Opinie o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

Jesteśmy niezależnym operatorem pocztowym, który od dekady specjalizuje się w dostarczaniu materiałów marketingowych – takich jak gazetki firmowe i ulotki – bezpośrednio do wybranych grup odbiorców. Zajmujemy 1 miejsce na rynku pod względem jakości usług.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ctrl System Sp. z o.o. w Kraków

Adrian

Czy ktoś z obecnych pracowników wie ,czy w najbliższym czasie będzie prowadzona rekrutacja? Jeżeli tak, to na jakie stanowiska? Jak na ten czas wygląda współpraca z Ctrl System Sp. z o.o.?

CIEKAWY

Ale musiał dac kartel popalić ikea w zeszłym roku. Że ikea wycofala się z kolportażu po tylu latach ????

Sprytny
@CIEKAWY

Poprotu gazetki kończą się i wszystko w temacie umierają śmiercią naturalną Malo kto czyta gazety. Teraz rządzą smartfony. Dodatkowo brak jakości kolportażu przyspieszy ten proces o kilka lat.

Paulina

@wirus, co takiego może przynieść nowy rok, jeżeli chodzi o pracę w firmie Ctrl System? Zapowiedziane są jakieś zmiany, które zaczną obowiązywać od nowego roku? Jeżeli wiesz coś na ten temat, to zachęcam, abyś podzielił się wiedzą na ten temat w sposób szczegółowy.

nickl

jak oszukuja?

Andrew

Ktos sie moze orientuje na jaka spolke przeszlo netto bo Post master stracił to

on
@Andrew

sky ma :) post się konczy

uu
@on

w całej Polsce?

@Andrew

Żaden Sky Tylki ctrl. Po co się wypowiadasz jak nie wiesz. Sky to wyciągnął nA 3 miesiące jakieś 5 lat temu i wróciło do ctrl. Układzik jak w wielu innych przypadkach. Ctrl wie komu podsypać i dlatego inni mają ciężko wyrwać jaki kolwiek kolportaż. Jedynie firmy na franczyzie którym zależy na rzetelnym kolportażu są oporni na wątpliwą jakoś ctrl system

obeznany

Na spółkę "córkę" ctrl system

Dyrektor Generalny

wyśmiali mnie i moje zdolności

nie zapamietałem

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Dawid Kowalczyk

Mam zamiar podjąć współpracę z tą firmą. Jeśli możecie napiszcie o współpracy z nimi - jak ją oceniacie - na daaawidkowalczyk@wp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Edward
@Dawid Kowalczyk

W jakiej formie zamierzasz podjąć współpracę z firmą Ctrl System? Będzie to Twoja pierwsza współpraca z tym pracodawcą, czy może któraś z Twoich zaprzyjaźnionych firm współpracowała już z nimi, lecz mimo wszystko chciałbyś dowiedzieć się jeszcze więcej o współpracy z nimi? Opisz proszę, jak to wygląda w Twoim przypadku.

obeznany
@Dawid Kowalczyk

Będziesz w zimę w sandałach chodził. Taki będzie efekt tej współpracy.

Prawda_z_Pomorza

Pracuje dla nich od początku, dają nam ulotki po kosztach i w twarz każą oszukiwać . Co jakiś czas obcinają stawki, nakładają kary za współprace z innymi firmami mimo wolnego rynku, a często firmy te oferują nam lepsze stawki. A prezes zamiast ogarnąć to całe (usunięte przez administratora) bierze udział w wyścigach. Robimy dla nich ponieważ dają najwięcej ulotek, i tu nas mają. Zrezygnuj z ctrl'a to zrezygnujesz również z PostMaster'a i Nolimits. Moje sugestie dla Ctrl System Sp. z o.o.: Dbajcie o podwykonawców, bo bez nich wasza firma to tylko garść ludzi pod telefonami. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zająć się hodowlą jedwabników.

Bolek
@Prawda_z_Pomorza

Ile ci dają za każdą ulotkę jaką nosisz razem ??

