Kaufland
2 6 35 5 1
Blee Nowy wpis

Nie jedna z was chociaż ma blond, czarne czy kasztanowe włosy mogłaby być taka rudą właśnie, pokażcie chociaż jedną osobę na markecie która nie chodzi i nieobgaduje koleżanek z pracy, a ja tej właśnie koleżance z N/F przyznaje racje

Tak12Nie1
pracowik
Nazwa działu: Handlowy

Miała być rozmowa z pracownikami i cisza sprawa umilkła Pan regionalny pogawędził z kierownikami a reszta go nie interesuje co myśli i jak się nam pracuje.W kauflandzie w Jaworznie jest mobing Pani dyrektor okropnie traktuje ludzi wyżywa się na nich nie jednokrotnie pracownicy płakali przez nią.

Tak21Nie1
XYZ
@pracowik

Przecież to było oczywiste że tak to się skończy,kolejny VKL zamilknie bo temat niewygodny.Zaczyna się najcięższy czas dla nas a my w okrojonym do minimum składzie pod wodzą dyktatora. Życzę Wszystkim koleżanką dużo siły i wzajemnej życzliwości.

Tak17Nie
Pracownik Nowy wpis
@XYZ

No to " trza se kupić wrotki i do rboty"!!!!! Od kasy na dział i w ramach rozrywki na karpika . Aby ino nie rozsierdzić p.dyrektor bo zionie ogniem zwłaszcza jak padnie hasło jadą! !!!!! A co do tej rudej .Tyle co złapała stołek i ma się zwolnić? Świetny żart.

Tak2Nie9
zawiedziona
Nazwa działu: Handlowy

tam jest taka ruda franca jest bardzo zlosliwa pyskata donosi nie szanuje ludzi na bruk ta (usunięte przez administratora) powinna wyleciec

Tak67Nie
Blee

Ta koleżanka, sama jest sobie winna, więc nie obarczajcie winą innych

Tak50Nie1

Droga koleżanko... jesli nie znasz tematu od poczatku do końca to nie wypisuj bzdur.Mnie też jest bardzo przykro z powodu tego co sie stało,od początku pracowałyśmy i bardzo ją lubię,ale to co sie stało, kiedyś musiało nastapić.Nie był to pierwszy raz,ani drugi ale niestety ostatni.A zakończenie tego wszystkiego w ten sposób było tylko i wyłacznie jej decyzją, Więc najpierw proszę zapoznać się z faktami a nie z plotkami i przemyśleć sobie czy jesteś w stanie wziąć na zmianie odpowiedzialność za kogoś w takim stanie.A skoro tak komentujesz to chyba wiesz doskonale jaki to był stan. Pozdrawiam

Tak51Nie
Anielka Nowy wpis
@zawiedziona

To ja że wstydu bym się zwolniła jak by mnie ktoś okrzyknął kapusiem no ale rude tak mają

Tak2Nie13
Do Anielki Nowy wpis
@Anielka

Ha ha ha.... umarłam ze śmiechu,sama sie zwolnij jak Ci nie pasuje praca jak to nazywasz z kapusiami. Masz coś do niej, to idź i jej powiedz ,zapytaj dlaczego zrobiła tak a nie inaczej,widać nie masz nic sensownego do powiedzenie,poza wypisywaniem tutaj bzdur.

Tak15Nie1
Dolunia33

Są osoby które, mobinguja koleżanki w pracy, obrabiają (usunięte przez administratora) za plecami a potem uśmiechy. Nie raz się słyszy jak obgaduja. Tylko niech w końcu popatrzą na siebie. Niech wezmą się za robotę pracują po 10 lat a nie umią nie których rzeczy robić.

