Kastor S.A.

Łask

Opinie o Kastor S.A.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Jakie warunki pracy oferuje Kastor S.A.?

mras
użytkownik zarejestrowany

tak, po próbnym okresie można liczyć na umowę o pracę

anonym

Ile się pracuje to zależy. Produkcja pracuje oficjalnie od poniedziałku do piątku ale pracują również często w soboty (zwykle co 2 sobotę) czyli jak w komunie. Pracownicy biurowi zwykle pracują w godzinach zgodnych z umową ale są przypadki że jeśli się nie wyrabiają bo czasem nie ma takiej możliwości wtedy pracują dłużej. Nawet po kilkanaście godzin. Nadgodziny można jedynie odebrać. Przeciętny pracownik biurowy zarabia bardzo niewiele. Urlop raczej nie zginie ale nadgodziny już czasem mogą ginąć jak nie przypilnujesz. Z dnia na dzień urlop? To zależy jakie jest obłożenie z pracą i jak zapatruje się na to Twój kierownik. Ludzi są raczej w porządku wiec nikt nie powinien robić problemów. W tej firmie można robić jedynie staż. Do pracy ona niestety się nie nadaje. Pensje są płacone na czas ale to chyba żaden luksus.

Witam. Konkretnie to najniższa krajowa

anonym

Zdecydowanie odradzam pracę w firmie Kastor. Zakres obowiązków jest całkowicie nieadekwatny do proponowanych pensji. Szefostwo w jawny sposób drwi z pracowników, zadań do wykonania coraz więcej a pensja nie rośnie lub wręcz maleje. Prezesi opowiadają w górnolotnych słowach i świecą w oczy a za plecami podchodzą zupełnie inaczej. Wielkie wymagania, katastrofalne pensje. Praktycznie każdy z pracowników gdyby tylko mógł to by uciekł. Większość jednak to starsi ludzie którzy nie mają szans na znalezienie innej pracy. Dlatego tam pracują.

Zarobki w firmie Kastor to niestety najniższa krajowa, za bardzo ciężką pracę

Pensje w firmie Kastor?-najniższa krajowa

ANONIM

Praca w firmie Kastor jest monotonna i co warto uwzględnić-za marne grosze!!!!

ANONIM

PENSJE PRACOWNIKÓW PRACUJĄCYCH NA PRODUKCJI SĄ BARDZO NISKIE!!!!!!!

Zostaw opinię o Kastor S.A. - Łask

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kastor S.A.