Opinie o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Komplet Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Komplet Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Alicja

hmm... jak by tu zacząć praca w miarę mi się podoiła ale atmosfera tragedia brygadzistka Grażyna zakłamana tak że w głowie się nie mieści. pierwszy dzień w pracy i niestety jeden z chłopaków uszkodził mi nogę, trzeba było szyć. Pani Grażyna, która nie widziała zdarzenia tak szczegółowo wszystko opisała że ja sama byłam w szoku jak można taką bajkę wymyślić. Krótkie streszczenie moje i jej. Najpierw ja:wracałam z przerwy odłożyłam klucz na biurko i kierowałam się na stanowisko pracy wyznaczonym do tego duktem i wtedy zostałam uderzona regałem w nogę, znajdowałam się w ruchu więc podniosłam tą właśnie nogą ten regał, a wersja pani Grażyny była taka, że ja wykonałam niespodziewany manewr żeby odnieś klucz, którego "niby zapomniałam odłożyć" i wtedy nastąpiło zdarzenie, tylko zastanawiam się jak mogło tak się stać, że noga była uszkodzona z tyłu a ja miałam się przodem znajdować do regału. Podsumowanie praca nie jest zła ale za to atmosfera porażka.

Teresa
@123

Podpinam się pod pytania! Też chętnie się dowiem, na czym polega praca w mieszalni w firmie Komplet. @123, a już dostałeś propozycję pracy, czy dopiero zamierzasz wysłać CV?

Jak wygląda ścieżka kariery w Komplet Polska Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Siemka, powiedz mi przy tym o którym stanowisku piszesz? Z jakiego oceniasz warunki? chodzi mi o to, że jedyna dostępna oferta teraz na stronie jest na magazyniera, już wcześniej na nią patrzyłem, ja roboty od nowego roku szukam i ciekawi mnie na ile aktualne jest to co piszesz? Kiedy pracowałeś, dasz znać?

Biedak

Obecna sytuacja zmusza mnie do podjęcia tematu .Proszę wypowiedzieć się co myślicie o soborach w pracy za zwykła pensje ?Co z pieniędzmi które były przeznaczone inne lata na setki ????????Gdzie trafia ?Na to pytanie to nawet znam odpowiedź .!!!!

@Biedak

A za sobotę trzeba wybrać wolny od razu poniedziałek czy można samemu decydować? Jest opcja na zbieranie tych dni i wzięcie sobie dłuższego wolnego?

Czy pracodawca Komplet Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

jan wojniłowicz Nowy wpis

Zwracam się z uprzejmą prośba o informacje gdzie można poznać fragmenty wyników badań zleconych Poradni Dietetycznej SGGW pod kierownictwem dr inż. Ewy Lange dotyczących chleba probody barddzo proszę choć najbardziej skróconą wersję raportu lub nawet fragmenty mówiące o faktach zmniejszenia insuliny z która zmagam się każdego dnia jai i moja żona a takze szagier Jestem chory na cukrzycę 2 moja żona od 10 lat choruję na cukrzycę 1 szwagier major ludowego wojska polskiego choruje na cukrzycę leczony jest jednak na Alzheimera czyli cukrzyca 3 Pragę nadmienić moja nieżyjąca już mama Leokadia umierała w wieku 85 lat będąc cukrzykiem cukrzycy 2 mój ojciec Władysław od 20 lat nieobecny ponieważ jest w tym innym wymiarze umierał na Alzheimera czyli cukrzycę 3 Bardzo bardzo proszę jak mogę zapoznać się wynikami opracowanymi pod kierunkiem doktor inz, Ewy Lange które dotyczą chleba probody z wyrazami najwyższego szacunku Jan Władysław Wojniłowicz

Ddd

Przychodzisz robisz tydzień i uciekasz biegiem i jak najszybciej zapominasz że tam byłeś

@Ddd

Firma,, Komplet,, już nie jest,, firmą sprzed 20 lat, gdzie rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzał obecny Pan Dyrektor, gdzie była prawdziwa rekrutacja, teraz liczy się SZTUKA

Firma sprzątająca

Panie K . Kariera się Panu kończy

Iza
@Basia

Niestety tak właśnie jest kiedyś gdy ktoś się dostał do kompletu to było coś.. teraz pracownicy z długim stażem odchodzą nikt ich nie zatrzymuje nie zależy im na nas to przykre

Hj

Krzysztof miej jaja i powiedz Pani A że jest żle. Trzeba ogłososić upadłość firmy. Może znajdziesz pracę jako brygadzistka! w innej firmie

Ddd
@Ddd

To po co tam pracujesz !Ja pracuje w Komplecie kilka lat i jestem bardzo zadowolony więc nie rozumiem twojego podejścia do pracy.

