdzimy przyczyny Pańskiego niezadowolenia. .

Rik

Niee

Misiaa08

Jestem zainteresowana praca w pralni, proszę podzielić się informacja odnośnie tej pracy jakie warunki mieszkaniowe ile godz pracy itd..dziękuję.

Przestroga

Zgadzam sie ze wszystkimi zlymi opiniami(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla EuroJob24: Za dużo by pisać Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Już raczej nic

Potwierdzam
@Przestroga

Potwierdzam. Jest dokładnie tak jak opisano.

H
@Potwierdzam

Podpinam sie pod pytanie.

@Przestroga

Nie ma co się rozpisywać. Na temat tej firmy NIE POLECAM W 100%. (usunięte przez administratora) także. Zero odpowiedzi na jakie kolwiek wiadomości.!!!!! STRONIĆ PRZED TĄ FIRMĄ.!!!!!!

Username

Firma "Eurojob24" tzw. Firma krzak. Dzwoniąc do Kadr nikt nic nie wie. Świadectwa pracy wysyłane 2tygodbie po terminie. Na pytania odpowiedź jedna i ta sama "Ja tej sprawy nie prowadzę proszę dzwonić w następnym tygodniu" I tak z każdym telefonem.

Raz Dwa Trzy

Witam. Chciałbym się dowiedzieć coś na temat pracy na magazynach w Dortmund. Na jakie magazyny wysyłają? Jak z hajsem to wygląda i jak mieszkania?

Username

Bardzo "super firma" nic dodać nic ująć. Porażka i odradzam każdemu Lemgo Pralnie. Praca super lecz polacy tam pracujący tragedia porażka i nic więcej.

BASIA

Widziałam ze firma ta szuka kadrowej. Jakieś opinie?

Pracownik EuroJob24

Jeżeli ktoś z Państwa ma zastrzeżenia do wynagrodzenia to zapraszamy do biura w celu wyjaśnienia. Zupełnie nie zrozumiałe jest dlaczego ludzie jak tchórze wypowiadają się na Go Work anonimowo a nie potrafią się podpisać. Zaznaczam również , że nie życzymy sobie oskarżania Nas o płacenie "pod stołem" ponieważ oskarżenia tego typu są karalne. Pracownik EuroJob24

@BASIA

Szanowna Pani, proszę złożyć CV i porozmawiać z pracownikiem w dziale rekrutacji. Wyrobi sobie Pani własne zdanie podczas rozmowy. Zapraszamy

zgorszona
@BASIA

Praca w tej firmie to marnowanie czasu... "szefowa" nie ma pojęcia jak zarządza się ludźmi i z czym w ogóle wiąże się ta branża. Zresztą cześć pracowników w biurze również nie ma pojęcia co robi.

@zgorszona

Szanowna Pani bardzo Nam przykro ,że obraża Pani Naszych przełożonym jak i Nasz zespół. Można tylko wywnioskować, że znalazła się Pani w nieodpowiednim miejscu z nieodpowiednimi kwalifikacjami. Życzymy powodzenia w znalezieniu wymarzonej pracy. EuroJob24

Obiektyw

Zniesmaczonaobelgami sama/sam siebie okłamujesz

Zniesmaczonaobelgami
@Obiektyw

Obiektyw wiem jak jest i wiem co napisałam. Byli pracownicy przesadzają , wymyślają bzdury zupełnie jak dzieci.

Zniesmaczonaobelgami

Witam. Ogólnie nie lubię się udzielać ale jak czytam takie bzdury to aż się we mnie gotuje. Nie ma firmy ,która miałaby tylko pozytywne opinie. Tak jestem pracownikiem EuroJob24 i nie mam nic płacone "pod stołem" Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Domyślam się kto napisał te wszystkie bzdury. Ogarnij się! Tobie w EuroJob24 nie wyszło- może to jednak Twoja wina????

renault2

Z całym szacunkiem próbowałem się dodzwonić ale za każdym razem słyszałem że skrzynka jest pełna i nici z rozmowy.

Zostaw merytoryczną opinię o EuroJob24 - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w EuroJob24?

Zobacz opinie na temat firmy EuroJob24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EuroJob24?