Prawda1
@Prawda_z_Pomorza

Kogo znajdą na twoje miejsce rozejrzyj się co się dzieje

@Prawda1

Naiwnego, któremu obiecaja a jak przyjdzie do zapłaty okaże się że stawki zmniejszone, a dowiaduje się człowiek po kolportażu po otrzymaniu rozliczenia

On

I tak nic nie robisz więc nie narzekaj, masz kasę za darmo. Dziwię się że większość z was dalej trzymają. Zrezygnuj

Amen

Wypowiedzi na tym forum świadczą o tym, jacy ludzie pracują w tej branży. Zdania nikt sklecić nie potrafi. O gramatyce i ortografii nie wspomnę. Prawda jest taka, że dla Ctrl System i Post Master jakość dystrybucji nigdy nie była obojętna! Nawet teraz, płacąc śmieszne stawki starają się docisnąć podwykonawców i wymagać jakości w terenie. Dla Sky tak jak kiedyś dla Dp liczą się wyłącznie załatwione papiery. Wieszacie psy na Ctrl Systemie i reszcie firm ale czy spóźnili się kiedyś z zapłatą faktury?! Wywiązują się z umowy i płacą nam za zlecenie stawkę, którą zaakceptowaliśmy ! To my - podwykonawcy jesteśmy sami sobie winni, że godziliśmy się na pracę za pieniądze, które nie wystarczały nawet na pokrycie paliwa. Teraz mamy za swoje.

Lin
@Amen

kolego nieładnie, że obrażasz ludzi, nie każdy musi pisać prozą, żeby rzetelnie kolportować gazetki reklamowe. Wiedzą, ze płacą śmieszne stawki ?dociskają swoich podwykonawców? (usunięte przez administratora)? (usunięte przez administratora) w pełnym wydaniu.(usunięte przez administratora) zawsze(usunięte przez administratora) się od głowy...Sam stwierdziłeś w pierwszym akapicie, że podwykonawcy nie są zbyt inteligentni - ja. myślę inaczej. Idąc twoim tokiem myślenia, podwykonawca jako istota gorsza, liczy na zdrowy rozsądek firmy, z którą współpracuje. Liczy, że owa firma podejmie właściwe i rentowne zlecenie, które przyniesie obustronną korzyść. Teraz macie za swoje :)

Anonimowy
@Amen

Nie oceniaj ludzi po tych pseudo wypowiedziach "yntelygenów" z alfy, 80% to ich wpisy, myślą że coś zdziałają. Podszywają się w taki sposób pod podwykonawców, bo uważają ich za pół główków, choć sami inteligencja nie grzeszą .

Pawulon
@Anonimowy

(usunięte przez administratora)firm ogólnopolskich (usunięte przez administratora)kolportażu bo korzysta z tych samych(usunięte przez administratora). Cisnąc sobie możecie, tylko efekt bedzie jak (usunięte przez administratora) każdy o każdym za dużo wie, mnie ruszą to będzie poznań 2 hihiih

@Amen

Trudno spóźnić 3-miesieczny termin ale zdarza im się:-)

wirus
@Lin

A więc drodzy koledzy i koleżanki zobaczymy co nowy rok przyniesie.... poczekam do stycznia, a może szybciej..... Panie (usunięte przez administratora)Panie (usunięte przez administratora) Pani (usunięte przez administratora) Panie (usunięte przez administratora)i jeszcze pare innych osób. Jestem w posiadaniu takich nagrań materiałów ,że nie jednemu się zrobi ciepło!!! Potwierdzenie ze post no ctrl to jedna klita, ustawianie jakich podwykonawców odpalić i dlaczego, szantaż podwykonawców, obiecanki kogo za kogo zamienić kto komu nie jest na rękę, jak ładnie wypowiadają się dyrektorzy z jednej firmy o swoich kolegach i kierownikach, ustawianie przez was kontroli, przekupstwo, na koniec deser wywózki Waszych genialnych podwykonawców, a i zapomniałbym o jednym, i dowody waszej "pracy" w terenie, chodzi o pracę wybierania ulotek konkurencji, przekupowanie audytorów, aby nie przechodziły kontrole innych firm konkurencyjnych np MB czy Sky, oraz jak wyglądają rozmowy z dyrektorami o warunkach pracy i płacy........

