Opinie o Impel w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Impel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel w Lubin

Frodo 1 Impel Z G LUBIN

IMPEL ZG LUBIN TRAGEDIA !!!!! NIE POLECAM !!!!!! Firma impel tylko się cieszy że ma pracowników z 1 i 2 grupą Inwaldzka !!!! Wiadomo Kasa !!!! Impel nie Płaci za nic !!!! Tragedia !!!!! po za tym jeden z pracowników Impela ZG Lubin Grzegorz Cholewa ma WSZY ŁONOWE !!!!! Ciągle Śpi w Pracy !!!! jemu wolno !!!!! Po zatym ciągle Drapi się po Genitaliach !!! Nie Kąpie się w CALE !!!!! Śmierdzi od Grzesią CH jak cholera !!!!! WSPÓŁCZÓJĘ !!!!!!! rodzicom !!!!

Frodo 1 Impel Z G LUBIN

Nie polecam tego Impela z g Lubin jeden z pracowników ma wszy !!! (usunięte przez administratora)! Śpi na 1 zm !! G CHolewa !!!!! Impel nie płaci za nic !!!! Tragedia !!! Dla firmy Liczą się pracownicy z 1 2 grupą inwaldzką !!!! Wiadomo Kasa !!!! A pracownik (usunięte przez administratora) za grosze !!!!!! Impel nie płaci za nic !!!!! Tragedia !!! Nie polecam firmy IMPEL ZG LUBIN !!!!!!!

ZG LUBIN IMPEL

Tragedia NIE Polecam !!!! Ta śmieszna firma IMPEL Nie płaci pracownikom za nic !!! Niema żadnych Premii Bonów Paczek Świątecznych !!! Chociaż mają na to fundusze !!!!! Dosłownie niema NIC !!!! Niedługo Pracownicy bedą pracować za darmo !!!!

Kriss IMPEL LUBIN Z G

Nie Polecam !!! Tragedia !!!! Wyzysk Niepełnosprawnych Pracowników !!!! Z G LUBIN !!! Jeden z pracowników G CH Ma wszy Łonowe !!! Ciągle Śpi n 1 zm !!!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Impel? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
CCC S.A.
logo firmy KIEROWNIK BUDOWY W BRANŻY SANITARNEJ
Zuw Urbex Sp. z o.o.
ZG LUBIN IMPEL

Tej firmy IMPEL NIE Polecam Nikomu !!! Tragedia !!!! Zaniżają koszta dlatego wygrywają przetargi !!!!! Pracownicy pracują za grosze !!!!!

Marcin ZG LUBIN IMPEL

Tej Firmy NIE Polecam Nikomu !!!!!! Impel ZG LUBIN !!!!! Tragedia !!!

Były Pracownik

Rudzielec Nic nie robi !!!!! Ponieważ Uważa się za Dyrektora !!! Do niczego się nie nadaje !!!!! Z G LUBIN !

Były Pracownik

Nie Polecam firmy IMPEL Nikomu !!!!!!!! Z G LUBIN !!! Totalny wyzysk niwpełnosprawnych pracowników !!!!

Kondrat 000

Nie polecam nikomu tej firmy ipel bo to sąm (usunięte przez administratora) niepełnąsprawny i brygadzista bardzo się żuca i wyklina i czepia się osub nie pełnosprawnych nie poleca nikomu na prawdę tej firmy ipel.......

Były Pracownik

Zwolniłem się z IMPELA już dawno !!!!!! Z G LUBIN !!!!!!! Tej Firmy IMPEL nie polecam Nikomu !!!!! Wyzysk Niepełnosprawnych Pracowników za Marne Grosze !!!!!!!!!! R. F .były pracownik !!! Obiecanki Cacanki a Głupiemu Radość !!!!!! Impel ma pracownika za NIC !!!! Liczy się tylko Kasa !!!!!!

m

Marcin --masz racje

LOVELAS - LUBIN Z G !!!

Ja zauważyłem że jeden z pracowników Impela G CH Ciągle Śpi na 1 zm !!!! Po zatym ma Wszy Łonowe !!! Ciągle drapie się po Genitaliach !!!! Jak to możliwe że Impel przyjmuje do pracy Śmierdzące Osoby !!!!!

Mark oh

Najgorsza firma jaką znam . kierownik oddziału krzyczy na pracowników -a jeśli ci się nie podoba to niech się pan zwolni.pozatym pracowałem na 3 umowach z których otrzymałem świadectwo pracy tylko na 1 -to tak jakbym pracował przez 3 miesięczne-a pozostałe lata się nie liczą ???? żenada :( nie polecam nikomu firmy Impel -oddzial Lubin(usunięte przez administratora)

LUBIN - IMPEL

Dla firmy liczą się pracownicy z 1 i 2 Grupą Inwalidzką !!! Wiadomo KASA !!!!!! Ciągle zaniżają koszta dlatego wygrywają przetargi !!! Niedługo pracownicy Impela będą pracować za darmo !!!!!

Krystyna55

Firma dbająca o pracownika i wykonywaną przez niego pracę.

Krystyna55

Firma zapewniająca odpowiednie środki czystości, dbająca o pracownika.

Xx

Załatwią Cię dwoma umowami. Jedna na najniższą krajową, a druga zlecenie na dodatkową kwotę niby z podstawą, która Ci się będzie należała nawet na zwolnieniu lekarskim, a tak naprawdę to możesz o niej w przypadku choroby zapomnieć. Szybko Cię zastąpią tańszym pracownikiem i nawet nie masz gdzie wrócić. Załatwienie jakiejkolwiek sprawy jest prawie niemożliwe telefonicznie. A kadrowa nie umie nawet wyliczyć lat pracy. Nie polecam...

Vader

Na początku dużo obiecanek i miła atmosfera, po krótkim czasie zmiana etatu na mniejszy a później jak człowiek się odezwie w sprawie płacy i do tego któryś dyrektor placówki wstanie lewą nogą zwolnienie z pracy 100% np za "Krzywo skoszoną trawę" na polecenie pani dyrektor wywierającej nacisk na panią kierownik. Doświadczyłem to na własnej skórze i to dzisiaj . Mój oddział i dyrekcja mieści się w mieście Lubin a kierownictwo w Dzierżoniowie. A dodam jeszcze że wcześniej przez tą samą dyrektor zostałem wyróżniony dyplomem jako pracownik roku. Tylko w Impelu osoba ze średnim wykształceniem może być Kierownikiem a z wyższym Brygadzistą. Pracownicy firmy wiedzą o czym mowa, mają to na co dzień......[usunięte przez moderatora]Po kilku latach pracy jestem rozczarowany i rozgoryczony.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel - Lubin

• Jak się pracuje w Impel?

Zobacz opinie na temat firmy Impel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 61 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel