Opinie o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

Jesteśmy niezależnym operatorem pocztowym, który od dekady specjalizuje się w dostarczaniu materiałów marketingowych – takich jak gazetki firmowe i ulotki – bezpośrednio do wybranych grup odbiorców. Zajmujemy 1 miejsce na rynku pod względem jakości usług.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

Skyfor

Dodatkowo kartel traci Carrefour......czyżby początek końca????

@Skyfor

Nie wierzę i kto to zrobi...

Paulina

@Skyfor, posiadasz jakieś sprawdzone informacje na ten temat? Dlaczego firma Ctrl System miałaby tracić współpracę z dużą siecią handlową jaką niewątpliwie jest carrefour? Przedstaw, proszę, źródło tych informacji, bo tylko prawdziwe informacje mogą być na forum.

Paulina

@Łusek, co przez to rozumiesz? Twierdzisz, że są pracownicy w firmie Ctrl System, którzy niekoniecznie sumiennie wykonują swoje obowiązki? Mógłbyś coś więcej napisać na ten temat? Wyjaśnij proszę, swoje informacje, które przekazałeś.

Andrew

Drodzy uzytkownicy Ctrl traci pepco i przechodzi do MB wiec to jest ostatnia akcja CTRlL wymiera

mmm
@Andrew

a MB ogranie ??? W sumie Adaś zostawił im struktury w całej Polsce wywalając podwykonawców abc posta i dp yo teraz ma.

Mb
@Andrew

Tak dokładnie . Już po ctrl . Zabierzemy im wszystko . A za miesiąc skończymy jak sky .

Łusek
@Mb

Wystarczy jak ctrl wymieni struktury a nie trzyma darmozjady co nic nie robia tylko wala scieme

Dyrektor Generalny

wyśmiali mnie i moje zdolności

nie zapamietałem

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Paulina

@Andrew, czy mógłbyś wyrazić swoje informacje, które zamieściłeś w swoim komentarzu w sposób bardziej szczegółowy. Czy to potwierdzona informacja, że firma Ctrl System kończy swoją działalność wraz z zakończeniem współpracy, o której wspomniałeś? Jest to ciekawa informacja z Twojej strony, dlatego proszę Cię o sprecyzowanie źródła tej nowiny.

super podwykonawca

przyjmujecie nowych podwykonawców, czy obecna klika jest nie do ruszenia?

gggg
@super podwykonawca

Czy ktoś zna Warsaw Media Hause?

Oszuści w Warsaw Media House
@gggg

Warsaw Media House to jedni wielcy (usunięte przez administratora) zlecają podwykonawcą kolportaż 1/3 ulotek a jak klient sie zorientuje zaczynają Cię straszyć sądami i niewypłacają pieniedzy poczytaj opinie o oszustach

Pomoye

Ctrl bierze wszystko po wstrzymaniu kolportaży z MendaExpert i Noeonecie. Niestety przy tych stawkach to nawet ryba nie wezmie... A my musimy se radzic i to kosztem jakosci a pedały typu puciata i tak zarobia. Kolportaz to surviwal, zrobic tyle ile trzeba, rozgrysć kontrolera, albo wyrobić układ, a na konieć opierdzielic jak najwięcej makulatury żeby zarobic.... To jest lipa, razem z ojcem tak stwierdzilismy.

Paulina

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w firmie Ctrl System? Czy posiadacie jakieś aktualności? Czy firma prowadzi obecnie jakieś nowe rekrutacje? Jeśli tak, to na jakie stanowiska? Odpowiedzi na te pytania będą pomocne dla osób zainteresowanych pracą w firmie.

PapiertoZloto

BTL COMPLEX z Katowic ! Znacie ich?

