Opinie o EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. w Piastów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. o rekrutacji.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. w Piastów

anonim Nowy wpis
Inne

Cześć. W internecie trafiałam na ich ogłoszenie sprzed lat i było to stanowisko dla pracownika działu technicznego ds. wspólnot mieszkaniowych. Wiecie, czym taka osoba się zajmuje? Jakie ma codzienne obowiązki, z kim współpracuje? W sieci nie ma już detali z ogłoszenia, wiec pytam tutaj. Ktoś pracował i wie, jak to wygląda?

Rek Nowy wpis
Były pracownik
@anonim

Nie ma pracownikq działu technicznego w tej firmie. Jest dział administracyjny i księgowy.

anonim Nowy wpis
Inne
@Rek

Stanowisko zostało zlikwidowane? Czy nigdy takiego nie było (może autorka wątku znalazła ofertę firmy o podobnej nazwie)? Swoją drogą, czy z braku pracownika technicznego wszelkie ewentualne naprawy są kierowane do firm zewnętrznych?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.
 Pytanie

Czy w EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. występują paczki/bony świąteczne?

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pr
Pracownik
@Pytanie

Dwa etapy

Bartek
Inne

@Pola Cóż takiego żenującego jest w opinii @PiotrR? To, że firma zdobyła uznanie wśród lokatorów?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marcin
@Bartek

Uznanie w oczach lokatorów którym odpowiada brak zainteresowania problemami innych lokatorów skoro bezpośrednio ich to nie dotyczy. Eddom i jego pracownicy działają na szkodę mieszkańców do perfekcji opanował sztukę obietnic i wymówek robią wszystko żeby nic nie robić.

Klient
Inne
@Marcin

Potwierdzam. Jest ok jak się z nimi rozmawia. Później czuje się człowiek pełen nadziei, a potem wszystko wraca do normalności, czyli nic nie jest zrobione, nie pilnowane i w ogóle szkoda gadać. Jedynie co terminowo robią i dobrze to wystawiają faktury za swoją usługę.

Mati
Inne
@Klient

PODOBNE ODCZUCIA Z OBSERWACJI TEJ FIRMY.

Aneta
Inne
@Mati

To w takim razie w Twoim przypadku, co zostało na początku obiecywane, a finalnie co zostało zrobione?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Warszawa
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
Wyślij CV
logo firmy Specjalistka/ Specjalista ds. Przetargów
Gdańsk
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
(90 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Sławek
Kandydat
 Pytanie

Witajcie! Wróciłem z zachodu i szukam nowego dla siebie nowego miejsca, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Wydaje mi się, że dowiem się więcej o firmach z Piastowa. Proszę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Sławek

Izabela
Inne
@Sławek

I co, dowiedziałeś się czegoś na ten temat z innego źródła może? Jak z tymi posiłkami? Podjąłeś się pracy czy się rozmyśliłeś?

Mieszkaniec
Inne

Zlecają wykonanie prac remontowych tylko jednym firmom a to najdroższe i nie kompetentne firmy.

Borys
Inne
@Mieszkaniec

Nigdy nasz administrator nie wniósł sprzeciwu gdy nasza wspólnota chciała zlecić remont innej firmie od zaproponowanych przez eddom.

Pytanie
 Pytanie

Mógłbyś napisać czy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe?

Nick
Były pracownik
@Pytanie

Tak zalezne od stanowisk.

Anonim

Odradzam współpracę z firmą EDDOM. Pan Krzysztof Ryciuk jest niekompetentny i działa na niekorzyść wspólnoty.

1
Fredy
Pracownik
 Pytanie
@Anonim

Może jakieś konkrety a nie tanie banały ?

Pp
Inne
@Anonim

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego

Marek
Inne

W jakich godzinach pracujecie ?

Karol
Inne

Jak często zmieniają się pracownicy w tej firmie?

