Opinie o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

Jesteśmy niezależnym operatorem pocztowym, który od dekady specjalizuje się w dostarczaniu materiałów marketingowych – takich jak gazetki firmowe i ulotki – bezpośrednio do wybranych grup odbiorców. Zajmujemy 1 miejsce na rynku pod względem jakości usług.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

Gosia

Ile podwykonawców postmaster, abc i dp nie ma pracy ? bo ich kolportaże przejał ctrl, chciaż było ok. Ktoś mi jeszcze napisze że nie wykupili wspomnianych spółek to dlaczego tracą pracę osoby z wieloletnim stażem z dnia na dzień, to jest normalne.

Alfa Logistics

Zapraszamy do współpracy

Ojciec Krzysztofa K.

Czemu Boguś. Człowieku, czemu widzicie winę tylko dwóch ludzi.Myslice że Koniecko to kasy nie wyciągnął.A za co kupił te działki,co niby teraz je sprzedaję.Pomyslcie trochę, zamiast oskarżać tylko tych dwóch.Wiem że nie są odesłanie,ale i aż takimi kretynami też nie. Pozdrawiam Alfę Logistic. Chłopaki to roboty pokażcie że na swoim więcej możecie niż w Dp.

A co macie?

pigiel
@Razem

brzuchy i brak reputacji.

Zły
@pigiel

A bimber macie?

Stop
@pigiel

A kto ma reputację?A co może Rafał Szybko. ,czy Adam P.?

Beata

Rozbujniku, na poczatku byłeś ok ale wydaje mi się, że teraz ten nick przejał jakiś pajac co nie wie co ze sobą zrobić. Wylewasz pomyje na wszytkich. Prawda jest taka, że nic więcej nie możesz. Żygac mi się chce, na te wypociny które tu piszesz. Zrobiłes z tego forum cyrk , nic nie udwodniłeś - sorry jedno, że jesteś rasowym idiotą !

Zrobili mnie w balona

Święta prawda . Najgorsze męczarnie to za mało dla tych dwóch grubasów .

gans

A za czasów pana N w "ceterlach" to jak było ? stawka wyższa ale trzeba było dole odpalić ale ochronę zapewniał przed pieskami chciałeś nie chciałeś płacić musiałeś . (usunięte przez administratora) i metr mułu .

Bogus skoncz pierd
@gans

nic takiego nie było, a pieski raz chodziły za (usunięte przez administratora) raz nie, typowo randomowo, a złamanego grosza nikt za to nie dostał, a jesli ty płaciłes cos PN to jesteś skończonym imbecylem - tylko że to wszystko bujda, co nie panie Boguś ?? akt desperacji, bo zostałeś na forum w pełni ujawniony łącznie z przekretami które robiłes w DP, wyciagasz trupa z szafy - NIE, wyciagasz kolesia ktorego juz nie ma, bylego funfla z DP, tak jak piszesz, to jest wasze myślenie, jak oskubać tych biednych ludzi którzy dla mnie (usunięte przez administratora) bo przy korycie mam swoje ale bokiem można też coś ugrać padniesz z glodu wieprzu i nikomu nie bedzie ciebie zal

gans
@Bogus skoncz pierd

Zabolało oj zabolało , prawda zawsze boli .

Mściwy Joe
@Alfa Logistics

Choćbyście dawali i po 1zł/szt. to mam was w (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że wasza firemka szybko się rozpadnie bo wszyscy wiedzą kim jesteście (no prawie, bo media póki co nie xD ) . Prawacki gdzie są moje pieniądze za faktury? Będą za tydzień xD xD xD

@Alfa Logistics

A co wy macie że zapraszacie? Kolejny pomysł jak znowu wikiwać ludzi? Skur.wiel z Gostynin i (usunięte przez administratora) z Kłodzka!!!!!

Ciekawy

Dlaczego większość opinii na tym profilu dotyczy Dp a nie Ctrl ?

on

Gratuluje Trollą ! merytoryczna rozmowa zmienia się w żenadę ! Chyba Trolle robią zamęt ! Piszcie ważne informację

@on

No widzisz. Stało się tak bo trole z ctrl chciały nas tutaj zakrzyczeć ale im się nie udało. Nie było merytorycznej dyskusji dotyczącej spraw naszej branży. Mam wiele informacji ale naiwni ludzie próbowali zamknąć mi usta. Nie udało im się tego dokonać bo prawda zawsze wygra. Gdy będę coś wiedział to napiszę. Pozdrawiam Was. Pokój z Wami

Gość niedzielny

Przecież tu piszą max 3 osoby

@Gość niedzielny

ale czyta z 300

won ze skypostem

pierdzielisz pajacu ze skyposta

@won ze skypostem

Bo się kutafony boicie Sky post że rozpieprzy tego waszego zasranego kolosa na glinianych nogach.

zgoda
@won ze skypostem

po co ta nienawiść była halo fibra było DD było id marketing było DP teraz jest ctrl pozniej będzie cos innego ,a my podwykonawcy zostaniemy. My i nasze ukochane miejsca gdzie gazetki są najszcześliwsze. Wiecie gdzie .

