Opinie o Graffiti Studio Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Graffiti Studio Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Graffiti Studio Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Graffiti Studio Sp. z o.o. w Jaworzno

Zacznijmy od prezesa pana (usunięte przez administratora) który jest niekompetentny tzn. wyśmiewa pracowników i żeby coś z nim załatwić trzeba prosić się Liderów którzy również nie mają pojęcia gdzie pracują i co robią. Bardzo jestem niezadowolona z tej pracy codzienne wyśmiewanie, brak wsparcia przy pracy tzn. pracownik coś zepsuje lub coś przez przypadek się wydarzy to non stop tylko zrób to sam bo prezes zobaczy i będzie źle. Najgorsza firma w jakiej w życiu pracowałam. Ludzie daleko od tej firmy i tego prezesa!. Nie bać się, pisać tutaj co wam leży na sercu. Wspólnymi siłami zlikwidujemy nieodpowiednie osoby w tej firmie!

Marcia
@Marta

To że ta firma to dramat wiedzą tu już chyba wszyscy, ale nie rozumiem kto i po co chce coś załatwiać z prezesem. Zostało już ustalone że jest niekompetentny (żeby nie powiedzieć debil). Ale droga do prezesa jest długa, po co ktoś chciałby z nim gadać, po drodze spotkamy jeszcze mniej kompetentne osoby: kierowników, technologów, planistki, osoby których powinno być o połowę mniej i nie wpłynęło by to w żaden sposób na funkcjonowanie firmy. Z nimi trzeba rozmawiać, a nie pakować się z buciorami do prezesa

ktosik
@Marcia

@marcia, jaka Ty jesteś odważna... naprawdę mi teraz zaimponowałaś tą swoją odwagą na tym portalu!!! Opluwając wszystkich po kolei a tu taki ideał jest i nikt tego nie widzi!! normalnie szok!!! dlaczego nie powiesz tego tym ludziom prosto w oczy co o nich myślisz??!!! przecież jesteś taka odważna, no , dajesz Ty moja bohaterko ????????!!!

NICK
@ktosik

@ktosik prawdę mówiąc nie przejmowałabym się zbytnio żadną z tych wypowiedzi. Po pierwsze dlatego, że piszę to jedna i ta sama osoba (widać po sposobie wypowiedzi), po drugie dlatego, że obie z tych wypowiedzi są prymitywne, prostackie i mało wiarygodne. Najistotniejsze, że kompetencję na stanowisko prezesa/lidera/technologa czy planisty posiadają dwie osoby w tej firmie tj. (usunięte przez administratora) ;P Proponuję złożyć swoją kandydaturę :)

Mateusz

Jako były WAŻNY pracownik firmy chciałbym wypowiedzieć się tylko negatywnie głównie o to, że generalnie cała firma to jeden wielki przekręt. Ciągła rotacja, praca przy bardzo szkodliwych substancjach typu rozpuszczalniki i farby rakotwórcze przy tym firma wprowadziła punkty za które pracownik ma sobie wyrobić awans którego koniec końców nie dostanie bo cytuję ,,nie ma pieniędzy'' jeden wielki blef. Nie polecam, odrazdzam i jak najdalej od tej firmy. Tfu!

@Mateusz

Jak wyglądają zarobki na produkcji? są jakieś premie itd.?

szukający
@Mateusz

@mateusz, możesz coś powiedzieć o zarobkach oraz atmosferze...

Jak wyglądają zarobki na start na produkcji?. Są jakieś premie i czy weekendy są robocze?. Praca na 3 zmiany?

TRZYZMIANOWY BANDYTA

Na start przez próbną umowę masz najniższą krajową bez premii. Po umowie próbnej przechodzisz na umowę na czas określony i dostajesz premię która jest marna ok.200/300 zł do wypłaty i wraz ze stanowiskiem który sobie wypracujesz przez punkty, które też są bezsensu dostajesz też coś więcej ale nie zarobisz w tej firmie więcej niż 2700 zł. Jest szansa, że zarobisz więcej jak dobrze podliżesz się u kierownika lub innych wysoko postawionych tam ludzi. Odradzam tam pracę oraz przyszłych kandydatów ostrzegam przed kolesiostwem oraz nagannym zachowaniem liderów oraz kierownictwa którzy(usunięte przez administratora) mają niż wyżej (usunięte przez administratora). Dziękuję i pozdrawiam.

