Graffiti Studio Sp. z o.o.

Jaworzno

Opinie o Graffiti Studio Sp. z o.o.

Aweb

Ludzie zarządzający tą firmą są śmieszni i żałośni, jak ktoś napisał mówią jedno, robią drugie. Brak szacunku do pracownika, nie polecam tej firmy.

PL

Patrząc na ilość zwolnień z Graffiti musiałeś być wybitnie słabym pracownikiem bo raczej zatrudniają niż zwalniają.

Zike

Witam, nie pracowałem tam długo, o ile można by to pracą nazwać. Nie polecam tego zakładu. Kierownik najpierw jedno mówi, a potem zwalnia bez żadnego wytłumaczenia, żenada.

chyba obiektywny
@Zike 31.03.2016 21:23

Może właśnie dlatego Zike zostałaś/eś zwolniona/y skoro to co robiłaś nie można było nazwać pracą:)

Koko
@chyba obiektywny 27.04.2016 10:40

Kiedyś Pracował tam inny kierownik i on był za ludźmi wiem bo pracowałem tam kilka miesięcy odszedłem. teraz słyszałem że ta firma to już nie to co kiedyś

mike

Witam ,informuje z własnego doswiadczenia że, firma graffiti i ludzie którzy tam zarządzają nie maja w ogole wartości, kłamcy i ściemniacze dodzwonić się to jest naprawde wyczyn dzwonie drógi dzień do sekretariatu i nawet nikt nie raczy odebrac a osboby na poszczególnych stanowiskach ktore są podane na stronce graffiti i nie tylko to tez porazka .Telefony posiadaja ale rozmowy przychodzące sa zablokowane a Pani która siedzi w sekretariacie podaje nr kontaktowy do osoby kompetentnej w danej sprawie wiedząc ,że tak i tak interesant nie skontaktuje sie z pracownikiem firmy żenada ostrzegam innych zainteresowanych tą firmą.

Zostaw opinię o Graffiti Studio Sp. z o.o. - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Graffiti Studio Sp. z o.o.