Tak15Nie2
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Ira

I co drogie koleżanki miało być zebranie z regionalnym a tu cisza ! Pani "wielka" zrobiła się słodziutka. Stary numer zawsze jak się jej pali koło pupuni to do rany ja przyłuż .Ale zachwale znowu pokarze pazurki. Może ktoś z zewnątrz powinien tym się zajasc ? No ale zaczęła nosić buty ochronne .Czyżby jej zmniejszyli pensje i juz nie stać płacić mandaty ???

Tak41Nie

szkoda, że to pisze ktoś na forum o tej koleżance, tak niepowinno być, bo to jest jej prywatne życie, niebronie jej,

TakNie42
Ira

Witam.Pracowałam kilka lat w Kauflandzie w Jaworznie. Obecnie jestem byłym pracownikiem i bardzo szczęśliwym. Najlepsza decyzja mojego zycia to odejście z tego (usunięte przez administratora) . Uważam że cała załoga powinna postawić się. Co Wam zrobią? Zwolnia i zostawią dyrektorke ?Bzdura! Ile można pracować pod dyktatura ! Dziewczyny nie dajcie się omomic jej chwilowà przemiana .Stary numer jak się pali koło ,, dupci" to jest pokorna i słodziutka !Stary numer.!Zaraz wróci do normy . Ściąganie ludzi z drugiej zmiany na pierwszą bo jadą!!!( wpis na listę niby zapominasz dyskietki).Można?Możona! A jak ty chcesz to nie można! Kilka poleceń naraz i uwagi ale jesteś nieogarnieta lub do niczego jesteś.Przerwij śniadanie bo klienci.Wydzieranie się że zawolno się ruszasz . No odmowa zawołanie karetki gdy pracownik ulega wypadkowi jest podsumowaniem osoby p. dyrektor.No chyba że ma rentgen w oczach i ma zrobiona jeszcze jedna specjalizacje ! Walczcie nie dajcie się omamic. Bo z roku na rok będzie gorzej .Ja mam już to za sobą i nigdy już bym do tego sklepu nie wróciła. I nie chodzi tu o Firmę tylko o dyrektora ,,dyktatora."

Tak63Nie
Lol
 Problem

Wiem doskonale co tam się dzieje(usunięte przez administratora)ale jak na dole wpis dajmy jej szansę jeszcze da radę babeczka przyjdzie 2 jakiś (usunięte przez administratora)i co wtedy tu przynajmniej woeiemy kiedy ma focha na c a ly świat wierzę że ona to czyta i w końcu zda sobie sprawę że trzeba się zmienić ????????????

Tak1Nie60
@Lol

Zda sprawę! !!!!! To człowiek który ma tylko na celu utrzymać swoje stanowisko .Chyba co nie którzy zapomnieli co p.dyr. powiedziała na samym początku jak przyszła do nas.Ja tu będę za wszelką cenę trwać! Cała reszta czyli załoga to cześć wymienna tego sklepu . I właśnie takim traktowaniem załogi potwierdza swoje słowa z przed 8 lat.

Tak63Nie1
Lil
@Pracownik

Tak źle cie traktuje to czemu wql się nie odezwiesz tylko milczysz ???????????? tylko na forum krecisz aferę jeszcze jest P. Kasia itp co może źle pisze nie w sklepie mordy macie zamknięte 0 odzywki na ten temat tylko na forum. Ja. Jak m problem to nie. Boję się że ona ma zły dzień tylko też jej odpyskuje jak ona mi potem z 2 tyg się mijamy a potem spowrotem spokój i tak w kółko nie możesz się odezwać do niej bo co zwolni cie no proszę cię pracowniku. (usunięte przez administratora)

Tak2Nie57
Xyz

Nie jest tak źle prawda że jest chamska i czasem nie umie ogarnąć niczego bo ma zły dzień ale muszę powiedzieć że nie jest taka zła znów z 2 strony jestem pracownikiem i te hejty na nią są troszkę...... Da się z nią ogólnie dogadać i załatwić prawie wszystko no chyba że ma zły dzien dajmy jej jeszcze szansę każdy jest człowiekiem i potrafi się zmienić.

