Opinie o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

Jesteśmy niezależnym operatorem pocztowym, który od dekady specjalizuje się w dostarczaniu materiałów marketingowych – takich jak gazetki firmowe i ulotki – bezpośrednio do wybranych grup odbiorców. Zajmujemy 1 miejsce na rynku pod względem jakości usług.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

upadek

jeszcze czegoś takiego nie było, jak w ciągu roku padnie DP ,(usunięte przez administratora), Sky, Mb

Jeden madry

Dokładnie kolego . Widać jeden myślący . Teraz dopiero się zacznie...

firma Krzak

(usunięte przez administratora) które trwa od lat. JA DBAM TYLKO O SWOICH KLIENÓW ..A NIE DZWONIĄ I DOMAGAJĄ SIĘ KOLPORTAŻU ZA (usunięte przez administratora) hahahhahahaha (usunięte przez administratora)TO NIEPRAWDA BO MAMY 3500 KOLPORTERÓW W POLSCE.(usunięte przez administratora) macie co najwyżej kontakty do 60-80 podwykonawców, bo tylu zostało nas w Polsce.

Dziwne
@firma Krzak

To dbaj sobie dalej o swoich klientów za 5, 10 czy 15 gr. Tylko to forum jest dla pracowników ctrl wiec po co tu szczekasz ? Sprzedawca marchewki na targu w niedziele nie wchodzi na profil tesco żeby ponarzekać ... bo po co ? Jak w każdym interesie chodzi o skale .... chyba ze pracujesz dla ctrl ? To jeszcze lepiej - odkryje przed tobą prawdę , do której ze względu na pewne ograniczenia sam nie dojdziesz - bez nakładów ctrl czy innej ogólnopolskiej firmy możesz mieć klientów za 30 gr a i tak nie pożyjesz bo jest ich za mało . Wiec nie kąsaj ręki która cię karmi bo cię skarci .

Red
@Dziwne

"Tylko to forum jest dla pracowników ctrl wiec po co tu szczekasz ? " No chyba coś ci się pomyliło(usunięte przez administratora) .......... bo pracownikami to raczej nie jesteście . (usunięte przez administratora)

No właśnie
@Red

Dokładnie . Dla pracowników , nie współpracowników . Nie podoba się współpraca - do widzenia

Ale będzie
@upadek

Wszystko się zgadza. Przetrwa tylko ctrl i cała obecna na tym forum banda prosić będzie o możliwość współpracy .

@Ale będzie

Przetrwa po was (usunięte przez administratora)

filozof z recyklingu

(usunięte przez administratora). Zresztą kim, jak(usunięte przez administratora) ....Możecie skrzeczeć ludzi obrażać, ale kości zostały rzucone ...(usunięte przez administratora) dużo, o was, o branży, o skupach, o waszych słabych stronach. Wyobraź sobie dobrą jakość kolportażu i zero problemu. Niestety jesteście łatwym celem(usunięte przez administratora).

Prawda
@filozof z recyklingu

100% prawdy(usunięte przez administratora)

audyt

da radę dogadać sie z firmą audytorską Mands?

Audytor
@audyt

Pomyśl to nie boli i nie pisz tu takich rzeczy bo nawet jeśli to i tak nikt się do tego nie przyzna.Pomyśl to zrozumiesz To tak jak byś napisał kupie zwolnienie lekarskie tylko napiszcie jak.

nie noszący

jeszcze jak................:-)

Bolo
@audyt

Do roboty bo Jyska od trzech miesięcy nie dostaje a tobie kabzon rośnie a na koncie kasy przybywa z makulatury .

jyskowiec
@audyt

a jest ktoś jeszcze nie dogadany?

A
@jyskowiec

konkrtenie w jakich miastach nie ma kolportażu lub jest słaby?

nick

we wszystkich

łapacz promocji
@audyt

po raz kolejny znowu nie dostałem JYSKA, ROSSMANA, KIKA i PEPCO.

jano
@łapacz promocji

A nie musisz dostać obejrzyj sobie gazetkę w internecie zamiast biadolić i bezmyślnie klepać w klawiaturę , straciłeś tyle czasu .

ex
@jano

faktycznie od dłuższego czasu chyba od roku nie widziałem tych gazetek, a powinny do mnie docierać

recykling
@jano

Ja nie mam dostępu do internetu. Chciałbym sobie poczytać wersje papierowe. :-)