zobaczymy
@Rozbójnik Rumcajs

prawda jest taka, ze mozecie sobie juz zaklepac miejsce na cmentarzu obok DP, za mali, za głupi i nie macie kim robić, a ja pojdziecie na wojce cenowa to was wykończą, jest tylko jedna właściwa firma, tak jak jest tylko jedna właściwa partia :D

@zobaczymy

Właściwie to piszesz to pod publikę i/lub po to aby podlizać się Adasiowi P. Lub BŻ bo akurat chwilowo jest taki trend. Pożałujesz swoich słów skur.wielu. niedawno chciałeś z BW i pewnie dawałeś mu 10% z faktury a teraz uśmiercasz DO gdy ten frajer spier.olił. Nie panikuj się jesteś sprzedawczykiem i dziw.ą. Idź se flaszkę wypij i zastanów się jełopie co tu wypisujesz.

Dyrektor Generalny

wyśmiali mnie i moje zdolności

nie zapamietałem

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
załamany

Robi ktoś z was carrefoura ? jakaś masakra

Wil
@załamany

Ja robie. Jakie stawki masz?

pod

pytanie do Zarządy CTRL to prawda że ma być termin płatności 90 dni i łączone kolportaże ze stawka podstawa 2 gr każda następna ulotka 1 gr ?

@pod

Źle zadane pytanie przyjacielu. Pierwsza ulotka 2 gr druga 1 gr reszta 0,5 gr. I termin 90 dni. To niestety jest naszą winą. Pomogliśmy załatwić do i inne firmy a teraz mamy za swoje.....

rumcajs alfa grubasy logistyka
@Rozbójnik Rumcajs

i dalej fantazja rozbójniku czy ty chociaz wiesz jak sie nosi ulotki ? bo z twoich wpisow wynika ze nie, a z rozliczeniami za ulotki nie masz nawet stycznosci

@rumcajs alfa grubasy logistyka

Ale wy jesteście zakłamani. Ta baba robi z was (usunięte przez administratora) a wy jej wierzycie. Ona także próbowała mnie zastraszyć jakimiś dziwnymi audytami tylko jej nie wyszło bo wiem z kim mam rozmawiać. Rozliczenia bez jej brudnych tipsów wychodzą mi na dobre. Bez niej świat naprawdę będzie lepszy.

@rumcajs alfa grubasy logistyka

Daj spokój. Z typem nie ma co rozmawiać - każde pytanie o konkrety przemilczał . Myśli, ze zmieni rzeczywistość durnymi wpisami . Każdy wie ze termin płatności w ctrl to 60 dni i to jedna z naprawdę niewielu firm która płaci obiecane na czas . A jeśli chodzi o łączenia - kolejne kłamstwo - wszyscy wiemy ze ctrl nigdy nie miało łączeń . To domena innych. Jedno jest pewne. Kto chce w tej branży przeżyć musi trzymać z ctrl bo w odróżnieniu od innych dbają o branże - w ramach możliwości oczywiście . Gdyby nie śmieci jak ten cały przygłupi Rozbójnik to nigdy nie zaszłaby na psy .

alfa grubasy logistyka
@Nowy

totalnie nie wie o czym pisze, rozliczenie przez jakas babe z tipsami ???, z kim ten typ sie rozlicza, na bank pomylił forum a na pewno nie pomylił tylko grubasy z alfy nie maja co robic bo nie maja zlecen i pisza na forum, nie dzown do mnie grubasie, zadnej wspolpracy nie bedzie.

@Nowy

Śmieciem to ty jesteś przygłupie. Trzymaj to że ptaszka w ręku bo ci ucieknie. Podałem konkrety to zgrywasz cwaniak. Chcesz jeszcze....prosze bardzo 1. Polo market w DP 2.5 gr teraz ctrl 2.2 gr 2. CCC w DP 2.5 teraz 1.5 lub 1.7 3. Komputronik 2.5 DP teraz 2.2 (usunięte przez administratora) jesteś a nie znawca. Ty nie podajesz konkretów Typowy żołnierz ctrl. Walczy ale nie wie z kim ani w jakim celu. Podlizus

Mama Łukasza
@Rozbójnik Rumcajs

przestań Boguś i Piotruś podżerać kanapki Łukaszkowi, bo przez was on głodny chodzi !!!!!!!!

Bogus klamczuszek
@Rozbójnik Rumcajs

kiedy Ty w DP widziałeś stawke 2,5 ??? Ty nawet nie wiesz po ile ulotki chodzą.