Mateusz

Uważam że największym błędem są LIDERKI, które robią czasem problem z niczego, które nie potrafią rozmawiać spokojnie (odniosę się tu również do zmiany na której pracowałem) z pracownikiem czy przekazać mu pewnych informacji tylko na "dzień dobry" podnoszą na pracownika głos... Sądzę że Panie które są LIDERKAMI powinny mieć choć podstawowe pojęcie pracy na każdym ze stanowisk, lecz w tej firmie tego nie ma. Jedyne na czym się "znają" to praca na konfekcji, tylko na tym dziale dziewczyny mogą liczyć na ewentualną pomoc, pozostałe działy głównie OLTRONIK ze względu na brak LIDERA jest pozostawiony sam sobie, gdzie może liczyć na ewentualną pomoc w razie potrzeby (lecz nie zawsze) LIDERA z "Karuzeli" lub z dużego "Sitodruku" - kolejnym "-" jaki spostrzegłam/-em jest brak przekazywania rzetelnych i czystych informacji, każdy ma swoje zdanie, co prowadzi do nieporozumień i odbija się to na pracownikach produkcji - nowi pracownicy nie mogą liczyć na swoje stałe stanowisko, gdyż wszystkie stanowiska są obsadzone i prędzej czy później taki pracownik czuje się jak "piąte koło u wozu" - LIDERKI nie traktują na równi wszystkich pracowników, tylko wybierają sobie z kim trzymać i za jakimi osobami się wstawić, a pozostałych pracowników traktują jakby byli nikim, jakby byli idiotami i nic nie potrafili. A to dzięki tym osobą firma jeszcze nie upadła - ostatni "-" jaki chcę zawrzeć, bynajmniej tak sądzę, że tak jest to to że firma bierze za dużo na siebie, a później ledwo co się z tego wywiązuje czyli wdraża nowe projekty, których później nie może zrealizować. Ogólne spostrzeżenia: młoda kadra zarządzająca może być zarówno "+" jak i "-", w zależności od tego czy kierownictwo stoi za pracownikami dzięki którym jest płynność w produkcji czy też za osobami które szkodzą firmie.Podsumowujac odradzam pracę w tej firmie, kolesiostwo na porządku dziennym tfu.

Firma Graffiti Studio Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jaworzno
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierownik robót elektrycznych i AKPiA
ZRE Katowice
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Jaworzno
Konsjerż Polska Sp. z o.o.

Na temat tej pracy mogę się wypowiadać tylko pozytywnie. Super atmosfera, dbanie o pracowników rożnego rodzaju imprezy firmowe. Dochodząc do sedna jak najbardziej polecam pracę, małym minusem jest tylko jedna z liderek, która stosunkowo źle podchodzi do pracowników lecz jak to w każdej pracy można natrafić na kogoś mściwego. Dziękuję, pozdrawiam :)

Asia 03.04.2020

Chcę podziękować za otwartość, troskę i chęć pomocy w tym trudnym czasie. Dziś udałam się do firmy by prosić o sprzedaż 1 przylbicy ochronnej, bo pracuje na oddziale szpitalnym ale nie w zakaźnym gdzie w pierwszej kolejności są zaopatrzenia. Ja dostawę MOŻE będę mieć dopiero w przyszłym tygodniu a co do tej pory?! NIE tylko że ją dostałam???? , ale otrzymałam ją za darmo! Dziękuję za solidarność, jutro na dyżur idę spokojniejsza i pewna , że ktoś nas wspiera w naszej pracy i często w walce samego z sobą, czy aby warto. Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję!

Marcel

Daleko trzeba by było szukać równie dobrego pracodawcy oraz firmy. Polecam pracę w firmie.

Co wchodzi w socjal Graffiti Studio Sp. z o.o.?

Kamzo

Wiesz co nie wiem ale myślę że ani nie Ty ani nie ja.

anonimowy były pracownik

Witam, mam podzielne zdanie na temat tej firmy... Zacznę od pozytywnych spostrzeżeń, a mianowicie: - osoby mieszkające na terenie Jaworzna mają dogodny dojazd do firmy - kolejnym plusem jest atmosfera, odniosę się tu do mojej zmiany (ekipy z mojego działu) z którą miałam/miałem przyjemność pracować, są to osoby z którymi można było się śmiać każdego dnia, dzięki czemu praca szybko i łatwiej przebiegała; ekipa z którą nie tylko spotyka się w pracy ale również w miarę możliwości można wyjść na miasto... I to by było chyba na tyle "+" A teraz minusy: - uważam że największym błędem są LIDERKI, które robią czasem problem z niczego, które nie potrafią rozmawiać spokojnie (odniosę się tu również do zmiany na której pracowałam) z pracownikiem czy przekazać mu pewnych informacji tylko na "dzień dobry" podnoszą na pracownika głos... Sądzę że Panie które są LIDERKAMI powinny mieć choć podstawowe pojęcie pracy na każdym ze stanowisk, lecz w tej firmie tego nie ma. Jedyne na czym się "znają" to praca na konfekcji, tylko na tym dziale dziewczyny mogą liczyć na ewentualną pomoc, pozostałe działy głównie OLTRONIK ze względu na brak LIDERA jest pozostawiony sam sobie, gdzie może liczyć na ewentualną pomoc w razie potrzeby (lecz nie zawsze) LIDERA z "Karuzeli" lub z dużego "Sitodruku" - kolejnym "-" jaki spostrzegłam/-em jest brak przekazywania rzetelnych i czystych informacji, każdy ma swoje zdanie, co prowadzi do nieporozumień i odbija się to na pracownikach produkcji - nowi pracownicy nie mogą liczyć na swoje stałe stanowisko, gdyż wszystkie stanowiska są obsadzone i prędzej czy później taki pracownik czuje się jak "piąte koło u wozu" - LIDERKI nie traktują na równi wszystkich pracowników, tylko wybierają sobie z kim trzymać i za jakimi osobami się wstawić, a pozostałych pracowników traktują jakby byli nikim, jakby byli idiotami i nic nie potrafili. A to dzięki tym osobą firma jeszcze nie upadła - ostatni "-" jaki chcę zawrzeć, bynajmniej tak sądzę, że tak jest to to że firma bierze za dużo na siebie, a później ledwo co się z tego wywiązuje czyli wdraża nowe projekty, których później nie może zrealizować. Ogólne spostrzeżenia: młoda kadra zarządzająca może być zarówno "+" jak i "-", w zależności od tego czy kierownictwo stoi za pracownikami dzięki którym jest płynność w produkcji czy też za osobami które szkodzą firmie.

