Opinie o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Estelligence Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Estelligence Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Estelligence Sp. z o.o. w Warszawa

ktoś

Firma niewiele oferuje. Trzeba dużo pracować za niewielkie pieniądze. Nie ma podwyżek, ani płatnych nadgodzin.

pewna pani

To jest biuro rachunkowe i dużych pieniędzy się nie zarobi.

ksiegowa

to proponuję umowę o dzieło albo działalność gospodarczą ;) praktyką często stosowaną w tej firmie jest zawieranie 2 umów - jedna o pracę z jedną spółką a druga zlecenie z drugą, firma relatywnie podnosząc nieznacznie wynagrodzenie zyskuje na ZUSie. Trzeba też pamiętać, że umowa o pracę daje jednak więcej profitów, umowę zlecenie można rozwiązać łatwiej i podważyć wykonywane obowiązki a nawet nie wypłacić z tego tytułu wynagrodzenia.

pewna pani

@pewien pan - nie koniecznie musi byc tak kolejna umowa o ktorej piszesz. Szanowne kierownictwo woli zatrudniac na umowe zlecenia z wiadomych powodow ;) - zostawanie po godzinach NIE jest platne, przynajmniej w tej firmie.

Główny Księgowy

Pierwszy etap - rozmowa telefoniczna - sama zrezygnowałam z dalszego uczestniczenia w procesie

Pytania zaczerpnięte ze starego podręcznika rekrutera z lat 90: jak opisaliby Panią współpracownicy, jakie ma Pani wady. Czekałam tylko na pytanie jakim chciałabym być zwierzęciem ???? sprawdzenie znajomością angielskiego też bez polotu: powiedz coś o sobie. Litości!!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
pewna pani

na poczatek umowa zlecenia i duzo mniej niz 2000, i duzo obowiazkow, czesto trzeba zostawac po godzinach.

Tunia

Cz ta firma to nie jest przypadkiem dawne PBR? Pracowałam dość krótko, ale mogę napisać że praca dość wymagająca. Wynagrodzenie też niskie. Oferują okres próbny lub umowę zlecenie.

Pani K.

Moje zdanie o tej firmie jest raczej negatywne. Pracuję tutaj przez pewien czas i zauważam jedną prawidłowość, nowym się dużo obiecuje, starym dokłada się pracy, a tym którzy mają swoje zdanie to robi się na złość :(

ajajaj

To się nazywa mobing niestety w czystej postaci i z tym można iść nawet do sądu

aco

Czytając te posty niestety ale muszę się zgodzić, firma maksymalnie eksploatuje pracowników (żeby nie napisać wykorzystuje i do tego wszystkiego bardzo marnie płaci. Nie ma co liczyć na podwyżki i nie ma co się łudzić że będzie mniej pracy. Osoby zarządzające nie motywują pracowników tylko dają do zrozumienia że oni tu rządzą, a jak ci się nie podoba to zmieniaj prace. Pracownik tu jest na przegranej pozycji i nie ma mowy o negocjacjach. Pa pa!

nana

pracownik w tej firmie uczy się sam i na podstawie swoich indywidualnych przypadkow w pracy. Bardzo stresogenne podejście kierownictwa, które powinno zastanowić się nad sposobem zarządzania ludźmi, bo starzy pracownicy statystycznie po X latach w końcu odejdą a nowi nie wytrzymają długo

xxxx

Niestety.. Duża rotacja w tej firmie mówi sama za siebie. Pozdrawiam i życzę każdemu lepszej pracy.

Panna

Praca dla desperatów

nie wazne

Jak już były pracownik czuję się rozczarowana. Nie miałam szans na jakikolwiek awans, nie mówiąc już o podwyżce. Pracownik jest traktowany jako robol, którego trzeba maksymalnie wyeksploatować i zatrudnić nowych.