@Bogus klamczuszek

Sam jesteś boguś. BW i PL to skończeni ludzie. Takie stawki były jeszcze za prezesa KK i DYREKTORKA TB. od razu widać kto w DP robił. I co wy na to buraki? (usunięte przez administratora) wiecie o branży. Bazujecie tylko na kłamstwach takich ludzi jak SB KK i nowy MB. oni też jedzą z ręki BŻ. na jakim wy świecie żyjecie

@Mama Łukasza

W końcu cała trójka kręci się po Włocławku. Może obalają razem po litra na łeb bez popity . Tego akurat nie wiem. Zapytajcie się ich sami no z motłochem nie rozmawiam

mama bogusia
@Mama Łukasza

nieprawda.. mój boguś ma swoje kanapki dlatego tak dobrze odżywiony jest

@Rozbójnik Rumcajs

Kretyn. Polo 3.0 Pepco 3.0 Komputronik 3.0 Widzisz durna pało wyszło ze g... wiesz . Chyba ze jesteś takim ściemniaczem ze zawsze musisz mieć kontrolera nad sobą - no ktoś musi za niego zapłacić ... (usunięte przez administratora) skończony

@Nowy

Posłuchaj buraku. Naj lepiej napisz Pepco 0,11 Polo 0.21 a Komputronik 0.19 i jesteśmy w domu. Takiego jełópa dawno nie widziałem. (usunięte przez administratora) to twoje drugie imię fajfusie. W d.pie byłeś (usunięte przez administratora) wiesz. Ty za to kontrolerowi dole płacisz a reszta na skup. Oto cały obraz ctrl

Nie jestem durniem
@Nowy

Podaj rejony i nakład mądralo byli tacy co mieli więcej nakład 2500 ulotek w czarnej du....e i co gówn...mieli i do tego audyty i kontrole moze pokazą swoje stawki ci z duźym nakładem. Tak to jest jednemu dodadzą a drugim zabiorą

@Nowy

No o nie napisałeś nic o CCC. Dawaj dawaj. Po ile masz może po 0.50 co???? Burak

boguś małysiur

Oj BODZIO BODZIO ty to kury szczać prowadzać powinieneś a nie w prowadzenie firmy sie bawisz... pindolek malutki to pisanie na formu ci pozostało. Miałeś tyle czasu i narzędzi w DP i (usunięte przez administratora) sprawę po całości a teraz w mesjasza ulotek się zabawiasz..... w du... byłeś gów... widziałes jeb... sobie baranka, może ci pomoże

Fircyk
@boguś małysiur

Popieram. Po prostu PEŁEN FRAJER I OCHLAPUS....MAXYMALNY ZBOK I BURAK

Pan P

Po co wypisujesz takie pierdoly? Czyżby PL lub BW ? Co Panowie nie idzie ? Podwykonawcy karzą Wam spierd....ć? Terminy płatności się nie zmieniają . Stawki wyższe niż u konkurencji. Jedna uwaga - w ctrl wstępu nie maja (usunięte przez administratora) waszego pokroju.

Cypis

Dawaj Rumcajs dalej ile za jeden papierek dają teraz ? czy może robole musza odrobić kolejny zakup..... ABC dc ? a możne pakieciki znów podeślą ?

@Pan P

Sam jesteś baranie BW lub PL. Żaden podwykonawca nie upadł tak nisko by na równi być z tym motłochem. (usunięte przez administratora) najfajniejsze sekrety twojej pseudo firmy? Stawki masz niższe niż ktokolwiek. Twoja pierwsza dama kłamie lepiej niż cała branża razem wzięta. Kup se jeszcze Sky post i MB PROFIL i będziesz bezkonkurencyjny aż do momentu gdy Cię uokik nie zniszczy karami za monopol. Nie masz prawa podwykonawców nazywać (usunięte przez administratora) bo nawet nie wiesz ilu masz(usunięte przez administratora) na czele. Złodziei szukaj także na skupach makulatury bo rzekomo twoi uczciwi są tam częstymi bywalcami. Prawda w oczy kole(usunięte przez administratora)

@Cypis

Pakieciki pewnie wrócą. Ale dla nas po niższej stawce cobyś KOLEGO za dużo nie zarobił. Masz rację że zakupy jak w każdym sklepie w tym kraju drogo kosztują więc i my słono za to zapłacimy (usunięte przez administratora) dostała premię za "sumienne wykonywanie obowiązków służbowych ". Więc nie wierz w powszechną propagandę. No chyba że nasz miłościwie nam panujący poczyta te fora i się rozmyśli. Trzeba się trzymać razem żeby być w opozycji do takich(usunięte przez administratora)

@Rozbójnik Rumcajs

Podpisz się z imienia i nazwiska to porozmawiamy o stawkach. Ale wiadomo - najlepiej pisać pierdoly anonimowo. Zwracasz się do mnie po imieniu wiec zapewne znasz mój telefon- zadzwoń , porozmawiamy. Zakładam jednak , ze się nie odezwiesz . Poza tym w tym kraju jest teraz więcej pracy niż chętnych do niej- zmień branże zamiast wylewać pomyje na innych. Czekam na telefon - odważ się , jeśli masz w czymkolwiek racje to na pewno nie pożałujesz .