Tak1Nie61
@Xyz

No no chyba jakiś ulubieniec p.dyry!!!Załatwić? O tak jak ma bardzo dobry chumor. Można być masochistą i ciągle dawać szanse a trwa to już 8 lat .I tak do emeryturki . A może trzeba tak zrobić jak pracownicy z poprzedniego sklepu p.dyr.Bo tam się cieszą z osiągniętego celu i nowego dyrektora.

Tak60Nie
Ja

Witam, przez wiele lat byłam pracownica firmy. Atmosfera panująca na markecie to istny cyrk Spowodowany zachowaniem dyrektora. Wieczne zmiany poleceń, brak szacunku ironiczne podejście do tematu. Dla przełożonych nie liczy się człowiek... zastanawia tylko jedno dlaczego człowiek rodzi się jako niemowlę a na starość nie jest człowiekiem tylko świnia. Zmiana na stanowisku dyrektora uważam jest nie unikniona. Trzymam kciuki. Myśle ze warto poinformować również lokalne media.

Tak68Nie

Szkoda , że tyle fajnych osób odeszło z pracy lub porezygnowali z swoich funkcji !!!!! Ale jak się bralo przed pracą tableteke na uspokojenie i liczyło dni do niedzieli to co to za praca?To zesłanie na roboty !!!!!

Tak63Nie
Mobilzacja

Szanowni pracownicy wiem o każdej Waszej sprawie dotyczącej dyrektor a Waszego.w tej sprawie Rozmawiałem z dziennikarzem Uwaga TVN polecił mi tylko tyle że jeśli pani dyrektor nie usuną ze stanowiska pracy po prostu zajmie się tą sprawą to nie może być tak jak jest w tej chwili w tych czasach Gdzie jest stosowany mobbing wobec pracowników a pracodawca czyli zarząd nic nie robi i jestem klientem i mam wielu znajomych w Kauflandzie bardzo inteligentnych pracowników szeregowych Z tego co wiem dyktatorem nie dyrektorem.i może jeśli pójdzie informacje na cały świat poprzez Media może zarząd Kauflandu zmieni zdanie i zmieni w końcu Waszego dyrektora w Jaworznie ulica Matejki.poprzez Media mam zagwarantowane że pracownicy Kauflandu nie będą się wypowiadać swoim głosem jak zarówno ich wizerunek będzie je zamazany.Pozdrawiam wszystkich pracowników Kauflandu na ul Matejki w Jaworznie oprócz dyrektorki.Mam nadzieję że sobie nie wjedzie wózkiem i paleciakiem na swoje kopytko bez obuwia ochronnego.

Tak69Nie
Xyz

To się nadaje do telewizji. I nikt nic z tym nie robi? Czemu pracownicy się na to zgadzają ?

Tak66Nie1
XxXx
@Xyz

Pracownicy sie na to nie zgadzają,a piszą tutaj z bezsilności.Przez lata kilkakrotnie były podejmowane próby walki o godne traktowanie i za każdym razem wszystko zostało zamiecione pod dywan co tylko upewniało panią dyrektor w tym ,że słusznie w swoim mniemaniu nas traktuje. Wszystko co wcześniej zostało napisane jest prawdą,nie ma tutaj wyssanych z palca historii. My chcemy godnego traktowania w pracy,bez przekleńst,krzyków i zlecania 5 zadań na raz.Wszyscy ciężko pracujemy i oczekujemy szacunku i równego traktowania a nie oczekiwania codziennie rano kto dziś będzie celem....

Tak66Nie
@XxXx

Czy zarząd wie co się tam dzieje? Czemu narzekacie na internecie a nie zrobicie żadnego kroku by cokolwiek zmienić?

