Opinie o Obi w Lubin Profesora Józefa Zwierzyckiego 1

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Obi. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Obi o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obi w Lubin Profesora Józefa Zwierzyckiego 1

Karolina Nowy wpis

Narzekaliście trochę na pensje, a w takim razie nie ma w ciągu roku żadnych bonusów czy dodatków takich jak premie albo jakieś bony?

pracownik Nowy wpis
@Karolina

Nie ma żadnych realnych premii, założenia do zrobienia z chmur

Ex pracownik Obi Nowy wpis

Witam odradzam komukolwiek pracę w tej firmie chyba że chcę się ktoś załamać psychicznie i zajechać fizycznie , wyzysk , nierealne wymagania wynikowo-finansowe , braki kadrowe , nieudolne kierownictwo dodatkowo męczarnia z uciążliwymi klientami i zwyczajnie ciężka fizycznie praca. Dyrektorzy marketu jedyne co robią to wywierają presję na pracowniku i dokładają mu obowiązków pracując w tej firmy niszczysz zdrowie swoje i swoich bliskich dodatkowym minusem jest grafik nie pracuj w obi

Hanna Nowy wpis
@Ex pracownik Obi

Ale negatywnie się tu zrobiło... :/ Czemu minusem grafik jest, co z nim? I jakie obowiązki tu dokładają, że tak niszczą zdrowie? :(

elektronik12

Realizowałem dziś t.j 03,04,2021 Sobota Wielkanocna Paragon nr.02003501606498355801 , zamówienie przez internet i odbiór w sklepie było przed 13.00. Szlag mnie trafia gdy sprawdziłem prawidłowość zamówienia, skasowane było tak jak było zamówienie przez internet o towar odbiega od rzeczywistości i jednej pozycji brak.OOOOOO Obi i robota na święta nie skończona i tylko przez jakiegoś MATOŁ który nie zweryfikował zamówienia co w koszu dla klienta o co w koszyku zamówienia. Tak, oby kasa się zgadzała, choć według tego co mam jestem w plecy to we wtorek jestem u WAS w sklepie żądam zwrotu pieniędzy oddaję towar i już NIIIIIIIgdu a to NIIIIGDY nie zrobię u was zakupów. Tyle razy się łudziłem że Obi się zmieni.Byłem zmuszony i tu się znów zawiodłem. Gdybym miał gwoździa zastąpić kołkiem drewniany to do Waszego sklepu nie wejdę i nawet najmniejszej podkładki, uszczelki nie kupię, wolę iść do konkurencji. Co za ignorancja klienta, liczyłem że w czasie pandemii i obostrzeń ograniczeń pracownicy się przyłożą do swoich obowiązków, a tu (usunięte przez administratora) olewają klientów ciepłym moczem!!!!!!.Na innych portalach oczywiście podzielę się również opinią o zaszłej sytuacji, a dla tego bo spieprzone mam Święta prze nieudaczników w lubińskim Obi.

Grall
@elektronik12

Elektronik12, Sam jesteś nieudacznikiem i matołem, skoro na portalu takim, jak ten, wylewasz swoje żale. Ten portal służy zupełnie innym celom - naucz się korzystać z internetu. Poza tym nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, gdyż twoje świąteczne zakupy nie szykowało całe OBI, tylko co najwyżej jedna osoba‐ i na pewno nie było zamiarem świadomym oszukać ciebie i (usunięte przez administratora) Święta. Bóg na pewno wstydzi się za takiego ,,wiernego", który szydzi z innych i nie wybacza pomyłki. Ja też rok temu, w tym markecie, nie otrzymałem kompletnego zestawu mebli. Ten fakt zgłosiłem kierownikowi ogrodu. Dostałem brakujący element, kierownik ładnie przeprosił, dostałem rabat na zakupy, a żona storczyka w gratisie. Z ludźmi trzeba rozmawiać a nie obrażać.

Na szczęście już były pracowni
@elektronik12

Ojojoj proszę nie wylewać gorzkich żali tylko samemu zatrudnić się na ten sklep i za 2900/3100brutto usługiwać klienta - zobaczymy jak bardzo się przyłożysz do obsługi. Tam liczy się tylko obrót. Nic więcej zawsze jest mało i mało. W ogłoszeniu o pracę nie ma żadnych wymagań wystarczy że przyjdziesz i jesteś zatrudniony. Nie stać nas na fachowców a pracownik który robi 10/15lat ma podobną stawkę co świeży z ulicy więc każdy ma w (usunięte przez administratora) :)

Jest jak wszędzie. Jednym się podoba, drugim nie. Zawsze będą zdania podzielone. Jedno jest pewne. Ludziom coraz mniej chce się pracować.