łapacz promocji
@jano

Ja nie muszę. jak moja chałupa obejmu wyznaczone rejony?

jano
@łapacz promocji

No i widzisz pod strzechy nie trafia już literatura darmowa . a ja pytam gdzie jest NEMO tfu NETTO zginęło biedna rybaka

Wroclaw
@A

We wrocławiu nie ma od paru miesiecy tesco i innych ulotek Panów P i pana SN

niedźwiedź
@Wroclaw

Wrocław to stolica kultury, wiec kulturalnie odpowiadam: od..pie...rd..ol się

Szala
@audyt

Wszystko da rade trzeba tylko chciec

Kultura
@niedźwiedź

Wrocław niby taki kulturalny, a słownictwo niczym zaczerpnięte od Sebiksów.

Rraz
@Wroclaw

..czyli dalej Dolnyśląsk, bez zmian masz układ nic nie robisz,

Max
@Rraz

układ chyba polski nigdy to nie było noszone i nie bedzie za te pieniadze to sobie mozna, a klienta jak niezalezy to ich sprawa. A jak zrobią łączeniówki to z 10% roznoszonych gazet zrobi się 2 % .

miastem rządzi mafia

We wszystkich

Kontroler
@Max

Przecież to audytor z Wro. Rusz kopyta :-)

Frankenstein

(usunięte przez administratora)na to szans. Skoro teraz nie udało mu się tego (usunięte przez administratora). Pożar strawi wszystko. (usunięte przez administratora) Stracimy tylko my bo oni mają swoje inne biznesy i zawsze spadną na 4 nogi

Pan Adaś

Taaak. Doskonała opinia . Faktycznie o jego braku zdolności strategicznych świadczy przede wszystkim fakt, ze w ciągu kilku lat wraz ze wspólnikami zbudował największa i najlepsza firmę dystrybucyjna w Pl. To się nazywa obiektywna opinia .

Sky 50 Proc

Czy wszyscy dostają na magazyn od sky post 50 Proc nakładu stokrotki ?

Dyrektor Generalny

wyśmiali mnie i moje zdolności

nie zapamietałem

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czesc co slychac w branży? Jakies zmiany bo dawno mnie nie bylo na forum

Zaściankowy

Przeglądam to forum od 2 dni - w zasadzie dowiedziałem się o jego istnieniu przez przypadek (szukałem info o DP). Czy ktoś mi rozwinie Bż Rsz DO - oczywiście co najmniej jednego się domyślam. Oraz czy ktoś mi przybliży co się takiego stało że "pieski węszą"?

Do on

Taka rada. Postaraj się chociaż trochę to może twoje wpisy nie będą wyglądać na akt desperacji właściciela konkurencyjnej firmy . Jakbyś nie czarował to klienci doskonale wiedza gdzie można się spodziewać jakości . Wpisy jednego czy drugiego desperata , czy tez podrzucone 5 paczek ( które już urosło do 20 ton ) wiele tu nie zmienia . Zapewne masz kolporterów za skończonych durni bo pisanie takich (usunięte przez administratora) z myślą ze ktoś poważny w to uwierzy świadczy ze o czytających to forum masz nienajlepsze zdanie . Pachnie to trochę BW - wiele krzyku i zapowiedzi a później nic z tego nie wynika . Ale pewnie i tacy jak ty znajdują słuchaczy i to właśnie jest problem tej branży. Wymysl coś lepszego i nie rób wpisów co minutę pod innymi nickami bo wyglada to zabawnie .

urlopowicz

powiem wam tak lepiej teraz jechać na 2-3 miesiące na wakacje, wyłączyć telefon.

dyrektor

nie dostałem tesco, rossmanna, jyska, carrefour, netto, a mieszkam 100m od tych sklepów !!!!!!!!!!!!!!!!!

takaprawda
@dyrektor

W Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu itp. wszystkie gazetki do obejrzenia, przeczytania znajdują się na skupach.

Ojciec dyr.
@dyrektor

W Łodzi ? ...100% zrobione ;)

Sprawiedliwy

(usunięte przez administratora) Twój czas nadciąga. Jesteś człowiekiem bez zasad jak Dębiec złotousty..

Dil

Znam takich co wywożą 99% a procent oddają zbieraczą makulatury bo mają dobre serce

Darek B.

