Opinie o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

Jesteśmy niezależnym operatorem pocztowym, który od dekady specjalizuje się w dostarczaniu materiałów marketingowych – takich jak gazetki firmowe i ulotki – bezpośrednio do wybranych grup odbiorców. Zajmujemy 1 miejsce na rynku pod względem jakości usług.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

Ktoś

Warszawa płaci kary... widać gruby Krzyś nic nie przytulił.

Oj
@Ktoś

Warszawa to niemożliwe za co?

Ktoś
@Oj

Ty już dobrze wiesz za co

Warmiak
@Ktoś

Ten to dopiero oderwany od rzeczywistości, wie ktoś może dlaczego on zawsze tak się drze?

Podwykonawca
@Warmiak

Jakby coś od Ciebie przytulał to by się nie darł. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $

Do spasionych kotów

Szanowni dorobkiewicze, Zarządzie, Dyrektorzy, Kierownicy Regionalni to że wy musicie napchac kieszenie, spaść się jak prosię to jedna sprawa. Dajcie zarobić podwykonawcy jak można płacić 2.2 grosza sztuka i jeszcze trzaskać kontrole, Pam, Sram itd?Satysfakcjonuje was to?nie mogę tego pojąć ja rozumiem stawka 5-7groszy inna rozmowa ale za 2 grosze powinniście się cieszyć że wogóle dostawy na sklep są robione. Przecież Warszawka, Trójmiasto, Śląsk, Dolny Śląsk tylko dostawy robi i co pasuje wam?

Lisek
@Do spasionych kotów

Kup sobie tzw firmę ogólnopolska to będziesz mógł robić tylko dostawy. Drugi wariant to zostań pupilem dyr reg. Znaczy odpal mu jakoś dole??o ile masz porządny nakład. Jeżeli nie spełniasz powyższych wymogów, twój los nie zmieni się.

Podwykonawca
@Do spasionych kotów

Dopóki jest cisza, a u Adama kasa się zgadza to nie ma problemu że są tylko dostawy. Czasem tylko trzeba (usunięte przez administratora) jakąś karę żeby regionalnego opłacić i jakoś się kręci. A klient płaci...

Ram

Pam wstrzymał kontrole, bo cisza na forum :)

I tak się toczy
@Ram

Siedzą cicho, bo pierwsze duze miasto z Kauflandu jest już w CTrl. Cały PAM tego pilnuje łącznie z Adasiem

Ryś
@I tak się toczy

a jakież to miasto i kto jest szczęśliwcem ? ;) Bo za chwile hossa się skończy i będzie płacz i płacenie rabatów wymyślonych …. no chyba ,że podwykonawca dogadany z dyrektory wtedy to trochę dłuższy luz, a potem i tak haracz

Prawda
@Ryś

Kaufland ma świra na punkcie swoich gazet. Niezle że to mają ale dla nich bo dla Podwykonawcy kolejny kolportaż na którym nie zarobi.

Czarno to Widzę

Teraz mądre głowy wymyśliły Rossman klameczki, weźcie się Panowie zastanówcie co wy wyprawiacie tego zlecenie nie da się zrobić uczciwie, a straszenie karą 5tysi nic nie zmieni.

Dyrektor Generalny

wyśmiali mnie i moje zdolności

nie zapamietałem

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Janusz

Co słychać u podwykonawców? Macie jakiś nakład bo mnie co raz mniej niestety

Bezlitosny
@Janusz

Nakładu coraz mniej... Słabo, bo makulatura znów w cenie. A znając tę branżę 80 procent materiału na przemiał. A klient płaci ????

Pisarz

Jestem w trakcie pisania książki o tej branży, ogólnie o utracie całego majątku, masie kłamstw przekrętów, mobbingu, łapówkach itd.Jeżeli ktoś chciałby coś dodać proszę o wiadomość. przeciwnaduzyciom@gmail.com

@Pisarz

Manipulanci, karierowicze, Rożek to manipulant swoich dzieci Kudzi i Siąkały, zlodzieje.

Zapytanie

Kto to jest Rożek?

