Ctrl System Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Ctrl System Sp. z o.o.

Ulotkarz

Więc tak wszystko ładnie pięknie wyglada podczas rozmowy w rzeczywistości firma to jedno wielkie nieporozumienie. Są winni tak niskich stawek jakie są obecnie na rynku. Z prostego powodu aby zniszczyć konkurencje i nie stracić klienta godzą się na stawki typu 1,8gr czasami dochodzące do 1,6gr za ulotkę ( za ta stawkę nie opłaca się nawet odpalić auta bo na paliwo nie zostanie). Podejście do pracownika lepiej szczegółowo nie opisywać, jest się zerem!! Najlepsze jest to ze jak się człowiek odezwie ze za taka stawkę nie jest w stanie tego zrobić bo on nic nie zarobi padają słowa z ust dyrektorów regionalnych typu zabierzemy Ci resztę sklepów, albo znajdziemy kogoś innego. Potrafią wysłać kontrolera z swojej firmy nazywane to profesjonalnie "dział kontroli" co najwyżej może się to nazywać ( wyślemy idiotę który będzie jeździł za Wami autem i sprawdzał czy roznosicie i szukał momentu tylko, aby jeszcze z tych gownianych pieniędzy coś obciąć bo np. Dałeś o dwie ulotki za dużo lub za mało w bloku, opuściłeś dom w lesie bo sprawdził na Google maps ze gdzie tam taki jest), a co najlepsze ze firma na takiego pseudo kontrolera potrafi wydać ma jego dniówkę od 100-200 złotych plus służbowe auto dla podwykonawcy- kolporterów ciężko znaleźć jakiekolwiek pieniądze żeby zrobić dystrybucje tak jak trzeba!!! Następna sprawa szukają tez pieniędzy nawet po zakończonej dystrybucji ( kontrola z przedstawicielem klienta wyszła powyżej 90%. Wydaje się ze wszystko jest Ok. Nagle dowiadujesz się ze przeprowadzili sami kontrole i ulotek nie była w kilkunastu miejscach gdzie parę dni wcześniej sprawdzało się z kierownikiem sklepu i nakładają rabat!! Jeśli człowiek podejmuje współpracę z inna firma niz oni i wykonuje dla innej firmy kolportaż, potrafili przed kontrola wyciągnąć ulotki ze skrzynek! Podsumowując SAMI zgadzają się na takie stawki ze naprawdę nikt o zdrowych zmysłach i potrafiący przeliczyć nie wykona tego zlecania, a wymagają od człowieka żeby to zrobił !!!

bulinek
@Ulotkarz 26.07.2017, 07:03

chłopie u nas regularne stawki to 1,3 i 1,5gr , bez komentarza bo szkoda mi ludzi

podwykonawca

Kiedy to się skończy a klienci przejrzą na oczy. Za 2,5 grosza nie ma skutecznej dystrybucji. Gdyby dać całą tą stawkę kolporterowi. Zarabiałby 3zł na godzinę. Pan Kurowski mydli oczy w komunikatach prasowych statystykami z księżyca. Tak samo zresztą jak jemu podobni z Post Master czy Dystrybucji Polskiej 3500 kolporterów. U mnie w mieście jest zaledwie kilku i noszą na sobie po 3 torby jak wielbłądy i czekają na pieniądze po 3 miesiące. Pani podwykonawca Ctrl tankuje samochody na zeszyt i nie potrafi oddać w terminie. Poza tym co tydzień wyjeżdża od niej z magazynu kontener makulatury na skup. Ctrl sztucznie zaniżył stawki a podwykonawcy chcąc wyjść na swoje, oszukują jak mogą. Szanowni klienci. W terenie jest maxymalnie 30% materiału. Reszta trafia do recyklingu. To chyba jedyny plus szemranej działalności ctrl. Ochrona środowiska. Szanowni klienci po co wogóle im to zlecać. Ja z przyjemnością oddam wasze gazetki tak jak oni na skup jeszcze taniej za 1 grosz od sztuki. Pozdrawiam

Podwykonawca

Przyjmują zlecenia po kosztach bez konsultacji z podwykonawcami, finalnie nosimy ulotki od 2,5gr do 1,7gr... Przy tych stawkach trzeba ludzi trzymać na czarnucha a ulotki roznosić tylko tam gdzie trzeba a resztę na makulaturę.... Taki media expert cieszy się ze ma tanio prezeski Ctrl Andrzej Kurowski jada na lunch kawior a my musimy nosić po pięć ulotek na raz żeby wyjść na swoje. Tandetnie oceniam współprace z CTRL system.

Samotna

Nie polecam roboty w Inowrocławiu. "Szef" płaci zawrotne 50zł dniówki jak ma dobry humor. Dodatkowo zaleca się w sposób ochydny do pracownic. Sprawę molestowania zgłosiłam do prokuratury. "Pracownik" zatrudniony jest na "czarno" Jeżeli "szefowi" brakuje pieniędzy na swoją kochankę to potrafi wymyśleć że na przykład dostał jakoś karę powiedzmy 3000 zł i taką kwote dzieli na 10 pracowników i zabiera każdemu 300 zł z wypłaty. Jak jest praca to się robi 15 dni w miesiącu. Jeżeli podpadnie się "szefowi" to za karę siedzi się w domu za free bo niby pracy brak a inni pracują. Szczerze odradzam to wszystkim. Jedyny plus to pracownicy. Ekipa jest zgrana i jest świetna atmosfera. O ile nie jedzie się z "szefem" lub jego kochanką.

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Ctrl System Sp. z o.o..

Zostaw opinię o Ctrl System Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ctrl System Sp. z o.o.