Renata Anna Sawicka Sawren

Białystok

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 3 ocen.

Renata Anna Sawicka Sawren
1 3 6 1

Opinie o Renata Anna Sawicka Sawren

Administrator

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w Renata Anna Sawicka Sawren? Czy zapewnione są benefity?

Nie polecam!!

Ostrzegam przed praca u Pana Kamila w Warszawie, który prowadzi salon Sawren w Galerii Północnej. Nie rejestruje pracowników i nie wypłaca należnej kwoty. Nie ma z nim żadnego kontaktu, a jeżeli jest to ograniczony do wypowiadanych słów i rozłączania sie. Nie szanuje pracowników, a każde jedne jego słowo to kłamstwo.

admin

Czekamy na nowe info odnośnie pracy!Wiecie jak się pracuje w firmie sawren? Twoja opinia ma znaczenie, pomóż innym użytkownikom!

Były ! Pracownik
@admin 25.07.2016 08:40

Dramat ! Salon w Warszawie to porażka. Właściciel ma wszystko gdzieś ! O wypłatę sie trzeba prosić . Niby ekskluzywna marka a jakość zerowa :/ na umówie najniższa krajowa a do ręki co innego i zero możliwość przejścia na inna stawkę ba umówię . Wykonuje sie obowiązki jako sprzedawca brafitterka kierownik magazynier sprzątaczka i właściciel . A zero docenienia tylko pretensje ze nie ma utargów ! Nie polecam

Zostaw opinię o Renata Anna Sawicka Sawren - Białystok

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renata Anna Sawicka Sawren