PiotrR

A ja tam mieszkam na nieruchomości gdzie opiekunem jest Pani Monika i ani ona naćpana ani pijana. Wszystkie sprawy jak do tej pory (plany i wydatki) uzgadniane są na zebraniu i nie widzę w sprawozdaniu wydatków wykraczających poza nasze plany. Wiem, że wszystkie zlecenia, umowy wydatki zawsze są konsultowane z Zarządem, który akceptuje i negocjuje ich warunki. Wiele umów po wcześniejszym zarządcy wynegocjowała i wydatki Wspólnoty spadły. Dużą uwagę przykłada do firmy sprzątającej zatrudnionej jeszcze przez poprzedniego zarządcę - nie wiem czy mógłbym coś zarzucić.

Pola
@PiotrR

Żenujące !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Daniel
Inne

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa to może lepiej zmienić ją?

Edyta
Inne

@Marcin, na forum Gowork.pl rozmawiamy o obecnych rekrutacjach i warunkach pracy w poszczególnych firmach. Nie wolno na nim nikogo obrażać i trzeba wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu : https://www. gowork.pl/regulamin. Wpisy niezgodne z jego postanowieniami mogą być usuwane.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marcin
@Edyta

Eddom. Zakład pracy chronionej. Krzysio chroni Marcinka i wzajemnie przed jaką kolwiek pracą. Myślenie nie jest mocną stroną pracowników tej firmy. Wykonywanie prostych prac stwarza wielki problem. Jedno co dobrze robią to zbierają czynsz

Krystyna
@Marcin

Myślę, że myślenie nie jest również Pana dobrą stroną. Po pierwsze: jaką kolwiek piszemy razem. Po drugie: Trzeba być mało inteligentnym aby podawać publicznie nawet imiona wraz z oszczerstwami - na szczęście jest na to paragraf. Po trzecie: jak mało wiedzy trzeba posiadać aby nie wiedzieć, że czynsz pobiera Wspólnota, a nie Eddom. A po czwarte: proszę zapoznać się z regulaminem tego serwisu. Dołożę wszelkich starań jako osoba współpracująca z firmą aby poniósł Pan konsekwencje prawne swoich wyczynów.

Marcin
@Krystyna

Oczekuję na sprawę sądową na której porozmawiamy o tych oszczerstwach

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta
Inne

@Marcin, dlaczego masz taką opinię o firmie? Jesteś pracownikiem i mógłbyś napisać więcej o warunkach zatrudnienia? Są obecnie prowadzone rekrutacje i firma poszukuje pracowników? Można liczyć na benefity takie jak premie lub pakiet socjalny? Pracodawca daje solidne zatrudnienie i gwarantuje umowy długoterminowe? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marcin

I jak IDJOCI T jak TUMANY i D jak DEBILE co nam daje ITD

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Edyta
Inne

Współpracują z wieloma wspólnotami w województwie mazowieckim więc skoro mają się czym chwalić czemu tego nie wykorzystywać? Warto byłoby tylko wiedzieć jak wygląda to u nich od strony pracownika, bo przecież wiele osób wchodzi na to forum po takie informacje. Ktoś się orientuje, jak wygląda sytuacja aktualnie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
brwinów

są najlepsi na mazowszu w polsce i w unii europejskiej. kto to przelicytuje ?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
szukający

Ja to widziałem właśnie ogłoszenie na pracownika biurowego, wiecie czy wciąż aktualne? Wymagane doświadczenie posiadam

brwinów

znowu parę farmazonów o eddomie od eddomu jacy to geniusze administracji,po prostu jakieś jaja

adam

To najlepsza aministracja na mazowszu polecam wszystkim zainteresowanym.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. - Piastów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.?

  Zobacz opinie na temat firmy EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.
4/5 Na podstawie 88 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • ul. Ignacego Jana Paderewskiego 26 lok. 21
  05-820 Piastów
 • NIP: 9251219605 REGON: 015776418
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.
Przejdź do nowych opinii