@Pan P

Wolę mieć to na "papierze" Bo znając twoje podejście do sprawy to później wszystkiego się wyprzesz. Boisz się siły tego forum i ludzi pojawiających się tutaj i czytających tych opinii. Na razie tylko DP, skypost i mb profil nie kupiłeś bo tych firm nie da się kupić tylko próbujesz je(usunięte przez administratora) Merytoryczna rozmowa może być tylko tutaj razem z innymi. No chyba że boisz się ludzi. Jak by się ludzie o wszystkim dowiedzieli to wywieźli by Cię na taczkach. Przestań drogi prezesie gnębić podwykonawców zakłamaną BŻ. Wtedy ludzie zaczną z Tobą rozmawiać. Ona częściej bywa na skupach makulatury niż wielu podwykonawców pracujących nie tylko dla Ciebie. Jak widzisz nie wiele trzeba zrobić by był spokój i harmonia. Wszystkiego dobrego

koko
@Pan P

Rumcajs/Cypis macie rację świta (usunięte przez administratora)....strasznie. Wydaje mi się, że maja haka każdy na każdego dlatego to (usunięte przez administratora) trwa. (usunięte przez administratora) co jedną paczką robią całe miasto.

o co chodzi
@Rozbójnik Rumcajs

jak nie kupił DP przecież jego azor krasomówca Sz był tam 3 tygodnie , nasrał nasikał i sperd.....to chyba też P coś tam zamieszał ????

Ukryta prawda
@Pan P

Panie Adamie P. Jeśli naprawdę nie wie Pan co wyprawiają Pana podwładni np. Bż. W co nie chce mi się zbytnio wierzyć :) to są na to bardzo mocne dowody które kilka osób posiada i trzyma na odpowiedni moment. Chyba ze się mylę i naprawdę nic Pan nie wie to będzie Pan w bardzo dużym szoku. Czas pokarze

pucia
@Pan P

Stawki wyższe niż u konkurencji hahaha. Jak drogi Adasiu, przecież całą konkurencje wykupiłeś ( Post Master, No LImits, 24 abc). Wiec nie czaruj ludzi ze tak dobrze wypadasz na tle konkurencji jak to wszystko juz pod ctrl należy!!!

@Ukryta prawda

To dobry pomysł . Ludzie zbierajcie co sie da . Nie damy sie CTRL !!! Koniec z zakazami i ograniczeniami . Koniec z adytami i karami bez uzasadnienia . Jesteśmy wolnymi ludźmi .

do zielona
@Zielona

A dlaczego sie boisz audytów? jak masz zrobione to kary nie zapłacisz. To ze sprawdzają to akurat dobrze, bo jakości pilnują. A nie rozpiep....rynek.

@do zielona

(usunięte przez administratora) skończony co Ty piszesz widać ze jesteś przydupasem ctrl!! jak można mieć rozniesione za te stawki z 5000 ulotek staka 1,6 i 20 wiosek zejdz na ziemie !!! a wymogi stawiają jakby płacili z 10gr za ulotke!!! chcą jakość mieć super niech płacą tak jak trzeba !!

@do zielona

Człowieku to przecież nie chodzi o jakość tylko aby wyrwać Ci kasę w inny sposób . Nie ważne jest że masz wynik na 100 %

Tymon
@do zielona

Ciekawe czy dadzą rabat klientowi czy karę i rabat wsadzą do własnej kieszeni jak myślicie ? .Zarządzanie strachem i oszustwem to tez sposób na życie a zakupy trzeba odrobić tak jak maszyny do pakowania .

@Tymon

progi rabatowe tez sa podwyższone przez nich z klientem maja 90% dogadane nam podają 95 lub 92. Potwierdzone info przez jednego strategicznego klienta ctrl !!!! To jest normalne???

@do zielona

pilnują rynek hehehehee, właśnie go rozwalacie, jeżeli klient uznał kontrole i wyszła na 100% a wasza na 50% to dlaczego wyniku kontroli nie przedstawiacie klientowi !!!! tylo obciążacie podwykonawce a kasujecie klienta za całość. tacy jestecie uczciwi, rzetelni hehehhehe paranoja

@Lin

To jest właśnie monopol kolego, jedyna branża w Polsce nie do ruszenia.

Kolporter

Naprawdę myślisz , że Adam nie wie co się dzieje??? To wszystko jest zaplanowane dokładnie.

@punisher

Więc powtórzę kolejny raz , przestać być podwykonawcami , a nie tylko narzekać. Tylko rynek nie znosi próżni pamiętajcie......

inny
@Kolporter

Tu chodzi on podwykonawców ktorzy świadczyli usługi dla innych firm które ctrl rozwalił , oni mogą teraz zrobić próznie ale w całej branży ...

inny
@Kolporter

.... bo ztego co wiem pozybwacie sie i podwykonawców postmastra i abc i dp

@inny

Jaką próżnie kolego , w ich miejsce są już nowi podwykonawcy . Rynek nie znosi próżni. Życie idzie do przodu.

