Opinie o Big Bus Przewóz Osób Grażyna Kamińska w Radzionków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Big Bus Przewóz Osób Grażyna Kamińska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Big Bus Przewóz Osób Grażyna Kamińska o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Big Bus Przewóz Osób Grażyna Kamińska w Radzionków

Klient001 Nowy wpis

Nie raz korzystałam z przewozu tej firmy lecz napewno ostatni. Kierowcy są aroganccy, krzyczą na pasarzerow, i sa chamscy. Np.byłam punktualnie co do minuty na przystanku, wchodzę do busa i zostałam oskarżona przez kierowcę iz spóźniłam się 3 min.i nie powinien mnie zabierać. Gdzie wchodzil przede mna jego kolega (slyszac rozmowy) i było om. Tym razem wogole bus się nie zjawił! Kupiłeam bilet on-line Warszawa-Krasnystaw w niedzielę o 19:35. Czekałam do 20 z nadzieją, że może korki czy coś. 7 razy dzwonilam pod nr.podany na bilecie, ale przecież nikt nie odbiera. Poszanowanie klienta ba poziomie 0.

Dzień dobry W niedzielę 22.08.2021 o godz.17.55 w Krasnymstawie przy kościułku, miałam czekać na przystanku na- mój bus autobus do Warszawy . Zadzwonił do mnie kierowca autobusu,że nie przyjedzie, bo są korki i ma opużnienie, bo są Chmielaki w Krasnymstawie,,byłam zdziwiona bo kupiłam bilet online- na nazwisko ......dla mnie i dla córki i byłam w tym mieście pierwszy raz,nie znam go. .Kierowca był bardzo NIE miły ,arogancki ,mówił że dzwonił i chyba chciał odwołać mój bilet,mówił że się spóźni,pytałam ,za ile mniej więcej może być,a a on nie chciał opowidzieć ,prawie krzyczał na mnie ,z mową że są korki i że dzwonił wcześnie ,a ja nie odbierałam telefonu.Mówiłam mu, że mam telefon uazkodzony,i że ja też dzwoniłam a on nie odbierał. a on na to że nie przyjedzie. .Chyba obowiązkiem kierowcy jest przyjechać ,jeśli bilet jest wykupiony i zarezerwowany .Po czym powiedziałam że poczekam,a on rozłączył się i nie chciał mnie słuchać. .Czekałam z ze znajomymi na bus,który przyjechał po ok.25 minutach.Wsiadłyśmy z córką do autobusu i mówimy panu Kerowcy -(Dzień dobry),a pan kierowca nie raczył odpowiedzieć,tylko burkńął i warczał -(Szybciej,szybko -do tyłu ). Nie spytał się o nazwisko i bilet. Nie miał Maseczki jak i inni Pasażerowie ...Usiadłymy na tyle ,bez wymogów Covidowych,bez odstępów pomiędzy innymi pasażerami. Jak usiadłyśmy na koncu autobusu, to pan kierowca krzyczy i śmieje się z nas ,że HRABINY weszly do autobusu i nie chciało im się wziąść taksówki do Warszawy.Wszyscy pasażerowie słyszeli i dyskutowali i śmiali się ,szczególnie z przodu koło kierowcy,co było Poniżające,obrażliwe i nie etyczne. Pan kierowca Zachował się bardzo nie etycznie i nas obrażał za co grozi SĄD wezwanie.A przecież kIerowca autobusu -powinien godnie reprezentować Państwa firmę. Wobec innych pasażerów zachowywał się milej. Wobec tego składam skargę na kierowcę tego autobusu. Podaję jego numer telefonu z którego do mnie dzwonił-(telefon -665678501).niedziela Krasnystaw (kościółek) godz.17.55 pan -przyjechał ok.18.20 Kerowca z wyglądu: niski wzrost ,łysy,waga średnia.. Proszę o Naganę, porozmawianie- z nim,o jego zachowaniu ,ponieważ w przyszłści jesli sytuacja się jeszcze powtórzy- to ktoś może Państwa i Jego pozwać do sądu o obrażanie,niebezpieczne i porywcze ,rasistowskie- zachowanie w stosunku do innych,a takie było do kobiet-czyli mnie i córki 13 letniej,która jest wraliwą dziewczyną i zdziwona była że tak zachował się kierowxa.Mam też świadków znajomych którz słyszeli rozmowę telefoniczną jak czekałam na zarezerwowany autobus,i pan krzyczał przez telefon,nastawione mialam na tryb głośno mówiący. Zrobiłam też zdięcia numeru rejestracyjnego autobusu, Chciałam jeszcze dodać ,że kierowca zrobił postój na ok.15 minut,poczym przybył gdzieś za ok.30 minut mówiąc że długo czekał . .

Zostaw merytoryczną opinię o Big Bus Przewóz Osób Grażyna Kamińska - Radzionków

• Jak się pracuje w Big Bus Przewóz Osób Grażyna Kamińska?

Zobacz opinie na temat firmy Big Bus Przewóz Osób Grażyna Kamińska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Big Bus Przewóz Osób Grażyna Kamińska
  • Lotników 36