????

....

Były pracownik Nowy wpis

Nie trudno jesli masz rodzinę w Komplecie dyrektora albo kogoś pensje przepaśc nie płaca za wiedzę lecz za staż tak to wyglada pomimo ze wiesz więcej .szkoda dobrej energi i czasu na tych ludzi firma fajna praca też.ale to ludzie twożą atmosferę i warunki pracy .wolą zebyś się zwolnił niz dostał wyrównanie pęnsji do kolegów z działu.

Alicja

@Alicja

PRACOWAŁAS W TEJ FIRMIE ZALEDWIE MOŻE MIESIĄC WIĘC NIE WYPOWIADAJ SIĘ NA TEMAT KOGOKOLWIEK A TYM BARDZIEJ GRAŻYNY KTÓRA MIAŁA RACJĘ BO JA TEŻ OSOBIŚCIE WIDZIAŁAM TO ZDARZENIE.... NIESTETY ALE NIEZDARĄ TO TY TROCHĘ BYŁAŚ.... DZIĘKUJĘ PZDR ????

kadry
@Anonim

czy ta pani pracowała 1 miesiąc czy dłużej , nie powinno być miejsca na takie zdarzenia

Ada
@kadry

Pani Agata nie wie NIC co dzieje się na dole ,jakie problemy mają pracownicy z kierownictwem,brygadzistkami,jak się nas traktuje....mobinguje się ludzi,zastrasza,szykanuje taka jest prawda. Powiescie mam czarną skrzynkę na stołówce w miejscu dostępnym dla nas nas codzień to zapewne pojawią się,,ciekawostki,,

@Alicja

A jak jest na tej mieszalni? Na czym polega praca? Ciężko? Atmosfera ? Ludzie? Kierownictwo?

Teresa
@123

Jerzy
@Biedak

W soboty też pracujecie, czy to tylko dla chętnych i ile dają zarobić na rękę w miesiącu? Napiszesz więcej, jakie są obowiązki i co firma zapewnia w zamian?

@Jerzy

Dotychczas praca w sobotę była dla chętnych tak zwana setka .Teraz ma się to zmienić w sobotę mamy pracować ale za pensje podstawowa i za dzień wolny .

@Jerzy

Co do zarobków to nie są kokosy .Trzy zmiany i w zwykłym miesiącu pensja to od 3500 chyba że dojdzie frekwencja i premia kwartalna .Ale to wtedy kiedy dbasz o zdrówko i się niepochorujesz .Obowiązki to praca jak to na piekarni ciasto ,pączki i porządki .Zależne od tego gdzie trafisz .Z mego doświadczenia praca ok ale wszystkie inne układy i ukladziki są po latach niedozniesienia

lulu

Bo kasa musi się zgadzać nie ważne że kosztem własnych pracowników, nie ty to przyjdzie inny na twoje miejsce i tak to się kręci ludzi ma tu się za nic najważniejsze że przy korycie mają dobrze. Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem no chyba że lubicie być poniżani.

Mik

Albo te jego przychodzenie bezsensowne na setki w sobotę jak był kierownikiem pełniącym obowiązki

Nikola

Wprowadza wielkie zmiany, zmienia kierowników, wszystkich poucza i wygłasza te swoje wypocone mądrości tylko prawda jest taka że to on sam jest wrzodem na (usunięte przez administratora)w tej firmie, a pani A jest to na rękę że ma takiego pajaca od brudnej roboty bo sama nie ma odwagi żeby zejść do swoich pracowników i z nimi porozmawiać bez jego obecność. Wtedy mogła by się dowiedzieć co nieco na jego temat, ale wtedy było by to jej nie na rękę.

Jjcolins

Jakie są stawki w biurach?

Pola

Jestem tu bo szukają na swojej stronie pracownika na stanowisko PRACOWNIK OBSŁUGI ELEKTROTECHNICZNEJ. Widziałam, że praca jest w powiecie poznańskim, a co z dojazdem do pracy? Firma oferuje jakiś transport, czy to w gestii pracownika to ogarnąć?

