Opinie o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

Jesteśmy niezależnym operatorem pocztowym, który od dekady specjalizuje się w dostarczaniu materiałów marketingowych – takich jak gazetki firmowe i ulotki – bezpośrednio do wybranych grup odbiorców. Zajmujemy 1 miejsce na rynku pod względem jakości usług.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

Kolporter

Bardzo dobra firma polecam praca dla niej to przyjemność. Pracuje już parę lat więc wiem co piszę. Pieniądze zawsze na czas dyrektor regionu pani Beata zawsze można liczyć na jej pomoc. Ci co piszą tutaj i narzekają nie potrafią spełnić wymogów firmy co do jakości kolportażu dlatego też nie pracują dla Ctrl a także tyle w temacie pozdrawiam

JARZĄBEK
@Kolporter

HHAHA. dAWNO SIĘ TAK NIE UŚMIAŁEM

wielki wódz
@Kolporter

(usunięte przez administratora)słońce narodów, wielka myślicielka , niedogoniony autorytet. On w wieku 3 lat zredagowała i wydrukowała pierwszą ulotkę dla sieci sklepów (usunięte przez administratora)....sam rozniosła, uzyskując wynik kontroli 107,97% JEST TO NAJWYŻSZY WYNIK KONTROLI WPISANY DO KSIĘGI REKORDÓW GUINESSA :)

Bareja
@JARZĄBEK

Komedia MIŚ w papierowym wydaniu hehehegehe

pikolo

(usunięte przez administratora)weź się za leniwych i zepsutych podwykonawców bo zaraz znowu narobią ci problemu. Ciekawe czy dalej mają(usunięte przez administratora) trzymany (usunięte przez administratora)?

szeryf

nie polecam to jest (usunięte przez administratora)

Pati

Firma bardzo rzetelna, płaci na czas, polecam

To
@Pati

(usunięte przez administratora) weź już przestań!!!!

Dyrektor Generalny

wyśmiali mnie i moje zdolności

nie zapamietałem

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Forum dystrybucja polska

(usunięte przez administratora)...Bardzo dobra firma _polecam

WWW.ULOTKI.FORA.PL
@Forum dystrybucja polska

Polecam ,firma rzetelna dba o podwykonawców .

precz z cenzurą

Gdzie ULOTKI znajdę Różne FORA nas pytają W PL zostaję

precz cenzurą

ulotki (usunięte przez administratora)

Peek

Od rana moje wypowiedzi są (usunięte przez administratora), ciekawe(usunięte przez administratora)za monitorowanie tego profilu ? Nie rozumie dlaczego komuś przeszkadza wpis o stronie z opiniami dotyczącymi tej branży, chyba że za dużo śledzenia na innych stronach i brak dostępu do usuwania niechcianych wpisów. (usunięte przez administratora) i również się rozbudzi do życia.

roznosiciel

Widzę , że (usunięte przez administratora) szaleje na forach. Proszę o przeniesienie dyskusji bez cenzury na: (usunięte przez administratora) Mile widziani również Zleceniodawcy

Dobrze że ktoś wziął się za tych niespełnionych ambicjonalnie hejterów i te nieprawdziwe opinie. Polecam wspolprace z ctrl, dobre stawki i kasa zawsze na czas. TAK TRZYMAĆ! !

hehehe
@Monika

hehehehehehheheheheh nos Ci urośnie PINOKIO

Iza

Sporo dobrego słyszałam o firmie i chciałabym podjąć tu pracę. Warto?

?

a co dobrego słyszałaś ?

Daniel
@Iza

Warto, polecam pracę w tej firmie.

Eko mak
@Iza

Tak warto szukaja w poznaniu pakowacza gazetek

podwykonawca

czy szukacie rzetelnych podwykonawców ?

na czarno

nikt nie powie tu o ludziach co roznoszą ulotki na czarno po prostu nie stać ludzi zatrudnić na umowę o pracę tak stawki spadły. Podejrzewam że 80% polski robi na czarno w budowlance myślę że jest lepiej.