@Amen

zgodę na takie male pieniądze należy rozpatrywać w kategoriach mobbingu. amen

@Amen

sklecic? dokladnie, slupki sie liczą, nic więcej, kontrole pisane na kolanie, uklady, ukladziki, a gazeta juz pierwszego dnia na skupie bo wszystko zalatwione kasą lub daniem (usunięte przez administratora) na spotkaniu przy przejmowaniu kontraktu

@realista

3 miesieczny termin?? zarabiają waszymi pieniędzmi na gieldzie, a wam dają po trzech miesiącach, żenada

Edward
@cytryna

Mam rozumieć, że pracownik otrzymuje wynagrodzenie za pracę w firmie Ctrl System dopiero po trzech miesiącach? Jeżeli tak to wiesz może, dlaczego jest praktykowany taki system rozliczania? W poprzednim swoim komentarzu napisałeś, że zarobki w tej firmie należy rozpatrywać w kategoriach mobbingu, jednak, jak pewnie wiesz definicja mobbingu, nie jest związana z zarobkami, więc może chodziło Ci zupełnie o coś innego? Przedstaw, proszę, co konkretnie chciałeś przekazać poprzednim wpisem.

@Amen

Śmieszne, obcinają stawki ii dociskają podwykonawców, jaki głupi za taka stawkę będzie rzetelnie roznosić, CTRL i wspólnicy dociskają jedynie, aby mieć klienta i kasę i podbite kontrole. Jak ktoś pisze pozytywy odnośnie CTRL i wspólnicy tzn. ABC POST, NO LIMITS 24 to znaczy że piszą oni sami, nikt mądry nie napisze pozytywów o złodziejach

@wirus

Również posiadam niewygodne nagrania ciekawe co łaciaty zrobi

robot

Wniosek jest jeden jest już po branży, do końca roku juz nikt nie bedzie miał co nosić, wszyscy klienci juz wiedzą ze za te stawki to jest gra w kotka i myszkę, więc drodzy państwo proponuje sobie za wczasu robić inne furtki o ile juz nie jest za późno. Podziękujmy wielkiemu imperatorowi adamawi za cała to sytuacje która teraz jest a bedzie jeszcze gorzej, aż to wszystko niebawem pier....

@robot

Eligo no limit post m abc banda i ctrl - dosyć ich ma rynek

@robot

Czekam z niecierpliwoscią

Niby dosyć macie, a dla (usunięte przez administratora)pracujecie, stawki w dół ale i tak naginac ie za darmo, a puciaty łaciaty kasę trzepie na zanizonych dla was stawkach,. W 2019 roku stawki poszły w dół, ale tylko dla podwykonawców, bo puciaty nie ma od firm za kolportaż ucietych firm, a murzyni dalej za psi grosz naginaja, cwani w gębie za plecami, a jak przyjdzie się wypowiedzieć w prost to uszy kulą

Xxxzz

Dzień dobry ! Czy ta firma powinna nosić Polo Market oraz sklepy Smyk w miejscowości Wroclaw ?? Kiedyś były teraz nie ma. Ktoś coś wie ?

Sekret
@Xxxzz

Wszyscy wiedzą tylko nie mogą o tym mówić .........?

Prawda

Witam powiedzcie mi dlaczego niektórzy podwykonawcy robią dla wszstkich firm, a niektrzóy wylecieli jeśli robili dla innych firm układy w firmie z reginalnymi kierownikami ctrl ukrywane przed (usunięte przez administratora)czy o co w tym chodzi ??