Arkadiusz Hoffmann

Pracowałem w Komplet Polska 8 lat. Miałem Najlepszego kierownika Krzysztofa. K. Super człowiek i jeszcze lepszy kieras, jeżeli oczywiscie grasz z nim w otwarte karty. Pracowało mi się tam super i chętnie bym tam wrócił. Pozdrawiam.

Danuta
@Arkadiusz Hoffmann

A możesz powiedzieć co sprawiło, że chętnie byś tam wrócił? Jakie widzisz plusy współpracy z nimi? Doceniają pracowników? Pracowałeś sporo lat - jak często pojawiały się podwyżki i jak wysokie? Na jakiej umowie pracowałeś? Korzystałeś przez ten czas ze szkoleń, firma wsparła w jakiś sposób Twój rozwój?

Ile jest zmian w Komplet Polska Sp. z o.o.?

To prawda

Hanna

w sensie co jest prawdą? że zmiany są? a podasz konkret odnośnie stanowisk i przedziałek godzin? jak z przerwami?

Ciekawa

WRESZCIE da się żyć jak nie ma na zmianie Pani A..... spokojnie się przychodzi do pracy nikt nie terroryzuje psychicznie.Az dziwnie, cicho chyba aż,,za,, ale z dwojga złego wybieram obecną Panią brygadzistke, chociaż chyba aż za bardzo chce być,, tą lepszą,,za dużo słodyczy też nie popłaca

????
@Ciekawa

Długo nie trwało...i się zaczyna.Tez odnoszę wrażenie że na siłę chce wchodzić w (usunięte przez administratora) a myślałem że tylko ja tak myślę.wazelina

Baśka

Chłodnia
@Ciekawa

Ręce opadają .. teraz to zachodzi pytanie kierownik był zły? Brygadzistka ? Czy to z wami jest coś nie tak ? Teraz wam za dobrze? Powinno wrócić wszystko tak jak było widocznie było lepiej.. po co to dawanie szans na co to komu skoro tak źle i tak nie dobrze

fiuuufiuuu
@Chłodnia

Teraz wyszło szydło z worka po której stronie jest problem i po co było oczerniać innych, nie da się już pracować w takiej grupie tylko trzeba z tąd uciekać. Pretensje macie do osób funkcyjnych, a co oni mają powiedzieć mając taką ekipę. Żenada.

Iijk
@fiuuufiuuu

Widać że Pani Brygadzistka doszła do głosu na forum

fiuuufiuuu
@Iijk

Nie pani brygadzistka tylko jeden z was tylko jak widać mądrzejszy.

Zmienili brygadzistke?

obecny pracownik

Nie zmienią bo ma układy z Adolfem

Czy to prawda że ostatnio dużo ludzi się zwolnilo? Co jest tego powodem?

Szczera
@Gość

Powód zawsze ten sam terror , niska płaca i szantaż ( jak ci nie pasuje za bramą stoi 10 na twoje miejsce)

Gościara
@Gość

Brak podwyżek, jedynie podwyżka ale pracy.

@Gościara

Ile pracujesz w tej firmie, żeby pisać, że firma nie daje podwyżek? To nie jest fair.

@Szczera

To prawda, nie docenia się,, starych,, pracowników -chcesz się zwolnić IDŹ.zatrudniaja obcokrajowców którzy mają stawkę równą pracownika z wieloletnim doświadczeniem i stażem.... ludzie to widzą i nie tolerują, dostrzegają NIESPRAWIEDLIWOŚĆ

@Basia

Problem jest w kierownikach i brygadzistkach . Pani prezes niech Pani zrozumie że trzeba ich zmieniać. Ale nie na kogoś w środku. Jakiś chorych psychicznie karierowiczów. Z chorobami co miesiąc

Kaka
@Ktoś

Bo juz dawno nie bylo podwyżek

Kaka
@Gość

Wszystko atmosfera, kierownik główny ,brygadzistki Aldona Ewa to wielka porazka ale donosza wiec są w porzadkua Ewa to tylko potrafi dzwonić do kierasa z e wszystkim a on to bardzo lubi

@Kaka

Jak tak będziecie pisać to one zrobią z siebie męczenniczki. Kat stanie się ofiarą

@Gość

Tylko nie wiadomo za którą bramo stoją, bo na pewno nie za tą....