@Zapytanie

Kierownik regionalny

Kier
@Łódź

Nie rozumiem o co chodzi, jest kierownik, komus to przeszkadza

przeciwnaduzyciom@gmail.com
@Pisarz

Mam wiele do powiedzenia na temat tej rzekomej firmie pracował z nimi i zostałam Bez niczego

Syriusz
@przeciwnaduzyciom@gmail.com

To napisz.

Ase

Ten co w DP byl

Podwykonawca II

Na jakie rozmowy zapraszacie jak w ogóle nie można z wami się skontaktować.Ludzie dla was taką ciężką pracę wykonują czekają na wypłaty a wy ich nie szanujecie więc i my was też nie będziemy.Ulotkarze to najgorsze g...o nie wiedzą co to bezpieczeństwo pocztowe a pchają się do doręczania przesyłek imiennych objętych ochroną danych osobowych.Jak wiadomo Bóg jest cierpliwy ale sprawiedliwy a ten kto decyduje o przelewach dla tych biednych ludzi odpowie za ich cierpienie.

A
@Podwykonawca II

Przelewy są regularnie wypłacane po około 2-3 Mc?

Czy w Ctrl System Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Mikołaj

Tak występują. Paczki z gazetami do rozniesienia. Możesz dostać też mało używany sznurek od kaszanki albo talon na balon. ????

Kazek
@Mikołaj

A Mikołaj wczoraj już był po prezenty?

Mikołaj

Mnie to was przede wszystkim szkoda. Pracujecie jak chińczyki za (usunięte przez administratora)a oni robią na was niewyobrażalną kasę. Od klienta biorą kilkakrotnie większą stawkę a wam wciskają pakiety po półtora grosza. Dla Chińczyka to obelga nawet bo chyba nawet on nie dałby się tak rolować

Alixe

Miałabym pytanie, Dlaczego pan dla nich nie robi i jaką ma pan na ich temat opinie?. Słyszałam plotki że w następnym roku, Będzie już po firmach zajmujących się roznoszeniem ulotek?.

Castorama
@Alixe

Tak.To już agonia tej branży.

@Alixe

Twoje przepowiednie się nie sprawdziły ????????????????

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ctrl System Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Bezlitosny

Nawet po chińsku

Wieśniak

Podstawa to łacina podworkowa żebyś przez domofon dogadal się.

Rozbawiony

Aktualnie wyłącznie w ukraińskim.

Gustaw

Trudno robi się w wielu firmach. Oby przetrwać ten czas i w miarę szybko ruszyć.

Ros
@Gustaw

Co się dzieje w Ctrl?

On
@Ros

Jedyna firma w Polsce z którą zarobisz kase

@On

Pod warunkiem że pracujesz w zarządzie ????????????

Czy zdarzają się nadgodziny w Ctrl System Sp. z o.o.?

Gustavo

jest bez liku nadgodzin..... tylko nikt nie płaci :)

Ex gazeciarz
@Gustavo

Nadgodzin jest od cholery. Nie zabierają za mniejszą ilość godzin danego dnia, ale też nie dopłacą. Zaczynasz prace najczęściej od 6 bądź 7 rano, jedziesz do Śremu, Gostynia Wągrowca np, i wracasz.... Hhmmm 16,17 czasem później bo przeciez nie można ominąć żadnej skrzynki bo będzie audyt i kara finansowa. Szefostwo momentami pamięta a momentami zapomina, że gazeciarze mają także życie poza gazetami. Zamiast dopłacić kilkaset złotych by zachęcić człowieka, i mieć na każdym rejonie czy w miejscowości konkretne ekipy, to wolą się chwalić rotacja i kolejka chętnych. Ale lepiej mieć ludzi stałych czy stale nowych do wdrożenia czego efektem nigdy nie będzie wykonana robota. Byłem tam przez jakiś czas, bo wychodzę z założenia, że żadna praca nie hańbi, ale są granice

Tylko nadgodziny

adi tor

Stoi branża, plagi egipskie za zniszczenie rynku nawet nikt na forum juz nic nie pisze zaniżyli stawki i kto teraz za 2 gr bedzie nosił nikt

Dziubek

Jak u was z kasą??? Jakie macie terminy płatności??? Macie jakieś opóźnienia w płatnościach???

Kryzys

Chyba cała branża stoi??

