Opinie o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Komplet Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Komplet Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Komplet Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Gggg

Czy czyta,,góra,,nasze wpisy? HEJTUJE-brygadzistke Aldone-idzie w ślady Pani Patelas.....ryje banie czlowiek znerwicowany do pracy idzie! (usunięte przez administratora) lajcik A tych co nie lubi terroryzuje

Kolega

Witam pracowałam w firmie parę naście lat bywało różnie generalnie jak w każdej firmie w dzisiejszy czasach obecnie teraz nie polecam pracy w firmie komplet z tą kadra kierownicza niestety główny kierownik produkcji zachowuje się jak (usunięte przez administratora) ciągle ma jakieś uwagi i zaczepki do pracowników ile można tego znieść brydzie też nie lepsze nie szanują tam pracowników produkcji myślę że dobre czasy firmy są już za nią nie dziwię się że nikt nie chce tam pracować. Jeśli macie ofertę pracy w innej firmie to korzystajcie bo komplet niszczy ludzi

Nowy pracownik
Klient

Dzień dobry szukają do działu technicznego pracownika 3 raz w tym roku ? Dlaczego i jak się pracuje w firmie .Dział się rozrasta czy ludzie się zwalniają?

Pytanie Nowy wpis

Jak wygląda ścieżka kariery w Komplet Polska Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ddd Nowy wpis
@Pytanie

Przychodzisz robisz tydzień i uciekasz biegiem i jak najszybciej zapominasz że tam byłeś

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Komplet Polska Sp. z o.o.. Poszukiwani są Operator. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Al
@Administrator

ŚMIESZNE firma ok ale kierownicy i brygadzistki bez szacunku dla pracowników.

Cccc
@Al

Najlepsze brygadzistka jakie ja pamiętam to dwie atrakcyjne kobiety pani KR i pani MR

Haha Nowy wpis
@Cccc

Lepsze niż Al. Daj głupiemu człowiekowi trochę władzy a zobaczysz kim jest

Nl Nowy wpis
@Haha

Władzy?a kim ona jest....teraz firma dała nam,, zielone światło,, wejść na odpowiednią stronę napisać co boli i pozamiatane... skoro wewnątrz firmy nikt nie reaguje

Pracujesz w firmie Komplet Polska Sp. z o.o. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Obecnie Komplet Polska Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Koordynator Sprzedaży. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 5 października.

logo firmy Operator maszyn (poligraf)
Schattdecor Sp. z o.o.
(452 opinii)
logo firmy Operator produkcji
Tarnowo Podgórne
Focus Hotmelt Europe Sp. z o.o.
(2 opinie)
logo firmy Analityk danych
Tarnowo Podgórne
Gizeh Dispoform Sp. z o.o.
(65 opinii)
logo firmy Technik Utrzymania Obiektu
Tarnowo Podgórne
Veolia Industry Polska Sp. z o.o.
(53 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Gggg

Aga
@Gggg

Popieram hejt....dużo by tu pisać. Zachowanie brygadzistki daje dużo do życzenia,wiecznie nie zadowolona wiecznie jakiś problem ale u swoich,,koleżanek,,nic nie widzi....zapomniala jak pracowała na produkcji???????haa

Al
Klient
@Gggg

To nie jest hejt. Ta Pani A robi to co chcę Pan K. On jest odpowiedzialny za wszystkie brygadzistki. Pani A ludzie pracują na Panią i Pani rodzinę. Wiem że lepiej zapłacić Panu K 1000 zł więcej niż 60 osobom po 300. To jest czysty rachunek. Tylko Pan K. Nic sam nie zrobi.

