Sesto Senso Sp.j.

Wrocław

Opinie o Sesto Senso Sp.j.

żenujące

jeden wielki wyzysk. nie polecam szefostwo czaruje i mydli oczy

aaa

witam. miałam okazję pracować w firmie kilka lat, co prawda w Czastarach Ale co nie co mogę powiedzieć. najważniejsze pieniążki zawsze na czas, można się dogadać z szefem co do urlopu czy też wolnego. jak w każdej pracy trzeba pracować i coś z siebie dac. a co do warunków sanitarnych bez zastrzeżeń gdyż są stworzone. dość duża stołówka i toalety a o czystość dbają ludzie, jeśli nie posprzatasz po sobie to o tobie świadczy i są omylne odczucia. a gdzie nie pracują Ukraińcy? wiadomo nigdzie nie jest jakby się chciało.

aa

Zazenowany

A nie lepiej jakis maly donos do skarbowki i pipy ? Po co dawac sie krzywdzic ? Tacy oszusci zlodzieje i kretacze nie powinni tak ludzi traktowac , panstwo daje ludziom ku temu narzedzie ktore mozemy wykorzystac.

leon

Zarobki jak 7zl na godzine i na czarno Panstwowa Inspekcja Pracy dostala w lape wiec nie ma niespodziewanych kontroli....Szkoda slow...

unnamed

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie tak na produkcji jak i w biurze, komedia z dramatem na przemian, produkcja która znajduje się w Czastarach wkrótce przyjmie ukraińców bo polacu nie chcą tam robić, to chyba o czymś świadczy, ponad połowa zatrudniona na lewo druga połowa na pół etatu, stołówka czy kibel żadna różnica wszedzie ten sam bród i smród :)

Jacek

Praca przedstawiciela handlowego na pewno nie jest dla wszystkich. Trzeba lubić pracę z ludźmi i być bardzo otwartym. Mieć szereg umiejętności miękkich. Uważam, że takie umiejętności powinny być odpowiednio nagradzane. Jak tu się szacuje wynagrodzenie PH?

ahek

jak ph maja? jaka podstawa ?jaka prowizja?

Zostaw opinię o Sesto Senso Sp.j. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sesto Senso Sp.j.