@Kolporter

No pewnie że są nowi. Bo stary podwykonawca nie da się robić w balona. Jak byście nie wiedzieli wszyscy się dzielimy na dwie grupy 1. Niepokorny czyli ci co ciągle mają pod górkę z panią BŻ. Straszy nas, kowala nam kary i.....dużo by tu wymieniać 2. Podlizusy czyli ci którzy prawie cały nakład dają na skup. Przy okazji dają dole BŻ DO Raz lub wyżej. No nie tylko mają załatwione kontrolę z klientem ale i z audytorem wewnętrznym. No to jak do cholery ma być dobrze skoro to babsko czepia się tych niepokornych skoro mają mały nakład to ich jeszcze ukara a gdzie indziej ma załatwiają sprawę. Ten układ trzeba rozbić. Poza tym nie wierze że AP tego nie wie

@Rozbójnik Rumcajs

Ale Ty chłopie pier.... skoro jest tak zle to co jeszcze w tym ctrlu robisz ? Zrezygnuj, rzuć to. Po co się męczysz ? Zasiłek swoją wartościowa osoba konkurencje . Tak zle a siedzisz jak mysz pod miotła w realu i tutaj szczekasz .

nick
@Nowy

Źle ogólnie jest w całej branży. Panie P. rób kontrole na maksa ale równo dla wszystkich.Są miasta gdzie jest dużo kolportaży a gram gazetki nie wychodzi ! Jak demokracja to równo dla wszystkich audyty kontrole wew to może oczy otworzysz

masz na to jakis dowód ? bo jak narazie wszystko co piszesz to bzdury, terminy płatnosci po 90 dni których nie ma, ja dzis we Wrocku dostałem ulotki od ctrl a ty piszesz że sie nie noszą znam ludzi od ctrl i mowia super nie jest ale nie jest to tragedia jaka byla w DP za czasow Bogusia i Piotrusia, to ze juz nic w DP nie ma to ich zasługa

@Nowy

Ty chyba w skupie byłeś a nie we Wrocławiu. Tych trzech panów to patrzy jak tu nie robić a Ty tu szopkę robisz. I tu nie o Wrocław chodzi tylko o całą Polskę. Daj se koleś spokój. Wypij se dwie sety i będzie ci lepiej.

@Rozbójnik Rumcajs

Rumcajsów jest chyba kilku ten pewnie gdzieś z Dolnegoślaska ,pewnie BŻ dała mu popalić i teraz jest, wk....iony na cały świat.

@benny

Sam jesteś z dolnego Śląska. BŻ wkyrwia ludzi wszędzie. Pewnie urażone towarzystwo z Wrocławia się oburzyło że się głośno o nich mówi....fałszywy trop. Ale myślcie tak dalej. Szybko mnie nie odnajdziecie. A prawdę pisałem i pisać będę. Na przekór wam wszystkim którym prawda nie na rękę. Miłego polowania barany. Hahahaha

@Rozbójnik Rumcajs

Pisać każdy może nie masz dowodów więc pod kamień gdzie Twoje miejsce mały robaczku.

@benny

Ha ha. No i nie możesz donieść BŻ skąd pisze. No widzisz. BŻ na Wielkopolsce nie działa ale do Piły jeździ i szuka sensacji. Twoje domysły wsadź sobie między oczy. Tego się boicie półosie na glinianych nogach. BW to krety ale podpięcie się jak domek z kart gdy wasze machloje wyjdą na jaw przygłupie

@Rozbójnik Rumcajs

robisz z tego forum cyrk , pod kamień i siedz tam cicho, BŻ BW a moze WBK BZ jest też w to zamieszany .Paranoik niszczysz te forum . konkrety--- (usunięte przez administratora) mnie obchodzi gdzie kto jeżdzi

@benny

Po twojemu i twoich mocodawców to na pewno gdyby tak każdy napisał prawdę o ctrl postmaster abc i no limit to by było lepiej. Ale lepiej mówić że jest super bo tak chce wasze (i niestety moje) konsorcjum. Chodzi o to aby nam podwykonawcom było lepiej a nie władzy u koryta. Oni zarabiają na naszej pracy i żyją dzięki nam. A teraz próbują nas wydymać. Przyjmijcie to co ma być i pomyślcie już teraz co będzie dalej. Macie na to więcej czasu niż da wam firma.!!!!!!!!!

Benny

Co ma byc ? Konkrety

@Benny

dobra chłopaki kozaki, prawda jest taka 1. możliwe, że ktos zrobi afere ale bardzej osoba, która została pominięta przy dzieleniu tortu..Miała sobie coś i nie mam nic. Tacy flustraci będą najgorsi. Ctrl juz sobie takich wrogów robi i będzie robić dalej ... niebawem do odpalenia kolejne osoby abc pm .... 2. Zrobić w tej branży szybko dym, to jakby do jednego pokoju wpuścić Wiślaków i Cracovie :) 3. podwykonawcy ctrl jak i cała reszta - sa ci bardziej uczciwi i ci mniej uczciwi - zresztą w tej branży to pojecie względne, bo każdy nawet ten najbardziej uczciwy wali w trąbę bo innaczej się nie da :) czy to Wrocław czy Białystok, fakt w niektórych miastach walą już na max :) Równie dobrze AP mogbym nie mieć tam podwykonawców bo wszytko idzie na skup 4. miejce starych zastąpią nowi .... chyba tylko w relacjach ojciec - syn, podwykonawca-ogranięty pracownik.Gdzie całkiem zielona osoba wejdzie do tego bagna gdzie ściema to podstawa,

@Benny

Konkrety. Tempaku na tym forum już wszystko jest napisane. Więc czytaj. Najlepiej że zrozumieniem. Miłej lektury

@Lin

Kolo już Cię lubię. Gadasz prawdę. Pokój z Tobą przyjacielu;)

XxX

A co to za forum którego nie może czytać każdy , pisanie na takim forum to inna sprawa a dla zaufanych robisz dział zamknięty i tam się jednocz . Dziwnie to widze ......... no zobaczymy

@XxX

Żadne zamknięte forum . Żadne logowanie sie . To chodzi o rozmycie i przekierowanie informacji na boczny tor .