Ważne

POMAGAJMY INNYM Już nie pierwszy raz wspomagamy w trudnych sytuacjach życiowych nasze koleżanki i kolegów z pracy pomóżmy kolejny raz naszej Koleżance z pracy Monice K która przed chorobą pracowała na zmianie Darka . W walce z nagłą chorobą jaką jest nowotwór. Nie pozwólmy jej zapomnieć, że dla każdego z nas wschodzi zawsze słońce. Firma to prawie dom - spędzamy w niej połowę naszego życia, tam często nawiązujemy znajomości, przyjaźnie, traktujemy się trochę jak rodzina. W związku z tym pokażmy kolejny raz naszą wspólną siłę i że każdy może liczyć na naszą wspólną pomoc - wiemy, że to ma sens. Nasza Koleżanka jest młoda, dzielna, wyjątkowa oraz silna. Będzie walczyć, ponieważ w jej charakterze leży cierpliwość i determinacja w dążeniu do celu. Każdy z Was może pomóc wrócić naszej Koleżance do zdrowia. Każda złotówka ma wielkie znaczenie, ponieważ przybliża Ją do odzyskania zdrowia oraz zrealizowania marzeń i tegorocznych planów. To młoda kobieta, przed którą jest całe życie. W związku z tym na dziale piekarnia pod nadzorem kierowników zmianowych będzie zorganizowana puszka do której można wrzucić przysłowiową złotówkę . Zakończenie zbiórki 31.08.2021r potem całość kwoty zostanie przekazana na ręce naszej koleżanki przez wyznaczoną delegację . Połączmy siły i sprawmy, aby słońce wyszło zza chmur.

Maja
@Ważne

Ojej, a czy Komplet Was wsparł finansowo? Ciekawa jestem, czy i ile firma przekazała, żeby ratować Monikę.

@Maja

Firma wspiera w trudnych sytuacjach życiowych. Nie ważne ILE-ważne że się dołącza do akcji wspierających.

Kolega

Czy Komplet Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Na poczatek firma zewnetszna nizsza stawka uwaga na chwyty

Siwy

Na dzień dobry umowa przez agencję. Zarobki netto ok 2500.Jak się sprawdzisz umowa przez firmę-stawka NIE KONIECZNIE ULEGA ZMIANIE....pracujac przez firmę otrzymasz dodatkowe profity:wczasy pod gruszą,13 pensję (premię na Święta Bożego Narodzenia) jeśli masz dzieci-raz w roku możesz ubiegać się o dofinansowanie do wypoczynku (obóz,wycieczka szkolna itp)generalnie płaca co do wykonywanej pracy mała

Siwy
@Pytanie

Firma oferuje umowę o pracę .Zlecenie-dla uczni,stażystów na okres wakacyjny

Alicja

hmm... jak by tu zacząć praca w miarę mi się podoiła ale atmosfera tragedia brygadzistka Grażyna zakłamana tak że w głowie się nie mieści. pierwszy dzień w pracy i niestety jeden z chłopaków uszkodził mi nogę, trzeba było szyć. Pani Grażyna, która nie widziała zdarzenia tak szczegółowo wszystko opisała że ja sama byłam w szoku jak można taką bajkę wymyślić. Krótkie streszczenie moje i jej. Najpierw ja:wracałam z przerwy odłożyłam klucz na biurko i kierowałam się na stanowisko pracy wyznaczonym do tego duktem i wtedy zostałam uderzona regałem w nogę, znajdowałam się w ruchu więc podniosłam tą właśnie nogą ten regał, a wersja pani Grażyny była taka, że ja wykonałam niespodziewany manewr żeby odnieś klucz, którego "niby zapomniałam odłożyć" i wtedy nastąpiło zdarzenie, tylko zastanawiam się jak mogło tak się stać, że noga była uszkodzona z tyłu a ja miałam się przodem znajdować do regału. Podsumowanie praca nie jest zła ale za to atmosfera porażka.

Anonim
@Alicja

PRACOWAŁAS W TEJ FIRMIE ZALEDWIE MOŻE MIESIĄC WIĘC NIE WYPOWIADAJ SIĘ NA TEMAT KOGOKOLWIEK A TYM BARDZIEJ GRAŻYNY KTÓRA MIAŁA RACJĘ BO JA TEŻ OSOBIŚCIE WIDZIAŁAM TO ZDARZENIE.... NIESTETY ALE NIEZDARĄ TO TY TROCHĘ BYŁAŚ.... DZIĘKUJĘ PZDR ????

kadry
@Anonim

czy ta pani pracowała 1 miesiąc czy dłużej , nie powinno być miejsca na takie zdarzenia

@kadry

Pani Agata nie wie NIC co dzieje się na dole ,jakie problemy mają pracownicy z kierownictwem,brygadzistkami,jak się nas traktuje....mobinguje się ludzi,zastrasza,szykanuje taka jest prawda. Powiescie mam czarną skrzynkę na stołówce w miejscu dostępnym dla nas nas codzień to zapewne pojawią się,,ciekawostki,,

Kandydat
@Alicja

A jak jest na tej mieszalni? Na czym polega praca? Ciężko? Atmosfera ? Ludzie? Kierownictwo?

