EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.

Piastów

Opinie o EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.

Edyta

Współpracują z wieloma wspólnotami w województwie mazowieckim więc skoro mają się czym chwalić czemu tego nie wykorzystywać? Warto byłoby tylko wiedzieć jak wygląda to u nich od strony pracownika, bo przecież wiele osób wchodzi na to forum po takie informacje. Ktoś się orientuje, jak wygląda sytuacja aktualnie?

brwinów

są najlepsi na mazowszu w polsce i w unii europejskiej. kto to przelicytuje ?

szukający

Ja to widziałem właśnie ogłoszenie na pracownika biurowego, wiecie czy wciąż aktualne? Wymagane doświadczenie posiadam

brwinów

znowu parę farmazonów o eddomie od eddomu jacy to geniusze administracji,po prostu jakieś jaja

adam

To najlepsza aministracja na mazowszu polecam wszystkim zainteresowanym.

brwinów

a kogo obchodzi atmosfera w tym badziewiu, usuwają negatywne wpisy ze strony internetowej

lokatorka

zgadzam się z opinią że nie ma gorszej firmy.( usunięte przez administratora )

Jan K

EDDOM nie ma gorszej firmy

bomber

juak będzie ta impra w kańciepie to daj znać chętnie wpaadnę

www

Daj link do oferty pracy

sportowa

Może do nas na sportową zmienić chcą konserwatora bo znowu chodzi pijany drzwi od kańciapy otwarte i muzyka ma opór i lalala. Mam nadzieję że to jego chcą wymienić.

Piotr

Nie widziałem a jaką.

Trzbaz myśleć

Heh he wy to chyba nie wiecie co piszecie tak u nas administrator tak się na chapał że jeździ 18 letnim samochodem. mamy firmę Eddom od stycznia tego roku poprzedniemu administratorowi zgłaszaliśmy przeciek z dachu wiedząc że jest wypowiedziana umowa okres trzech miesięcy kazał właścicielowi czekać z cieknącym dachem doc zasu aż wejdzie nowa firma daministrująca. Potem jak weszła nowa firma administrująca czyli EDDOM od ręki wszedł wykonawca na dach w trakcie oględzin stwierdziła 5 kominów w stanie degradacji( na dowód zdjęcia dostaliśmy) - odpadające cegły zagrożenie życia- co poprzedni Administrator firmy nie widział ale pewnie pisze pod nickiem lokator sportowa - 7 wpisów pod rząd. nie widział brał pieniądze za przeglądy na dachu gdzie stwierdzał super stan. MY byliśmy w szoku a to tylko jeden z nielicznych kwiatków jakie wyszły wnioski proszę wyciągnąć osobiście widzę tylko ogólne wpisy bez konkretów, pozdrawiam hejtów.

PiotrR

A ja tam mieszkam na nieruchomości gdzie opiekunem jest Pani Monika i ani ona naćpana ani pijana. Wszystkie sprawy jak do tej pory (plany i wydatki) uzgadniane są na zebraniu i nie widzę w sprawozdaniu wydatków wykraczających poza nasze plany. Wiem, że wszystkie zlecenia, umowy wydatki zawsze są konsultowane z Zarządem, który akceptuje i negocjuje ich warunki. Wiele umów po wcześniejszym zarządcy wynegocjowała i wydatki Wspólnoty spadły. Dużą uwagę przykłada do firmy sprzątającej zatrudnionej jeszcze przez poprzedniego zarządcę - nie wiem czy mógłbym coś zarzucić.

heheh

No jednak są tacy co się dziwią nazywają się konkuręcja :)

obserwator

Drodzy Państwo, ilu z Was wypowiadających się było, jest, lub ma zamiar być pracownikiem Eddomu? Czy ktokolwiek z hejterów pokusił się o przeczytanie nagłówka tego "forum"? Proszę się nie dziwić, że wpisy nie na temat są usuwane.

Lokator sportowa

Strona tego administratora nie wiarygodna administrator usuwa wszystkie niewygodne wpisy jak eddom prosi.

WSPÓLNOTA SOCHACZEWSKA

Podejrzane że administrator strony usuwa posty .

Grodzisk Maz.

Mieliśmy nie tak dawno do czynienia z Eddom i( usunięte przez administratora ) Porażka. To tak najłagodniej napisane.

mistrz

heh he lokator sportowa brzmisz jak konkurencja...

Lokator sportowa

Administrator może pełnić funkcję członka zarządu, czy Firma EDDOM promuje to na Sportowej.???

prezes

Trzeba czynsz płacić a nie wyżywać się na stronie :)

hehe

Takie społeczeństwo wiadomo pochwalić nikt nie wejdzie, ja akurat jestem zadowolony nic nam na Wspólnocie nie brakuje.

prometeusz

witajcie kochaniile zarabia tu administrator?????

lokatorka

Cudowna firma,cudowni ludzie to taki ŻART ,a tak serio to niekompetencja i olewanie wszystkiego

Grodzisk Maz.