Ogórek
@Prawda

Układowcy i łapownicy na wszystkich szczeblach a przykład był dawany od samej góry .

cytryna

@Paulina Pewnie Adam P. przeniesie część zleceń doswoich firm corek, żeby "odświeżyć kolportaż" zeby inne firmy zarobily. inne czyli inne jego firmy. jak nie masz podpisanej umowy z pozostalymi firmami corkami to kiepsko. to jest mydlenie oczu klientom

Paulina

@Fiona, widzę, że z tego, co napisałaś pracujesz obecnie w firmie Ctrl System. Możesz podzielić się z nami swoją oceną tego miejsca pracy? Dobrze pracuje Ci się w tym miejscu? Jak ocenisz warunki zatrudnienia, które zaproponował pracodawca? @Sprawiedliwy, nie jestem w żaden sposób związana z pracą w firmie Ctrl System, więc Twoje przypuszczenia są błędne. Pouczam osoby, które łamią zasady regulaminu forum, który obowiązuje nas wszystkich. @Albert, dlaczego uważasz, że jest zakłamane? Możesz uzasadnić to, co napisałeś pod moim adresem? @realista, popraw mnie, jeżeli błędnie zrozumiałam to, co napisałeś otóż firma stosuje 3 miesięczny okres rozliczeniowy z pracownikiem? Czy chodziło Ci konkretnie o to, że obowiązuje 3 miesięczny okres wypowiedzenia? Sprecyzuj, jak to wygląda.

Paulina

@AntyDron Proszę nie obrażać innych użytkowników forum. Jest to niezgodne z regulaminem i takie wpisy nie będą tolerowane. @Makulurator Rozumiem, że Twoje zastrzeżenia dotyczą systemu wynagradzania? Czy próbowałeś rozmawiać na ten temat z przełożonym albo zaproponować jakieś rozwiązanie? Czy poza negatywną oceną systemu wynagrodzenia, jest coś, co zaliczasz na plus w Ctrl System?

@Paulina

Rozmowa nie da rezultatu. Stawki są sztywne. Dodatkowo trzymają naiwniaków 3-miesiecznym terminem płatności którzy się boją zrezygnować. Kombinowanie spędza im sen z oczu. Jak zdobyć dokument o wykonanym kolportażu za tak marne grosze

Nic

Pin
@realista

Plus jest taki że minusuja u klientow

Paulina

Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo istotna. A jak prezentuje się ona w Ctrl System? Jak wyglądają kontakty między pracownikami? Czy sprzyjają pracy zespołowej? Zachęcam pracowników firmy do aktywności, gdyż odpowiedzi na te pytania będą pomocne dla osób zastanawiających się nad pracą w Ctrl System.

@Paulina

Wyglądają podobnie jak na plantacji bawełny zanim zniesiono niewolnictwo w Stanach Zjednoczonych. Zachęcam do lektury historii pani Paulino to będzie pani mieć jasność. Pozdrawiam

Hania

Czy ta firma jest odpowiedzialna za przenoszenie gazetek sklepu SMYK ? Kiedyś dostawalam ich gazetki. Od pół roku lub więcej cisza. Proszę o odpowiedź.

smyk
@Hania

Firma która roznosi gazetki smyk ma układ w dziale marketingu. Roznoszenie ogranicza się do podpisywania dokumentów o wykonanym kolportażu. Dlatego nie otrzymujesz gazetek

Paulina

@anonymous, masz jakieś informacje, które są całkiem inne od tych, które zostały przedstawione przez użytkownika @Skyfor? W dalszym ciągu nie dostałam uzasadnienia tej wypowiedzi, dlatego może Ty jesteś w stanie napisać, jak wygląda ta sytuacja związana z firmą Ctrl System? Zachęcam do dalszych wypowiedzi.

Skyfor
@Paulina

Mam potwierdzone informacje że od dwóch akcji robi to Sky post. A partacze z KARTELU a dokładniej z post m pozbyli się Carrefour bo po prostu go nie robili.