Opinia

Najgorsza firma w której pracowałam. 5 lat w (usunięte przez administratora)

@Opinia

Potwierdzam

@Opinia

Jacek nie był winny temu że tyle osób się zwolniło. Brygadzistka była winna i kierownik produkcji

@Prawda

Potwierdzam,mam takie same zdanie,od kiedy zmieniła się brygadzistka ludzie zaczęli się zwalniać, nikt długo nie zniesie dać się tak traktować, żadne pieniądze nie są warte by robić w takiej atmosferze

@Prawda

Ale ktoś wybrał tą brygadzistkę prawda? I to nie był kierownik produkcji. Ktoś był jej przełożonym i to też nie był kierownik produkcji. Nie wybielajcie teraz tak bardzo kierownika zmiany.

Ktoś

wiem do czego jest zdolna, ale on na wszystko pozwalał i tolerował.

@Ktoś

Z tego co się orientuję...to nie Jacek,, wybierał,,brygadzistke,sama zgłosiła kandydaturę...od samego początku nie była lubiana i tolerowana wśród współpracowników, czuła się,, wyższa,,od Jacka CZAS NA ZMIANY, czekamy na efekty

Pracownik.
@Basia

Zero Kierowników ,zero Brygadzistek i zero Pracy.

Ludzie odchodzą bo nie chcą sobą dawać pomiatać Aldon...Przez tą Panią ludzie przychodzą pod stresem do pracy, zamiast być dla ludzi i poprawiać atmosfere to uwielbia pokazywać jaka to jest ważna i może wszystko A Ty nie możesz mieć swojego zdania nawet bo będzie później się wyżywac

Angelika

Opary z tłuszczu palmowego są rakotwórcze

Nowy pracownik

Dzień dobry szukają do działu technicznego pracownika 3 raz w tym roku ? Dlaczego i jak się pracuje w firmie .Dział się rozrasta czy ludzie się zwalniają?

Bolek
@Nowy pracownik

Raczej to drugie.

Yyy
@Bolek

Tydzień temu KK mówi że nie ma pracy i musi zwolnić 15 osób a później płaci 100 % za sobotę. Złe zarządzanie to bolączka firmy

MMMMM
@Yyy

Powiedział że jest mniej pracy i powiedział również że nie chce nikogo zwalniać , że nie chce nikogo wysyłać na przymusowe urlopy. Kierownik spotkał się z większością pracowników , jasno wyraźnie objaśnił sytuację . Sam osobiście uczestniczyłem w spotkaniu i przedstawił uczciwą ofertę , nie chowa głowy w piasek. Jak widać są osoby w gronie które nie potrafią zrozumieć co się do nich mówi , tym bardziej nie ma pojęcia o zarządzaniu. Skoro wydając taką opinię masz lepsze rozwiązanie to idź porozmawiaj z kierownikiem KK i przedstaw nam ją potem wszystkim . Czekamy

Gff
@MMMMM

To jest zbawca narodu. Ojciec polak. On nam wszystko da ale najpierw zabierze

Lolek
@Gff

Taaa.....pan i zbawca ????????????????

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Komplet Polska Sp. z o.o.. Poszukiwani są Operator. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Al

ŚMIESZNE firma ok ale kierownicy i brygadzistki bez szacunku dla pracowników.

Cccc
@Al

Najlepsze brygadzistka jakie ja pamiętam to dwie atrakcyjne kobiety pani KR i pani MR

@Cccc

Lepsze niż Al. Daj głupiemu człowiekowi trochę władzy a zobaczysz kim jest

Nl
@Haha

Władzy?a kim ona jest....teraz firma dała nam,, zielone światło,, wejść na odpowiednią stronę napisać co boli i pozamiatane... skoro wewnątrz firmy nikt nie reaguje

Gggg

Czy czyta,,góra,,nasze wpisy? HEJTUJE-brygadzistke Aldone-idzie w ślady Pani Patelas.....ryje banie czlowiek znerwicowany do pracy idzie! (usunięte przez administratora) lajcik A tych co nie lubi terroryzuje

Aga
@Gggg

Popieram hejt....dużo by tu pisać. Zachowanie brygadzistki daje dużo do życzenia,wiecznie nie zadowolona wiecznie jakiś problem ale u swoich,,koleżanek,,nic nie widzi....zapomniala jak pracowała na produkcji???????haa

Al
@Gggg

To nie jest hejt. Ta Pani A robi to co chcę Pan K. On jest odpowiedzialny za wszystkie brygadzistki. Pani A ludzie pracują na Panią i Pani rodzinę. Wiem że lepiej zapłacić Panu K 1000 zł więcej niż 60 osobom po 300. To jest czysty rachunek. Tylko Pan K. Nic sam nie zrobi.