Teresa
@123

Podpinam się pod pytania! Też chętnie się dowiem, na czym polega praca w mieszalni w firmie Komplet. @123, a już dostałeś propozycję pracy, czy dopiero zamierzasz wysłać CV?

Kasia

Układy układziki......znajomosci ! zero sprawiedliwości!!!!!

Fryta
@Kasia

Oczywiście że są układy,jak masz,,oko,,u kierownika to możesz 8h ściemniać możesz używać perfum że śmierdzi cała hala,MOŻESZ nawet żuć gumę tego się nie widzi ale ty wychodząc 2 razy więcej na przerwę bo musisz zmienić podpaske.....jestes atakowany-gdzie byłaś jak cie nie było!!! Ile trwa przerwa!?szlak człowieka trafia

P...b......a

Witam serdecznie obecnych pracowników koleżanki i kolegów! Cieszę się bardzo że w końcu pani Szanowna brygadzistą patalas została zwolniona... zasłużyła na to przez wiele lat gnębiła pracowników. (usunięte przez administratora). Prace w komplecie bardzo lubiłam. No ale ... nawet pani (usunięte przez administratora)nie reagowała na żadne skargi w formie pisemnej nie raczyła nawet odpowiedzieć ? Nie pracuje tu już parę lat, i w końcu się doczekali zmian moi koledzy i koleżanki ja tego nie doczekałam ale życzę im normalnej Brygadzistki a i innego kierownika, bo ten obecny nie nadaję się zupełnie na to stanowisko Panie (usunięte przez administratora),!bo to teraz jest Pan Dyrektorem . Pozdrawiam was koleżanki i koledzy życzę wam powodzenia w pracy z normalną obsadą. Kierowniczą.

Rosa
@P...b......a

Droga koleżanko. Do dnia dzisiejszego NIKT nie reaguje na listy wrzucane do czarnej skrzynki....czyzby nie trafiały do Pani Agaty???A jeśli trafiają dlaczego nie ma konwersacji? dlaczego nikt nie reaguje? nie ma czasu albo nie chce się wsłuchać w głosy ludzi (nas pracowników)Kierownik Krzysztof nie pomaga jak się podejmuje temat,rozmowę i tak na wszystko ma odpowiedź. Broni pupilków .I niech ktoś mi powie że jest w tej firmie SPRAWIEDLIWOSC?????

Czy pracownicy Komplet Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Saracen
@Pytanie

A czy coś takiego jak integracja tu istnieje ?

Ema
@Pytanie

Chcieliby uczestniczyć gdyby takowe organizowano ????????????????????????????????????

Kasia

Czy firma ma jakieś problemy z sądem ?

Szczery do bólu

Z roku na rok pogarszają się warunki pracy w firmie. Stawka godzinowa minimalna lub w okolicach minimum. Wymagania co raz większe. Bliższy parking dla kierownictwa i biura, dalszy dla pracowników produkcji. Księżniczkom z bura nie chce się chodzić tak daleko. Podział na lepszy i gorszy sort. Kierownictwo po zawodówkach albo nawet nie (nieznajomość języków obcych) , podobnie labolatorum. Kolesiostwo. Na tą chwilę nie polecam tej firmy. Może Pani Prezes Agata coś zmieni jak to przeczyta. Mam wrażenie, że nie do końca wie co się dzieje w firmie.

Wiecie czy Komplet Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Idol
@Pytanie

Tak udostępniają . Warunek jest taki że musisz pracować przy produkcji pączków. Z domu na laptopie smażysz pączka potem dzwonisz do kierownika że kończysz robotę.