ET

Tylko GoWork skad pewność że forum nie powstało z inicjatywy ctrl, po to, żeby wiedzeili jako admistratorzy gdzie jest najwięcej wkurzonych osób

szon

Kłamstwo to produkt uboczny strachu, pamiętajcie o tym !

Lin

jak usuwają to trzeba ponownie napisać prawdę i tyle ! Do końca stycznia okaże się w którym kierunku to wszystko idzie! Ja na pewno nie dam się zastraszyć i jak trzeba będzie to nagłośnie to wszystko ! Skończyło się cwniactwo !

pies

Więc dobrze. Propozycja moja: czekamy do końca stycznia na zapłatę przez DP zaległych faktur a jak nie to ujawniamy sekrtey tej branży. Mam m.in znajomego redaktora w Polsacie, który chętnie podejmie temat a materiałów myślę mam na kilka reportaży. Co sądzicie?

enigma
@pies

ta cała branże jest jednym wielki sekretem -widzę, że znikneła połowa wyrażanych opini. Dlaczego ? Uważam, że nie było tam nic złego, ludzi piszą co wiedzą, dzielą się informacjami. A ktoś kto to usunał jeszcze bardzej podkręcił atmosferę Faktycznie , od klikunastu lat czegoś takiego nie było. Nawet klienci zaczynają nerwowo reagować, bo Polska huczy. NIe wróże temu wszytskiemu przyszłości. A kto będzie w roli głownej :))

@enigma

To jest pytanie retoryczne. Wiadomo że BŻ i jej banda. Gdyby się ich wszystkich pozbyć to wszyscy by odetchnęli z ulgą. MAM nadzieję że gdy Prezes Adam posłucha ludzi to pozbędzie się wzorów całej branży

@Rozbójnik Rumcajs

dlaczego znikaja opinie ? Co to Korea Północna ? to jeszcze raz 1. Czy macie udziały , jesteście powiązani z PostMaster, ABC Direct Contact, NoLimits24 2 Czy pracownicy CTRL mogą wydawać polecenia słuzobowe pracowniką ABC DC, NoLimits24, PostMaster 3. Czy prawda jest że Prezes Prezsowi nie jest równy a Prezes CTRl jest postacią nadrzedną w stosunku do Prezesów pozostałych spółek 4. Czy jest zakaz współpracy z MB Profil i SkyPost

cypis
@Rozbójnik Rumcajs

Głowa BŻ rozbójniku chyba żartujesz toż to pionek babsko które się mści za historie z przeszłości , jak myślisz , ze ona jest zła o on dobry zapomnij to ludzie tego samego pokroju . Dowcip polega na tym , że cały dwór "kontrola " to nieudacznicy z DP którzy zostali wywaleni albo poszli do roboty za swoimi panami takie życie taki kraj . Posty faktycznie poginęły ale nie było w nich nic odkrywczego , prawda i tylko prawda . Zleceniodawcy ctrla czytali to z dużym zainteresowaniem a szczególnie ten o koncentracji i zmianach w strukturach własności . Smród się rozejdzie oj rozejdzie jak na światło dzienne wylezą fakty o zaniżaniu faktur o 20% bo przecież kupiliśmy , stawkach , mobbingu , utylizacji ale jaja . Rynek nie znosi próżni na miejsce gigantów przyjdą nowi a ci na początku będą normalni później jak okrzepną nabiorą siły będzie to samo ale to dopiero za jakiś czas . Działaj z tą telewizją szkoda czasu .

joker
@cypis

struktury własności ...od poniedziałku pogrzebie troche KRS Sądach Gospodarczych.....mam Asa w tych sprawach

trole robia zadyme
@Lin

Z tego co pamietam już ktoś odpowiadał na te pytania, tylko były mniej durne, powtórze bo znam prawdę, a BW i PL i MBprofile i Skyposty robią tu zamieszanie. 1. Ctrl System nie posiada udziałów wymienionych spółek 2. Pytanie jest tak głupie że nie wiem jak na nie odpisać, nie znam takiego pracownika Ctrl System który coś takiego robi 3. Kolejne pytanie z tych niesamowitych, nie znam skali prezesostwa w sposób który został w tym "pytaniu" ujęty. Prezes Ctrl System które jest liderem rynku, subiektywnie jest bardziej poważany niż Prezesi innych spółek z branży. 4. Nikt nie chce współpracować z tymi firmami bo oni nie maja żadnych wartościowych zleceń, jeśli ktoś Ci mówi, nie pracuj z nimi to dla Twojego dobra, abyś osiołku później nie płakał, że ci nie zapłacili, jak ma to teraz miejsce z DP.

