Opinie o Brymorex Cezary Brymora w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Brymorex Cezary Brymora. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Brymorex Cezary Brymora o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brymorex Cezary Brymora w Radom

AŚKA

Pracuję w tej firmie już 15 lat. Zaczynałam jako młodsza księgowa. Obecnie jestem główną księgową. Podczas tego czasu zdobyłam wiele doświadczenia i wiedzy. Poukładałam sobie życie służbowe bez żadnych sprzeczności z życiem prywatnym (urodziłam w tym czasie dwie córcie). Staramy się wspólnie, aby miejsce gdzie spędzamy kilka godzin dziennie było przyjazne i miłe zarówno dla pracowników, jak i klientów. Moim zdaniem udaje nam się to całkiem fajnie.

Cez
@AŚKA

Nie ma jak wazelina

Lidia

@fgvb czy to oznacza, że Brymorex Cezary Brymora organizuje szkolenia pracownikom na wybranych stanowiskach? Czy wiesz może jakie to są? Od Twojego wpisu minęło dużo czasu, więc może zaszły jakieś zmiany w tej firmie. Zachęcam Cię do opisania swoich doświadczeń z tym pracodawcą.

fgvb

@jaco a szkoda bo w sumie to na kazdym stanoiwksu powinny byc szkolenia

Kalk

Faktycznie dobrze gdy zakład pracy jest Twoim drugim domem, ale nie gdy jest jedynym...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Brymorex Cezary Brymora? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Radom
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Spawacz
Radom
Dextron Personeel B.V.
Jolanta

Pracuję wiele lat w Brymorex i wiem że jeśli ktoś chce dać coś od siebie to zostanie to docenione i zauważone (jestem pewna że wiele osób z firmy to potwierdzi). Polecam dla osób które w przyjaznej atmosferze chcą się uczyć, rozwijać, dążyć do wspólnego celu oraz rozumieją znaczenie przysłowia "Bez pracy nie ma kołaczy".

Pracowałem ponad rok na magazynie za grosze!!! Pensja to jest jakiś absurd. Omijajcie szerokim łukiem!

Anonim3

Ja bym nie pracował za parę groszy. Skoro masz takie zdanie to się zwolnij. Zrób miejsce dla tych co chcą pracować a od kilku miesięcy szukają pracy. znajdź sobie coś lepszego za lepsze grosze. A może nie jesteś po prostu wart lepszej ceny?

HERA

Pracowałam w tej firmie kilka lat. Poprzednie wypowiedzi są wyssane z palca. Miła atmosfera pracy, głównie młody zespół pracujący wspólnie przez wiele lat więc świetnie współgra ze sobą. Odeszłam z własnych przyczyn. Na odchodne pożegnali mnie prezentem. Oby więcej firm podchodziło tak po ludzku do swoich pracowników. Z tego co wiem jeśli kogoś zwalniają to tylko dlatego, ze kompletnie nie radzi sobie w pracy. Nieudacznicy wszędzie się trafiają a pretensje mają do całego świata. Polecam jak najbardziej pracę i współpracę z tą firmą.

antek2008

Popieram i zgadzam się w 100% z miśkiem i anonimem praca w BRYMOREX-ie to ostateczność ,jeśli nie musisz to omijaj szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o Brymorex Cezary Brymora - Radom

• Jak się pracuje w Brymorex Cezary Brymora?

Zobacz opinie na temat firmy Brymorex Cezary Brymora tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Brymorex Cezary Brymora