Mango

Pracowałam w tej firmie kilka lat, dlatego pozwolę sobie wyrazić swoją opinię na temat tego zakładu pracy. Cóż, atmosfera nigdy nie była idealna, głównie dlatego, że pracownicy za wszelką cenę starali się zyskać jak najwięcej dla siebie. Sztuczność, nieszczerość były na porządku dziennym. Niestety duża ilość osób na zmianie powoduje kumulacje różnych charakterów i opinii. Myślę, że sam problem tkwi w relacjach kierownik-brygadzistka-pracownik. Patrząc na najświeższe komentarze widać, że nie działa to tak jak powinno. Nie wyobrażam sobie, że ktoś przeszukuje moje kieszenie, poniża mnie i bacznie obserwuje. Czemu ma to służyć? Niestety prawda jest taka, że kobiety w tej firmie łatwo nie miały nigdy, a kierownictwo pozostawiało wiele do życzenia. Zresztą patrząc na opinie, widać, że niewiele w tej kwestii się zmieniło. Czy brygadzistki wierzą w to, że kontrolowanie na każdym kroku sprawi, że kierownicy będą je traktować na równi ze sobą? Otóż szczerze w to wątpię. To wykorzystywanie po to, by mieć czyste ręce. Niestety funkcja brygadzistki wcale nie jest przyjemna -ludzie będą udawać, że Cię lubią bo dzięki temu może zyskają łatwiejszą pracę, zaś sama brygadzistka chcąc zyskać w oczach kierownika często zachowuje się nieadekwatnie do sytuacji, byle wyłapać kogoś, kto poniesie konsekwencje w postaci zabranej premii ...Przykre. Kierownicy.. cóż powinny to być osoby o nienagannej opinii, potrafiące odnosić się z szacunkiem do pracowników, bez wyzwisk i przekleństw, ludzie na poziomie...Niestety zbyt dużo jest w tej firmie powiązań kierowników z pracownicami, sztuczne zdobywanie awansów...Jak w takich układach mają odnaleźć się zwykli pracownicy? Czy mają szanse na normalny awans, bez sztucznych zachowań ?Kierownictwo powinno być zatrudniane z zewnątrz. Czy to jest właściwe, że większość z zatrudnionych tam kierowników jest w związku z pracownicą? Zdecydowanie nie wpływa to pozytywnie na panującą tam atmosferę, bo jednym wolno więcej, a drugim mniej. Stanowisk kierowniczych, fotografów uwieczniających ścierki czy sprzęty pełno, niedługo zabraknie miejsca dla zwyczajnych pracowników produkcji, czyli tych od brudnej roboty. Troszkę refleksji, czas zwrócić uwagę na to, co warto poprawić, by zyskać pozytywne opinie.

@Mango

To co się dzieje teraz w firmie i jak traktuje się pracowników produkcji-kobiety to jest żenujące. Wyzwiska z przeklenstwami Pani kierownik...odgrazanie się,wywieranie presji do wykonywanej pracy. Ile by nie było to jest MAŁO!

Anonim
 Problem

Zatrudniają pracowników fatalnych...

Asia

Dlaczego w takim razie nikt nie zgłosi tego problemu wyżej? Czy pracuje tam jeszcze Pani Agata? Może do niej? Bo do "kierowników" to raczej nie ma co po chodzić.

fiut
@Asia

Bo to wszystko to wypociny nierobów i z czym mają iść?

Ola

@Asia ale o co ta walka trwa w firmie? Między pracownikami zwykłymi a brygadzistkami?

Czy pracownicy w Komplet Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

@Pytanie

Na pewno nie współpracują z brygadzistkami :(

Asia
@Pytanie

Tam trwa ciągła walka. Kierownicy(usunięte przez administratora) itp. A ten co uczciwie pracuje zawsze dostaje po (usunięte przez administratora) Jeśli nie masz tam ziomkow to lepiej szukać innej pracy. Bo będzisz wykorzystywany. A pozostali pościemniaja., pośpia w szatni i 8 godzin zleci. A na koniec jeszcze wypłata + premia. Tak się tam żyje. Gdyby tylko góra wiedziała komu płaci.... Szkoda gadać.... Tam się nigdy nie zmieni....

Aggga
@Pytanie

Myślę że współpraca między ludźmi jest wporzadku. Radzimy sobie i staramy pomagać raz na wozie raz pod wozem -jak wszędzie. Najwiekszym problemem na zmianie jest kierownik (niczka)...której zachowanie juz przechodzi ludzkie pojęcie, brak szacunku, przekleństwa, odgrażanie się. Czas na list do, ,czarnej skrzynki, ,

Lidzia
@Pytanie

Stały pracownik musi robić za 3 na nowemu się pobłaźa! Kobiety charują, a faceci (cukiernicy )stoją i podpieraja ściany, albo dyskutują a za robotę się nie wezmą. Nakrecą kremy i juz wio ich nie ma a głupie baby mają (usunięte przez administratora) dźwigać ze plecy i ręce siadają!

Zostaw merytoryczną opinię o Komplet Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplet Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Komplet Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Komplet Polska Sp. z o.o., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komplet Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komplet Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komplet Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 55 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Komplet Polska Sp. z o.o.