Zablokowali kasę ale Stokrotka i Carrefour dla Sky Posta !!!!. Nie wprowadzaj ludzi w błąd !

kasa
@Darek B.

no wałsnie słyszłe że dla(usunięte przez administratora) dlatego zaczynam się bać o swoje, sky mnie nie intersuje,

rutkowski
@kasa

i tak nad wszytkim czuwa SHIFT sp. z o o, to wszytko dobrze pomyslane, w tej spólce należy szukać powiązań

Darek B.

Ty się nie przejmuj CTRL, bo jak będzie trzeba to A.P. sprzeda swoje Porsche, a jak Sky Post ma problemy to raczej D.B. swojego moczu nie sprzeda na wolnym rynku

Pajac

Kolejny pajac na forum . Dla ciebie można mieć tylko jedna radę - szybciutko , jeszcze dziś zrezygnuj ze współpracy . Wystarczy tylko tyle zrobić i już nie musisz się bać o swoje .

Pajac nr 2
@Pajac

A zaplacisz mi wszystko od razu nie za 60 dni

akcja

dla zainteresowanych kontakt: 22 55 60 500 sygnalista@uokik.gov.pl i zapewniają anonimowość

Media c.

AP już załatwił sprawę imperator jest jeden. Audyty na Poznaniu na 100% reszta Polski tak samo.(usunięte przez administratora)

Pstryk w nos
@Media c.

Dokładnie . I za karę sky post stracił polo market , Konin i okolice . Każdy musi znać swoje miejsce w szeregu także nie skakać ...

lord vader
@Media c.

pamietam gwiezdne wojny impertor zginał a imperium rozpadło się:)

Poznaniak
@Media c.

Nieprawda , sprawa tylko tu tak wyglada bo komuś zależy ale u klientów wrze , nawet MC jest zestresowany ...

UWAGA TVN - prawda

Cześć, przyglądam się od dłuższego forum i wiem co czuje większość z Was (osoby, które są podwykonawcami). Nie ma co ukrywać, że coraz ciężej jest utrzymać ekipę wraz z flotą. Ja robiłem dla PM i DP, ale niestety podzieliłem los kilku firm z branży. Wszystkie zlecenia przejęli CTRL-owcy. Tyle lat dobrej pracy i tutaj bez większej ściemy. Pomijam fakt terminowych płatności, ale tutaj mogę być sobie sam winien, że nie byłem asertywny i jak dochodziło do opóźnień w przelewach to potulnie czekałem. No też było to podyktowane wiedzą, że mogą mnie kimś innym zastąpić. Życie... Widzę, że przewija się temat ogólnopolski, aby wciągnąć w to Polsat. Nie wiem, nie oceniam, bo nie wiem kto za tym stoi. Mój kuzyn pracuje od ponad 5 lat w oddziale krakowskim Uwagi z TVN. Jest jednym ze "śledczych", jak zwał tak zwał. Wiem, że oni bardzo mocno drążą tematy. Może nie poszedłbym w tym kierunku, ale sorry, zostawili mnie praktycznie z dnia na dzień z autami, pracownikami i to 2 na umowę, bo kilka lat razem. Już nie wspomnę o kredycie, ale to prawie każdy ma...no zapewne oprócz Szanownego Zarządu CTRL. Jeśli macie jakieś info, które może być tropem ujawnienia jakiś przekrętów z sieciami to dajcie znać. Mój mail to wojcikmarek1976 @ gmail.com Macie jakieś zdjęcia, maile itp, które możecie wysłać to będę wdzięczny. Na razie nie piszcie swoich danych w mailu, jak coś ich zainteresuje to będą pisać do Was bezpośrednio.

????
@UWAGA TVN - prawda

Fajny pomysl. Tylko jak to niby chcesz zrobić ? Żeby powstał jakiś materiał to ktoś z nas podwykonawców musi zostać głównym bohaterem . Czyli odwieźć na skup to co mu ctrl zleca, czyli załatwić sobie sprawę karna . Chyba ze czegoś nie rozumiem

@????

Czy ja skierowałem powyższy post do obecnych CTRL-owców? Raczej nie. Nie mam zamiaru ingerować w firmy współpracujące z nimi. To ich sprawa (gwóźdź do trumny) i wybór. Przecież nie wszyscy dla nich pracują, a wiem, że jest dziesiątki firm, którym zaleźli za skórę. Długo nie musiałem czekać, po 15 minutach mam pierwszego maila z Pomorza. Nie chcę się ekscytować, zbyt dużo emocji i chamstwa wypłynęło na tym forum. Mi nie zależy na chwilowym wylaniu frustracji jako anonimowy nick (chociaż rozumiem anonimowość). Mimo, że sytuacja mnie bardzo mocno dotknęła to chcę, aby ta sprawa miała finał, a nie tylko została wpisem na tym forum.