@trole robia zadyme

siedze pije sobie drinka i nie wierze, że można tak kłamać, wczesniejszy wpis znikną, był podobny, został usunety, na pewno administrator uczynił to na wasze polecenie. Osiołku kłamczuszku w DP też twoje kopytka zostawiły ślady A galopując do CTRL nawet nie zostawiłes podkowy na szczeście. Pytanie są głupie ??? , panie R nie ma głupich pytań są głupie odpowiedzi

Kolo
@trole robia zadyme

Oh ty cyniczny trolu z ustami wydętymi kłamstwami rad uścielaliście dobrze ,że za te rady i porady faktury nie ma a kto wie może jeszcze przyślecie ale wiesz co podwykonawca na jakim poziomie intelektualnym by nie był to rozmowy z wami nagrywa a to co jest na tych taśmach to ............. mobbing a kwiatków za to nie dają .

nick

dzieje się oj dzieje dużo ludzi straciło pracę przez AP a Polak jak zły to mściwy a jego firmy ładnie wyglądają w teorii bo na dole to (usunięte przez administratora) oszustwo.

@nick

Dużo ludzi to i tak mało powiedziane. I to ty masz ich wszystkich na (usunięte przez administratora). To nie jest 5 czy 15 osób tylko idzie to w setki. MAM NADZIEJĘ ŻE SPOTKA CIĘ ZASŁUŻONA KARA. Krzywdą ludzka cie dopadnie prędzej czy później. Pamiętaj o tym.

Calineczka
@Rozbójnik Rumcajs

Krzywda by go dopadła,gdyby ludzie zaprzestali mu robić i odmówili współpracy.A to niestety nie realne

@Calineczka

Koleżanko a Ty byś nie robiła? Ludzie wyjścia nie mają. Nie robi tylko(usunięte przez administratora). Tam to dopiero jest Kalifornia. Żadnej gazety tam nie znajdziesz. Ale licznik bije dla całej chołoty. Pewnie pierwsza dama bierze dole i jej mistrz też.

lin
@Rozbójnik Rumcajs

(usunięte przez administratora)to towar eksluzywny , musisz zadzwonić podać adres zapłacić to moze wtedy raz na rok dostaniesz ją pod drzwi :)

Qqq
@Rozbójnik Rumcajs

Powiem tak - pracuje dla Ctrl i wiadomo - szału nie ma, jak w całej branży . Ale pisanie, ze straciliście prace przez P jest oznaka skrajnej głupoty . Czy to Ctrl narobił problemów Dp - nie! Sami się o nie prosili a wy ( ja do niedawna tez ) zasuwaliscie jak durnie bez przelewów na czas. Kto wam/ nam kazał . Ja zrezygnowałem z Dp jakieś 6 mc temu- i większość kasy odzyskałem . Trzeba było myśleć zawczasu i dziękować złodziejom a nie wierzyć w historyjki dwóch durni bw i pl.

@lin

Dwóch asów z Wrocławia (o przepraszam trzech) że skupu makulatury zrobiło sobie sposób na podlizywanie się Pani Ż i panu O. Pokręć się po Wrocławiu to się przekonasz. A na prowincji jest jeszcze gorzej. Kiedyś były tam dwie klientki które totalnie walił kaszankę. Pewnie dalej ta bumelka trwa. Więc dlatego makulatura taka tania na śląsku

Napoleon
@Rozbójnik Rumcajs

takich Asów jest dużo :) ale to że wchodzą w d...pę to nieładnie i to jeszcze komu .

wielki szu

(usunięte przez administratora) to domek z kart..... lekki podmuch i go nie ma :) dziwie się tylko, że robią sobie cały czas nowych wrogów, którzy znają tą branże i wiedzą, że zgaścić ich potęgę jest prosciej niż zapałkę :)

Naiwny
@wielki szu

Wrogiem im jest już chyba każdy, no chyba że jakieś ludki co wierzą (usunięte przez administratora) Ta to już tak kłamie że zaplątała sie w swoich kłamstwach że chyba bym szybciej psu lub BW i PL uwierzył. Może naczelny ulotkarz w Polsce (który pewnie nigdy nie widział reklamy) AP już tak przedobrzy że sam wpadnie w dołek który sam wykopał. Klienci już powoli się dowiadują co to jest(usunięte przez administratora) oby stało sie to jak najszybciej. Tak bedzie najlepiej dla nas wszystkich.

@wielki szu

Próbowałeś osiołku przez długi czas i jakoś ci nie wyszło. Zajmij się lepiej czym innym - np spłacaniem długów których narobiłeś u ludzi i ludziom. Panie Wielki (usunięte przez administratora) , BW.

@Pan P

Brawo Prezesie. Takich typów jak BW trzeba piętnować na każdym kroku. OSZUS.. I ZŁ..DZIEJ. Jak nigdy się z Tobą zgadzam

wkurzony

mama długi (usunięte przez administratora) mianowicie współpracuje z innymi firmami, a wiadomo jaka jest ich sytacja. kazdy wczesniej miał kawałek rynku a teraz.""""" Najgorsze w tym ze nie jesteście święci i robicie lipe,a .znam sytuacje, że pracownicy/podwykonawcy ctrl podkładli miny konkurencji ( zdjęcia ze skupów, zbieranie ulotek, informowanie klienta o niezrobionych ulicach itd). W końcu ktoś sie wkurzy, kto jest w takiej sytacji jak ja i ujawni sekrtey tej branży. a wtedy wóżek na którym wszysycy jedziemy przewróci się !