Tak tak

Czego byście tu osiołki nie napisali to kto ma wiedzieć ten wie - ctrl to najlepsza i najuczciwszy firma w tej branży . Najzabawniejsze jest to, ze większość tu piszących - do czego się nawet przyznajecie to byli podwykonawcy Dp i obecni sky. Skoro jesteście tacy wspaniali i uczciwi to dlaczego wasza firma Dp upadła ? Między innymi a może glownie przez was - bandę rozochoconych złodziei . Tak tak - czasy nierobienia i wożenia na skup się kończą . Poznań - dobre... tyle co było na tych zdjęciach to wam kaczmarki i inne prlowskie barany dziennie zostawało . Zostaliście pozbawieni pracy - sorry to Dp padło , wiec co - ctrl ma zwalniać swoich i brać Was - żebyście doprowadzili kolejna firmę do ruiny ? Dobre.... Uczciwość sky ? !!!! To ci którzy woza w Polskę polowe nakładu stokrotki ? Ci którym skuteczność w Lublinie wychodzi poniżej 30 Proc ? Tak szybko jak zaczęli wzrastać tak szybko będą opadać - i uwaga !!! Pilnujcie swoich przelewów bo już brakuje w kasie ....

Jestem na nie
@Tak tak

(usunięte przez administratora).Podwykonawcy (usunięte przez administratora) mieli doprowadzić DP do ruiny (usunięte przez administratora) ciekawe tylko dlaczego wśród ludzi(usunięte przez administratora) jest tylu wierzycieli DP. więc z tego co tak wypisujesz wszystko wskazuje na to że(usunięte przez administratora) pracujący dla Dp też doprowadzili tę firmę do ruiny.To gdzie tu dobry przykład .

A ja na tak
@Jestem na nie

Chyba jednak nie tak wielu. 90 Proc ludzi na tym forum nie ma nic wspólnego z ctrl . Będzie bum jak to kolega , który wysłowić się nie potrafi pisze - Ok. W druga stronę będzie zawsze bum x 5. Ha ha - znudził się nick Rozbujnik czy tez Rozbójnik - w zależności jak tam z ortografia przypasiła ??? Większość podwykonawców wartych istnienia ( choć nie wszyscy ) w odpowiednim czasie podziękowała Dp , odzyskując kasę . Reszta ślepych i głuchych - cóż - na dno tam gdzie wasze miejsce obok grubasów .

filozof z racklingu
@Tak tak

kto to napsiał, chyba nasz nadworyn gebels-propoagndysta z kontrola może to Rsz? Próbujesz ugaśić ogień kocem z papieru. kliencie już widzą, co z was za ziółka. Twoj wpis obrazuje cała waszą politkę, ściema itd

Ktoś
@filozof z racklingu

Ktoś kto ma odrobine rozumu w odróżnieniu od ciebie . Pożyjemy zobaczymy . Takich krzykaczy na tym rynku już trochę było .... i skończyli bezrobotni. Złodziejstwo ma bardzo krótkie nogi. Pamiętaj o tym .

Ortografia

Jak już to klientom a nie klientą. Po drugie badając docieralnosc na wszystkie możliwe sposoby jakość ctrl może nie idealna bo na to nie pozwalają zbyt niskie stawki i brak chętnych do roznoszenia jest zdecydowanie najwyższa wśród wszystkich firm dystrybucyjnych w Polsce . Dziękuje , do widzenia.

Rafałek na wypowiedzeniu

Ortografii :))

Poznan
@Ortografia

Nie ma co się spinać . Ta banda po przejęciu tesco na Poznaniu już pokazała jak się pracuje. Pierwsza akcja coś tam roznieśli a od drugiej hulaj dusza piekła nie ma . Kaczm w swoim żywiole , nauczył się w Dp jak nosić tesco ....

Ortografia

A co to jest dyslekcja? Może chodziło ci kolego o dysleksje ? Pewnie masz tez niedobór szarych komórek , dlatego takie pierdoly piszesz . Pewnie mylisz tez tonę z kilogramem . Ograniczony typ.

No wreszcie
@Ortografia

Typek pewnie tak pracuje jak pisze . Tacy ludzie są bardzo podatni na wpływy i pewnie dlatego tracą kasę jak przy współpracy z Dp. Wytyka tu innym błędy a prawda jest taka ze żyje tylko i wyłącznie ze skupu makulatury bo w złodziejstwie i oszukiwaniu nie widzi nic złego . Ciekawe dlaczego nie starczyło mu rozumu na odzyskanie kasy z Dp . A teraz płacz i krzyk. Chwile to potrwa , później przestawi się na zbieranie puszek i dalej swój ulubiony skup będzie odwiedzać .