Prawda z Gliwic
@UWAGA TVN - prawda

Ja bym się mocniej przyjrzała firmie Eligo z Gliwic i ich powiązaniach z Ctrl i resztą. To prawda, że to oni kupili częściowo Post master i abc?

Bili
@UWAGA TVN - prawda

Moze chcesz (usunięte przez administratora) wzioł Cię pod swoje skrzydła? Wątpie ze Ci co tu piszą coś zrobią. Faktycznie może jest potrzebne oczyszczenie .....

@Bili

To chyba by była krótka droga do totalnego bankructwa. Od kiedy to firmy ogólnopolskie mają zarabiać na karach dla wykonawców. To chyba toksyczny system. Ja sobie poradzę, nie od dzisiaj jestem na tym świecie. Z tą dwójką pracowników mam alternatywę, auta, też są potrzebne do tego. Nie mam zamiaru brnąć z Monopolem w stawki oo 1,5 gr, jak nie niżej, w przyszłości. Dostałem maila, a w nim info o zastraszaniu i blokowaniu zleceń z DP i innych. Ktoś miał podobnie? Podobno jakieś wycieczki sobie po Polsce robią i przekonują do dobrej zmiany. Haha dobrej...

recyklingtator
@UWAGA TVN - prawda

Bardzo mi zależy, żeby tę branżę oczyściło. TOTALNIE. Rób swoje - wspiera cię południe ;-) PS. PL - gdzie są moje pieniądze!?

BoGu

Tylko z NAMI jesteście w stanie zwalczyć monopol... Tylko MY wiemy jak to zrobić!!!!! https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21452146 Hejterom i pieskom Adasia mówimy stanowcze NIE!!!

@BoGu

co znowu chcecie, przekierować rozmowę na inne forum?

Zdziwiony
@UWAGA TVN - prawda

Powiedzcie mi palanty o co wam chodzi? Nawet jak ktoś kogoś kupił? Czy nowy właściciel ma obowiązek z wami współpracować? Czy nie może sam zdecydować i zmienić firmę w dowolnym mieście?tacy jesteście zajebisci to załóżcie własna firmę ogólnopolska i wtedy pogadamy

Lin

a jeszcze jedno w abc i postmaster prezesi zostali, przez lata byli zadwoleni z podwykonawców i nagle zmiana ?Jaki powód ?MONOPOL...Ciekawe co powiesz jak z dnia na dzień ciebie pogonią za nic... nie dzwi się że ludzie są wkr..wie..nie, Z DP troche inna sytacja ale też był tam pracownik CTRL...

nick

Częstochowa

Panie Marku zdjęć jest mnóstwo ale kto to zechce oglądać. Dostają w kieszeń i mało ich interesuje jakość

realista
@Lin

Wydoili ile się dało i sprzedali firmę do ctrl, który to kupił pod inną nazwą omijając urząd ochrony konkurencji. Najważniejsze darmozjady dostały jakieś stanowisko i jest git. Tak samo było z IDM. PAN GURDA po rozwaleniu firmy i wydojeniu kasy poszedł do POST Master. Normalka. A wy na nich zasuwacie. Oni zmieniają fury, budują willę, jeżdżą po świecie i się cieszą.

Dociekliwy
@Prawda z Gliwic

To przecież jedna macha , wszyscy siedzą w jednym mieście , w jednym albo drugim biurze i ustalają co zrobić .

Skupolog

Witam serdecznie co tam się stało w Poznaniu??? Czyżby kartel popełnił błąd??

Dyrektor marektu
@Skupolog

nic się nie stało sprawa załatwiona poprostu inne środki transportu wielkie halo

Eko mak
@Dyrektor marektu

Jestes śmieszny. NIE DACIE RADY WRZUCIC TEGO POD DYWAN.

Eko mak
@Dyrektor marektu

Dzisiaj byli u mnie detektywi i robili zdjecia ulotek.ciekawe kto za to zaplaci Panie B

morfeusz

nie do końca ? Uwierz, czy ktoś za garść srebrników, decydował się na taki układ gdzie miliony wywalane są w błoto ? Możliwe że jest jakiś układ, ale klient myśli, że gazetki są roznoszone bo ma wyniki audytyów. Ciekawe jak długo będzie żył w takim przeświadczeniu że wszystko jest super. Pamiętaj nikt nawet w układzie nie pozwoli sobie na oszustwo na tak wielką skale, może niebawem kliencie sieciowi zrozumieją ,że żyja w MATRIKSIE

Kolo

Jeszcze 2 - 3m-c i koniec...