TY
@PapiertoZloto

Super Firma:)

on
@PapiertoZloto

jasne że świetna 1 auto i jakoś będzie - ściema na rysorach

Paulina

@TY, wątek dotyczy firmy Ctrl System, czy o niej też posiadasz takie zdanie? @Ja, co masz na myśli w swojej wypowiedzi? Jaką opinię posiadasz o Ctrl System? Miałeś jakieś doświadczenia z tą firmą związane? Byłeś lub jesteś pracownikiem? Jakie Ty masz podejście do otrzymywanego wynagrodzenia? I co sądzisz o warunkach zatrudnienia? Wyczerpujące i merytoryczne wypowiedzi dają wiele cennych informacji przyszłym kandydatom o pracę w Ctrl System.

Paulina

@Ulotkarz Czy zgłaszałeś przełożonemu stan samochodu służbowego? Jaką odpowiedź usłyszałeś od pracodawcy? @Kolporter Napisałeś, że jesteś zadowolony z pracy dla firmy Ctrl System. Doceniasz też regularne wypłaty i dobrą współpracę z kierownikiem regionu. Jak Ci się współpracuje z pozostałymi pracownikami tej firmy i czy podzielasz niektóre z ich negatywnych opinii? @BRYLANT Wspomniałeś, że praca dla tej firmy jest ok. Czy mógłbyś napisać, co Ci się w tej pracy najbardziej podoba i dlaczego?

Kolporter
@Paulina

Nie podzielam , współpraca na dobrym poziomie

Zwykły

Stawiam że t(usunięte przez administratora)

@Paulina

Hahaha regularnosc haha... Dobra firma PR dba o oblicze...

Paulina

@Fiona, czy jesteś pracownikiem firmy Ctrl System? Jak długo już pracujesz w tej firmie i czy możesz napisać coś na temat swojej pracy? Czy zgadzasz się z opiniami na forum? Wśród negatywnych opinii znajdują się także i pozytywne, jak na przykład użytkownika @Kolporter. Co według Ciebie jest największym plusem w pracy dla tej firmy?

Makulurator

Fikcja trwa. Ten lepszy kto w czasie kontroli kolportażu lepiej się dogada z kontrolującym. Zawsze wpisze protokole te 95%. Heheh. Stawki za kolportaż musiałyby wynosić ok 6-8gr za szt. aby kolportaż był wykonany przyzwoicie. I to za miasto. A nie np. Carrefura gdzie 100 wiosek za 2 gr. hehehe. Czekam na upadek. Może szpece od marketingu w sieciówkach się obudzą.

n
@Makulurator

Co się stało wszyscy wodę nabrali? Co z odpowiedzialnością dawnych (usunięte przez administratora)??? Czy Pan AP wie co się u niego dzieje? Kto u Niego rządzi? (usunięte przez administratora)? (usunięte przez administratora)? Wyłączanie niektórych oddziałów, sztuczne zwalnianie, robienie czystek wg regionalnych aby skutkiem były kolejne podkopy pracownicze, aby kolejni podwykonawcy nagrywali innych podwykonawców tak jak to miało głośny skutek jakiś czas temu (usunięte przez administratora)? (usunięte przez administratora)?

Fiona
@Makulurator

Nie obudzą się nigdy , nie ma potrzeby

Ankor

Co to za nowa firma Alfa Logistic - czy warto z nimi wspolpracowac ?

@Ankor

firma jak każda inna, cwaniaki z dp co teraz sami maja spólkę, jak beda płacic na czas to dobrze jak nie to won

Bryant
@Ankor

Nie warto... chyba, że chcesz im napychać bebzony...W DP nic nie pokazali, to tutaj tym bardziej... zero wiedzy i umiejętności..... no chyba , że jak kręcić wałki, to trafiłeś na specjalistów!!!!

re:
@Bryant

ja dla niech robię ipłacą

10%

OSZALAŁEŚ? Mało tutaj wydymanych przez grubego Piotrusia

ulotkarz

DO pod inną nazwą

Re Re
@10%

(usunięte przez administratora) płaci ja też dla nich robie. W(usunięte przez administratora) też sa ludzie z(usunięte przez administratora)