Jacek

Firma jest oceniana dobrze jako miejsce do pracy. Więc po co takie złośliwości wypisujecie ?

Ola

Czy ciężko tutaj dostać się do kadry kierowniczej? Czego wymagają?

Xyz
@Ola

Wszystko po znajomościach ???? kolesiostwo na porządku dziennym

Zmiennik

Spora firma i pracy dużo, wiec na brak zajęcia się raczej nie narzeka, niestety bez żadnych perspektyw na rozwój osobisty. Kadra kierownicza wybitnie niekompetentna niejednokrotnie wulgarna i bezczelna Kolesiostwo jest na porządku dziennym a kierownik zamiast zajmować się bieżącymi sprawami robi maślane oczy do co ładniejszych pań z zakładu. Pod przykrywką koleżeństwa kłamią i zmieniają zdanie (nawet to na papierze). Wynagrodzenie na produkcji przeciętne ale można swoje wypracować. Niestety kadra nie potrafi zarządzać ludźmi na szczęście atmosfera w zespole jest w miarę dobra pomijając kadrę. Z plusów płacą raczej na czas i często organizowane są grube imprezy integracyjne na których jest wszystko co trzeba. Firma cały czas się rozwija i rozbudowuje ale da się wyczuć monotonie pracy i u niektórych zmęczenie materiału

Janek

Graffiti to dobra firma, rozwija się świetnie. Wysokość wynagrodzenia zależy od wielu czynników dlatego na forum trudno jest coś przekazać.

Graffity

Graf nie mic wspólnego do waszych TEORI. Lubię się z I nasz czas był ustalony. A że się firma W wjeba lat w niepotrzebne żeczy, cóż. Dajcie spraja to wam zrobię grafa a nie napiski...

Aweb

Ludzie zarządzający tą firmą są śmieszni i żałośni, jak ktoś napisał mówią jedno, robią drugie. Brak szacunku do pracownika, nie polecam tej firmy.

PL

Patrząc na ilość zwolnień z Graffiti musiałeś być wybitnie słabym pracownikiem bo raczej zatrudniają niż zwalniają.

Zike

Witam, nie pracowałem tam długo, o ile można by to pracą nazwać. Nie polecam tego zakładu. Kierownik najpierw jedno mówi, a potem zwalnia bez żadnego wytłumaczenia, żenada.

chyba obiektywny
@Zike

Może właśnie dlatego Zike zostałaś/eś zwolniona/y skoro to co robiłaś nie można było nazwać pracą:)

Koko
@chyba obiektywny

Kiedyś Pracował tam inny kierownik i on był za ludźmi wiem bo pracowałem tam kilka miesięcy odszedłem. teraz słyszałem że ta firma to już nie to co kiedyś

mike

Witam ,informuje z własnego doswiadczenia że, firma graffiti i ludzie którzy tam zarządzają nie maja w ogole wartości, kłamcy i ściemniacze dodzwonić się to jest naprawde wyczyn dzwonie drógi dzień do sekretariatu i nawet nikt nie raczy odebrac a osboby na poszczególnych stanowiskach ktore są podane na stronce graffiti i nie tylko to tez porazka .Telefony posiadaja ale rozmowy przychodzące sa zablokowane a Pani która siedzi w sekretariacie podaje nr kontaktowy do osoby kompetentnej w danej sprawie wiedząc ,że tak i tak interesant nie skontaktuje sie z pracownikiem firmy żenada ostrzegam innych zainteresowanych tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Graffiti Studio Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Graffiti Studio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Graffiti Studio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Graffiti Studio Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Graffiti Studio Sp. z o.o.