Lin
@No wreszcie

lingwistyka, ortografia .... wracamy do tematu. Wasz przywódca w 2017: (usunięte przez administratora) dalej może jeszcze nie wiesz, a może gł..pa walisz ( raczej to drugie) problemy na Pomorzu, Śląsku (usunięte przez administratora) A ty bawisz się w nauczyciela j.polskiego

Właśnie tak
@Lin

Dokładnie . Bo takich jak Wy trzeba uczyć wszystkiego od podstaw . Począwszy od j.pol. i wysławiania się poprzez uczciwa prace aż do szacunku dla samych siebie . Z polskim jak widać problemy macie , uczciwa praca się nie skalacie a co do szacunku .... hmmm - to wy robiliście za darmo dla Dp . Jeśli ctrl wydał nawet i 10 mln - co ci do tego ??? Płaci podwykonawcom - płaci - wiec w czym problem . Poza tym baranie - to się nazywa inwestycja... no ale o czym tu gadać z chłopkiem , który prezentuje poziom podstawówki . A drugie pół polski was zje .... tak to jest mocniejszy pozera słabszego . Zgadnij w której jesteś grupie .?

Pakiecik
@Lin

O co ci chodzi z pakietami ? Nosiłeś je ? Nie ? A ja tak . Płacili więcej niż za pojedyncze gazetki a roboty mniej bo wszystko poskładane . Poza tym prawie cała Europa nosi pakiety bo to jedyna przyszłość gazetki reklamowej . Na tym forum dochodzi już do paranoji - z zalety czyni się wadę ! Firma chce wprowadzić gazetki reklamowe na wyższy poziom po to aby wszyscy jeszcze trochę z tego biznesu wyżyli , inwestuje kasę a durne towarzystwo na go worku wylicza pakiety jakby to nie wiadomo jaki cios dla branży był. Te wasze utyskiwania potwierdzają to co AP zawsze mówi - duża cześć kolporterów woli pracować dla Dp za polowe stawki albo nawet za darmo bo tam nikt niczego nie wymagał . A ctrl wymaga jakości i tu tkwi problem - złodziejaszki... Jedyny minus pakietów to taki , ze nie można ich oddać na skup bo są zafoliowane i to w gruncie rzeczy was boli i martwi. To obnaża cała prawdę o krytykach ctrl i pakietów .

Ze co???

A ty na co wydajesz swoją kasę ? Rozlicz się może tutaj na forum ?

Stokrotka
@Tak tak

Coś nikt nie komentuje nakładów stokrotki .... Ups .... wydało się ???

Trio z dp
@Poznan

hehehe nauczył się w DP (usunięte przez administratora) czyli sprawa jasna :)))

Karol
@Pakiecik

to dlaczego nie ma dalej tych cudownych pakietów ?

Karol
@Pakiecik

Rafał przestań......(usunięte przez administratora)

Żółty

Nie zastępcze tylko prawdziwe . Złodziejstwo na skale niespotykana się w tym przypadku odbywa . Panie Kaczm - nawet pana rozumiem ... dotknęła ustawa deubekizacyjna , emeryturka poszła się j..... to trzeba powalczyć co by mieć za co dalej egzystować .... trzeba było w zeszłym roku przyjąć ofertę pomocy , ale wolało się dalej tesco i inne na skupy wozić .

Żółty

Nikt nikogo nie obraza tylko fakty pisze . Ale tak to właśnie w Waszym wykonaniu wyglada - jeździć po innych a jak ktoś pojedzie po tobie to nagle moralność się odzywa . Kali może tak ...? Co do ilości kolporterów to gazetki ctrl nosi ponad 3500 osób , są miasta gdzie pracuje 60 lub 100 a są gdzie 3(małe miasteczka , wsie ). Fakty kolego , fakty.

oNa
@Żółty

hahah. Ta branża musi (usunięte przez administratora). Może włąściciele zleceniodawców (usunięte przez administratora)

On
@Żółty

(usunięte przez administratora) 3500 kolporterow(usunięte przez administratora)

Czerwony
@Żółty

Zatoniesz poinformowany (usunięte przez administratora)

Smutny
@Żółty

Chłopie, tylu to we wszystkich firmach(usunięte przez administratora).Napisz ,że wszyscy na umowie i macie sieć magazynów ,tabor samochodów.(usunięte przez administratora)

@Smutny

Dokładnie jak piszesz . Mamy wszystko . Od ludzi poprzez magazyny po sprawnie działający transport . Wszystko funkcjonuje tak jak powinno .