BRYLANT
@Ankor

Ja też dla nich robię. Jest ok. Musi być jakaś (usunięte przez administratora) chłopaki się rozwijają. (usunięte przez administratora)podstawach (usunięte przez administratora) szybko się zawali. Nawet (usunięte przez administratora)im nie pomogą. Siema

re
@Bryant

(usunięte przez administratora) decyduja kto ma dla nich pracowac, kogo przytulic a kogo pogonic. kogo pod plaszczem przytulic bo spolegliwy i kazdemu moze (usunięte przez administratora) opier.oli.

sąd

ciekaw czy pogonią Rafałka i Beatkę, przeciez wystarczyło sprawdzic informację z forum, od kilku miesiecy pisaliśmy że jakosci kolportazu nie ma, rządzi układ.

ola
@sąd

ciekawe czy A wie ze jego trio RSz BŻ DO to kasę bierze za nic, przecież mają dbać o jakość kolportaży. Wydaje mi się że nadchodzi czarny poniedziałek dla tych postaci i niestety dal całej firmy.

Twardy
@ola

No i dobrze. Trzeba ludzi rozliczać za ich pracę. Jak coś źle zrobisz to rabacik murowany. Nie ma tutaj uprzywilejowanych. (usunięte przez administratora)

r
@sąd

Dokładnie. Gdzie w tym czasie był regionalny/a?(usunięte przez administratora) A dawna brygada z DP czyli(usunięte przez administratora)teraz łata tą sprawę. Ciekawe co będzie z regionalnym, odpowie za (usunięte przez administratora)? Czy będzie wysyłani(usunięte przez administratora) na kontrole dla zmiany tematu???

n
@Twardy

Co się stało wszyscy wodę nabrali? (usunięte przez administratora)

Pracownik Skupu

Nadeszła wiekopomna chwila :-) Zaraz mija styczeń............ Proszę o "ciekawostki" z branży na: prawda2018(małpa)onet.pl Przekarzę je znajomemu redaktorowi z Polsatu. Trudno.... Poświęciłem tej branży kawał życia. Skończyłem jako bankrut.

nike
@Pracownik Skupu

Ciekawostką jest że wieloletnie walnie w ch..j..a trwa nadal :)

mściwy joe

poszło

Mig

Lin

jaki redaktor z polsatu, przecież ta stacja powinna doskonale znać problem, bo została kiedyś wy..m..na przez jedną z dużych firm ogólnopolskich, była niezła afera, jak okazło się, że 90% nakładu poszło .......

Robert Kusiak
@Lin

ID MARKETING , tak to było pamietam . Polsat mocno wtopił .

Lin
@Robert Kusiak

bingo :) na okładce gazetki -program Polsat- Cichopek niektórym śni się po nocach :)

Mig
@Lin

Co to była za sprawa? Lata temu ID Marketing "zapomniał" mi zapłacić całkiem sporą fakturę....

reformator

Ulotkarz

Nie polecam pracy (usunięte przez administratora) .Szef jest beznadziejny , (usunięte przez administratora) tylko pracowników ,robimy po dużo godzin (usunięte przez administratora) ,po czym musimy się prosić o wypłatę . Ładuje tylko w (usunięte przez administratora).Na wszystko żałuję nawet na "służbowy samochód" którym , aż wstyd jeździć . Nawet (usunięte przez administratora), żeby jak najwięcej (usunięte przez administratora) zostało . Praca bardzo fajna ,jak i roznoszenie ,ale gdyby ktoś inny się tym zajął .

mały ale wariat

to właśnie polska wszyscy tylko umieją narzekać ,i to w necie bo w realu nie ma "twardzieli" . Pracuję też i dla ctrl i szanuje swojego regionalnego Pana Dominika R (JAK NIE POMOŻE TO I NIE ZASZKODZI) . Płatności ok.(usunięte przez administratora)

Mały ale wariat
@mały ale wariat

Ale(usunięte przez administratora)szybko działa napisałem cos dobrego o konkurencji i odrazu wywalili Ostatni raz tu jestem . żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Ctrl System Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ctrl System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ctrl System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ctrl System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ctrl System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ctrl System Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ctrl System Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 143 ocen.

Ctrl System Sp. z o.o.