Stary

Pewne jest tylko to ze już teraz pracują tam sami świerzacy. Winna temu jest dyrekcja. I jeszcze wymagają jakieś utargi hehe. Po 15 latach jako stolarz miałem 3.300 brutto hahha komedia. Zaznaczę że żadnej premi i pakietu socjalnego tam nie ma w ogóle. W Państwowej firmie na start jako zwykły pracownik dostalem 3.800 brutto + 10% premi zawsze. Komentarz jest zbędny. (usunięte przez administratora)

Jan
@Stary

Pracując w firmie Obi kiedykolwiek zwróciłeś się może do pracodawcy z prośbą i wnioskiem o podwyżkę wynagrodzenia? Może w taki właśnie sposób warto by było o nią się ubiegać? Napisz, proszę, jak to w Twoim przypadku wyglądało. Nie ukrywam, że chętnie się tego dowiem i ustalę coś, więcej niż do tej pory wiem. Podzielisz się czymś więcej z całej Twojej sytuacji?

Renata

Nie polecam zakupow na dziale kafelek. Chciałam kupić kafelki do łazienki.Poprosilam obsluge o informacje co do ilosci kartonow na stanie marketu i ktore to są kartony, bo byly kafelki wymieszane.Pan z łaską podszedł.Zważywszy że potrzebowałam 30 kartonów spytałam czy jest możliwość aby ktoś podwiózł mi kafelki paleciakiem do drzwi.Pan stwierdził zebym załadowala sobie na wózek. Przeliczylam mu ze kafelki beda ważyły prawie 500 kg a wozek jest do 400. Pan( jak sie okazalo kierownik dzialu) stwierdził ze wozkowi nic nie bedzie..Jeden karton tych kafelek wazył 33 kg a ja 50kg.i milabym tonę kafelek sama przerzucić !.rozumię do samochodu,bo to w moim interesie ,ale na terenie sklepu mogliby wykazac odrobinę dobrej woli i podwiez palete do kasy!.Widać tak im zależy na kliencie. Kafelki kupilam w castoramie gdzie nie dość że przemiła obsługa, to sami zaproponowali podwiezienie paleciakiem do drzwi wyjściowych

Łysy
@Renata

Ja miałem podobną sytuacje do twojej .płytki kupiłem w castoramie .brak kompetentnej obsługi pracują bo muszą .i (usunięte przez administratora)sobie robią.

Eliza
@Renata

Witaj tez mialam podobna sytuacje stwierdzam że tym pracownikom brakuje kultury .

Pewny
@Eliza

Pewnie ten niski pan z brzuszkiem hehe. Gdybyście wiedzieli jaką stawkę ma kierownik działu to byście się nie dziwili. Pracowałem kiedyś w tym markecie. Żenada

@Pewny

mają aż za dużą

Były, na szczęście, pracownik

Założony target nie był ujawniany kilka miesięcy...po co?...by zobaczyć jak będzie szła sprzedaż. Szła rewelacyjnie, więc target podkręcili jeszcze bardziej by absolutnie tylko nie wykonać go i co za tym idzie nie wypłacić żadnej premii. To co się dzieje w tym markecie przerasta ludzkie pojęcie. (usunięte przez administratora) W chwili obecnej lepsze warunki pracy już są nawet w PoloMarkecie.

Małgorzata
@Były, na szczęście, pracownik

Zgadza się założony target był utajniony do ostatniej chwili tak aby nie wypłacić pracownikom pieniędzy, góra zrobi WIELE żeby tylko nie dać pieniędzy ludzią którzy tam codziennie pracują w 30 stopniowym upale, przez okres 6 miesięcy market był i jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o wzrost sprzedaży do ubiegłego roku. Nie polecam firmy

Obibok

Potwierdzam opinię Starego. Omijajcie to miejsce z daleka, dział z lampami "zarządzany" przez gościa który nie ma pojęcia o kierowaniu zespołem, wiecznie przesiaduje na górze u 2giej najwazniejszej osoby w markecie. Nie polecam miejsca.

Stary

Moja opinia pracodawcy; wyciskanie z pracownika ile się da, układziki na stanowiskach, jeden robi za 5ciu, drugi już rzyga kawą wypijaną z koszulami. Zgadnijcie kto zarabia więcej. Brak systemu premiowego, słaby, minimalny socjal, który już się stał standardem nawet u prywaciarzy, więc nie ma co tego traktować na + . Stawki na początek tylko symbolicznie przewyższają minimalne wynagrodzenie. Tak było ok.rok temu, z pewnych źródeł wiem, że niewiele się zmieniło.

Zostaw merytoryczną opinię o Obi - Lubin

• Jak się pracuje w Obi?

Zobacz opinie na temat firmy Obi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obi?

Kandydaci do pracy w Obi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Obi