Tak64Nie
XxXx
@Xyz

Napisałam wyżej że już wielokrotnie były podejmowane próby rozwiązania tego problemu. Lata temu juz był sygnalizowany problem,były rozmowy z Panem (usunięte przez administratora) członkiem zarządu) i różnymi VKLami - bo mieliśmy ich wielu i nic nie zostało zrobione w tej sprawie,wszystko zostało pozamiatane.

Tak65Nie

Marek

To się zgadza że pani dyrektor jest chamska co do swoich podwładnych sam słyszałem jak w obecności klientów wyzywa do swoich pracowników.Jestem dziennikarzem lokalnym i zastanawiam się czy nie opublikować tego stosowanego mobbingu do swoich pracowników przez Panią Dyrektor z Kaufland Jaworzno

Tak91Nie
Ninka
@Marek

dziewczyny z Jaworzna Trzymajcie się razem my tu w Będzinie i moi znajomi z Mysłowic iteż Śledzimy wasze wypowiedzi także trzymajcie się może w końcu zarząd zmieni zdanie i wywali tą dyrektorkę dyktatorkei będzie atmosfera taka jak powinna być normalnym zakładzie pracy czyli spokój. Pozdrawiamy was

Tak81Nie
@Marek

Oj dużo by można opowiedzieć. Włos na głowie by się zjęzył .!!!!

Tak72Nie1
Zawidziona

Wszystko to prawda.Jaka jest pani dyrektor ? Wiecznie nadąsana dzień bez przykrości to dzień stracony , nieproś o pomoc nie licz na wyrozumiałość. Pani dyrektor spowodowała odejście wielu pracowników a i nad kierownikami nie miała litości musieli ci odejść co mieli szacunek dla pracownika a zostali tacy co tańczą jak im grają! Pani dyrektor to mistrzyni w wydawaniu kilku poleceń naraz i oczywiście sprzeczne ze sobą, wspaniałe wprowadza haos można by tak wyliczać tylko czy to co da??? Ja przed pracą biorę tabletkę na uspokojenie głęboki oddech i liczę ile zostało do niedzieli.Może jakoś przetrwam następy dzień.

Tak81Nie
Andzia
Nazwa działu: Magazyn

I co z tego że my pracownicy zostawimy swoją opinię o pani dyrektor dyktator co może skoro zarząd nic nie robi w końcu podejmą decyzję o zmianie dyrektora i będzie inna atmosfera człowiek będzie się czuło atmosferę jak w pracy a nie jak w obozie dla osób przymusowo pracujących