Skyfor
@Paulina

Dałem odpowiedź ale ktoś go nieopubikował. Więc to forum jest zakłamane

Post nie ma Carrefour.... W całej Polsce

Andre
@anonymous

Ma , ma w Poznaniu.

@Skyfor

Robili i robią , a partaczem to sama jesteś

@Skyfor

Robili i się nie pozbyli, robią dalej. Kartel trzyma się dobrze A sama jesteś partaczem.

Szopka
@Fiona

Pożyjemy zobaczymy. Szczególnie jak tracicie Tesco a inni wam nakłady i stawki obecną. Takiego upadku jeszcze nikt nie widział bo post leży i chyba się już nie podniesie

PRAWDA
@Szopka

Post leży przed Pana Sebastiana B. jest to (usunięte przez administratora) jakiej nie było w tej firmie, bezczelny typ. KARMA WRACA PAMIĘTAJ !!!!

@PRAWDA

Poważnie leży??? A roboty ma tyle , że nie ma czasu się położyć , biedny ten Sebastian B.

@Szopka

Chyba??? Umiesz wróżyć??? Ja nie widzę upadku , roboty co niemiara a Wy tylko bajdurzycie i nic więcej....

@Fiona

Jak robisz dla wszystkich to pewnie tak jest

R
@Fiona

Za tą kasę roboty? Z głodu byś z.dech.ła gdyby nie skup .I tak kartel skończy jak ID , Dp , ABC sp. z o.o., a Wy wielcy podwykonawcy skończycie z długami .... Naiwni ludzie.

@R

Przecież możesz zmienić branżę , a nie narzekać i wozić na skup makulatury. A my robimy swoje.....

@anonymous

A jak tu nie robić dla wszystkich ???

Albert

Każde forum kontrolowane przez Paulinę jest zakłamane . Czysta prawda

Paulina

@PRAWDA, rozumiem Twoje rozżalenie, jednak, proszę, aby nie używać takich zwrotów w stosunku do osób, których nie ma z nami w dyskusji i nie mogą odpowiedzieć na nie. Reszcie użytkowników przypominam, że tematem głównym tego forum są opinie na temat pracy w firmie Ctrl System, więc dyskusja nie powinna schodzić na boczne tematy. Zachęcam do dalszych merytorycznych wypowiedzi.

Sprawiedliwy
@Paulina

Paula , a Ty jesteś na etacie u Adama? Dlaczego wszystkich pouczasz???? Forum to forum , nie zawsze zgodne z regulaminem ale z prawdą........

Ale jaja.....

no wlasnie
@Ale jaja.....

Wiadomo za co mają takie domki , samochody - z gazet :_) i śmieją się z tych frajerów Prezesów dużych firm marketów.

@Ale jaja.....

Samo życie , w każdym mieście jest to samo.

Ale jaja
@Alla

Wiem ale trzeba to publikować. Bezwzględnie.

@Ale jaja

I co to da???? Tak jest , tak było i tak będzie. Nic się nie zmieni nigdy .

Paulina

@Skyfor, jeżeli Twoja wypowiedź nie została opublikowane to widocznie była ona niezgodna z regulaminem forum, który obowiązuje. Przed każdą wypowiedzią warto zapoznać się z brzmieniem regulaminu, aby na przyszłość uniknąć takich sytuacji https://www.gowork.pl/regulamin @Robert K., co konkretnie przedstawiasz w swoim komentarzu? Czego dokładnie dotyczą wymienione przez Ciebie aspekty? @Fiona, proszę, aby w tym wątku pojawiały się jedynie komentarze, które dotyczą bezpośrednio pracy w firmie Ctrl System. Wszystkie komentarze, które są nie na temat odwracają jedynie niepotrzebnie uwagę czytelników od meritum wątku, którego dotyczy ten temat.

Robert K.

Patologia , dno i wodorosty.

Zostaw merytoryczną opinię o Ctrl System Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ctrl System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ctrl System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ctrl System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ctrl System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ctrl System Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ctrl System Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 143 ocen.

Ctrl System Sp. z o.o.