Dlatego dobrze im się tam pracuje w szczególności.

mistrz

zgadzam się i dlatego praca w eddom jest super

MIESZKANIEC

nie polecam nikomu firmy Eddom, brak słów na opisanie całej historii... można by było książkę napisać ... trzymać się z daleka

g434

Około 100 budynków,

rfw

Administrator = PRACA DLA TWARDZIELI.

lokator

Widzę że przestali kłamać jacy to z nich fachowcy i nic już nie piszą.Te "cudowne opinie"po prostu powalały głupotą

MODERATOR FORUM

Arkadiusz green, rozliczeniowcy i Karolina to ta sama osoba. IP usługodawcy zgodne.

rozliczeniowiec
@MODERATOR FORUM 24.03.2015 17:51

Pudło rozliczeniowiec to nie jest ta sama osoba sprawdzać IP dokładnie

Nie mylą się tylko Ci, którzy nic nie robią :)

rozliczeniowscy

W czwartek 05 02 2015 na ul Piotra Skargi 1 odbędzie się coroczne zebranie rozliczeniowe wszystkich chętnych zapraszamy na pokaz jaki się odbędzie jak to firma EDDOM obiecuje co zrobi i jacy to są fachowcy i co zrobili dla mieszkańców Proponuje pracownikom firmy o załatwienie sobie ochrony bo będzie ostro

@zapraszam na ul Kościuszki 2b 09.01.2015 19:21
zapraszam na ul Kościuszki 2b

Zgadzam się w zupełności a negatywne wpisy usuwają po dwóch dniach.

lokatorka

Jedyne co robią to pilnie obserwują opinie w internecie i natychmiast po fatalnych dla firmy wpisach ukazuje się seria takich pochlebnych bredni,że wiadomo kto to pisze.Poza tym tragedia

spiderman

sądząc po tych wpisach to raczej wygląda, że konkurencja mocno dołek kopie :)

sąsiad

Witam, my jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni firmą, wcześniej mieliśmy nieustanie problemy z ogrzewaniem i ciepłą wodą od momentu współpracy wszystko jest ok. ale to dlatego że wprowadzili bardzo dobrą firmę konserwującą. Nie rozumiem komentarza wyżej gdyż za zieleń odpowiada firma sprzątająca.

@sąsiad 18.12.2014 09:38

Płace firmie EDDOM i nie interesuje mnie kogo oni wynajmują do dbania o zieleń jak oni nie potrafią przypilnować podwykonawcy to jest ich problem i to oni są rozliczani a jak coś im się nie podoba to mogą zrezygnować ze współpracy nikt po mich nie będzie płakał

zadowolony

W jaki sposób pracownicy firmy EDDOM dbają o zieleń Co roku wiosną spryskują trawę środkiem na chwasty i trawka usycha na całe lato i po kłopocie nie trzeba podlewać nie trzeba kosić zapraszam na ul Kościuszki 2b tam można zobaczyć piękną trawę przed garażami i na placu zabaw

spiderman
@zadowolony 17.12.2014 11:39

Chodzi o Kościuszki 2b w Mielnie czy Wągrowcu ???

zadowolony
@spiderman 18.12.2014 15:55
Chodzi o Kościuszki 2b w Mielnie czy Wągrowcu ???

Tak spiderman chodzi o Kościuszki 2b w pajęczynowie wielkim Firma jest z Piastowa pod Warszawą i działa na tym terenie i normalny myślący człowiek nie zadawałby tak głupich pytań ale widocznie jesteś spokrewniony z właścicielami firmy i to wszystko wyjaśnia

wspolnota

Z przyjemnością wystawiam pozytywne referencje. Polecam Eddom ze względu na profesjonalizm, terminowość i uczciwość w prowadzonych sprawach dla naszej wspólnoty.

stefano

Kiedyś mieliśmy 2 inne firmy po nich fundusz remontowy - 100% przez 10 lat i do remontu cieknący garaż i elewacja, Firma Eddom po 3 latach fundusz remontowy ok. 200 tyś. i wyremontowana posadzka w garażu. Wartość mieszkań do góry. Wnioski proszę wyciągnąć we własnym zakresie.

mieszkaniec

Co by nie mowic to nasz administrator często jest na budynku i wszystko mamy pozalatwiane na czas.

Dobry

Jest ok, ja tam nie narzekam, sytuacja finansowa mojej wspólnoty jest spoko, nie kradną a to najważniejsze, spotkałem się już z dwoma firmami które nas po po prostu okradały a ta jest fer.

Lokator

Firma dobra, administrator z którym współpracujemy w Ursusie profesjonalny, księgowość mogliby ustawić ale ogólna opinia dobra. Patrząc na rynek polecam!

mieszkaniec

Firma bardzo fajna, zawsze mili i pomocni, niestety nie każdy ma taką opinię ale jak się nie płaci czynszu ...

janek

doszło do tego że sami sobie super opinie piszą bo jacy są to FACHOWCY wszyscy wiedzą

Jan

Polecam z całego serca tego zarządcę, na naszym osiedlu wszystko jest w jak najlepszym stanie a czas reakcji firmy na wszelkiego rodzaju nieprawidłowości jest świetny.

lokator zadowolony

ja
@lokator zadowolony 09.08.2014 12:16
Ile trwa w firmie EDDOM wymiana żarówki w sygnalizacji pracy bramy wjazdowej tylko UWAGA 2 LATA SŁOWNIE DWA LATA...

to samo zdanie mam o tej firmie, nic nie robią!

Lokator

Polecam - najlepsi na rynku!

Michał

Firma świetna - atmosfera jest idealna. Ludzie są przemili i uczciwi. W sumie to nie dziwię się, bo tego się wymaga w tejże branży.

Piastów

Jestem zadowolony. Liczę na dalszą owocną współpracę. Polecam. Idealne podejście.

Zostaw opinię o EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk. - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDDOM – Zarządzanie Nieruchomościami Krzysztof Ryciuk.