Pani A

Nie życzę nikomu :(

Ktoś zza ściany

Mam wrażenie, że jedyne pozytywne komentarze pisze sam "Zarząd"... Obiektywnie pisząc firma Estelligence oferuje bardzo niewiele. Jako pracownik muszę napisać, że tylke ile dostaniesz na początku, tyle będziesz zarabiać przez kolejne lata. Nie ma podwyżek, są jedynie obietnice bez pokrycia. Co więcej, zdarza się że pracownik dostaje "w prezencie" dodatkowe spółki i przestaje się wyrabiać i musi zostawać po godzinach... Pieniądze są nie adekwatne do wykonywanej pracy. Jeżeli chodzi o atmosferę w firmie, to jest dobra. Jeżeli chodzi o kierownictwo, to można napisać, że to co całkiem miłe osoby do czasu kiedy zaczniesz upominać się o godne wynagrodzenie...

oj

No grubo jedziesz, że bez pokrycia w rzeczywistości, bo jak słusznie zauważyłaś to jest z Twojego punktu widzenia, szczegóły są milczeniem...Oby było więcej takich zadowolonych ze wszystkich aspektów pracowników i tego wszystkim trzeba życzyć! :)

: )

atmosfera pracy jest mila, wiele kwestii mozna ustalic,co do wynagrodzenia -wiadomo,ze "apetyt rosnie w miarę jedzenia" i chciałoby się coraz to więcej-to chyba normalne i tez nie oszukujmy się,nie jest to wewnętrzna księgowość jednej spółki tylko firma obsługująca bardzo duzą ilosc podmiotow,co moze tez miec wpływ na specyfikę pracy i ilość wykonywanej pracy(bywaja okresy ,ze jest jej bardzo duzo),ma tez zapewne przelozenie na wynagrodzenie,ale wiele rzeczy jest przeciez kwestią negocjacji i mozna być naprawdę zadowoloną... zycie : ) z mojego doświadczenia-zarząd jest bardzo słowny,co do moich kompetencji,nie czuję sie pracownikiem z łapanki,moje studia i późniejsze doszkalanie związane jest od początku z finansami i rachunkowością,wiec niektóre tu opinie, ktore padly wyzej uwazam za krzywdzące i szczerze mówiac,a raczej pisząc-bez pokrycia w rzeczywistosci.pozdrawiam : )

Ehhhhhh

Oczywiście, że w księgowości jest dużo pracy i zawsze będzie i tyle zmian i przypadków, ze nauka trwa nieprzerwanie w zasadzie. Abstrahując już od Estelligence dobrze wiadomo, że zmanipulowany pracownik zgodzi się na dodatkową ilość pracy przy podwyżce wynagrodzenia - pytanie czy wie na co się zgadza ;)Jest rynek pracownika a w tej firmie ma się wrażenie, ze tylko pracodawcy. To nie jest call centre, ludzie pracują do późna w nocy więc dziwne by było gdyby jeszcze witał ich klucznik z zegarynką. Wszystko to można zaakceptować pod warunkiem traktowania pracownika z należytym mu szacunkiem i uczciwością, bo przecież to on zarabia na swojego pracodawcę starając się świadczyć jak najlepsze usługi i to właśnie tego czynnika tej firmie brakuje niejednokrotnie, o czym świadczy 95% tych wpisów.

pracownik, ale inny

ja pracuję ponad 3 lata i nadal jestem w stanie w tej firmie uczyć się nowych rzeczy, pracodawca płaci tyle za ile pracownik zgodzi się pracować, jak nie są w stanie się dogadać, to może czas się rozstać? podobno jest rynek pracownika, podobno też w Polsce zniesiono niewolnictwo ... nie jest łatwo, są okresy gdy jest bardzo dużo pracy (np. koniec kwartału czy zamknięcie roku), ale można się dogadać, pracować od 7 lub od 9tej, wyjść w trakcie coś załatwić, nikt nie stoi z zegarkiem w progu i nie rozlicza za spóźnienia

Tragedia. Niskie pensje i nierówne traktowanie. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Estelligence Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Estelligence Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Estelligence Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estelligence Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Estelligence Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Estelligence Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Estelligence Sp. z o.o.