Ważne

POMAGAJMY INNYM Już nie pierwszy raz wspomagamy w trudnych sytuacjach życiowych nasze koleżanki i kolegów z pracy pomóżmy kolejny raz naszej Koleżance z pracy Monice K która przed chorobą pracowała na zmianie Darka . W walce z nagłą chorobą jaką jest nowotwór. Nie pozwólmy jej zapomnieć, że dla każdego z nas wschodzi zawsze słońce. Firma to prawie dom - spędzamy w niej połowę naszego życia, tam często nawiązujemy znajomości, przyjaźnie, traktujemy się trochę jak rodzina. W związku z tym pokażmy kolejny raz naszą wspólną siłę i że każdy może liczyć na naszą wspólną pomoc - wiemy, że to ma sens. Nasza Koleżanka jest młoda, dzielna, wyjątkowa oraz silna. Będzie walczyć, ponieważ w jej charakterze leży cierpliwość i determinacja w dążeniu do celu. Każdy z Was może pomóc wrócić naszej Koleżance do zdrowia. Każda złotówka ma wielkie znaczenie, ponieważ przybliża Ją do odzyskania zdrowia oraz zrealizowania marzeń i tegorocznych planów. To młoda kobieta, przed którą jest całe życie. W związku z tym na dziale piekarnia pod nadzorem kierowników zmianowych będzie zorganizowana puszka do której można wrzucić przysłowiową złotówkę . Zakończenie zbiórki 31.08.2021r potem całość kwoty zostanie przekazana na ręce naszej koleżanki przez wyznaczoną delegację . Połączmy siły i sprawmy, aby słońce wyszło zza chmur.

Maja
@Ważne

Ojej, a czy Komplet Was wsparł finansowo? Ciekawa jestem, czy i ile firma przekazała, żeby ratować Monikę.

Ada
@Maja

Firma wspiera w trudnych sytuacjach życiowych. Nie ważne ILE-ważne że się dołącza do akcji wspierających.

Kolega

Witam pracowałam w firmie parę naście lat bywało różnie generalnie jak w każdej firmie w dzisiejszy czasach obecnie teraz nie polecam pracy w firmie komplet z tą kadra kierownicza niestety główny kierownik produkcji zachowuje się jak (usunięte przez administratora) ciągle ma jakieś uwagi i zaczepki do pracowników ile można tego znieść brydzie też nie lepsze nie szanują tam pracowników produkcji myślę że dobre czasy firmy są już za nią nie dziwię się że nikt nie chce tam pracować. Jeśli macie ofertę pracy w innej firmie to korzystajcie bo komplet niszczy ludzi

Czy Komplet Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Na poczatek firma zewnetszna nizsza stawka uwaga na chwyty

Siwy

Na dzień dobry umowa przez agencję. Zarobki netto ok 2500.Jak się sprawdzisz umowa przez firmę-stawka NIE KONIECZNIE ULEGA ZMIANIE....pracujac przez firmę otrzymasz dodatkowe profity:wczasy pod gruszą,13 pensję (premię na Święta Bożego Narodzenia) jeśli masz dzieci-raz w roku możesz ubiegać się o dofinansowanie do wypoczynku (obóz,wycieczka szkolna itp)generalnie płaca co do wykonywanej pracy mała

Siwy

Firma oferuje umowę o pracę .Zlecenie-dla uczni,stażystów na okres wakacyjny

Układy układziki......znajomosci ! zero sprawiedliwości!!!!!

Fryta
@Kasia

Oczywiście że są układy,jak masz,,oko,,u kierownika to możesz 8h ściemniać możesz używać perfum że śmierdzi cała hala,MOŻESZ nawet żuć gumę tego się nie widzi ale ty wychodząc 2 razy więcej na przerwę bo musisz zmienić podpaske.....jestes atakowany-gdzie byłaś jak cie nie było!!! Ile trwa przerwa!?szlak człowieka trafia

Zostaw merytoryczną opinię o Komplet Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komplet Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komplet Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komplet Polska Sp. z o.o.