Opinie o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Komplet Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Komplet Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Serio

Ciągle kontrole, sprawdzanie, wytykanie błędów. Trzeba być robotem, który wykonuje polecenia (oczywiście w odpowiedni krótkim czasie) nie myślieć, nie czuć, nie popełniać błedów, być gotowym do pracy zawsze i wszędzie. Jak o czymś zapominasz, myślisz, czujesz, popełniasz błędy, masz życie prywatne - to "płeć żeńska" tego nie zrozumie i możesz miec problemy - "solidna firma nieakceptuje nygusow, bałaganiarzy i niekompetentnych". Kiedyś była to na prawde fajna firma, teraz sie człowiek tylko stresuje jak idzie do pracy. Zawsze można zmienić firmę, ale dlaczego uciekać przed poniżaniem???

pracownik 3

Zgadzam się, ciągły stres i poniżanie. Niestety nic się z tym nie robi, bo każdy boi się stracić pracę.

pracownik 2

Ja również trochę tm pracuje i potwierdzam,JEST CORAZ GORZEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAK SŁÓW.PONIŻANIE I BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA JAKO DO CZŁOWIEKA!!!!!!!!!!!!!!!!I TO PRZEZ Płeć żeńską!!!!!

Ja pracuję już parę lat i jest coraz gorzej

angel

Firma bardzo solidna!!!! porządek i i zasadowość na pierwszym miejscu.NIE TRWAJĄ TYLKO PRACOWNICY NIEKOMPETENTNI, NYGUSY I BAŁAGANIARZE!!! ZBYT SOLIDNA FIRMA BY TAKICH TRAKTOWAĆ!!!Pracuję tam ponad 9 lat i wiem co piszę. oby więcej takich pracodawców!!!

marcello
@angel

Czy ty w ogóle wiesz co znaczy solidność?! Firma mieni się certyfikatem jakości brytyjskim i francuskim a jak to wygląda w rzeczywistości wiedzą ci którzy pracowali lub jeszcze pracują.

alibaba

Kierownik jeden wyróżnia dziunie co mu do ł... wskoczyła, drugi nie kompetentny, trzeci nygus itd. Porno-dramat.!

wrrr

firma przyjmuje przez posrednika TRENKWALDER.

OnA

Po co książke pisać:) może od razu film:) (usunięte przez administratora)

ziutas
@OnA

film to sobie kręć u siebie w domu

kabareton

Książke można napisać o tym co tam się dzieje. Komedio-dramat.

szczera prawda

Nie ma opinii ponieważ szkoda rozmawiać o tej firmie. Firma szczyci się tym że "mają dobre płace" może i dla pracowników biurowych i kierowników. Głownie w tej firmie rządzą układy oraz znajomości. Niektórzy kierownicy nie są kompetentni i posiadają brak umiejętności co to swoich stanowisk oraz promują pracowników z którymi mają prywatne "układy". Pracowałem o tej firmie i musiałem ograniczać swoje umiejętności ponieważ mój kierownik nie potrafił wykonywać podstawowych obowiązków a mi notorycznie wmawiał że robie wszystko źle.

LU

Mam zamiar podjąć prace w tej firmie ale nie mogę poszukać żadnych opinii dotyczących tej firmy. Czyżby aż tak było źle?

a nie potrzebujecia tam na magazyniera i ile wogóle zarabia magazynier na początek?

Zostaw merytoryczną opinię o Komplet Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komplet Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komplet Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komplet Polska Sp. z o.o.