@Czerwony

Jeszcze trochę a miarka się przebierze i nie będziesz wiedział gdzie oczy schować jak odpowiem po swojemu . Jedyne co mnie powstrzymuje to chęć dbania o branże , ale granica niedługo będzie przekroczona i wtedy będzie bardzo boleć.

stalin
@Żółty

tak logistyka funkcjonuje, (usunięte przez administratora) . Jak z komuny, wiece, hasła, statystyki,......(usunięte przez administratora) .

Zolty
@stalin

Twój teren to chyba skup skoro nie widzisz naszych gazetek . To by się zgadzało . Nieroby z Dp i sky pouczają ctrl o terenie . Dobre ....

Adas

Dziękuje za radę , nie skorzystam . Płace im za ściganie nierobów w terenie . Miara ich skuteczności są wpisy na tym profilu . BZ i RSz właśnie dostali dzięki wam premie .

Żółty

Dokładnie . Ponad 50 Proc rynku skupione w ctrl. Prawda, ze Niezle co?

Stalin
@Żółty

Niezle to (usunięte przez administratora) zaufanie klientow, moze(usunięte przez administratora) NOl.....co? tylko czy to przejdzie?...

Wolter

Dokładnie zgadzam się z Tobą. Masz rację całkowitą

Podwykonawca ctrl

Firma płaci na czas. Cieszy się zaufaniem klientów , dba o podwykonawców . Czas kończyć te dyskusje. Amen .

EWA
@Podwykonawca ctrl

CO TO ZA BZDURY KOLES PISZESZ

Ktoś
@EWA

Widzę , ze Ty bzdury piszesz. (usunięte przez administratora)zapłacił na czas ????

Firma Ok, polecam . Stawki są niskie ale płaca na czas. A to rzadkość w branży .

Bili
@Zainteresowany

90 dni później :D

Koleś
@Bili

A jak ma być 120 dni?

Adas

Ciebie to bym nawet zatrudnił. Nawet dobrze gadasz. Tylko skończ z ta nieudolna próba pisania wierszem. Jak coś - zgłoś się - dostaniesz możliwość wykazania się ... tylko musisz pamiętać ze to co wydaje się czasami proste w praktyce bywa niemożliwe . Poważnie - chcesz podziałać - namiary pewnie masz .

filozof z recyklingu
@Adas

mam namiary ... praktyka jest prosta, po prostu trzeba robić swoje i wszystko jest możliwe. Lepiej daj ogłoszenie i zacznij szukać prawdziwych menadżerów. W biznesie ponoć jest teoria, na ważnych stanowiskach zmiana co 4-5 lat. Szkoda mi Ciebie, poważnie, sama cel był niezły, był blisko, ale jego realizacja ......

Ojciec dyr.

To już zaraz koniec)poważnie

@filozof z recyklingu

Dziękuje za radę . Nie chce umniejszać Twojej wiedzy ale chyba nie prowadzisz firmy porównywalnej z ctrl , jeśli jestes z tej branży ,wiec spróbuj praktyki a wtedy pogadamy . Póki co to ctrl ma większość rynku, zawirowania będą zawsze. My robimy swoje .... przede wszystkim próbujemy poprawiać rynek . Co do wykonania to z ocena bym się wstrzymał bo dopiero zaczęliśmy . Pozdrawiam .

ciekawy
@Adas

Póki co (usunięte przez administratora)rynku??? Jak to przecież dużą część klientów ma postmaster no limits i abc wiec jak możecie mieć większość rynku??? czyżby (usunięte przez administratora)???

Ciekawy
@ciekawy

Dlaczego z mojego komentarza zostały (usunięte przez administratora) najważniejsze fragmenty, w tej postaci nie ma on żadnego sensu!! (usunięte przez administratora)

Już nie długo koniec

Po tym jak(usunięte przez administratora) widać wszystko na temat tego (usunięte przez administratora)

Skandal !

I (usunięte przez administratora) - może (usunięte przez administratora) - idziemy na inny portal

SB

totalna dezinformacja , (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ctrl System Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ctrl System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ctrl System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ctrl System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ctrl System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ctrl System Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ctrl System Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 143 ocen.

Ctrl System Sp. z o.o.