Opinie o Edus Media w Piastów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Edus Media. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Edus Media o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edus Media w Piastów

Iwa chyba jesteś szefowa firmy skoro ja tak bronisz. Wasi pracownicy sa innego zdania;"Firma na skraju bankructwa. Nie placa pracownikom ani dostawcom wiec nawet jak sa zamówienia to nie sa realizowane. Wlasciciele niekompetenti za ostatnie zarobione w tamtym roku pieniadze, kupili sobie samochody 3 szt wypasione nowe Mondea. Nie zawracajcie sobie glowy praca dla nich, chyba ze ktos lubi harowac za darmo"

Brednie i autopropaganda drobnych cwaniaczkow.

Iwa

Firma Edus Media z tego wiem rzeczywiście jest ponad rok na rynku, ale radzi sobie całkiem dobrze. Warunki mają proste ile sprzedaż tyle zarobisz. Pytanie czy komuś to odpowiada czy nie??? Jeżeli ktoś jest dobry w sprzedaży może zarobić całkiem przyzwoite pieniądze Sama tego doświadczam:)))

Ktoś

Stefan a Ty chyba nie czytałeś Umowy skoro tak piszesz? Zawsze czytasz bez zrozumienia???

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Edus Media? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Loko

Wiecie co, czytam te wszystkie Wasze brednie i śmiać mi się chce. Oczywiście warunki pracy są jakie są, ale są przedstawione jasno i każdy decydując się wie czego może się spodziewać. Jeżeli ktoś spodziewa się, ze dostanie podstawę za nic nie robienie i za brak sprzedaży to ma rację nie ma czego szukać w Edus Media. To jest praca za prowizję od sprzedaży i ile sprzedaż takie masz wynagrodzenie. Jest to praca dla prawdziwych handlowców mających wyniki a nie dla tych którzy są marnymi handlowcami. Wszyscy marni nie mają czego szukać i nic nie zarobią... Ja pracuję mam wyniki i jestem zadowolony, dlatego śmiać mi się chce z tych informacji od innych nieudaczników handlowych:)))))

alfred

kolega wcześniej pisał nie wróży długiego pobytu na rynku . Z tego co się można zorientować to rozpoczyna się początek końca tej firmy.

Beznadziejna firma nie dajcie się wciągnąć w pracę w tej firmie. Chyba że chcecie pracowac charytatywnie. Pozdrawiam

:::

Nie warto interesowac sie ta firma tzn praca w niej. Zapraszaja na spotkanie kilkugodzinne, niby zaplanowany obiad jest, ale gowno co sie dostaje, kawe i wode tylko. Pozatym jesli sa tak dobrzy i profesjonalni to dlaczego nie zorganizuja spotkania w wojewodztwach tylko zapraszaja do siedziby. ZAL (usunięte przez administratora) SCISKA!!!!!!

atena

ja też miałam telefon w sprawie pracy , proponowali spotkanie pod Warszawą , powiedziano, że pracę w tej firmie mogę traktować jako dodatkową , czyli raczej na chleb nie zarobię ,lepsze pieniądze wymagają czasu -pewnie tak nic ale ile czasu to nie powiedzieli . Może ktoś pracował w tej firmie jako przedstawiciel to niech napisze ile można zarobić .

arek

Do mnie dzis dzwonili, proponuja brak podstawy tylko wynagrodzenie prowizyjne, wchodza dopiero na rynek z tymi mediami. Nie potrafia nawet wyslac przedstawiciela chociaż do miast wojewódzkich, żeby przeprowadził rozmowę kwalifikacyjną. Żadnych narzędzi do pracy. Jak sprzedasz to zarobisz. Tylko że nawet nie potrafią powiedzieć ile.

dyk

Na jakiej umowie byłeś zatrudniony

Witam, Jestem byłym pracownikiem firmy Edus Media i uważam, że firma bardzo szybko się rozwija, jest wiarygodna i dba o swoich pracowników i klientów. Mimo, że już nie pracuję w tej firmie (z powodów osobistych) uważam, że praca tam wiele mnie nauczyła i nie był to czas stracony. Dziękuję wszystkim pracownikom za współpracę a właścicielom firmy za sprawiedliwe i rzeczowe traktowanie. Trzymam za Was kciuki...

Zostaw merytoryczną opinię o Edus Media - Piastów

Edus Media