Szala
@Kolo

Koniec czego

Lin

Dobra pora na częściowe podsumowanie forum, bo jest tego tyle, że warto przypomnieć: 1. Spółki w jakiś sposób powiązane CTRL, POSTMASTER, ABC DC, NOLIMITS24 2. Upadek(prawie) DP i mega długi podwykonawców KK dalej mami..? 3. Ma być dokument w telewizji obnażający układy, powiązania, fuszerkę całej branży 4. Podwykonawcy innych firm (przed wykupem) na bruku 5. Układ Dolnośląski dalej działa i nic się nie zmieniło, chociaż Zarząd pewnie czyta wpisy. 6. Osoba o najgorzej reputacji na forum ---BZ ??? 7. Nieważna jakość kolportażu , ważne układy, powiązania ? 8. Skypost robi Stokrotkę 9. Mbprofil przejął Tesco (jedno województwo) 10. Ponoć mają być kolportaże łączone ? 11. BW i PL otworzyli firmę 12. Ponoć potaniała makulatura -? ciekawe dlaczego?:) Oczywiście to moja subiektywna ocena - analiza postów:)

@Lin

Chcesz wiecej daj na priv

znowu nie dostałem gazetek a z okna widzę KIKa Rossmana i Tesco

Roman
@Dyrektor

Jak jesteś taki ciekawy i masz blisko to idź se do sklepu i se weź a ty taki wygodny jesteś i do domu chcesz

Sekretarka
@Roman

Dyrektor ma dostać gazetkę dlatego jest dyrektorem i widzi wszystko a Roman do roboty się weź jak bierzesz za coś kasę.

@Sekretarka

chyba pora zmienić firmę audtorska, co się dziej z moimi gazetkami ... jestem zniesamczony po raz ostani miała miejsce taka sytacja.

Sekretarka
@Dyrektor

Przepraszam Panie Dyrektorze jutro się tym zajmę, trzeba porozmawiać tym Romanem dlaczego taka sytuacja się powtarza albo zmienić firmę kolporterską tylko na jaka?

Rpman
@Sekretarka

Roman nie nosi gazetek , Roman najął do roboty ukraińców i bezdomnych a sam leży do góry brzuchem na Karaibach

jaja
@Dyrektor

nikt z Was tego nie nosił a płaczecie tak jakbyście całe miasta wraz z wszystkimi wioskami robili!!!! stało się co się stało nic nie zrobisz.....

Volo
@jaja

Rozumiem z pokora przyjmuję do wiadomości , że naszła dobra zmiana

@Volo

gdzie moje gazetki ??- mówili, że dla podwykonawcy 1,5 gr to i tak za dużo, przecież "Ciechocinek" zrobić za 70 zł to chwila . Obecywali.....ja się pytam gdzie moje gazetki ?

wiesia
@Dyrektor

faktycznie, gazetki Tesco jeszcze nigdy nie dostałam....

Konkurencja
@wiesia

A ja dostałem pełny nakład i z tego co widzę gazetki są na całym osiedlu i nie tylko .

hh
@Konkurencja

powiedz gdzie ?

Volo
@Konkurencja

No pewno dostałeś pełen nakład .......... do swojego magazynu który jest zlokalizowany na osiedlu w garażu

robol

hahaha czytam czytam niektóre wpisy całkiem dobre inne tragedia; W RANKINGU WSZYSTKICH BRANŻY UWAŻAM,ŻE TA NASZA TO NAJWIĘKSZA ŚCIEMA JAK MOŻE ISTNIEĆ, OPARTA NA AKTORSTWIE OBŁUDZIE I OSZUSTWIE Chyba nie ma nigdzie czegoś takiego, pomyślcie jak to wszystko wygląda, ciekawe kiedy nastapi kres tego gó__w_na

10%
@robol

Marzę o tym aby to oszustwo wyszło w końcu na jaw.

Cobra

Wezcie sie za robote i wszystko bedzie ok....

Zostaw merytoryczną opinię o Ctrl System Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ctrl System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ctrl System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ctrl System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ctrl System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ctrl System Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ctrl System Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 143 ocen.

Ctrl System Sp. z o.o.