Tak80Nie
Nazwa działu: Handlowy

Zgadzam się z poniższymi komentarzami. pani dyrektor (mała litera użyta celowo) dąży do skłucenia załogi. Ma kilku (usunięte przez administratora), którzy skutecznie dosznoszą na resztę i są na każde zawołanie co skutkuje ich nietykalnością. Do pracowników zwraca się z brakiem należytego szacunku, niejednokrotnie podnosi głos, używa ironi, pojęcie ludzkiej wyrozumiałości jest jej nie znane. Udaje że wszystko wie o każdym dziale, jednak nie jest wszechwiedzaca przez co wydaje polecenia nieadekwatne do pory i czasu w jakim trzeba je wykonać. Starzy pracownicy wiedzą niejednokrotnie więcej od niej nawet w sprawach administracyjnych itp. Jak nie zna odpowiedzi odsyła do innych pracowników udając że nie ma czasu. Wydaje tyle poleceń na raz do zrobienia na "Cito", że nie wiadomo w co ręce wkładać. Wiadomo, że jest za mało pracowników na markecie i trzeba się sprężać ale rozłożenie palety w 30 minut jest nie możliwe, no chyba że pani dyrektor tak sądzi więc napewno się. Często zaczyna robić "pożadki" na magazynie, wyworząc palety, które jak się okazuje nie da się rozłożyć bo półki są pełne danego towaru. Zdarzało się że zleca przejście na inny dział a w momencie kiedy regionalny zauważa brak pracownika na swoim dziale, zagrywa(usunięte przez administratora) co pracownik robi a nie pilnuje swojego działu. Bywają też sytuację gdzie pracownik zglasza chęć rozmowy z regionalnym do dyrektorki, jednak gdy on się zjawia, nikt pracownika nie informuje, że może iść porozmawiać z jej przełożonym. Skargi są bagatelizowane zwłaszcza jeżeli dotyczą ulubieńców. Nawet gdy takowy jest wzywany na rozmowe sprawa zostaje zamiatana pod dywan. Gdy ktoś się postawi nie może liczyć na jakie kolwiek przywileje. I choć człowiek chce dobrze wychodzi na tym jak Zabłocki na mydle... Nie radzi sobie z okełznaniem (usunięte przez administratora), którzy migaja się od obowiązków co przenosi się na więcej obowiązków dla reszty pracowników. Miesza w grafikach, człowiek się umawia z kierownikiem na wolne np. Żeby iść do lekarza ale okazuje się, że w ten dzień pracuję bo pani dyrektor zrobiła zmiane (często niepotrzebną). Jeżeli jest jej potrzebny pracownik zasady czasu pracy nie istnieją. Jeżeli zaś pracownik chce owe zasady nagiąć tu już jest ciężej. (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Niejednokrotnie doprowadza podwładnych do płaczu. Nie są to pojedyńcze przypadki. Wiele pracowników zwolnilo się właśnie z jej powodu. Nigdy nie staje po stronie pracownika, jej zadaniem jest jedynie zadowolenie jej przełożonych. Można by tu wymieniać nieprawidłowości w nieskończoność ale wystarczy jedno słowo. Mobbing Poprzedni dyrektor był o niebo lepszy. Nie pozdrawiam.

Tak86Nie
Zyta gilowska
Nazwa działu: Handlowy

Popieram powyzsze wypowiedzi .Dyrektorka Kauflandu to dyktatorka dla pracownikow,traktuje wszystkich bardzo zle,wiecznie krzyczy,nigdy nie jest zadowolona.Przychodzi do pracy z takim nastawieniem ze lepiej o nic nie pytać bo zaraz awantura.Ma swoich ulubieńców a resztę niszczy psychicznie,nie szanuje długoletnich pracownikow, kiedyś zostanie tam sama bo ludzie maja dość takiego pomiatania.Zarząd powinien zrobić z Nią porządek.

Tak89Nie
Praccownicy

Panie administratorze dobrze że piszę z obcego źródła komputera bo namieżacie ich AJP.wypowiadam się nie tylko ja a również pracownicy .czekamy na decyzje zarządu w sprawie pani dyrektor która sposób dyktatorski traktuje ludzi jak śmieci wcześniej zgłasza liśmy byłem u regionalnemu Kaufland niestety nic nie zrobił już nie możemy wytrzymać z tą kobietą panią dyrektor dyktator Podejmiemy wspólnie decyzję wśród pracowników czy nie podjąć ten zwanego strajku nie przyjdziemy do pracy nie Podejmiemy pracy Zobaczymy co dalej zarząd. Po prostu pójdziemy wszyscy na L4 . skoro pani dyrektor dyktator tak traktuje ludzi nawet w obecności klientów to jest niedopuszczalne Żądamy zmiany dyrektora w Kaufland w Jaworznie

Tak89Nie2
Mario

Jestem stałym klientem i nie raz słyszałem jak dyrektorka krzyczy na swoich pracowników w obecności klientów brak szacunku ma do swoich podwładnych i (usunięte przez administratora) w obecności klientów.Wiem że to dyrektorka w okularach bo kiedyś byłem u niej na skardze bo kurczaki które zakupiłem były w środku surowe

Tak86Nie

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Kaufland w mieście Jaworzno? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od pracujących na temat Kaufland. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Kaufland - Jaworzno

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie