Media Expert Lubin

Lubin

Opinie o Media Expert Lubin

xenu

edkeo, tak media expert to bardzo znane sklepy, typowa sieciówka ze sprzetem elektronicznym, ale to polski kapitał, nie jak w przypadku media markt i saturna. Co do zarobków to standardowo jakieś 2200 brutto plus możliwe premie, czasem jakieś zniżki na zakupy.

W 100 % polecam ten sklep,mozna duzo zarobic i praca jest w milej atmosferze,szczegolnie fajna atmosfera jest na dziale RTV - gdzie pracuje sympatyczny kierownik dzialu [usunięte przez moderatora] ;)-biedak ma ambicje na zastepce dyrektora sklepu(po trupach a do celu)

dawny pracownik

potwierdzam opinie nawet na przerwe nie mozna wyjsc praca po 6 dni z rzedu bez dni wolnych , troje ludzi stoi w kolejce do kasy to panika na sklepie

Anty

Ja moge dodac tyle, ze nie zarobisz wiecej niz 1300zl bo dyrektor sobie wali twoja premie

NoName

Nie polecam. Dyrektor sklepu (dawny dyro Tesco) -[usunięte przez moderatora]. - pracownikow ma za nic.Dalej mysli,ze pracuje w Tesco. Jezeli chcecie miec ciagle podniesione cisnienie i przychodzic do pracy z "musu" to polecam. W przeciwnym razie dajcie dobie spokoj

Zostaw opinię o Media Expert Lubin - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Expert Lubin