@wkurzony

może role powinny się odwróci i podwykonawcy dp powinni zacząć grać tak jak podwykonawcy ctrl system. Zdjęcia donoszenia do sklepów itp. ciekawe jaki byłby wynik tej wojny. za duzo osób zyje tylko z ulotek aby sie postawić, ale radze Wam ludzie szukajcie juz wyjscia awaryjnego bo niebawem mozę to wszystko (usunięte przez administratora) a winny bedzie tylko pan Pu.. który jest niczym człowiek kartelu zniszczyć wszystkich, nie patrząc na to ze niszczy sam siebie. jak bedziecie miec wyjscie awaryjnie, a nie tylko ulotki to wtedy mozecie z nimi walczyc inaczej nie ma to sensu.

Qqq
@wkurzony

Długi masz przez własna głupotę. Kto ci kazał robić bez przelewów , bez kasy. Skończeni idioci - winnych poszukajcie wśród was samych.

ekonomista

a co to CTRL...kilkanaście osób, sieć podwykonawców(usunięte przez administratora) teraz ma problem, bo plan monpolizacji średnio wyszedł, a kasa pusta. NIedługo zmiana terminów płatności na 90 dni a on wprowadza nowy dział w swojej firmie - będą uczyć klientów jak kontrolować efektywnie kolportaże bo przecież za 100 zł da radę zrobić 5000 szt w 40 miejcowościach .

Punisher
@ekonomista

Co wprowadza?? Największa firma waląca w (usunięte przez administratora) w Polsce będzie uczyć klientów jak sprawdzać kolportaż ???????? to wszystko zmierza jedynie do końca branży. A winny będzie(usunięte przez administratora)

SAM

śnieżny zapszęg (usunięte przez administratora)zasuwają piszczą łaszą się, tylko jedne z kulawą nogą nie może znalęść sowjego miejsca DP.

Zły
@SAM

(usunięte przez administratora) by na rozum z psem się zamienił,to może mądrzejszy będzie

podwykonawca

no i co :) (usunięte przez administratora) i do roboty, a jak nie pasuje , do konkurencji.... a jest jeszcze jakaś ???

Stop
@podwykonawca

Są jeszcze małe firmy MbProfil, Skypost i pewnie jakieś lokalne. CtrlSystem rozwali się.Tylko podwykonawcy zrzeszmy się i dajmy Adasiowi nauczkę.To naszymi rękoma zdobywa kasę.Najwyzszy czas powiedział STOP!!!!!!

jano
@Stop

A jak niby chcesz to zrobić

@Stop

Podoba mi się twoja wypowiedź.Ja jestem za Tobą,ale patrzę że więcej ludzi tu z zasadami nie znajdziemy.Chyba Adasia nadwornego ulotkarza Polski się boją.:)

@jano

Trzeba wstrzymać kolportaze dla CtrlSystem i ich firm córek.Bo jak Kuba Bogu,tak Bóg Kubie. Oni tak robią i my musimy.

jano
@Razem

To nie tak , ty odmówisz kolportażu a oni przerzucą nakłady do PM , DP i zostajesz z ręką w nocniku takie życie

@jano

Dp już nie jest z Ctrl .A w CtrlSystem, PM ,Nl to robią ci sami

pi
@Razem

nie ci sami znam miasta ,w których każdy podwykonawca pracuje dla innej firmy, wspólne są tylko skupy

Vip
@pi

Ta ile tam Jyska teraz leży , przez tych gamoni cena spadła

Ty

Ktoś wie co się dzieje ze stokrotka ?

On
@Ty

ma ja nolimits czyli ctrl

@On

Wiadomo jaka kasa bo nikt nie dzwoni. Zlecenia tez nie mam. Pewnie 1,5 ...

on
@Ty

pewnie 1,5 i kary w (usunięte przez administratora) przynajmiej było tak w DP, może nie wysłali zlecenia bo wyszło to wieczorem:)

@on

Zadzwoniłam do K z nl. Twierdzi ze stawka będzie min 2.1 2.2... ciekawe. Ale jak tak będzie to lepiej niż było, ale i tak mało . Zobaczymy.

znawca

DYSTRYBUCJA POLSKA kupiłe CTRL :)

Nie dowiarek
@znawca

A masz sprawdzone informację , że Dp kupiło CtrlSystem?Powiedz coś nam wszystkim więcej.

znawca
@Nie dowiarek

to żart oczywiście :) każdy kto siedzi w branży wie że pan prezes P z CTRL rozegrał mistrzowską partie, myślę że nawet Kasparov podałby mu rękę . Czy go lubimy czy nie ale szacun :))))

Zostaw merytoryczną opinię o Ctrl System Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ctrl System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ctrl System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ctrl System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ctrl System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ctrl System Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ctrl System Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 143 ocen.

Ctrl System Sp. z o.o.