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) brak jakiegokolwiek poszanowania dla podwykonawców.

On

Co się stało?

Czereśnia

Zapytaj p. Kudzie...

Wisaz

a kto to jest kudzia?

@Wisaz

Radny gminy Wilkowice????Spojrz na stronę ABC Direct - nowy dyrektor. Pozbywa się wszystkich podwykonawców z woj. łódzkiego...

@On

W woj. łódzkim pozbywają się wszystkich podwykonawców którzy zjedli zęby na tej branzy...

Lolek
@Mariano Italiano

Czyli rowniez podwykonawców co robili dla Ctrl i posta. To kogo dadzą na ich miejsce

Wirus
@Mariano Italiano

To zjednoczcie sie wszyscy(łódzkie) i pokażecie Adasiowi ze ludzie to nie niewolnicy jak w końcu dostanie konkretnie po uszach może zacznie szanować ludzi wraz z ta swoją klika i panem z Warszawy dzieki któremu tylko jeszcze istnieje w tej branży....

@Wirus

Kto to jest Pan z Warszawy?

Onhshhd

Ctrl stawię teraz na jakość, czyli 90% podwykonawców do wymiany???

Czereśnia
@Onhshhd

Rewolucja w łódzkim. Ciemnigrod pracuje bez umów. Tych wiekowych się wywala bo za dużo wiedzą i są poustawiani. Kierowcy przyszli do nich do pracy z własnymi autami. Magazyny tona w makulaturze bo stawka zerowa za sprzedaż. Gratki!!! Pomysł na biznes przedni...

Gumis
@Czereśnia

Z miłości do was zostaliscie wywaleni, niech nowi przyjmują na klatę kary za audyty. Niech się martwią.wam należy się zasłużony odpoczynek.

Czy w Ctrl System Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Wieśniak

Umowy papierowej nie ma. Bierzesz wózek i zapiepszasz. Dniowka to z 70 zł. Pies cię zerzre albo stara baba kula poczestuje więc.... aplikuj.

Marzena

@Znowu makulatura. Ikea. Niezbyt fajny widok. Bardzo mnie zastanawia na jaką umowę zatrudniona jest osoba zajmująca się kolportażem w Ctrl System? Odpowiesz mi?

@Marzena

Przecież w tym roku nie było kolportażu Ikea.

Aga

Macie jakieś informacje o ewentualnej pracy w firmie?

pasjonat ctrl
@Aga

Przyjmują każdego (usunięte przez administratora)który zgodzi się robic kolportaż za 1,5 grosza od sztuki. Hahaha

mcm
@pasjonat ctrl

tak sie ciesze ze juz dla nich nie robie pozdrawiam :)

Wirus
@Aga

Mam pytanie jak to jest , ze jeden Wasz „podwykonawca” robi miejscowości oddalone od siebie od np. 100km lub leżące w innych województwach za stawkę 1,5gr??przeciez on nic na tym nie zarobi, a wręcz dołoży ?? I drugie pytanie czy Wasza firma zmusza lub szantażuje ludzi do takiej pracy ?? Dziękuje za odpowiedz pozdrawiam

Amant
@Wirus

Czy chodzi o Stokrotkę ? Przecież Stokrotki nikt nie nosi. Nawet za 1 grosz sie opłaca nie nosić.

wirus
@Amant

Nie chodzi o stokrotkę, chodzi o wszystkich ich klientów.......

Japen
@Wirus

Wydaje mi się że robią to dlatego że mają tam kontrole, albo ktoś tam mieszka z pracowników. Regularnie za te pieniądze nikt tego by nie robił. No może że ma jakaś ulotkę prywatnie na te miejscowości i serce mu się kraje jak puszcza ludzi z jedną gazetka????????????

Off
@Aga

Chyba sami niewierzycie w to co piszecie na swojej stronie.. Zakładka aktualności.

Marzena
@Off

Szkoda, że sam nie napisałeś nic o tej pracy w Ctrl System. Bardzo mało tu konkretnych opinii. Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, wiesz coś na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Ctrl System Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ctrl System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ctrl System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ctrl System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ctrl System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ctrl System Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ctrl System Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 143 ocen.

Ctrl System Sp. z o.o.