GGS - Górnośląska Grupa Spedycyjna

Radzionków

Opinie o GGS - Górnośląska Grupa Spedycyjna

BYŁY

Facet jest daremny nie płaci nawet pracownikom trzeba się prosić o pieniądze a jak się do niego dzwoni to nieodbiera telefonu. Jak go złapiesz przypadkiem na bazie to ci skapnie 200 zł i powie żeby dzwonić za dwa dni a potem nie odbiera tel. Ma wszędzie długi i wszyscy go ścigają NIEPOLECAM chyba że ktoś chce pracować za darmo.

Klient

Omijajcie tą firmę z daleka. Właściciel pan(usunięte przez moderatora)to krętacz. Proponuje wpisać na google GGS znajdziecie giełdę wierzytelności tejże firmy. Wygrywa przetargi dając dumpingowe stawki a za miesiąc od wygrania mówi że nie będzie jeździł bo jest niska stawka za fracht. Wykonywał dla mnie parę zleceń, odradzam.... Praca u niego pewnie nie wiele lepsza jak wizerunek na zewnątrz... Długo nie pociągnie... Ale porsche sobie kupił :) Pewnie za te wierzytelności z giełdy :)

Zostaw opinię o GGS - Górnośląska Grupa Spedycyjna - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GGS - Górnośląska Grupa Spedycyjna